'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel I Seminis. Accounting Manager beu* Baliemedewerker Servicecentrum m/v Hoe lang moet ik nog omrijden? Michael Page leder mens is uniek. Arenthals Grant Thornton geeft management assistentes graag de ruimte... Arenthals Grant Thornton S touringcar/ COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER -V Z ■- es es J3 Romijnders Servicemonteurs CV STEK-monteurs Servicemonteurs GAWALO Romijnders Service BV Unie Verkeerskrant Volgroeid talent kan bij ons tot bloei komen. Hoofd Informatiebeheer m/v WDAL IMUGU5IUL AJU2 1 Seminis (www.seminis.com), beursgenoteerd aan NASDAQ, is marktleider en het grootste bedrijf ter wereld op het gebied van de ontwikkeling, productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige groente- en tuinzaden. Seminis produceert en levert zaden aan exclusieve dealers over de gehele wereld. Voor Seminis, gevestigd in Enkhulzen, zijn wij op zoek naar een Accounting Manager, die verantwoordelijk is voor de Finance afdeling en als rechterhand van de Finance Director een rol speelt in het (mede)bepalen van het financiële beleid van de onderneming. Taken en verantwoordelijkheden: leidinggeven aan de afdeling Finance, verzorgen van managementinformatie, coördineren van de budgetteringsrondes, maken van kostprijscalculaties en voorraadwaardering. Optimaliseren van de AO/IC en opstellen van rapportages en de jaarrekening. Onderhouden van contacten met Europese groepsmaatschappijen en het hoofdkantoor in Califomië. Profiel van de geschikte kandidaat: afgeronde bedrijfseconomische opleiding op HBO/WO niveau, circa vijf jaar relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een (internationale) produktie-omgeving. Communicatief zeer vaardig, tactvol, flexibel, open persoonlijkheid. Ambitieus en potentie om door te groeien. Uitstekende kennis van de Engelse taal, Spaans is een pre. U kunt uw reactie, onder referentiecode SDV/89468, per e-mail zenden aan sofiedevlam@michaelDage.nl of sturen naar Michael I Finance, Strawinkskylaan 1057, 1077 XX Amsterdam, t.a.v. drs Sofie de Vlam. Telefoon 020-5789444. Additionele informatie over deze vacature vindt u op onze website onder referentiecode SDV/89468: www. michaelpagen I FINANCE Australië België Brazilië Duitsland Frankrijk Groot-Brittannië Hong Kong Italië Japan Nederland Portugal Singapore Spanje Verenigde Staten Zweden Zwitserland accountants en adviseurs Arenthals Grant Thornton heeft negen vestigingen in de randstad en ruim 450 medewerk(st)ers. Onze cliënten komen uit de volle breedte van ondernemend Nederland, met de nadruk op het familiebedrijf. Onze vestiging in Leiden telt ruim 45 enthousiaste collega's. Professionaliteit en samenwerking kenmerken de sfeer. Voor ons is een medewerker meer dan een nummer: jouw interesse, loopbaan en ontwikkeling staan bij ons op de eerste plaats. Met een pakket van flexibele arbeidsvoorwaarden met onder andere een cafetariasysteem, keuzemogelijkheid voor een lease-auto en de mogelijkheid om 4 dagen van 9 uur te werken proberen wij aan ieders wensen te voldoen. Voor ons kantoor in Leiden zoeken wij een Management Assistent(e) Als management assistente ondersteun je het kantoormanagement, bestaande uit 4 vennoten. Daarbij ben je verantwoordelijk voor de aansturing van de medewerkistlers van het secretariaat de interne kantoororganisatie, de uitvoering van personele zaken en de public relations van het kantoor. Daarnaast bied je secretariële ondersteuning aan het managementteam. Je onderhoudt contacten met diverse leveranciers, dienstverleners en collega's binnen de gehele maatschap. Ben jij een organisatietalent met een HAVO/VWO diploma gecombineerd met een (Schoevers) secretaresse-opleiding en ten minste 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie? Dan nodigen wij je uit om te solliciteren op deze veelzijdige functie. Jan Machek (Personeelszaken) of Heieen Eduard (kantoor Leiden 071 - 524 09 09) verstrekt je desgewenst meer inlichtingen. Afdeling Personeelszaken: Postbus 2259 2400 CG Alphen aan den Rijn T: 0172416868 F: 0172416800 E: inlichtingen@agt.nl W: www.agt.nl Ook gevestigd in: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Rotterdam, Utrecht, Woerden. noordwijk den haag amsterdam hilversum Een begrip op het gebied van personenvervoer, zoekt voor haar activiteiten op het hoofdkantoor in Noordwijk: voor de afdeling verhuur (fulltime) Functie-inhoud: op commerciële wijze verrichten van touringcarverhuur zelfstandig uitbrengen van offertes onderhouden van contacten met klanten en verrichten van after-sales coördineren van grote projecten evenementenvervoer Wij vragen: commerciële ervaring in een soortgelijke functie een flexibele en klantgerichte instelling goede talenkennis en topografische kennis van Nederland minimaal een opleiding op MBO-niveau woonachtig in de directe omgeving van Noordwijk Zin in een zelfstandige, verantwoordelijke baan binnen een jong team in een dynamisch bedrijf? Stuur dan uw sollicitatie met C.V. naar Beuk Touringcars B.V., Afdeling B&O, postbus 150, 2200 AD Noordwijk. Voor nadere informatie bel 071-37656565 of kijk op www.beuk.net -euröjcoiffeur' Dames- herenkapsalon Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Dan hebben wij in ons team plaats voor een! Haarstylist/styliste 1-2-3 Werkdagen in overleg Wil je meer weten bel dan 071-5140819 f Stationsweg 16, 2312 AV Leiden www.euro-coiffeur.nl u v 3 es h O O Installatietechniek Op zoek naar een zelfstandige baan? Als landelijke service-organisatie met ruim 100 medewerkers hebben wij dringend hulp nodig van ervaren collega's. U werkt vanuit huis en wordt aangestuurd vanuit ons steunpunt in Leiden. Voor werkzaamheden bij diverse landelijke winkelketens, tankstations en vastgoedbeheerders zoeken wij; Wij bieden een goede beloning en ruime opleidingsmogelijkheden! Voor meer informatie bel 024 6488222 en vraag naar Francis van Rossum, of stuur direkt uw brief met cv naar: t.a.v. ir. C. G. Overmeer (directeur) Vijverlaan 9, 6602 CX Wijchen q tCVrcdcn bent over 'e ^*sr*en voor 66,1 landehjke groothandel die tevens marktleider is? Die behalve grote zekerheid aan haar klanten ook haar mede- werkers veel zekerheid biedt? Werken voor een effectieve organisatie die zich ncht op professionele installateurs van elektrotech- positie, ben je ook in staat je nische, sanitaire en verwarmingsmaterialen, alsmede op zelfnstallerende bedrijvenWerk jij graag in een informele no-nonsens klanten tevreden te Stellen cu"uur en ben je een teamspeler' Dan is Technische Unie wat jij zoekt Met 35 verkoopkantoren, 2 distributiecentra in Alphen aan den Rijn en Strijen, het Centraal Kantoor in Amstelveen én 1800 collega's, kennen jouw groeimogelijkheden geen grenzen Voor ons Verkoopkantoor Haarlem zoeken wij een: Het behandelen van klanten- en afhaalorders aan onze balie is een van de belangrijkste taken in deze afwisse lende functie. In het contact met onze relaties, waar je advies en informatie uitbrengt over het productenassortiment, beschik je over goede contactu ele en commerciële eigenschappen. Ans Herschelt, 14 jaar wet! ichnlscbe Unie Ben je man of vrouw die affiniteit heeft met en de nodige ken nis heeft van de sanitair-, de verwarmings- of de elektro- branche? Heb je bovendien een goed gevoel voor service en klantgerichtheid en wil je in een team een optimale dienstverlening aan onze klanten realiseren? Dan is dit de baan waarnaar je op zoek bent. Heb je interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar: Technische Unie B.V., t.a.v. Henk Neuteboom, Conradweg 30, 2031 CM Haarlem. E-mailen kan ook: haarlem©t echnischeunie.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Henk Neuteboom, manager verkoopkantoor, telefoon (023) 512 31 23. Algemene informatie over Technische Unie kun je lezen op onze internetsite: www.technischeunie.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. www.leidschdagblad.nl Een omgeving waar je perfect kunt aarden. Waar mensen aan dacht hebben voor jouw ideeën, jouw visie, jouw idealen. Als dat is wat je zoekt, moet je beslist kennismaken met Heemstede. Een verfrissend groene gemeente aan de rand van Haarlem met veel landgoederen en temidden van bos en duinen. Niet alleen daarom is de gemeente Heemstede een inspirerende en uitdagende werkomgeving. Ook de informele sfeer binnen de gemeentelijke organisatie is een prima voedingsbodem voor vakdeskundige talenten. Ook voor talenten die hun sporen reeds hebben verdiend. (36 uur v'acaturenun ■21 Heemstede helpt je groeien. Onze organisatie is bezig over te gaan naar een documentair informatiesysteem om de medewerkers en uiteindelijk onze burgers nóg beter van dienst te kunnen zijn. De invoering van dit digitaal informatiesysteem (Document Manager van Circle Software B.V.) gaat ervoor zorgen dat alle afdelingen effectief en efficiënt te werk gaan bij de behandeling van hun stukken. De begeleiding van dit proces ligt bij het Bureau Informatiebeheer. De negen medewerkers hebben hun handen vol aan het instrueren van collega's van de vakafdelingen, naast het uitvoeren van hun reguliere taken: het registreren en scannen van ingekomen stukken, het bewaken van de voortgang en het archiveren van materiaal. Als bureauhoofd ga jij jgmnedewerkers coachen en ondersteunen bij al deze werkzaamheden. Hierbij speel je een voortrekkersrol bij het uitdragen van het nieuwe informatiebeleid naar de gehele organisatie. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een inspirerende hbo'er die beschikt over de diploma's SOD I en II en ervaring heeft met geautomatiseerde informatiesystemen. Interesse? Stuur je brief met cv voor 28 augustus a.s. naar onze gemeente: Postbus 352, 2100 AJ Heemstede, e-mail: gemeente«heemstede.nl. Salarisindicatie: maximaal 3.432,-- bruto per maand. Meer weten? Bel met Hans van Leeuwen, tele foon (023) 548 56 41. Of kijk op www.heemstede.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 25