SPORT R9 Dick Advocaat weet wat hij wil Secretaris Jinnah durft na veldslag niet meer naar cricketveld Zabel de snelste op sprintersbal Ajax-fans boos op Vitesse wijk 2 te k voor UVS 'lies Krajicek i ong Island transfers van e o geblokkeerd tel start tii Serie A Gelijkspel niet voldoende voor Rijnsburgse Boys Noordwijk kansloos bij Telstar Litmanen ongelukkig bij Liverpool 'Er is een schandalig spelletje gespeeld' loode op podium imloos afschèid Siemerink arbiters ken promotie Bondscoach heeft basis voor 'Road to Lissabon' in zijn hoofd woensdag 21 AUGUSTUS 2002 den haag/gpd - Cricket staat be kend als een keurige en rustige sport. Maar de veldslag tussen leden van de Pakistaanse club Jinnah uit Amsterdam heeft dit imago flink gedeukt. Hoe heeft het zover kunnen komen? „Cricket is geen oorlog", zei se cretaris Mohammed Shah van cricketclub Jinnah uit Amster dam vorig jaar nog. Nu ligt hij thuis, met snijwonden in zijn oor en linkerbeen. Opgelopen na een wilde achtervolging op het cricketveld. Hij durft niet meer naar het cricketveld van Jinnah te gaan. De club die hij zelf zeven jaar geleden heeft op gericht en inmiddels door de cricketbond is geroyeerd naar aanleiding van de gebeurtenis sen. Sinds de oprichting in 1995 ver ging het de club zeer voorspoe dig. Het eerste team promoveer de vier maal achtereen en hand haafde zich dit jaar in de hoofd klasse. Maar nog sneller als Jin nah omhoogschoot ging de club deze week ten onder. Een mas sale vechtpartij tussen twee kampen, die de vereniging splijtten, maakte afgelopen zon dag een abrupt einde aan de op mars. De heibel begon vorige maand toen Shah in actie kwam tegen Kalil Ur Rehman, de voorzitter van de club. Rehman wilde de coach van het team de laan uit sturen, omdat die coach een conflict had met zijn broer, de aanvoerder van het team. Shah was het niet eens met Rehmans beslissing en besloot op zijn beurt de voorzitter zijn functie te ontnemen. De twee bestuursleden lagen el kaar al niet zo goed, omdat ze beiden belangrijke sponsoren voor de club zijn. „Op zich was er natuurlijk niets mis mee dat hij ons sponsorde. Maar hij mis bruikte de macht die daarmee gepaard gaat", zegt Shah. „Bij het bedrijf van Rehman werken ook spelers van het team. Die kozen zijn kant in dit conflict, omdat ze vreesden voor hun baantje. Dat is een ongezonde situatie voor het team, dus wilde ik hem weg hebben. De cricketbond KNCB voerde sindsdien intensieve gesprekken met beide partijen. Volgens bondsvoorzitter René van Iersel was al snel duidelijk dat er spra ke was van een groot menings verschil. In overleg met de twee kampen werd vorige week een 'wapenstilstand' gesloten. Van daag zouden de partijen in een ledenvergadering proberen de gelederen weer te sluiten. Maar zover mocht het niet ko men, want afgelopen weekeinde ging het mis. Shah was telefo nisch bedreigd. Als hij naar de competitiewedstrijd tegen Her mes DVS zou komen, zou hij worden gedood. Uit veiligheids overwegingen werd de wedstrijd verplaatst naar het terrein van Sparta uit Capelle. Rehman en 'zijn' spelers waren daar niet over geïnformeerd en toen ze er lucht van kregen togen ze op ei gen houtje naar Capelle om ver haal te halen. Met messen, sta ven, cricketbats en stumps (houten paaltjes) die ze uit het cricketveld trokken, gingen ze Shah en enkele andere spelers te lijf. De politie moest de strijden de partijen uit elkaar halen. „Dit is het einde van de club", zegt Shah verbitterd. Hij is bang, geschrokken en durft niet meer naar de club. „Ik ga proberen een nieuwe gezonde club op te richten. Een die sportief zich kan meten met Jinnah, maar zonder de gruwelijke - Jeroen de Joode is als geëindigd in de 90 kilo- p lange wielerronde van De ii >e neo-amateur uit Al ii aan den Rijn moest gister- TI in de 28ste editie alleen lc ar Dennis van den Hurk i rendrecht en Heerko Gor- 'i erkendam) voor laten ij Ook Michel Kreder, lid zi iLeidse wielervereniging stond op het podium. Hij lerde bij de nieuwelin- 1 eidenaar Cenny Glasber- P lishte kort na de jonge in to van Zevenhuizen als ze- ie e H t ik - UVS beleefde een start in de Amstelbeker. ca de reserves van Katwijk en de mannen van Hans j leuwen met 5-1. Vooral d Verkuylen, voormalig j van ADO Den Haag, had la teravond naar zijn zin. toot viermaal raak. De i Katwijkse treffer kwam am van Ronald Kuyt. Bij as Danny Kooimans tref- Overige uitslagen in sco- 3 Ïland - Op de tweede dag tennistoernooi van sland heeft de Marok- n founes al-Aynaoui Ri- Krajicek verslagen in drie 7,7-6 en 6-4. Pete Samp- loor in de eerste ronde Fransman Mathieu. i- De Italiaanse voetbal- leeft drie transfers van jeblokkeerd. De Romein- v( ;lub kon voor de aanko- n Christian Manfredini Iraziliaan Eriberto van a i Verona en Massimo Od- n Hellas Verona onvol- e e financiële garanties ge- w e drie spelers moeten nu n eren naar hun oude club, jj Lazio kan aantonen dat ikrekening wel gevuld is. do v i - Het begin van het d lseizoen in de Italiaanse lis met twee weken uit- v l wegens een conflict lo levisierechten. Dat heb- p Italiaanse clubs met el- j1 gesproken. De competi- ei int 15 september in rd nan 1 september. Clubs tl iond hebben grote moei- p televisierechten te ver- gi De toch al forse financi al] iblemen nemen daardoor la a aantal clubs voelt er Jv voor onder deze om- 1 |heden af te trappen, [e einere clubs hebben nog lil nereenkomst voor recht- e uitzendingen (pay-per- 'an hun wedstrijden. door Ad Pertijs leeuwarden/gpd - De Eneco Tour profileert zich graag als een 'sprintersbal'. Een indruk wekkend gezelschap rappe mannen meldde zich gistermor gen in Utrecht voor de start van de eerste etappe van deze Ron de van Nederland. In finish- plaats Leeuwarden had de mas saspurt echter weinig van een opwindende dans om de over winning. Erik Zabel reed uit het wiel van Sven Teutenberg onbedreigd naar zijn vijftiende UCI-zege van het seizoen. De Wït-Rus Oesov en de Nederlander Jans Koerts werden op gepaste af stand twee en drie. De andere grote namen (Freire, Steels, Kir- sipuu, Minali, Quaranta, Petac- chi, Van Dijk, Blijlevens) zaten verder van achter. „De spurt was minder moeilijk dan het werk dat je moest verrichten in de rondjes voorafgaande aan de aankomst", zei de Duitser. Zabel doelde op de plaatselijke omloop van vier kilometer, die drie keer gerond moest worden en die een aaneenschakeling was van bochten. Domo-Farm Frites probeerde als enige ploeg een fatsoenlijke massaspurt op gang te trekken, maar na een rondje door het centrum van de Friese hoofdstad kwam koerska- pitein Servais Knaven er al ach ter dat dat onbegonnen werk was. „Je kunt het tempo onmo gelijk op 60 kilometer per uur houden. Dit is een aankomst die niet past bij een wedstrijd van de eerste categorie." Moeren hout, Van Bon, Van Heeswijk, Koerts en hij werden in de bochten keer op keer in de wie len gereden door onder- en bo- venlangs 'duikende' renners. Het rondje nekte ook de voor ziene afmaker Jeroen Blijlevens, die na een langdurige afwezig heid van de ploegleiding de kans kreeg te laten zien welke snelheid hij nog in huis heeft. 'Jerommeke' reed met een goed gevoel naar Leeuwarden, maar aangekomen in de aankomst plaats, had hij grote problemen om zich voorin te handhaven. „Op dit aankomstparkoers merk je dat ik nog koershardheid en - ritme mis. Nu was het constant optrekken er te veel aan." Een paar keer zag hij kans zijn plekje voorin te heroveren, maar in de slotronde werd het duidelijk dat Koerts de rol van afmaker van hem moest overnemen. Jaris Koerts: „Tegen Zabel had ik echter geen kans. Misschien als ik dat andere werk vooraf niet had gedaan, was het anders ge lopen, maar hier was het dus so wieso moeilijk om er een echte spurt van te maken. Op 250 me ter voor de streep zaten er nog twee gevaarlijke bochten in het parkoers. Er is toch al weinig respect meer voor de ploegen liverpool/rtr - Jari Litmanen is ongelukkig bij Liverpool. De oud-speler van Ajax heeft bij de Engelse club de afgelopen an derhalf jaar nauwelijks op het veld gestaan. Litmanen wil des ondanks het laatste jaar van zijn contract uitdienen. „Ik had meer van mijn transfer verwacht, maar als je niet speelt is het moeilijk om enthousiast te' .blijven", bekende de 31-jarige Finse international aan de En gelse krant The Guardian. Ma nager Gerard Houllier contrac teerde Litmanen in januari 2001 van Barcelona. De aanvaller speelde sindsdien negentien wedstrijden. „Ik geef toe dat de laatste twee seizoenen me geen gelukkig mens hebben gemaakt. Ik had een groter aandeel willen heb ben in de titel. Het is een keuze van de manager en hij legt niet uit waarom hij me niet opstelt. Het enige dat ik hoor is „we hebben een grote selectie en ie dereen komt aan bod". Bij Liverpool zijn Michael Owen en Emile Heskey de vaste spit sen. Als ze afgelopen seizoen ge blesseerd of vermoeid waren, kwamen Robbie Fowier en Ni colas Anelka als vervangers in het veld. Zij zijn verkocht, maar Liverpool haalde deze zomer de Senegalees El-Hadji Diouf. Lit manen onderhandelde met Ajax over een rentree in Amsterdam, maar kwam niet tot een ak koord. „Ik moet mijn situatie ac cepteren, ook al voel ik me er soms ellendig bij. Ik denk dat Li verpool er niet op had gerekend dat ik nog steeds hier zou zijn. Waarschijnlijk zit ik hier nog een jaar, ik zie geen oplossing. amsterdam/gpd - De Onafhan kelijke Fanclub Ajax, een belan gengroep van zo'n vijftienhon derd supporters van de hoofd stedelijke club, is boos. Boos op Vitesse dat, na overleg met de Arnhemse burgemeester Krikke, komende zondag maar negen honderd Ajax-fans toegang geeft tot de Gekedome. En boos op de eigen club, die daar naar me ning van de supporters, wat al te gemakkelijk mee akkoord ging. „Er is een schandalig spelletje gespeeld tussen de club Vitesse en de plaatselijke overheid. En Ajax is daar, weliswaar onder protest, mee akkoord gegaan." Bij Vitesse-Ajax mogen zondag middag maximaal negenhon derd Ajax-supporters aanwezig zijn. Ajax wilde, na interne in ventarisatie, 1200 supporters meenemen, maar dat vindt de Arnhemse burgemeester Krikke een te groot aantal. Het bezoe kersvak biedt plaats aan 900 fans. Vorig seizoen werd welis waar meer ruimte geschapen, maar juist toen braken ongere geldheden uit. Krikke wil in de toekomst slechts meer toe schouwers van de bezoekende ploeg binnenlaten als het daar toe ingerichte vak goed bevei ligd kan worden. De Onafhankelijke Fanclub Ajax laat op zijn website weten het toegekende aantal kaarten on voldoende te vinden. Ajax zou volg^ps een staffel, die rekening houdt met de capaciteit van het stadion, 1600 kaarten moeten krijgen. Na overleg met de KNVB werd het aantal op 1200 bepaald. In eerste instantie wil de Vitesse desondanks niet meer dan 600 kaarten geven. De OFA heeft via de koepelorgani satie voor voetbalsupportersver enigingen van Nederlandse be taalde voetbalclubs (SOVS) ge vraagd of de KNVB wil ingrijpen. De voetbalbond zou Vitesse en de gemeente Arnhem op de vooraf gemaakte afspraken moeten wijzen. Zeist zal Vitesse naar verwachting een boete op leggen voor het feit dat de club een onvoldoende aantal kaarten aan de bezoekende club be schikbaar heeft gesteld. Noordwijkers, die in dezelfde poule speelden als Rijnsburgse Boys, werd dus uitgeschakeld voor de Amstel-Cup. Vooral linksback Peter Bos van Noord- wijk had het moeilijk tegen Tel star-rechtsbuiten Meivin Hol- wijn. Hij bleef in de rust dan ook in de kleedkamer achter. Ook Noordwijk-keeper Marco Korff (oud-Telstar) haalde giste ren het einde niet, maar dan vanwege een kuitblessure. En Neal Petersen, ook een nieuw komer bij Noordwijk, kreeg in de vijfenzestigste minuut een rode kaart van scheidsrechter Dick van Egmond (gisteren als arbiter gepromoveerd tot het hoogste Europese niveau, de Frist Class). Petersen zette zijn noppen in de achillespezen van Germaine Levant. Het pluspunt kwam voor de in de Noordwijkers in de 69ste mi nuut toen oud-prof Leonard van Utrecht de linksback van de thuisploeg, Sijmen Tol, hele maal dolspeelde en knap scoor de. Noordwijk: Korff (80. Kuipers); Schol ten, Ravensbergen, Van aer Niet, Bos (46. Petersen); Van Utrecht, Reinders, Van der Laan (46. Van der Kolk), Van Dam; Cornelia, Pitti. amsiel cup Poule 1 Ajax 2 - Hollandia 6-0 (3-0). Doelpunten Ajax 2: Schneijder (2x), Pienaar, Wamber- to, Yakubu, De Jong. AZ - Ter Leede afgelast (duel verschoven naar 27 augustus). Poule 2 Volendam - Huizen 1-1 (0-0). Doelpunt Volendam: Bridji. Poule 3 Stormvogels/Telstar - Noordwijk 6-1 (2-0). Doelpunten Stormvogels: Averdijk (2x), Samuel, Ommel, Holwijn, Levant. Argon - Rijnsburgse Boys 2-2. Poule 5 Haarlem - Tonegido 10-2 (5-1). Doelpun ten Haarlem: Tamerus (4x), Supusepa (2x) Mulders, Ketting, Douglas, Lagendijk. Zwart Wit - Sparta 1-3 (0-1). Van der Berg (2x), Sanou. Poule 6 Capelle - Kranenburg 2-1. Excelsior Maassluis - Excelsior 1-1 (0-1). Doelpunt Excelsior: El Hamdaoui. Poule 9 SC TOP - Eindhoven 0-4 (0-3). Doelpun ten Eindhoven: Van de Langenberg (3x), Konings. Bijzonderheid: Eindhoven-speler Stam kreeg in 33e minuut een rode kaart wegens neerhalen doorgebroken tegen stander. Poule 12 EVV - Roda JC 0-3 (0-3). Doelpunten Roda JC: Sonko 2, Brouwers. Meerssen - MW 3-4 (2-1). Doelpunten MW: Heymans3, Cairo. Poule 13 GVW - JVC Cuyk 1-2. Poule 18 Hoogeveen - Emmen 1-1, gestaakt wegens noodweer. WOG - Go Ahead Eagles 1-2 (0-2). Doel punten: Dibi, DeWeerdt. Poule 20 Veendam - Appingedam 2-1 (1-0). Doel punten Veendam: Prinsen en Weerman. Erik Zabel gaat als eerste over de finish in Leeuwarden, Jens Koerts (links) wordt derde. Foro: ANP/Jasper Juinen die de massaspurt willen voor bereiden." Zabel was de enige van de top pers die sterk genoeg was om al het gedrang voor te blijven. Na het afmelden van Cipollini en het afstappen van McEwen (een weer opspelende spier in het bovenbeen, overgehouden aan de val in Hamburg, maakte ver der rijden onmogelijk) was Za bel op papier weer de snelste man van het deelnemersveld. Hetgeen hij in Leeuwarden ook bewees. Een beetje cynicus kan stellen dat Zabel gisteren een criteri umachtige finale won. Blijle vens: „Ik heb de aankomsten voor de komende dagen nog niet bestudeerd, maar Neder land kennende mag je je hart vast houden." jemerink Foto: ANP vork - Afscheid nemen op rand Slam-toernooi, daar nt elke tennisprof van. niet op baan 16 in New in de eerste ronde van het Gcatietoernooi voor de US ,Dat pijnlijke afscheid chter wel het lot van Jan ;rink. De 32-jarige Noord- verloor gisteren met 6-3, in de Brit Martin Lee en eelde daarmee zijn kansen elname aan het hoofd- ooi. Eerder al kondigde •rink aan na de US Open eslissing te nemen over innistoekomst. De kans j stopt is levensgroot. De lander is inmiddels de ner 270 van de wereld en niet meer rechtstreeks in rP-toemooi. Drie van de zeven inter- iale Nederlandse scheids- irs mogen met ingang van zoen op een hoger Euro- liveau fluiten. Dick van nd is gepromoveerd naar ste klasse. Hij mag A-in- ds, UEFA Beker-wedstrij- Champions League- uit de eerste ronde leiden, an Huiten, die sinds 1999 ationaal fluit, gaat van 3 naar groep 2. Eric ïhaar, die pas een half p de internationale lijst biters prijkt, promoveert [roep 3. Dick Advocaat aan het begin van de training van het Nederlands elftal van gisteren. Foto: ANP/Vincent Jannink door Jaap van Essen oslo/gpd - Dick Advocaat weet wat hij wil. Sinds de herintreden de bondscoach het roer van Oranje in handen heeft, speelde het elftal drie oefenduels. Van avond staat in en tegen Noorwe gen test nummer vier op de rol. Het elftal dat nu start moet ook beginnen aan de EK-kwalificatie, zaterdag 7 september tegen Wit- Rusland. Edwin van der Sar, Fernando Ricksen, Frank de Boer, Michael Reiziger, Wilfred Bouma, Mark van Bommel, Patrick Kluivert, Philip Cocu, Andy van der Meij- de, Ruud van Nistelrooij en Boudewijn Zenden; dat zijn vooralsnog de elf van Advocaat. De enige speler die daar in prin cipe nog tussen hoort is Jaap Stam, zo liet Advocaat gisteren overduidelijk blijken. De verde diger werd ditmaal niet opge roepen wegens een lichte bles sure. Advocaat gaat er van uit dat Stam op 7 september wel van de partij is en dus schrok hij van de mededeling dat de start van de Italiaanse competitie is uitgesteld wegens problemen met de tv-rechten. Dat betekent immers dat Stam geen serieuze wedstrijd in de benen heeft wanneer de eerste kwalificatie wedstrijd wordt gespeeld. „Is dat echt zo? Twee weken uitstel? Dan moet ik toch overleggen met Jaap Stam." Advocaat vreest uiteraard voor een scenario zoals Louis van Gaal beleefde. Die begon aan de WK-kwalificatie tegen Ierland met een elftal dat door allerlei oorzaken merendeels geen ech te wedstrijd gespeeld had. De huidige bondscoach weet dat er een verschil is tussen het spelen van oefenduels en 'in de com petitie zitten'. In die zin is Stam een groot vraagteken. Normaal gesproken zou hij de man zijn die samen met Frank de Boer het centrale duo van Oranje vormt. Vooralsnog is die rol weggelegd voor Michael Rei ziger. Komt Stam terug, dan hoeft Rei ziger nog niet te wanhopen. De kans is groot dat hij naar de rechtervleugel verhuist en Fer nando Ricksen het veld moet ruimen. Want Advocaat liet gis teren expliciet weten dat hij ui terst tevreden is over Reiziger in de tot nu toe gespeelde oefen duels. Al met al staat er fikse druk op de elf spelers die vanavond star ten tegen Noorwegen. Ze weten dat zij in principe de uitverkore nen van Advocaat zijn voor de Road to Lissabon. Maar wan neer zij geen potten kunnen breken in Oslo is er plotseling een probleem. Dan wordt de bondscoach namelijk gedwon gen de koers rigoureus te wijzi gen en dat is vervelend, kort voor de wedstrijd tegen Wit- Rusland. Advocaat weet namelijk ook dat de Wit-Russen geen ploeg heb ben waartegen je nog kunt ex perimenteren. „Ze hebben de laatste tijd uitstekende resulta ten geboekt, onder andere tegen Noorwegen. Daarvan hebben ze vier punten gepakt in de WK- kwalificatie. En vlak voor het WK hebben ze een sterk bezet landentoemooi in Rusland ge wonnen. Het is een lastige te genstander." Voor vanavond heeft de bonds coach er bij zijn spelers op ge hamerd dat er compact moet worden gespeeld. „Tegen Enge land en Spanje ging dat vrij goed, maar tegen de Amerika nen gaven we toch veel ruimte weg. Dat moet beter. Tegen de Noren moeten de linies dichter op elkaar spelen, zodat we beter staan wanneer we balverlies lij den." Advocaat wil een goede organi satie omdat hij hoe dan ook vasthoudt aan een dwingende speelwijze. „We moeten pressie uitoefenen. Natuurlijk alleen wanneer het kan, maar in prin cipe blijft dat onze speelwijze." De spelers van Advocaat belij den in ieder geval allemaal dat ze er zin in hebben. De kater van Dublin moet en zal wegge spoeld worden. Aanvoerder Frank de Boer: „We staan er nu heel anders voor dan twee jaar geleden. Toen baalde iedereen van het EK, veel spelers kamp ten met blessures of hadden geen ritme. Nu voelen we ons allemaal fris, bijna iedereen is fit. Dat moet een stuk schelen." De kritiek van Dick Advocaat op de spitsen Kluivert en Van Ni stelrooij (ze moeten in Oranje slagvaardiger worden) werd door de spelersgroep een beetje schouderophalend ter kennisge ving aangenomen. Frank de Boer: „We hebben een hele slechte WK-kwalificatie ge speeld, daar is het hele elftal verantwoordelijk voor." Patrick Kluivert wilde er ook niet veel over kwijt. „Natuurlijk zou den wij samen altijd het verschil moeten kunnen maken. Maar al met al hebben we natuurlijk bij na nooit samengespeeld." Een waarheid als een koe. Samen stonden de twee welgeteld 578 minuten op veld. Een score van tien treffers (anderhalf doelpunt per wedstrijd) is dan geen be roerd gemiddelde. Er is nog een pikant puntje aan de ploeg die Dick Advocaat vooralsnog in zijn hoofd heeft. Daarin is geen plaats voor Edgar Davids. De middenvelder was sinds Guus Hiddink hem in 1998 weer terughaalde vaste keus bij Oranje. mijdrecht - Rijnsburgse Boys heeft zich niet geplaatst voor de volgende ronde van de Amstel Cup. De ploeg van trainer Wïm Schaap moest Argon in eigen huis verslaan om tweede in de poule te worden, maar kwam niet verder dan een 2-2 gelijk spel. Daardoor mag Argon, sa men met het ongeslagen Storm vogels Telstar, door naar de tweede ronde. Rijnsburgse Boys moest in de eerste helft het spel laten aan zondaghoofdklasser Argon. De ploeg uit Mijdrecht kwam al in de eerste minuut op voorsprong door een doelpunt van Pieter Vermeulen. Frank Verlaan kon de score vergroten, maar zijn schot kwam tegen de binnen kant van de paal. Vervolgens hield keeper Lennart Hegie Rijnsburgse Boys op de been door schoten van Enrique Zsu- schen en Vermeulen onschade lijk te maken. Rijnsburg kon daar niet al te veel tegenover zetten. Een inzet van Patrick Heemskerk - na een combinatie door het midden - werd tot cor ner verwerkt. Zeven minuten voor rust schoot diezelfde spits naast. Na rust kwam Rijnsburgse Boys beter in de wedstrijd. Nadat Zsuschen voor Argon een penal ty miste, maakte Wesley Slinger land uit een vrije trap gelijk Toch liep de thuisploeg via een doelpunt van Dennis Sluyk weer uit, waarna opnieuw Slingerland aan de basis van de tweede ge lijkmaker stond. Zijn voorzet werd door Heemskerk, die een goede wedstrijd speelde, afge rond. In de slotfase liet Rijns burgse Boys de zege uit de han den glippen. Op appel van de grensrechter - Redel werd neer gelegd - mocht Berry Charité drie minuten voor tijd een pe nalty nemen. Hij miste. Een ge vaarlijke voorzet van Slingerland in blessuretijd was niet aan de spitsen besteed. Argon - Rijnsburgse Boys 2-2 (1-0). 1. Vermeulen 1-0, 53. Slingerland 1-1, 63. Sluyk 2-1, 73. Heemskerk 2-2. Scheids rechten A. Ter Brake. Geel: Schnater, Hegie (beiden Rijnsburgse Boys) en Verlaan (Argon). Rood: Lokken. Toe schouwers: 1000. Rijnsburgse Boys: Hegie; Van Lochem, Onderwaater, Aalbersberg (38. De Graaf), Van Berkum; Redel, Freke, Slin gerland, Schnater (46. Ketting); Charité en Heemskerk (84. Van der Vijver). Noordwijk Noordwijk leed in IJmuiden een kansloze nederlaag tegen Stormvogels Telstar: 6-1. De

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19