Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel wesselman J ll.OOO lezers Dagblad van het Leidsch Dagblad hebben aanschafplannen voor een nieuwe badkamer ARRESTANTENVERZORGER Voorzitter m/v VERKOOP-ADVISEUR m/v IRAMEN^DEUGW 75 WBÊÊÊÊÊ Voor informatie over adverteren in deze dagbladen kunt u bellen met: 071 5 356 300 Teekens Karstens Leiden www. leidschdagbladnl SATERDAG 31 AUGUSTUS 2002 SBZ is specialist in isolatiebouw. In ons jong en dynamisch bedrijf met een informele werksfeer werkt een team van 30 vakmensen dagelijks aan de fabrikage en montage van SBZ-sandwichpanelen, koel- en vriesdraaideuren voor koel- en vriescellen, verwerkingsruimtes en laboratoria. Klantgerichtheid, kwaliteit en service zijn kenmerkend voor ons bedrijf. Om onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, zoeken wij een aantal nieuwe collega's. werkvoorbereider chauffeur (BE) 4 (hulp)monteurs Je bent verantwoordelijk voor de totale voorbereiding zoals: - verzorgen van detailtekeningen - de productie- en materiaalstaten - contacten met opdrachtgevers en projectleiders Je hebt MTS-Bouwkunde en beheerst Autocad of bent bereid een cursus hierin te volgen. Bedrijvenweg 4 2351 BC Leiderdorp Tel 071 541 06 51 Als chauffeur zorg je voor het afleveren van onze producten bij onze klanten. Voor het rijden van de trekker met oplegger is rijbewijs-BE voldoende. Als monteur ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het werk ter plaatse van het project. De hulpmonteur assisteert bij deze werkzaamheden de monteur. Een technische achtergrond is geen vereiste, wel een voordeel. Monteurs worden intern opgeleid. Wij bieden een prima salaris, gebaseerd op kennis en ervaring, en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Flexibele arbeidstijden behoren tot de. mogelijkheid. Ben jij degene die wij zoeken, neem dan contact met ons op. Als Wesselman Verkoper bèn je iemand. Wesselman Weru ramen en deuren is een erkend Weru dealerbedrijf en houdt zich bezig met de advisering, verkoop en montage op zowel de particuliere- als de projectenmarkt van Weru kunststof ramen en deuren; een topmerk op de Nederlandse markt. Om reden dat er een steeds toenemende vraag is naar onze producten komen wij graag op zeer korte termijn in contact met een dynamische: De adviseur die wij zoeken dient een representatief voorkomen te hebben, klantvriendelijk te werk te gaan met betrekking tot het adviseren en informatie verstrekken over onze producten en diensten. Ervaring in een soortgelijke of aanverwante functie strekt wel tot aanbeveling maar is geen vereiste. Wel vragen wij iemand die commercieel denkt en handelt. Werken in een niet te groot bedrijf met een goede sfeer. Leuke en enthousiaste collega's die er gewoon voor gèèn. Vakwerk afleveren met mooie producten en rechtstreekse waardering van onze klanten. Het salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van deze functie en uw ervaring in onze branche. Samenvattend vormt deze functie een prima uitdaging voor een gemotiveerde, actieve kracht die binnen ons bedrijf dan ook een verantwoordelijke functie krijgt. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u bellen met Dhr. A. Wesselman tel. 071-3316800 Uw schriftelijke sollicitatie met C V kunt u, binnen 14 dagen, richten aan onderstaand adres of per e-mail naar Postbus 168 2370 AD Roelofarendsveen TeekensKarstens advocaten en notarissen is gespe cialiseerd in zakelijke, juridische dienstverlening aan ondernemingen en particulieren. Het kantoor heeft een uitstekende reputatie. Aan het kantoor zijn 30 juristen (verspreid over twee vestigingen) verbonden, die in verschillende secties de commerciële praktijk uitoefenen. Bij onze advocaten in de vestiging Kanaalpark 144 te Leiden bestaat een vacature voor: 2 PARTTIME (JURIDISCH) SECRETARESSES Ter versterking van ons team van 10 secretaresses zoeken wij per direct 2 parttime secretaresses. Eén voor 3 dagen (ma, wo, vr) en één voor 4 dagen (di t/m vr) van 8.30-17.30 uur. Schrik je niet terug voor verantwoording en besef je dat achter elk dossier mensen, zaken en belangen leven die in jou hun eerste aanspreekpunt treffen, reageer dan. De functie vereist stressbestendigheid, flexibiliteit, zelfstandigheid, accuratesse en discretie en een uitstekende beheer sing van de Nederlandse taal. Je kunt tekstverwerken met Word en bent vertrouwd met Engels en Duits. advocaten notarissen Postbus 1144 2302 BC Leiden 071 579 17 00 wisse@teekenskarstens.nl www.teekenskarstens.nl TeekensKarstens biedt een inspirerende, werkomgeving, goede arbeidsvoorwaarden en vol doende mogelijkheden voor persoonlijke inbreng. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen na heden ter attentie van mw. L. M. Wisse. Ook voor nadere informatie kun je bij haar terecht. Dan kan jij ARRESTANTENVERZORGER worden! De Nederlandse Veiligheidsdienst zoekt voor de Noodcapaciteit Drugs koeriers te Bloemendaal (omgeving Haarlem) mannen en vrouwen in het bezit van een beveiligingsdiploma of die bereid zijn dit te halen. Wij bieden een zeer afwisselende en uitdagende baan in de beveiliging, een goed salaris, een opleiding èn aanvullende cursussen. Wij vragen: minimale leeftijd 20 jaar, VBO-C niveau, goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, onbesproken gedr en bij voorkeur in het bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Interesse? Bel dan nu voor een intakegesprek: 020 48 78 47 of schrijf een brief aan Nederlandse Veiligheidsdienst, Afdeling Werving Selectie, postbus 90450,1006 BL Amsterdam 0e Nederlandse Veiligheidsdie organisaties ter wereld op het gebied va werkt Group 4 Falck in meer dan t ■deel van Group 4 Falck. één van de groc VEILIGHEID VOOROP De gemeente Leiden en de Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit De opdracht Uw profiel leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellig tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt, gaat samen met moderne zakelijkhc Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovai Het veelkleurige Leidse publiek (116.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en alleanden voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, op en creatief. De vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De gemeente Leiden wil de ruimtelijke kwaliteit van de stad nieuwe impulsen geven. Daarvoor worden verschilleni instrumenten ingezet. Zo is recent een Stadsbouwmeester benoemd die onder meer het vormgeven van de nota Ruimtelijke Kwaliteit tot taak heeft. Daarnaast is in 2001 de Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit (ARK) in het leven geroepen, om mee te denken en te adviseren over de toekomst van de stad. In de commissie worden allerlei disciplines vertegenwoordigd: Landschapsarchitectuur, Stedenbouw, Architectuur, Bouwhistorie en Restauratie, Kunsthistorie en Beeldende Kunst. Alle leden zijn onafhankelijke professionele deskundigen die het als een uitdagi zien om op integrale wijze te adviseren. De commissie vergadert in de openbaarheid, op maandagavond: twee maal per maand regulier en een keer per ma specifiek over ambtelijk voorbereide beleidsplannen. Een vast secretariaat binnen de dienst Bouwen en Wonen zoi voor de administratieve ondersteuning. Een belangrijke taak voor de ARK is het adviseren op beleidsvoornemens die betrekking hebben op de inrichting va de openbare ruimte. Zaken als bestemmingsplannen, structuurvisies, inrichtingsplannen en ruimtelijke kwaliteit onderwerp van discussie en advies. Ook adviseert de ARK over kunst in de openbare ruimte, welstand en monume tenzorg. Om de commissievergaderingen te leiden zijn wij op zoek naar een inspirerende U kunt goed discussies analyseren en conclusies formuleren. U hebt affiniteit met het werkveld en onderkent de ruimtelijke opgave van Leiden en de regio. Bovendien bent u de ambassadeur bij gelegenheden waar een vertegen woordiging van de commissie gewenst is. U kunt goed communiceren met burgers, ambtenaren en bestuurders. Ervaring met het voorzitten van vergelijkbare adviescommissies is niet noodzakelijk, maar werkt wel in uw voordcf Voor de totstandkoming van de nota Ruimtelijke Kwaliteit zal de relatie tussen de Stadsbouwmeester en de ARK moeten worden vormgegeven. Ook hierin vervult u een belangrijke rol. Uw honorering: De honorering vindt plaats per bijgewoonde vergadering, overeenkomstig de vergoeding voor commissieleden. De vergaderingen en de voorbereiding ervan beslaan voor u ongeveer 150 a 175 uren op jaarbasis. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wim de Wolf, secretaris van de ARK, telefoon (071) 516 57 57. De selectieprocedure: De selectiecommissie bestaat uit twee verantwoordelijk wethouders, het hoofd van de afdeling Beleid en Projecten de vice-voorzitter van de ARK. Zij bereiden de voordracht van het College van Burgemeester Wethouders aan de gemeenteraad voor. Uw reactie: kunt u tot 22 september 2002 richten aan het Secretariaat van de Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt nlrt op prijs gesteld Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit *Bron: Doelgroeponderzoek 2001. pers 13 en ouder, Inter/Vieuw-NSS

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18