Personeel Personeel Personeel Z Jouw baan in het archief start hier Werken mode edel me Bits Brains blijft groeien! vakleerkracht bewegingsonderwijs ZorgKi ompas ADMINISTRATEUR M/V Leiden Een ervaren verkoper (m/v) Een gedreven telemarketeer Heeft u interesse? Reageer dan snel. Teamleider Administratie m/v AAN VERANDERING TOE? IJSSELMUIDEN ZN. B.\ w ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2002 Jij zoekt een baan met inhoud. Jij wilt tijd en energie investeren in jouw toekomst. Dan is dit jouw kans. Werken als archiefmedewerker (m/v) via Mailprofs. Een baan waarin je kunt bewijzen dat je bent weggelegd voor het archief. Niks saai en stoffig. Een interessante baan met diepgang en nog prima betaald ook. Wij. Mailprofs is een onderdeel van TPG Post en Vedior. Wij leiden onze flexkrachten gratis op en helpen ze aan een passende baan. Wij zijn marktleider in tijdelijk werk in het archief, de repro-, de couverteerruimte en de postkamer. Wij staan voor kwaliteit, net zoals jij. Wij Zoeken mensen die graag een afwisselende baan willen in het archief. Verantwoordelijk willen zijn voor het beheer en bijhouden van het archief en veel contact met mensen binnen de organisatie hebben. Uiteraard krijg je eerst de nodige training alvorens je aan de slag gaat. Wij zoeken Jou. Jij hebt minimaal mbo. Jij bent een denker en doener. Je bent accuraat en vindt het prima om naast je werk verder te leren. Je bent bereid een gratis opleiding te volgen. Je wilt bovendien een lekker salaris verdienen en je houdt van extraatjes, Zoals een spaarloonregeling, kortingen op verzekeringen en reiskostenvergoeding. Reizen is geen probleem voor je en je bent fulltime beschikbaar. Klaar voor de start in het archief? Bel dan nu (071) 566 34 24. Of kijk op: www.mailprofs.nl. Je baan krijgt pas echt vaart bij Mailprofs m a i I p r o f s" www.mailprofs.nl Stichting Zorgcentrum te Alphen aan den Rijn biedt verzorging en huisvesting aan 350 bewoners in zorgcentrum Dillenburg te Leiderdorp en in Alphèn aan den Rijn de zorgcentra St Joseph, Rijnzate en het binnenkort te openen Zuidervaart Daarnaast heeft, zij tal van voorzieningen die ouderen ondersteunen bij het zelfstandig functioneren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt utotb september as. richten aan: Stichting ZorgKompas T.a.v. de directie Postbus 694 2400 AR Alphen aan den Rijn De Stichting ZorgKompas is volop bezig mét uitbreiding en vernieuwingen. Gezien deze ontwikkelingen ontstaat op de centrale administratie in Zorgcentrum Rijnstate in Alphen aan den Rijn de functie van (32-36 uur per week) functie-eisen - kennis van bedrijfsadministraties en administratieve organisatie op minimaal MBO-niveau; - ruime ervaring met automatisering en ervaring met BOMAS is een pré; - kennis van procedures en regelgeving m.b.t. de ouderenzorg; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, functie-inhoud - het zelfstandig opstellen van periodieke financiële overzichten, begrotingen, jaarrekeningen en overzichten m.b.t. personeels gegevens; - het bewaken van budgetten van de verschillende afdelingen binnen de zorgcentra; - het ontwikkelen en bewaken van procedures voor de inrichting van de administratieve organisatie; - leiding geven aan twee administratief medewerkenden, arbeidsvoorwaarden - salarisschaal is afhankelijk van opleiding en ervaring; - arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-verpleeg- en verzorgingshuizen; - spaarloonregeling en premiespaarreling. wij bieden - een plezierige werksfeer; - ruimte voor deskundigheidsbevordering, informatie - aanvullende informatie wordt u, i.vlm. vakantie van het hoofd economisch en administratieve dienst, graag telefonisch verstrekc door de heer A. Paats. directeur (tel. 0172-474961 Ook kunt u informatie inwinnen op onze in ontwikkeling zijnde website: www.stichtingzorgkompas.nl van Jc hoeft niet rijk te zijn om je rijk te voelen. Stap maar eens binnen bij Siebel Juweliers. Een wereld aan mode in zilver, goud, platina en edelstaal. Kwaliteitsjuwclen en horloges. Met internationaal befaamde 'merken, maar met prijskaartjes die verrassend meevallen. In een steer die chique is, maar zonder mensen af te sclirikken Dat maakt het extra leuk om bij Siebel te werken Wij zoeken een assistent bi (fulltime voor Siebel Juwl en I-cefiijd vanaf 25 jaar. Je gaat deel uitmaken van de meest succesvolle juwcliersgroep van Nederland. Wij hechten aan vakkennis, leiderschap en organisatorische kwaliteiten. Maar ook aan teamgeest, loyaliteit en persoonlijke inzet Je wordt mede resultaatverantwoordelijk en rapporteert direct aan het hoofdkantoor. Hou je van mensen, zie jc er goed uit en ben je enthousiast? Reageer dan snel. Stuur ons een briefje met je c.v. en recente pasfoto onder vermelding van 144 Al 4S vestigingen in Nederland. Siebel Juweliers Postbus 11599 2502 AN Den Haag JUWELIERS Siebel. Altijd een rijk gevoel. De Viersprong is een openbare basisschool in Leiden-Noord. De school heeft 155 leerlingen, waarvan 90% met een verschillende etnische achtergrond. Alle schoolactiviteiten worden aangewend om de ontwikkelingskansen van de kinderen te vergroten. De school vraagt met onmiddellijke ingang of zo spoedig mogelijk een De lesuren zijn verspreid over de week: dinsdagmiddag 2 lesuren donderdagmorgen 3,5 lesuren vrijdagmiddag 2 lesuren Wat heeft de school u te bieden? - een prettige werksfeer, waarin de ontwikkelingskansen van kinderen hoge prioriteit hebben; - een stimulerende werkomgeving, waarin uw professionaliteit alleen maar groeit; - (bij gebleken geschiktheid) een vaste aanstelling in (maximum) schaal LA. Wat vraagt de school van u? - bij voorkeur een opleiding Academie Lichamelijke Opvoeding (akte MO-P); - de kandidaat moet goed kunnen samenwerken met het team; - de kandidaat moet voorstander zijn van openbaar onderwijs. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directeur van de school, mevrouw T. v.d. Wal, telefoon school 071 - 522 11 27, privé 071 - 523 70 80. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maat schappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen Werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandi daten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen aan het Bureau Openbaar Onderwijs t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden onder vermelding van vacaturenummer VS02.07. Bureau Openbaar Onderwijs Bits Brains is een snelgroeiend automatiseringsbedrijf, ondanks alle ontwikkelingen in de economie. Kwaliteit en servicegerichtheid staan hoog in het vaandel. Bits Brains levert succesvolle eigen applicaties en diensten in diverse segmenten van de automatiserings- markt, en heeft een dominante positie in de wereld van de woning- en kantoor inrichting. Voor de realisatie van de groeipotentie in binnen- en buitenland zoeken wij uitbreiding van ons jonge en enthousiaste team. met aantoonbaar resultaat in het werven en beheren van relaties, maar die de honger om te scoren niet kwijt is en voor wie afspraken maken en verkopen via de telefoon een sport is waarin hij of zij uitblinkt. Voor beide representatieve functies zijn doorzettingsvermogen, vriendelijkheid en betrouwbaarheid vanzelfsprekend een vereiste. Bits Brains biedt markt conforme arbeidsvoorwaarden, passend bij de functie en uw achtergrond en ervaring Voor meer informatie en uw sollicitatie kunt u terecht bij de heer Eelko Sieval (e-mail efsieval bitsandbrains.nl, GSM 06-2158 7385) Bits Brains Automatisering Hoge Rijndijk 201a 2382 AK Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon: 071-5722210 Ruigrok "de Stier" Hekwerk bv in Katwijk is al meer dan 150 jaar een landelijk succesvolle onderneming, gespecialiseerd in fabricage en montage van industriële afrasteringen, veiligheidshekwerken, geauto matiseerde toegangspartijen en afrasteringen voor sport en recreatie. ruigrok heeft een solide en nog steeds groeiende marktpositie opgebouwd bij overheid, gemeenten, bedrijfs leven, aannemers en architecten. Dynamiek, slagvaardigheid en enthousiasme vormen de basiselementen van ons kwaliteitsproduct. Ruigrok "de Stier" Hekwerk bvjMCatwijk is eek-sterk groeiende onderneming met grote ambities. OM 0nz€ doelstellingen te j(unnen realiseren zijn wij op zoek naar ambitieuze mensen. De functie In deze functie wordt u verantwoordelijk voor de financiële administratie en de periodi verslaglegging, waarbij u wordt ondersteund door 4 administratief medewerksters. U 21 voor het tijdig en juist opstellen van het maandelijkse directierapport (W&V-rekening, en specificaties) en rapporteert eventuele afwijkingen. Verder coördineert u de admini werkzaamheden, zoals facturering, creditnota's en debiteurenbeheer. U rapporteert aa 1 directie en de controller van de holding. Uw profiel U heeft een afgeronde MEA0-BA of MBA opleiding. Daarnaast heeft u kennis van Woi I Excel. Bij voorkeur ervaring in een leidinggevende functie. Als persoon bent u in staal1 zelfstandig en accuraat te werken en heeft u een pragmatische instelling. Wij bieden Een afwisselende baan in een hecht team van collega's en een informele werksfeer. Verder bieden wij een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling heeft voor deze vacature dan kunt u binnen 14 dagen een schriftelijke sollicitatie richten aan de directie van: Ruigrok "de Stier" Hekwerk B.V. Postbus 3000 2220 CA Katwijk of per e-mail: info@ruigrokhekwerk.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De dienstverlening van Copernicus omvat naast consultancy ook het daadwerkelijk bouwen van oplossingen en het ver richten van supportactiviteiten. Klanten van Copernicus zijn actief in de branches transport logistiek en retail, waar veelal grote hoeveelheden berichten (orderregels, transport- gegevens, gegevens over te verzenden artikelen e.d.) per dag uitgewisseld worden tussen de klant en haar tradingpartners. Door groei van de activiteiten is Copernicus thans op zoek naar een gemotiveerde, enthousiaste EDI SUPPORT ENGINEER. (M/V) TAKEN: ondersteunen van een regionale messaging-gateway, zowel on-site als remote; op aanvraag implementeren van nieuwe aansluitingen t.b.v. trading partners; ondersteunen en administreren van gerelateerde applicaties; samenwerken met development engineers bij o.a. het testen van sub-applicaties; bewaken van de continuïteit en de integriteit van het messaging plaitform en het oplossen van storingen; pro-actief monitoren van de algehele prestaties van het systeem. FUNCTIE-EISEN: relevante werkervaring, opgedaan binnen een IT-bedrijf en/of binnen de IT-afdeling van een logistieke dienstverlener (transportbedrijf, koeriersbedrijf); kennis van EDI op conceptueel niveau; bovengemiddelde kennis van Unix en SQL; enige ervaring met programmeren is een pre; goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; bereidheid om te reizen en om periodiek (betaalde) stand-by diensfen te draaien; flexibel in de aanpak van zaken en vlot communicatief. Copernicus biedt uitstekende doorgroeiperspectieven waardoor je je op termijn kunt ontwikkelen tot een allround B2B-consultant. Is jouw interesse gewekt? Stuur dan jouw CV met een korte brief per e-mail of per post naar: Van Zoelen Recruitment BV t.a.v. Rob van Zoelen Postbus 147, 2040 AC Zandvoort telefoon: (023) 571 69 44 e-mail: vzr@vz-recruitment.nl Vergunning CBA/A 94.0170 Popermcu Interchange Tt Copernicr j Interchanj Technology te Hoofddor r een IT-ondi neming gespecialise 1 op het gebi I van B2B in gration. M< specifiek ricl de enthousii medewerkt van dit bed zich met su< op het realiseren B2B integra 5 oplossing! a waarbij gebi wordt gema van onde andere EDI^ XML berich VAN ZOE RECRUITr Zoek je een veelzijdige functie met doorgroeimogelijkheden en met gelegen- i heid 0111 jezelf verder te bekwamen via onze werkzaamheden en door vakgerichte cursussen? Dan ben jij misschien wel onze nieuwe collega. Wij zoeken kandidaten voor de functie van: BEDRIJFSPROFIEL IJsselmuiden Zn. BV ver zorgt technische installaties in de houw voor zowel PROJECTLEIDER ELEKTROTECHNIEK CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER E&W AUTOCADTEKENAARS e&W ELEKTROMONTEURS EN LOODGIETERS KEURINGSINSPECTEUR NEN3140 ontwerp, uitwering en Wy zijn een erkend leerbedrijf en hebben een eigen opleidingsbegeleider. onderhoud van sterkstroom-, zwakstroom-, heveiligings-, telematica-, telefóoninstal- laties, waterleiding, rio lering gas, sanitair en cen trale verwarming. Wij bieden: Een leuke, zelfstandige en afwisselende baan met uitdagende projecten, waa in je jezelf volledig zult kunnen ontplooien. Afhankelijk van ambitie en initi tief behoort verdere doorgroei binnen het bedrijf zeker tot de mogelijkhede Via carpooling is vervoer vaak eenvoudig te regelen. Een vast dienstverban )i goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. De procedure: Heb je belangstelling vóór één van deze functies, bel/stuur/fax of e-mad d; j een sollicitatie naar IJsselmuiden Zn. B.V., afdeling personeelszake Hub van Doorneweg 7, 2171 KZ Sassenheim TECHNISCHE INSTALLATIES SASSENHEI HUB V. DOORNEWEG 7 2171 KZ SASSENHEIM TEL. 0252-260101 FAX 0252-232 E-MAIL: info@ijsselmuidenbv.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18