Personeel Personeel Personeel Personeel Persone wonen Wonen Wonen Wonei cn Bits Brains blijft groeien! Een ervaren verkoper (m/v) Een gedreven telemarketeer Heeft u interesse? Reageer dan snel. Coach Debiteuren m/v florg en Zekerheid bouwfonds NVM ZATERDAG 17 AUGUSTUS 2002 Bits Brains is een snelgroeiend automatiseringsbedrijf, ondanks alle ontwikkelingen in de economie. Kwaliteit en servicegerichtheid staan hoog in het vaandel. Bits Brains levert succesvolle eigen applicaties en diensten in diverse segmenten van de automatiserings- markt, en heeft een dominante positie in de wereld van de woning- en kantoor inrichting. Voor de realisatie van de groeipotentie in binnen- en buitenland zoeken wij uitbreiding van ons jonge en enthousiaste team. met aantoonbaar resultaat in het werven en beheren van relaties, maar die de honger om te scoren niet kwijt is en voor wie afspraken maken en verkopen via de telefoon een sport is waarin hij of zij uitblinkt. Voor beide representatieve functies zijn doorzettingsvermogen, vriendelijkheid en betrouwbaarheid vanzelfsprekend een vereiste. Bits Brains biedt markt conforme arbeidsvoorwaarden, passend bij de functie en uw achtergrond en ervaring. Voor meer informatie en uw sollicitatie kunt u terecht bij de heer Eelko Sieval (e-mail efsieval bitsandbrains.nl, GSM 06-2158 7385) Bits Brains Automatisering Hoge Rijndijk 201a 2382 AK Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon: 071-5722210 a MM er 11 mm tot «w. i M m De afdeling Financiële Zaken, binnen de dienst Control, bestaat uit de teams Grootboek en Debiteuren. Het team Debiteuren is verantwoor delijk voor het incasseren van verschillende soorten vorderingen. Hierbij maakt het team gebruik van een viertal geautomatiseerde incassotrajecten die elk zijn gekoppeld aan een administratie. Voor het team Debiteuren zoeken wij een GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particul Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht traal staat. Immers, de sleutel werkers! Een belangrijk doel organisatie is dan werkomstandigheden. Dat betekent: oog ktijden, inspraak goede combinatie privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor rót gehoord. Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de ongeveer 12 medewerkers is erop gericht omstandigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kunnen uitvoeren. Ook draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan zowel interne als externe cliënten en bewaak je dat er tijdig en efficiënt betalingen en vorderingen worden verwerkt. Als coach speel je een actieve rol in overleg situaties aangaande de werkzaamheden. Daarnaast lever je een bijdrage aan het ontwikkelen van het afdelingsbeleid. Je rapporteert aan het afdelingshoofd Financiële Zaken. Wij zeggen jou toe Aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.784,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek. Verder bieden wij een interessant pakket aan arbeids voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MBO-/HBO-werk-en-denknivea minimaal 1 jaar ervaring als leidi gevende in een soortgelijke funt affiniteit met en/of ervaring birv gezondheidszorg; affiniteit met administratieve processen; competenties: o.a. plannen en organiseren, overtuigingskracht resultaatgerichtheid. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je conta opnemen met Stephan Swanenbui afdelingshoofd Financiële Zaken, (071) 5 825 305. Je schriftelijke solli kun je binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerhei dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jessica Dittmann, HR-adviseu Postbus 400,2300 AK Leiden. Een assessment maakt deel uit van sollicitatieprocedure. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. ordt niet op prijs gesteld n s de is P< Bi 12 ruime herenhuizen In het uitbreidingsplan Getsewoud-Noord ten westen van Nieuw-Vennep gaan wij binnenkort starten met de bouw van 12 herenhuizen en 27 twee- onder-een-kap woningen. De ligging is perfect; aan de noordzijde van deel- plan 12 en aan de zuidzijde van deelplan 14 met uitzicht op een plantsoen. Alles weten? Vanaf heden is de documentatie beschikbaar bij onderstaande makelaars. De vestiging is vrij; inschrijving is mogelijk tot en met 28 augustus 2002. Na sluiting van de inschrijving wordt de volgorde van de kandidaten via loting door de notaris bepaald. Heemborgh Makelaars Hoofdweg 1334 A te Nieuw-Vennep Tel. 0252-629090 Van Nieuwkoop Makelaars Venneperweg 453 te Nieuw-Vennep Tel. 0252-686655 STAAT HIER NIET BIJ WAT U ZOEKT? Bel even en u ontvangt een exemplaar van onze woningkrant. Boordevol aanbiedingen in verschillende prijsklassen. Lekstraat 110, Leiden €119.000,- Ruim 2 kamer appartement met balkon en eigen fietsenberging op de be gane grond. Gunstig gelegen nabij uitvalswegen en openbaar vervoer. Ind. b.g.: entree, ruime hal, trappenhuis, lift. Ind. appartement; gang met kasten, woonkmr, slaapkmr, balkon, royale keuken, badkmr met douche, wastafel en toilet. Inhoud woning 165 m3, woonoppervlakte 60 m\ bouwjaar 1968. De woning is v.z.v. C.V. blokverwarming en heeft deels dubbel glas. Tollensstraat 7, Leiden 146.000,- Goed onderhouden woonhuis met zonnig achterplaatsje en op rustige lo- katie gelegen, vlakbij het centrum, station en uitvalswegen. Ind.: hal, kel derkast en toilet, woonkmr, m. schoorsteenmantel m. gashaard, gedeelte lijk uitgeb. keuken m. ingebouwde kookplaat en afzuigkap, aangeb. badkmr (feb. 2002) m. wastafelmeubel, ruimte voor wasmachine en droger en lig bad m. whirlpool, deur naar plaatsje. Etage: voorzijkmr, ruime voorkmr m. ingeb. kasten, ruime achterkmr en achterzijkmr. Van Hillepad 5, Leiden 215.000,- In kindvriendelijke, rustige woonomgeving gelegen ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Ind.: entree, hal, toilet en ruimte voor garderobe, flinke woonkmr (2,5m uitgeb.), open eet-keuken m. div app.. 1e Et.: voorkmr, achterkmr, achterzijkmr, badkmr m. ligbad, toilet en wastafelmeubel, vaste trap n. 2e Et.: royale open zolderkmr m. dakkapel, veel bergruimte en w.m.a.. Het huis bevat vloer-, spouw- en dakisolatie en grotendeels dubbel glas. Goede parkeergelegenh. uitvalswegen en bushal tes nabij de woning. In de wijk is een treinstation aanwezig. Verdamstraat 38, Leiden 439.000,- Groot herenhuis op bijzonder mooie lokatie in de Professorenwijk, met vrij uitzicht over plantsoen, voor- en diepe, zonnige achtertuin met achterom en grote schuur. Ind.: ruime hal m. trapkast en toilet, grote woonkmr m. er ker, open haard, serre en openslaande deuren n. terras en tuin, ruime keu ken. 1e Et.: voorzijkmr, grote voorkmr m. fraai uitzicht, grote achterkmr m. balkon, zijkmr en badkmr m. ligbad en toilet, veel inbouwkasten. 2e Et.: 4 kamers m. voor- en achter dakkapellen, berging en grote bergvliering m. gasgeiser en C.V.-combiketel (Atag, aug. '98.). De olietank is gesaneerd. Chopinlaan 31, Voorhout €445.000,- Modern herenhuis, 2 onder 1 kap met voor- en achtertuin, eigen oprit en aantrekkelijk gelegen aan de rand van Hoogh Teijlingen, nabij NS station. Ind.: hal m. garderoberuimte, toilet, flinke Z-vormige woon/studeerkmr m. parketvloer en schuifwand n. achtertuin, open U-vormige keuken m. alle app. en vrij uitzicht. 1e Et.: ruime overloop m. toilet en bergkast, 3 slaap- kmrs, badkmr m. ligbad, douche en wastafel, vaste trap n. 2e Et.: ruime zol derkmr m. kasten, ruime utiliteitskmr met C.V.-gas combiketel en w.m.a., bergvliering. Het huis is v.z.v. een flinke achtertuin (Z/W) met vrijstaand houten tuinhuisje. De stoffering (1 jaar oud) blijft achter. Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest.Tel. 071 - 519 19 19, Fax 071 519 19 29 e-mail: makelaar@elgen-haard.nl Prijzen vanaf 268.000,- v.o.n. 27 prachtige twee-onder-een-kap woningen Prijzen vanaf 323.900,- v.o.n. Deze geschakelde tweekappers met bergirr of garage hebben vele indelings- en uitbre^ dingsmogelijkheden. Standaard vindt u op begane grond een grote eetkeuken aan u straatzijde en de riante living aan de tuinzijd n Op de 1e verdieping 2 ruime slaapkamer, badkamer met ligbad en apart 2e toilet. D" 3e slaapkamer vindt u op de 2e verdieping waar u ook een bergruimte en een grote vi|U indeelbare ruimte vindt. Deze woningen worden gebouwd in 1 bit van 2 woningen, 2 van 3 woningen en 1 va 4 woningen met de achtertuin op het zuil westen en een garage of een berging. Op li begane grond vindt u de ruime woonkamer e half open keuken. Op de 1e verdieping 2 rianl slaapkamers en de badkamer met ligbad e 2e toilet. Op de 2e verdieping nog een grol slaapkamer en een vrij indeelbare ruimte mi vele mogelijkheden.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30