Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel T Controller Waarom is die r 5Ï weg afgesloten? begeleiders (m/v) voor 20-36 uur per week Wij zoeken verkoopprofessionals voor ramen, deuren en serres Medewerker Bouw- en Woningtoezicht (m/v) Alkemade www.leidschdagblad.nl ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2002 hel Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Voorzieningen- centrum en het Rijnlands Revalidatiecentrum/ Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum (RVC) biedt 120 mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap de mogelijkheid te wonen, tc werken en deel te nemen aan dagactiviteiten, en biedt zorg en ondersteuning. Het RVC besraat uit een sector Wonen, een sector Zorg en Ondersteuning en een sector Dagbesteding. Het RVC heeft een proces van deconcentratie en vraagsturing in gang gezet en ontwikkelt diensten voor interne en externe cliënten. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor diverse woningen, waaronder twee nieuw te starten, Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde collega's om samen met de bewoners inhoud te geven aan een woon- en leefklimaat gericht op hun wensen en mogelijkheden. Initiatieven nemen, flexibiliteit, uitdagingen aandurven, collegialiteit en assertiviteit zijn sleutelwoorden die passen bij de mensen die wij zoeken. Herken je jezelf hierin? Durf je iets nieuws aan te pakken? Aarzel dan niet en solliciteer! Voor een aantal woningen zijn we op zoek naar begeleiders (m/v). Het gaat hierbij om bewoners die veel zorg en begeleiding nodig hebben, waaronder een groep jong gehandicapten (vanaf 20 jaar). We zoeken enthousiaste medewerkers die tussen de 20 en 36 uur per week beschikbaar zijn. Voor alle dienstverbanden geldt dat er gewerkt wordt in wisselende diensten volgens een 24-uurs rooster. Bij de 20- en 24-urige dienstverbanden wordt er gewerkt met 4- en 6-urige diensten in dag-, avond- en weekenddienst. Functieprofiel: - diploma helpende, (zieken)verzorgende, spw, sph, b- ofz-verpleegkundige (niveau 2 t/m 5); - het ondersteunen in de zorg en begeleiden van de bewoners in het formuleren van hun individuele wensen/behoeften; - het leveren van een bijdrage aan de realisatie van een goed woon- en leefklimaat voor de bewoners: - affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap; - invulling kunnen geven aan het begrip vraaggestuurd werken; - zowel zelfstandig als in een multidisciplinair team kunnen werken. Wij bieden: - gemotiveerde teams; - opleidings- en doorgroeimogelijkheden: - salaris conform de CAO-Gehandicaptenzorg; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloon- regeling). Sollicitaties: - voor meer informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met een van de teamleiders van de sector Wonen, telefoon (07140 60 100, piepernummers 81, 82, 83, 84 of 85; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 200251, worden gericht aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KASTEEL M ETAALBEDRIJF Kasteel BV in Zoeterwoude Rijndijk is een metaalbewerkingsbedrijf met een breed productenpakket. Het bedrijf levert zowel eenmalig maatwerk als serieproducten in roestvrij staal, aluminium en staal. Voorbeelden van producten zijn loopbruggen en platforms voor de Heineken bierbrouwerij, onderdelen van melkmachines en onderdelen voor luxe jachtbouw. Dit werk wordt mogelijk gemaakt door 60 goej geschoolde en gemotiveerde werknemers. Het bedrijf combineert een rijke familietraditie met inzet van moderne technieken, zoals volledii geautomatiseerde machines. Hetzelfde geldt voor de cultuur: een gezellige familiesfeer in een bedrijf waar men weet wat aanpakken is Om de financiële administratie verder vorm te geven en te professionaliseren komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie var ondernemende teamspeler in florerend familiebedrijf die weet van aanpakken, lid MT DE FUNCTIE U bent verantwoordelijk voor het financiële reilen en zeilen van het bedrijf. Samen met andere MT-leden zorgt u voor kosten- en resultaatbewustzijn. Het dagelijkse werk bestaat uit het aansturen en deels zelf voeren van de administratie, het maken van financiële analyses en kostprijsberekeningen. U zorgt voor een ver dere verbetering van de automatisering, de kop peling van administratie aan productie, en perio dieke rapportages. U bent lid van het MT en geeft leiding aan twee administratief medewerksters. UW PROFIEL U heeft een praktische 'no-non- sense' instelling neemt graag initiatief. Met uw enthousiasme krijgt u snel mensen mee, zowel op managementniveau als op de werkvloer. U heeft affiniteit met productie. Minimaal enkele jaren ervaring in een financiële of administratie ve verantwoordelijke functie. HBO werk- en denk niveau en een al dan niet afgemaakte opleiding op bijvoorbeeld SPD of HEAO niveau. Kennis van administratieve systemen. WIJ BIEDEN Een gezond familiebedrijf met pri ma vooruitzichten. Een functie waarin u samen met de andere leden van het MT de lijnen uitzet en de toekomst van het bedrijf vormgeeft. Volop kansen voor verdere verbeteringen in admini stratie en automatisering. Een collegiale en vriend schappelijke atmosfeer. Goede primaire en secon daire arbeidsvoorwaarden. BENT U GEÏNTERESSEERD? Stuur dan uw brie met c.v. onder vermelding van ref.nr. 306.21347-1 naar: Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26 F, 1112 XN Diemen E-mail: sol-ams.nl@mercuriurval.com Voor vragen kunt u bellen met Birgitta Blewanus op 020 - 314 45 00. Oriënterende gesprekkei vinden plaats op donderdag 12 september a.s. Het Duitse kwaliteitsmerk merk KNIPPING is al tientallen jaren een begrip op het gebied van gevelelementen in kunststof en aluminium. Honderdduizenden klanten hebben KNIPPING hun vertrouwen geschonken. En terwijl anderen stilstaan of inkrimpen, groeien wij! U past bij ons indien u de wil heeft om succes te hebben! Wij zoeken verkopers, handelsagenten en adviseurs, die willen meebouwen aan onze organisatie in Nederland. Noodzakelijk zijn technisch inzicht, enige kennis van de Duitse taal, maar bovenal representativiteit, communicatieve vaardigheden en doorzettingsvermogen. Vanzelfsprekend bieden wij een zeer goed inzet- en resultaat-gerelateerd inkomen, een zorgvuldige inwerkperiode en een dynamische en stimulerende arbeidsomgeving. Ziet u de uitdaging en de kansen? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: KNIPPING Fenster und Türen GmbH t.a.v. de heer J. Klok Auf dem Stemmingholt 29 D- 46499 Hamminkeln-Brünen j.klok@knipping-hamminkeln.de www.knipping.org USSELMUIDEN ZN. B.V. TECHNISCHE INSTALLATIES SASSENHEIM HUB V. DOORNEWEG 2 - 2171 KZ SASSENHEIM TEL. 0252-260101 - FAX 0252-232819 E-MAIL: info@ijsselmuidenbv.nl Gevraagd: SCHOOLVERLATERS Ben jij tussen de 16 en 20 jaar en wil je: een vak leren Voel je ervoor om in 2 jaar opgeleid te worden voor elektromonteur, loodgieter of cv-monteur? Dit kan als je een VBO-diploma hebt, of een andere opleiding en technische interesse. Alle. kosten voor deze opleiding worden door ons betaald. en geld verdienen Omdat je ook werkt in ons bedrijf op de dagen dat je niet wordt opgeleid, krijg je uiteraard ook een salaris en heb je recht op vakantiedagen. Reageren? Je kunt ons telefonisch (0252-260101), per post (Hub van Doorneweg 7, 2171 KZ Sassenheim), per fax (0252-232819) of per e-mail (infoijsselmuidenbv.nl) bereiken Voor informatie over ons bedrijf kun je op onze website www.iisselmuidenbv.nl terecht. ISO 9001 o Wegens vertrek van een collega en om de kwaliteit van onze dienstverlening te waar borgen zijn wij voor het team van de sectie Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieu (VROM) op zoek naar een enthousiaste voor 36 uur per week gemeente Algemeen: De functie is ondergebracht bij de sectie VROM van de afdeling Algemene Zaken. Een sectie die bestaat uit 17 enthousiaste medewerk(st)ers. De functie: Deze functie is voornamelijk gericht op het behandelen van aanvragen voor ver gunningen op het gebied van bouwen en wonen. Als medewerker van deze sectie informeer jij, samen met je collega, aan vragers over de procedure, technische criteria e.d., je toetst en beoordeelt de aanvragen en adviseert over de verlening hiervan. Je toetst en beoordeelt de bouw kundige aspecten (waaronder statische berekeningen) en tekeningen en adviseert over de voorlopige en definitieve verlening. Ook behandel je bedenkingen in het kader van procedures in technische zin en ben je lid van het welstandsoverleg. Wie zoeken wij? Een collega die ervaring en/of kennis heeft van bovengenoemde taken, die zowel zelf standig als in teamverband kan functio neren, beschikt over goede contactuele eigenschappen en uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een collega die bovendien een resultaat gerichte en praktische instelling heeft en een passende opleiding (mbo- of hbo- bouwkunde) heeft afgerond of ver gevorderd is met de studie. Tegenprestatie! Tegenover onze verwachtingen van de nieuwe collega staat een interessant arbeidsvoorwaardenpakket, de mogelijk heid tot kopen en verkopen van vakantie verlof, div. vormen van betaald verlof, studiefaciliteiten, vergoeding voor woon werkverkeer, pc-privé- en fietsregeling, tegemoetkoming in kosten voor kinder opvang, enzovoort. Het salaris dat wij bieden is afhankelijk van opleiding en ervaring. Ambitie en durf?! Een sollicitatie met CV kan tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan het College van burgemeester en wethouders, Postbus i, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met de heer L.C. Boogaard, senior medewerker van de sectie VROM, tel.(071)3327233. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kaag Nieuwe Wetering Oud Ade Oude Wetering Roelofarendsveen Rijpwetering De Randstad-gemeente Alkemade bestaat uit Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering, Roelofarendsveen en Rijpwetering. Alkemade is een bedrijvige gemeente met veel tuinderijen, bedrijventerreinen en recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer. Als organisatie zien we onszelf als een afspiegeling van onze bewoners: ook de organisatie kenmerkt zich door bedrijvigheid. Het belang van de burger staat centraal, de kwaliteit van onze dienstverlening verdient dan ook volop onze aandacht Start een loopbaan als croupier. Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je onze gasten een onvergetelijke tijd laten beleven? Dan hebben wij een unieke kans voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar enthousiaste croupiers die ervoor zorgen dat het spel goed verloopt. Je hebt de spelleiding over Black Jack en Roulette en je weet op een verrassende en persoonlijke manier met onze gasten om te gaan. Je hebt minimaal een mavo-opleiding, beheerst de moderne talen en kunt goed hoofd- rekenen. Je werkt graag in wisseldiensten en bent tussen de 1,63 en 1,93 meter tang. Wij bieden je een opleiding, een bijzondere werkomgeving met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een salaris dat begint bij 2.426,- bruto per maand (vanaf 21 jaar). Ben jij enthousiast en servicegericht? Solliciteer dan nu bij Holland Casino Scheveningen en stap in de wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie binnen 2 weken naar de heer N. Staal, personeelsadviseur, postbus 84510, 2508 AM Den Haag. E-mailen mag ook: nstaal@hollandcasino.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling human resources: 070 3067833. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. |OLLAND-«Kj fASINO -

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30