SPORT Bondscoach: 'Spitsen zijn tot meer in staat' Alle ballen op de helden van morgen Bram Lomans wil weer beste van de wereld zijn Martin Verkerk in tophonderd Meer rust voor Fenerbahce NAC'er Petö lang uit roulatie Dolfing wint als enige Huntelaar nieuw bij Jong Oranje Christopher Kanu naar TOP Douglas vijfde in Linz Nog anderhalf jaar investeren in polijsten van strafcorner Kluivert en Van Nistelrooy mogen in Noorwegen ongelijk van Advocaat bewijzen ADO Den l ruim langs FC Den Bos Italiaans seizoen begint moge later door conflict over tv-recl Hingis naar tweede ronde Scorebord amstel beker Martin Verkerk Foto: ANP Rijswijk - Martin Verkerk heeft maandag een fikse sprong ge maakt op de wereldranglijst. De tennisser uit Alphen aan den Rijn is op de zogeheten ATP- plaatsingslijst twintig plaatsen gestegen van de 107de plek naar de 87ste. Verkerk dankt zijn hoogste notering ooit aan zijn resultaten de afgelopen week in het ATP-toemooi van Indianapolis. Hij haalde daar de kwartfinale, waarin hij ver loor van de Brit Greg Rusedski. De Alphenaar is niet recht streeks toegelaten tot de US Open. Hij staat derde op de 're servelijst' en moet aan het kwa- lifikatietoemooi meedoen. istanboel - Fenerbahce krijgt meer rust om zich voor te be reiden op de ontmoeting met Feyenoord in de kwalificatie voor de Champions League. De Turkse voetbalbond heeft de onmoeting van aanstaande vrij dag tegen Gaziantepspor uitge steld. De Turkse topclub ont vangt Feyenoord dinsdag 27 augustus. De Rotterdammers wonnen de eerste ontmoeting met 1-0. breda - NAC kan voorlopig niet beschikken over Tamas Petö. Onderzoek in een ziekenhuis wees gisteren uit dat de Hon gaar de voorste kruisband in de rechterknie heeft afgescheurd. Nog niet bekend is of Petö wordt geopereerd. Die beslis sing valt pas over een week of twee. De speler raakte zaterdag geblesseerd in de wedstrijd van NAC tegen Roda JC. velp - Martin Dolfing was de enige die op de openingsdag van het Nederlands kampioen schap dammen winst boekte. De Groninger versloeg Nijme- genaar Alex Mathijsen. Deze werd pas als laatste aan het deelnemersveld toegevoegd, nadat titelhouder Harm Wiers- ma zich had afgemeld. Opval lend is dat er voor het eerst in de geschiedenis van een NK dammen, voor de 85ste keer ge houden, een dopingcontrole op het programma staat. Daarmee voldoet de KNDB aan de door sportkoepel NOCNSF gestelde eis: Ook anders is de puntenre- geling, waarbij winst drie pun ten in plaats van twee oplevert. zeist - Klaas-Jan Huntelaar is alsnog opgenomen in de selec tie van Jong Oranje. Coach Wïm Koevermans selecteerde de PSVer, nadat twee andere kan didaten afvielen. Na Theo Jans sen (Vitesse) bleek gisteren ook dat Frank Demouge (NEC) ge blesseerd is. Jong Oranje is in voorbereiding op de ontmoe ting met Wit-Rusland, op 6 sep tember in Nijmegen. De wed strijd geldt zowel als kwalifica tie voor het EK als de Olympi sche Spelen van Athene. oss - De Nigeriaanse voetballer Christopher Kanu speelt voor lopig op amateurbasis voor TOP Oss. Ajax ontbond begin dit jaar het contract met de jon gere broer van Nwanko, omdat hij bij de Amsterdammers over bodig was geworden. TOP Oss heeft nog een andere oud-Aja- cied aangetrokken. De 20-jarige Guillermo Graven tekende voor één jaar, zo meldt de club op de website. Aanvaller Graven speelde de laatste twee jaar voor Ipswich Town in Enge land. UNZ - Troy Douglas is gisteren bij de Grand Prix Il-wedstrijden in Linz als vijfde geëindigd op de 100 meter. De Nederlandse atleet liep 10,38. De winst ging naar de Jam ai ca an Frankie Fre dericks. De 34-jarige atleet kwam met lichte tegenwind tot 10,19. door Mare Molenaars jumstelveen/gpd - Bondscoach Joost Bellaart spreekt van een 'belangrijk ijkpunt' maar voor strafcornerspecialist Bram Lo- mans komt het vierlandentoer- nooi, deze week in het Wage nerstadion in Amstelveen, ei genlijk te vroeg. „Over anderhalf jaar moet ik weer de beste van de wereld zijn." Lomans gold met zijn gesleepte comer jarenlang als een feno meen in de hockeywereld. Maar die tijd is voorbij. Het stokje is inmiddels overgenomen door anderen, de Pakistaan Sohail Abbas voorop. „Wat ik drie jaar voor hem ben geweest, is hij nu voor mij: de haas waar je wan- hopig achteraan rent. Maar dat veranderen. Binnen anderhalf jaar wil ik het verloren terrein goedmaken", zegt Lomans strijdlustig. De strafcorner is voor bonds coach Bellaart slechts een van de aandachtspunten in een po ging het sterk verjongde Oranje, de nummer drie van het laatste WK, weer naar het hoogste ni veau te tillen. Vorige week, na de gewonnen oefenwedstrijd tegen wereldkampioen Duitsland, roemde hij al de toegenomen fitheid van zijn keurtroepen, het resultaat van keiharde trainings- arbeid. Maar er valt nog veel te verdienen voor de Nederlandse hockeyploeg, vooral waar het gaat om creativiteit en producti viteit „De strafcorner kan nog stukken beter", meent Bellaart, die tij dens het vierlandentoemooi in Amstelveen op dit punt 'ouder wets Hollands geweld' voor spelt, te beginnen in de ope ningswedstrijd van donderdag tegen India. Bram Lomans houdt echter een slag om de arm. Voor hemzelf komt de strijd om de Rabobank Trophy misschien net te vroeg. „We werken er heel erg hard aan, dat klopt. We trainen zelfs zo hard dat ik eigenlijk voortdu rend last heb van spierpijn, ook al omdat ik samen met trainer Toon Siepman wat veranderin gen heb aangebracht in mijn beweging. Ik zie wel vooruit gang. De push is stukken harder en ook zuiverder. Maar het kost tijd." Lomans beseft dat de extra in spanningen mogelijk ten koste gaan van het rendement, maar treurt daar niet om. Hij heeft zijn zinnen gezet op het EK in Barcelona waar Nederland zich moet kwalificeren voor de Olympische Spelen. Daar, in Athene, wil Lomans schitteren. „Dan wil ik op mijn top zijn. Dan moet ik absoluut weer de beste comer van de wereld heb ben. Ik heb nu het gevoel dat ik er een beetje achter aan hobbel. De verklaring daarvoor ligt in de vele blessures waarmee ik de laatste tijd te kampen had. Door gebrek aan trainingsuren ben ik niet vooruitgegaan terwijl de concurrentie natuurlijk niet stil heeft gezeten. Om je met de besten te kunnen blijven meten, zul je je ook moeten blijven ont wikkelen." door Jaap van Essen katwuk/gpd - Dick Advocaat is een parttime bondscoach. Boven dien is hij niet zo erg dol meer op interviews. Veel gelegenheid om hem te spreken is er dus niet. On langs pleegde hij een inhaalslagje en sprak uitvoerig met enkele voetbalweekbladen. Daarin was de bondscoach een beetje kritisch over de prestaties van zijn twee spitsen, Kluivert en Van Nistel rooy. Merkwaardige kritiek wan neer de cijfertjes in ogenschouw worden genomen. Gisteren, bij de eerste training van Oranje voorafgaande aan de oefeninterland tegen Noorwe gen, werd de bondscoach herin nerd aan zijn uitspraken. En dus herhaalde hij nogmaals zijn woorden. „Kluivert en Van Ni stelrooy zijn geweldige spitsen, die bij hun clubs wekelijks laten zien dat ze enorm goed zijn. Maar in het Nederlands elftal heb ik hen als combinatie maar zelden zo goed gezien. Samen moeten ze tot meer in staat zijn." Advocaat benadrukte gisteren dat zijn opmerkingen niet be doeld waren als kritiek, maar als een stimulans moesten worden opgevat. Maar hij bedoelde toch klip en klaar dat de twee aanval lers als tandem geacht worden beter te gaan presteren in Oran je. Dat wordt dan nog een hele op gave voor het duo dat zo fraai de geboortedatum (1 juli 1976) deelt. Want het zal moeilijk zijn om waar dan ook ter wereld een meer effectief spitsenduo op in ternationaal niveau te vinden. Wanneer Kluivert en Van Nistel rooy een half uurtje of langer spelen samenspelen in Oranje valt er namelijk vrijwel altijd een doelpunt, door een van hen twee gescoord. Gemiddeld is het duo doodleuk altijd goed voor een doelpunt per wedstrijd, ook wanneer ze niet langer dan een half uurtje met z'n tweeën op het veld staan. Het enige probleem van de twee is echter dat ze tot op heden maar heel weinig samen hebben gespeeld. Het was Frank Rijk aard die de twee voor het eerst liet samenspelen, in de eerste helft van de oefenwedstrijd te gen Duitsland in Gelschenkri- chen. De twee speelden gewel dig, Nederland speelde Duits land in de eerste helft van het gras. In de rust werd Kluivert ge wisseld, waarna de Duitsers konden terugkomen. Het enige Nederlandse doelpunt viel des tijds uit een prachtig schot van Michael Reiziger. Hoewel Kluivert en Van Nistel rooy bij hun debuut als duo niet scoorden, was iedereen het over eens dat Oranje tot in lengte der jaren geen spitsenprobleem meer zou hebben. Dat viel te gen, omdat Kluivert maar vooral natuurlijk Van Nistelrooy te kampen kreeg met blessures. Sinds het voorjaar van 1998 speelden de twee slechts elf duels een behoorlijk aantal mi nuten samen. En daarin waren ze vrijwel altijd effectief. Het mooiste voorbeeld mag Estland- Nederland heten. Kluivert in de basis, Van Nistelrooy die na een uur inviel. De invaller scoorde in de slotminuten tweemaal, Klui vert eenmaal. Het ging slechts eenmaal echt mis met Kluivert en Van Nistel rooy samen. Dat was uiteraard op die donkere zaterdagmiddag 1 september 2001 in Dublin. Toen scoorden zij niet, net zo min als al die andere Oranje- spitsen die Van Gaal inbracht. Maar om daar nu alleen Kluivert en Van Nistelrooy op af te reke nen? Het blijft een rare uitspraak van Advocaat „De combinatie Van Nistelrooy-Kluivert moet slag vaardiger worden." En dat ter wijl ze samen goed zijn voor een doelpunt per wedstrijd! Trou wens, Kluivert heeft in zijn 60 interlands 34 treffers achter zijn naam. Van Nistelrooy speelde achttien interlands (meestal wa ren het invalbeurten) en maakte acht doelpunten. Dat zijn toch geen cijfers van een stelletje weifelaars met faalangst. Woensdag kunnen de twee het ongelijk van de bondscoach weer eens aantonen. Nu al is ze ker dat de twee weer in de basis gaan starten, Advocaat kan ook moeilijk anders na zijn 'prikke lende' kanttekeningen. Wie zeker niet in de basis start is Rafael van der Vaart. De Ajacied (tot op heden 1 interland) meld de zich gisterochtend af wegens een liesblessure waar hij al wat langer mee kampt. „Dat is alle maal in goed overleg gegaan met zijn trainer Ronald Koeman en de clubarts van Ajax", meld de Dick Advocaat. Voor het overige kwam Oranje gisteren in een nogal tamme sfeer bij elkaar. Nederland lijdt blijkbaar toch nog een beetje aan een WK-kater. Zelfs in het door iedereen verfoeide 'kamp Hoenderloo' was het voorheen wel eens drukker op de trainin gen van Oranje, dan gisteren op het voor iedereen toegankelijke terrein van Quick Boys in Kat wijk. Hooguit honderd mensen kwamen kijken naar de helden die geacht werden op het WK te schitteren. De spelers van het Nederlands elftal doen rek- en strekoefeningen op het veld van Oulck Boys. Foto: GP- D/Harmen de Jong dinsdag 20 AUGUSTUS Lomans en Oranje kunm derdag in het openingsd India een tussenstandje ken. Zaterdag is Korea de stander, zondag geldt 1 als laatste opwarmer Champions Trophy, beg tember in Keulen. Tijden nerale in het vertrouwdi nerstadion kan Nederla wat dingen uitproberei het experiment met de bezetting op de kop van kei. „Daardoor is het voo genstander lang onduidi de comer gaat slaan, Ta kema of ik. Dat dubbele vergroot natuurlijk het varianten, maar die zu allemaal moeten worde fend. Daar zijn we nu du lijk druk mee." den hjlag - FC Den Bos bij zijn terugkeer in de e visie verloren van AE Haag. In het Zuiderpaii gevuld met 5000 toesch werd het 3-1 voor de tht Daarmee verloren in ningsweekeinde alledrie danten van het vorig Vrijdag al ging Sparta i bij Emmen (3-0), terwijl Sittard niet goed genoeg gen Eindhoven (2-1). ADO, vorig seizoen nog mer aan de nacompetiti snel profijt van zijn aan leid. Uit een strafschop de van FC Twente gekoi der Laan de score. Stroe jaar nog topschutter 1 cles, maakte nummer l de defrisie was een weggelegd voor Leiden frey van As. De voormal van NAC maakte indn duels over de grond lucht. In het slotkwartier Den Bosch' nieuwe Kruys zijn elftal nadi naar voren. Het leide tol fensief met mogelijkhe< tot treffers. De Braband hun spits Van den Ee NAC zagen vertrekken, voortduren op ADO's doelman Jansen. ADO, met Schoenma hoofdcoach op de bank vanger van de zieke Isra wel ruimte voor de uit leidde na iets meer dai minuten tot de besl de treffer. Die werd door Castelen. In de lai conden scoorde Den Bo wel. Van 11 meter pi Stefan Jansen doelman Jansen. door Leon ten Voorde enschede/gpd -De grote sterren van vandaag laten de eredivisie links liggen, maar de helden van morgen lopen er wel. De Neder landse competitie is nog altijd het kraambed van het interna tionale voetbal, zo werd afgelo pen weekeinde bij de seizoen- ouverture nog eens duidelijk. Ajax heeft Rafael van der Vaart, Feyenoord Robin van Persie en PSV Arjan Robben. De Neder landse topclubs hebben weer een paar groeibriljantjes in huis. En dan hebben we het nog niet eens over de buitenlandse jon gelingen. Wat te denken van Chivu, Mido, Maxwell, Pienaar en Leonardo. Dat zijn talenten om te koesteren. Spelers die het Nederlandse clubvoetbal weten te kruiden met de nodige klasse. Als we een etage lager kijken: Heerenveen vertrouwt dit sei zoen blind op de spitsvondig heid van Romano Denneboom, Jordi Hoogstrate voert de regie bij FC Groningen en bij ploegen als Vitesse en Excelsior heeft de jeugd in alle linies het hoogste woord. Even wat hoogtepunten van de eerste competitiedag. Bij Ajax is Van der Vaart - 19 jaar - tegen FC Utrecht de stuwende kracht. Van Persie - net een week 19 jaar - bezorgt Feyenoord de zege op NEC en Denneboom - 21 jaar - is bij Heerenveen de grote man in het duel tegen AZ. Het zijn niet zomaar wat oprispin gen. Het zijn momenten die nog maar eens aangeven dat het Ne derlandse clubvoetbal weer een toekomst heeft Als het erop aafikomt, heeft de jeugd tegenwoordig weer wat te melden. De opkomst van de nieuwe, nu nog onbekende ge neratie, heeft voor een groot deel te maken met de slechte fi nanciële positie bij de clubs. Sterker nog, voor het jonge ta lent is het ineenstorten van de transfermarkt zelfs een zegen geweest. Omdat de meeste clubs zich geen dure aankopen kunnen permitteren, zijn ze weer aangewezen op hun eigen jeugdopleiding. Door de intrede van het Bos man-arrest riepen vele insiders dat dit de doodsteek zou beteke nen voor de jeugdopleidingen van de clubs. Want welke club investeert nog veel geld in een jonge speler, die later voor niets wegkan? Niemand toch? Toch werd die opvatting niet door alle clubs gedeeld. Bij FC Twente, Feyenoord en Vitesse was de komst van het Bosman-arrest juist de aanleiding om nog meer geld en energie in de jeugd te stoppen. Volgens hen was dat het enige wapen tegen de op hol geslagen spelersmarkt. Nu, enkele jaren later, blijkt dat die clubs het goed hebben ge zien. Want een goede jeugdop leiding is tegenwoordig belang rijker dan ooit. Zeker voor een voetballand als Nederland. De eredivisie is niet interessant ge noeg voor de sterren van van daag, maar daar staat tegenover dat de competitie al jaren een vruchtbare bodem is voor de ve detten van morgen. In de eredivisie wordt aanval lend gespeeld en niet alles on dergeschikt gemaakt aan het re sultaat. Om die reden vinden veel jonge spelers deze competi tie de ideale leerschool. Talen ten mogen falen en ze staan niet onder een immense druk. Het is na één speelronde nog te vroeg om nu al verregaande conclusies te trekken, maar een ding lijkt gezien het aanwezige talent wel vast te staan: dit sei zoen zou wel eens het jaar van de jeugd kunnen worden. En daar hoeft niemand slechter van te worden. milaan/rtr - Het voetbalseizoen in de Italiaanse Serie A begint mogelijk later dan zoals ge pland, op 1 september. Clubs en de bond hebben grote moeite hun televisierechten te verko pen. De toch al forse financiële problemen nemen daardoor toe. Een aantal clubs voelt er weinig voor onder deze omstan digheden af te trappen. Staatstelevisie RAI overweegt een einde te maken aan een pe riode van veertig jaar, waarin het de nationale competitie uit zond. Het station wil slechts een overeenkomst sluiten als de clubs akkoord gaan met een vermindering van het aanbod van 50 procent. Dat willen ze PRIJSVRAGEN Lucky Day: 04-05-09-15-18-20-23-26- 31-33-34-39-44-49-53-64-65-73-74-75 VOETBAL Engeland, competitie Newcastle United - West Ham United 4-0 (0-0). 61. LuaLua 1-0, 72. LuaLua 2-0, >76. Shearer 3-0,86. Solano 4-0. Eerste divisie: ADO Den Haag - FC Den Bosch 3-1 (0-0). 45. Van der Laan 1-0 (strafschop), 56. Stroeve 2-0, 82. Castelen 3-0, 90. Stefan Jansen 3-1 (strafschop). Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 5000. ATLETIEK Eerste ronde: Hans Jansen - Van Dussel- dorp 1-1, Mathijsen - Dolfing 0-3, Schol- ma - Van den Akker 1-1, Barkel - Winkel 1- 1, Gérard Jansen - Meijer 1-1, Wesselink - Heusden 1-1, Clerc -Thijssen 1-1. TENNIS Linz. GP II. Mannen. 100 m: 1. Fredericks (Nam) 10,19, 2. Zakari (Gha) 10,31, 3. Asahara (Jap) 10,34, 5. Troy Douglas (Ned) 10,38. 200 m: 1. Fredericks 20,15, 2. Zakari 20,52, 3. Troy Douglas 20,56. 800 m: 1. Rotich (Ken) 1.47,52, 2. Kipchirchir (Ken) 1.47,54, 3. Alemu (Eth) 1.47,67. 110 mh: 1. Jackson (GBr) 13,38, 2. Olij- ars (Let) 13,40, 3. Garcia (Cub) 13,49. 400 mh: 1. Al-Somaily (SAr) 48,18, 2. Thomas (VSt) 48,51, 3. lakovakis (Gri) 48,66. 3000 m steeple: 1. Boit Kipketer (Ken) 8.19,52, 2. Pröll (Oos) 8.24,59, 3. Vroemen (Ned) 8.27,60. Ver: 1. Phillips (VSt) 8,38 m, 2. Loekasjevitsj (Oek) 8,01, 3. Al-Sabee (SAr) 7,92. Hoog: 1. James (VSt) 2,30, 2. Janku (Tsj) 2,27, 3. Bettin- elli (Ita) 2,24. DAMMEN new haven - Martina Hingis bereikte gisteren de tweede ronde van het toernooi van New Haven. De Zwit serse, die terugkomt van een blessure, klopte Smashnova in twee sets: 6-4, 6-4. Foto: AP Velp. NK, mannen. Long Island. Mannen, 480.000 euro. Eerste ronde: Krajicek - Hrbaty (Slw) 6-1 6-2, Mathieu (Fra) - Coria (Arg) 6-1 7-6, Morrion (VSt) - Golmard (Fra) 6-2 7-6, Kim (VSt) - Popp (Dui) 6-2 6-4, Saretta (Bra) - Sanchez (Spa) 3-6 6-4 6-2, Voinea (Roe) - Clavet (Spa) 6-2 6-1. ZEILEN Athene. Olympische testwedstrijden. Mannen. 470-klasse, stand na zes races: 1. Molun- d/Andersson (Zwe) 23 punten, 2. Marin- ho/Nunes (Por) 27, 3. Wilmot/Page (Aus) 30, 12. Coster/Coster 59. 49-er, stand na zes races: 1. Sundby/Bovim (Noo) 22, 2. Hansen/Hansen (Den) 28, 3. Lantermans- /Nieuwenhuis (Ned) 29. Mistral, stand na zes races: 1. Kaklamanikas (Gri) 9, 2. Wells (NZe) 19, 3. Tobin (NZe) 27, 27. Mevissen 104, 29. Van Dijk 118. Finn, stand na drie races: 1. Ainslie (GBr) 5, 2. Florent(Fra) 17, 3. Nossiter (Aus) 17, 13, 5. Van Muijden 26, 7. Zielhuis 29, 13. De Vries 48. Tornado, stand na vijf races: 1. Hagara/Steinacher (Oos) 12, 2. Bundock- /Forbes (Aus) 12, 3. Backes/Voiron (Fra) 12,8. Larsen/Heemskerk 32. Vrouwen. 470-klasse, stand na zes races: 1Bekato- rou/Tsoulfa (Gri) 11 punten, 2. De Koning- /Berkhout (Ned) 24, 3. Le Berre/Riou (Fra) 31, 23. Kooistra/De Goederen 84 punten, 31. Matthijsse/Westerhof 160. Mistral, stand na zes races: 1. Sensini (Ita) 10, 2, Jian Yin (Chn) 24, 3. Lee (HKo) 28. Yngling, stand na vijf races: 1. Swett/Tou- chette/Purdy (VSt) 13, 2. Dennison/Aders- /Herbert (Aus) 17, 3. Cronin/Epstein/Filter (VSt) 26, 9. Thies/Bes/De Jong 37, 20. Hin/Zuiderbaan/Ammerlaan 58. Vanavond (19.00 uur), eerste poulewed strijden. Poule 101: WSB (za.) - Van Nis pen, SJC (za.) - Warmunda. Poule 102: Abbenes - Foreholte (zo.), GWS - Teylin- gen. Poule 103: TAW - FC Lisse (zo.). Kickers '69 - Kagia. Poule 104: UVS (za.) - UD0, Valken '68 - VNA. Poule 105: ASC - Oegstgeest, LFC (zo.) - Roodenburg (za.) Poule 106: LSW '70 - FC Rijnland. Leidsche Boys (za.) - VCL. Poule 107: G0L Sport - Lugdunum (za.), UDWS - LFC (za.). Poule 108: Zwammerdam - MM0, Koudekerk - Stompwijk. Poule 109: SV0W - Bernardus, Alphia - SJZ. Poule 110: Aarlanderveen - R0AC '79, Hazerswoudse Boys - Alphen. Poule 129: Wassenaar - AD0 Den Haag, HMSH -GSC Esdo. Poule 133: Blauw Zwart (za.) - 0DB, MW '27 - Naaldwijk (zo.). Poule 192: ARC - Alphen- se Boys. Poule 193: Leiden - WSB (zo.), Voorschoten '97 (za.) - Docos. Poule 194: Katwijk 2 - UVS (zo.), Alkmania - KRV. Poule 195: MVKV - Altior, RCL - SJC (zo.) Poule 196: Lugdunum (zo.) - JAC (za.), D0SR - De Sleutels. Poule 197: SV '35 - Leidsche Boys (zo.), Forum Sport (za.) - Voorschoten '97 (zo.). Poule 198: Meer burg - Wilhelmus, Roodenburg (zo.) - To- negido 2. Poule 206: VCS (zo.) - Blauw Zwart (zo.), VEL0 - Delfia. Amstel Cup: AZ - Ter Leede (20.00), Stormvogels/Telstar - Noordwijk (20.00), Argon - Rijnsburgse Boys. vooralsnog niet Vorig seizoen betaalde I 90 miljoen euro voor he den van samenvattiiij duels uit de Serie A en Daarnaast mocht de rechtstreeks verslag bekerwedstrijden. Voor roep moet er echter fl bij, als dezelfde overe opnieuw wordt gesloten Bijkomend probleem is van de in de hoogste uitkomende clubs no overeenstemming hebl reikt met een van de tw merciële satellietzend( rechtstreekse uit» (pay-per-view). Ook hi grote verschillen tussen aanbod. Michael Mols in de wachtka glasgow/gpd - Gl< gers en Sunderland onderhandelingen transfersom voor Mi< met een dag opg< ren kwamen de clubs Het voormalige troett FC Utrecht heeft nog bintenis tot volgend bij Rangers, dat ni anderhalf miljoen ei van Sunderland. Mols kan pas met om de tafel zitten als I nancieel tevreden i Gisteren verliepen de delingen volgens za« mer Rob Jansen rond Vorige week werkte goedkeuring van de topclub een training van drie dagen bij Sun De 31-jarige Mols zit in de wachtkamer. W de deur op meer dan staat, nu Lilian Laslai derland heeft verlaten se aanvaller werd gist de rest van het seizoen aan Bastia. De club uit ste divisie van zijn geb( bedong een optie tot ko

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18