Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel s s JACOBSONS DHR Mostert Transport Leiden b.v. Chef de bureau Verhuurmedewerker 0.5 FTE Medewerker Technisch beheer m B m DOJ LOCATIEHOOFD AMBITIEUZE "HEAO/HBO-er" Junior Medewerker Projectbureau Ruimte en Bouwen Woonstichting 'Vooruitgang' Udag 17 augustus 2002 loslerd Transport Leiden B.V. is een transportbedrijf dat voor een antal vaste klanten de distributie verzorgt binnen 48 uur door eheel Nederland met eigen wagens. (ij zoeken voor onze distributie-activiteiten Ervaren gemotiveerde distributie-chauffeurs In bezit van rijbewijs B/C (evt. E) en chauffeursdiploma (ij bieden voor deze baan: Uw eigen vaste vrachtwagen, die zeer compleet is uitgerust Bezorgadressen door geheel Nederland, die o.a. bestaan uit bouwerijen, dhz-markten emtextielgroothandels Gemiddeld 15 tot 20 losadressen per dag Werken in een bedrijf met gemotiveerde medewerkers Beloning volgens C.A.O. beroepsgoederenvervoer Bedrijfskleding Is u geïnteresseerd bent in deze functie, bel of schrijf dan naar: lostert Transport Leiden B.V. raadbaan 49 352 BM LEIDERDORP elefoon: 071 -5412421 ;a.v. de heer M. M. van den Bogerd TECHNISCH BUREAU Als u een betere kwaliteit verwacht! echnisch bureau GEBRA B.V. is een modern middelgroot elektrotechnisch installatiebedrijf te Noordwijkerhout. bedrijf kenmerkt zich voornamelijk door het verrichten van :n allerlei elektrotechnische installaties in de utiliteit, klimaat Jfiniek en industriële automatisering waarbij kwaliteit een pré is. egens groei van ons bedrijf en een aantal grote opdrachten zijn wij met spoed op zoek naar: MONTEURS ELEKTROTECHNIEK HULP- (LEERLING) MONTEURS ELEKTROTECHNIEK Wij vragen: - Een gemotiveerde werkhouding. - Een zelfstandige en flexibele instelling. - Goede contactuele eigenschappen. - Leeftijd 18 - 35 jaar - Eventueel in bezit van rijbewijs. bieden u een afwisselende fulltime functie, binnen een jong a dynamisch team, in een prettige werkomgeving en met een led salaris. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, alsmede de aandacht voor opleidingen en verdere ontwikkelingen, zijn eigentijds. Uw schriftelijke en /of telefonische sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Technisch bureau GEBRA B.V. T.a.v.: Dhr. F.W.M. Aartman Dorpsstraat 18, 2211 GC NOORDWIJKERHOUT Tel.nr.(0252) 37 23 15 PAES NEDERLAND Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen jil lederland is een zelfstandig opererende onderneming gevestigd in Zoeterwoude. Het inmiddels rbestaande bednjf heeft een traditie opgebouwd als leverancier van geavanceerde instrumenten medische en technische toepassingen. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment ca. 75 ien. Wij zijn op zoek naar een: !ONZE COMMERCIËLE BINNENDIENST GAAT VERSTERKEN ledewerker van onze commerciële binnendienst zult u in nauwe samenwerking met onze Office ger marketing en verkoopgenchte activiteiten gaan uitvoeren en/of coördineren. Hierbij hoort sisteren bij de uitvoering van onze verkoopplannen voor de verschillende productgroepen, het ra of begeleiden van promotionele activiteiten zoals cursussen en productpresentaties alsmede [houden van en analyseren van marktgegevens Daarnaast bent u uiteraard in staat om ook een dagelijkse werkzaamheden zoals telefonisch contact met onze klanten en leveranciers goed af kelen Door uw contactuele eigenschappen bevordert u de communicatie tussen de diverse af- ra van onze onderneming met als doel de contacten tussen onze afnemers en Paes Nederland te aliseren thet vermogen om u snel in een organisatie in te werken, staat organisatorisch uw mannetje en affiniteit met processen zoals deze binnen een handels- en service-onderneming worden uitge- iZelfstandigheid. doorzettingsvermogen en een gezonde portie ambitie maken u een collega die wtrekkersrol op onze commercièle binnendienst kan gaan spelen. le-eisen: tiding op HBO-niveau de contactuele eigenschappen rj; leersing Nederlandse en Engelse taal jp fkervaring in een soortgelijke functie waarbij organisatorische aspecten van belang waren 0 nmerciële instelling ahng met Word en Excel Mg u verwachten? inoemde vacature is een zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief. De primai- «cundaire arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenvoorziening) zijn uitstekend. iteren u geïnteresseerd in bovengenoemde functie, schrijf dan een korte brief met vermeld uw motivatie en een beknopt Cumculum Vitae naar de heer H. Braat, lederland bv. Industrieweg 44; Postbus 18, 2380 AA Zoeterwoude of naar info@paes.nl. rfl meer informatie kunt u bellen: 071-5450810 of kijken op www.paes.nl. OLYMPUS FFERENCE Jacobsons B.V. is een jonge Nederlandse onder neming die zich bezig houdt met de marketing en distributie van top-pro- ducten op fietsgebied. Daarbij richt het bedrijf zich op wereldmerken waarvan zij de exclusieve verkoop- rechten H|Ps9||| bezit. Het assorti- zichdoor reflif producten van uitsteken- r. dekwali- |ftPvYN]r designs. I Wij zoeken voor spoedige in diensttreding een: Hij/zij zal werken vanuit een hecht team van vijf personen. Zijn/haar taak zal bestaan uit het onderhouden en uitbreiden van onze relatie met tweewielerzaken voor de verkoop van onze merken. Voor de functie vragen wij: een afgeronde middelbare beroepsopleiding commerciële en sociale vaardigheden enthousiasme, inzet en collegialiteit kennis van de fietsenbranche woonachtig in het rayon of bereid hier naartoe te verhuizen ervaring in een buitendienstfunctie is een pre Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een auto van de zaak, terwijl de overige voorwaarden uitstekend zijn te noemen. RRYNJFl Experts in brands for bikers Geïnteresseerden kunnen een handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van pasfoto en CV. sturen naar: Jacobsons B.V. t.a.v. de heer Mario Dominicus, Rhijngeesterstraatweg 401 2341 BV Oegstgeest, Tel 071.5420606 Email: info@jacobsons.nl Web: www.jacobsons.nl Het projectbureau Ruimte en Bouwen is onderdeel van de afdeling Facility Management en houdt zich voornamelijk bezig met het Ruimtebeheer en de ontwikkeling en uitvoering van allerhande bouwprojecten op het bedrijfster rein van FloraHolland Rijnsburg. De functie Je voornaamste activiteiten bestaan uit het ondersteunen van de projectleiders bij het voorbereiden en in uitvoering nemen van projecten, uiteenlopend van kleine verbouwingen tot grootschalige nieuwbouwprojecten. Hierbij heb je regelmatig overleg met diverse leveranciers en begeleid, co rdi- neer en controleer Je de werkzaamheden die uitgevoerd worden door derden. Met een uitstekend financieel inzicht en een secure werkhouding ondersteun je de projectleiders ook bij de financi Ie afhandeling van het project en informeer en overlegje met opdrachtgevers en gebruikers. Hierbij stel je zelfstandig deelbegrotingen en deelplannen op. Bij het uitvoeren van je werkzaamheden overleg je regelmatig via diverse overlegvormen met de overige technische en logistieke afdelingen van de vestiging, zoals het projectbureau techniek, technische dienst en project bureau logistiek. Wij zoeken Een enthousiaste collega met een brede technische belangstelling en een creatieve en praktische instelling. Je kunt helder en open communiceren, bent klantgericht, rijk aan initiatief en een goede prijsonderhandelaar. Deze functie vraagt om een HTS opleiding of MTS aangevuld met enige jaren werkervaring met technische projecten. interesse? Stuur je brief met cv dan naar FloraHolland t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent, postbus 10,2230 AA Rijnsburg, of mail naar hilco.de.roode@flora.nl Wil je meer informatie? Bel dan met het hoofd Projectbureau Ruimte en Bouwen, Jeroen Lotze (telnr: 071-4094967). FloraHolland is met vier veilingen en een landelijk opererend bemiddelingsbureau- toonaangevend in de wereld van bloemen en planten. Een dynamische en inter nationale marktplaats: vanuit onze vestigingen gaan de producten van onze leden de hele wereld over. FloraHolland is een innovatief en veelzijdig bedrijf met een diversiteit aan functies. Ruim 2600 betrokken en enthousiaste collega s werken samen aan een omzet van i,8 miljard euro per jaar en een marktaandeel van 52%. Vestiging Rijnsburg Vestiging Rijnsburg is een complete marktplaats met een breed en diep snijbloemenassortiment, heeft een grote afzetpotentie met nadruk op handelsdynamiek en koopkracht. Door slimme oplossingen en geavanceerde techniek heeft Rijnsburg een snelle en flexibele interne logistiek. De cultuur kenmerkt zich door korte lijnen en informeel contac Woonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheim is met circa 2.050 verhuureenheden een zich sterk ontwikkelen de woningcorporatie. Het personeelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de verschillende af delingen. Vanuit een moderne bestuur- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ont wikkelingen in de regionale volkshuisvesting. Professionalisering en klantgerichtheid staan hierbij centraal. In verband met het vertrek van huidige medewerkers zijn wij op zoek naar drie nieuwe medewerkers. Het be treft hier vacatures voor de afdelingen Woondiensten en Ontwikkeling Woningbezit. De afdeling Woondiensten is het hart van de organisatie en bestaat uit 14 medewerkers. Binnen deze afdeling vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuur- en bewonerszaken en de uitvoering van het klachten- en mutatieonderhoud. Tevens heeft deze afdeling een belangrijke rol in het strategisch beheer van de woningvoorraad en in de activiteiten ten aanzien van de regionale woningmarkt Op de afdeling Woondiensten is plaats voor een enthousiaste De chef de bureau is verantwoordelijk voor coördinatie van de dagelijkse gang van zaken op de afdeling, met name de woonruimteverdeling, het woonmaatschappelijke werk, incasso en de contactpersoon voor bewonerscommissies De verhuurmedewerkers verzorgt de contacten met klanten aan balie en telefoon en verricht administratief ondersteunende taken ten behoeve van de hele organisatie. De afdeling Ontwikkeling Woningbezit is verantwoordelijk voor de voorbereiding en de uitvoering van het planmatig onderhoud van de bestaande voorraad en nieuwbouwprojekten. Op de afdeling Ontwikkeling Woningbezit is plaats voor een enthousiaste De medewerker Technisch Beheer is belast met administratieve werkzaamheden in verband met voorbereiding, begeleiding en uitvoering van planmatig onderhoud. Tevens is zij/hij verantwoordelijk voor de meerjaren onderhoudsbegroting. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties. Er geldt een 36-urige werkweek. Voor nadere informatie voor de functies op de afdeling woondiensten kunt u contact opnemen met dhr. Berends int. hoofd Woondiensten. Voor nadere informatie voor de functie medewerker technisch beheer kunt u contact opnemen met dhr. ing. J. C. Bouwmeester hoofd Ontwikkeling woningbezit. Heeft u interesse voor een van deze functies, dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 3 september 2002. U kunt uw brief richten aan dhr. Schrader, directeur. Het adres is hoofdstraat 10, te 2171 AT Sassenheim. Spaarne 55 - 2011 CE Haarlem - Postbus 69 2110 AB Aerdenhout - Tel 023 - 5335646 - Fax: 023 - 5339904 DHR Global Detachment, detachering, werving en selectie vormt sinds 1999 het antwoord op de groeiende behoefte aan gespecialiseerd personeel binnen de automotive branche Andere branches, waarin DHR actief is. informatie technologie, financiën, organisatieadvies en offshore, zitten eveneens volop werk. Organisaties waar personeel vaak acuut nodig is. Het verzorgen van huisvesting voor gedetacheerden hoort tot de vaste werkwijze van DHR Vanuit een breed relatie netwerk kan DHR Global Detachment snel de gewenste medewerker selecteren Of andersom, de beoogde baan In de visie van DHR zal toenemende flexibilisering van de arbeidsmarkt en schaarste aan vakbekwaam technisch personeel, de komende jaren aanhouden. Uitbouw van onze netwerken en het bestand aan contractpartners is onderdeel van onze primaire missie. Wij zoeken diverse kandidaten voor: Toonaangevende dealerbedrijven die deels exclusieve merken vertegenwoordigen op de Nederlandse markt met verschillende vestigingen Met de kwaliteit van de merken en betreffende medewerkers zijn de bedrijven uitgegroeid tot klantgerichte bedrijven met een goed gevoel voor service Om dit niveau te handhaven zijn zij op zoek naar nieuwe collega's die de aftersales afdelingen komen versterken als Chefs werkplaats m/v 1e Monteurs m/v 2e Monteurs m/v STOKVIS STOKVIS Hydrauliek monteurs m/v Verantwoordelijkheid De chef werkplaats is eindverantwoordelijk voor het resultaat van de werkplaats met maximale klanttevredenheid. Als monteur bent U verantwoordelijk voor het uitvoeren van werkplaatsopdrachten. Bij deze werkzaamheden, werkt u zelfstandig, houdt U rekening met het maximaal verkopen van werkplaats-uren en waarbij U de wensen van de klant absoluut niet uit het oog verliest Profiel De nieuwe collega's passen binnen de bestaande jonge teams. Klantgerichtheid en een flexibele instelling zijn een vereiste. Aanbod De bedrijven bieden u gevarieerde functies bij professionele organisaties aan waar de medewerkers met plezier samenwerken aan een topproduct en een optimale relatie met de klant. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. U wordt verzocht uitsluitend schriftelijk te reageren door uw brief en C.V. te nchten aan: Directie D.H.R. Global Detachment Spaarne 55 2011 CE Haarlem Globaldt@xs4all.nl www dhrglobaldetachment.nl STICHTING LOGEERHUIS De Stichting Logeerhuis Heemstede biedt logeeropvang aan kinderen en volwassenen met een verstandelijke of meervoudige handicap. De voorziening is gevestigd aan de Zandvoortselaan te Heemstede. Wij zoeken 21.6 uur (60%) per week Algemeen Het Logeerhuis biedt mtn ongeveer 50 kinderen en volwassenen een 1 ogeerpLaats, die elkaar afwisselen in groepen van maximaal zes logees, waardoor u werkt met veel gevarieerde groepen. De logees van het Logeerhuis beschrijven het Logeerhuis als "een leuk huis, leuke groepsleiding en gezellig logeren waar ze graag heengaanHet logeerhuis verhuist volgend jaar naar een andere locatie, in IJmuiden. Het locatiehoofd werkt onder aansturing van een clustermanager. De taken - leiding geven aan de medewerkers - leiding geven aan een proces richting de aanstaande verhuizing - kan de visie vertalen naar de dagelijkse praktijk - het mede voorbereiden van het zorgbeleid - het uitvoeren en bewaken van het zorgbeleid - het beheren van de voorziening - het beheren van het budget - het leveren van bijdragen aan het management van de voorziening - indien nodig: meewerken in de teams WIJ vragen - een op de functie gerichte beroepsopleiding, op hbo-niveau, liefst met een Z-verpleegkundige achtergrond - minimaal enkele jaren ervaring in het werken als (coördinerend) begeleider van mensen met een verstandelijke handicap waarbij kennis van verzorging en verpleging en autisme een pré is - kennis en inzicht hebben in de zorgvraag die zich voor kunnen doen bij het logeren en hier creatief mee om kunnen gaan - structuur kunnen bieden en waarborgen met betrekking tot de interne organisatie, hierbij moet men denken aan de roosters en de planningen rondom logees in combinatie met de inzet van medewerkers - managementkwaliteiten met name situationele leiderschaaakwaliteit - regelmatige aanwezigheid in de voorziening, liefst vier dagen per week - kennis tekstverwerking op de computer - een open en flexibele attitude - goede contactuele eigenschappen Wij bieden - een uitdaging!II - een zelfstandig en betrokken team - een dienstverband voor onbepaalde tijd - aanstelling volgens de CAO Gehandicaptenzorg - salaris naar leeftijd en ervaring, FWG 55 minimaal EUR 2316,- en maximaal 3090, bruto bij een fulltime dienstverband Inlichtingen Nadere inlichtingen over het werk en de functie zijn te verkrijgen bij de penningmeester de heer J. P. C. Kroft, of bij mevrouw G. Laan, clustermanager Kinderen, beiden te bereiken in het Bestuursbureau, telefoonnummer 023 - 5355550. Sollicitaties Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van „vacature locatiehoofd Het Logeerhuis", kunt u richten aan: Stichting Logeerhuis Afdeling P&O Postbus 4095 2003 EB Haarlem. Uw sollicitatie zien wij graag voor 27 augustus aanstaande tegemoet.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 17