beter L M U C Arend Zwanenburg zoekt een groepsleider magazijn □hrGncl DSM 1$ ■•II Europe works with Ahrend lenst diverse machineoperators voor de 3-ploegend met opleidingsmogelijkheden TCf&ute inistratief sectormedewerker m/v Kennemer Gasthuis werkt aan -maan verpleegkundige m/v 1e Medewerker Medisch Secretariaat m/v Medisch Secretaresse A m/v i r_ ZATERDAG 3 AUGUSTUS 2002 Koninklijke Ahrend NV (circa 2800 mede werkers en een omzet van 550 miljoen) verkoopt meubelen en artikelen voor de inrichting van kan toren en openbare ruimten. Ook wordt in eigen fabrieken een breed assortiment kantoormeubelen gemaakt. Zo is Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg met ruim 200 medewerk(st)ers verantwoordelijk voor het ontwikkelen, produceren en distribueren van een omvangrijk programma van zitmeubilair, scheidingswanden en tafels ten behoeve van de nationale en internationale markt Croepsleider magazijn m/v Het magazijn is verantwoordelijk voor de ontvangst, het beheer en de uitgifte van koop- delen en halffabrikaten. Op de afdeling zijn 13 mede werkers en een aantal flexkrachten werkzaam. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het op effectieve en efficiënte wijze organiseren van de magazijnfunctie, geeft u leiding aan de afdelingsmedewerkers en rapporteert u aan de Logistiek manager. Het houden van werkoverleg en functioneringsgesprekken, ziekteverzuimbe geleiding en het in brede zin inhoud geven aan de ontwikkeling van het magazijn maken uw takenpakket compleet. Mbo/hbo werk- en denkniveau Voor een goede invulling van deze functie dient u te beschikken over mbo/hbo werk- en denkniveau met kennis van administratieve organi satie en geautomatiseerde gegevensverwerking, in het bijzonder het geïntegreerde logistieke systeem Triton. Daarnaast heeft u kennis van magazijnbeheer en beschikt u over leidinggevende en communi catieve capaciteiten. Informatie/sollicitatie Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg is een sterk innovatief bedrijf dat stevig in de markt staat en dat gekenmerkt wordt door een "no-nonsense-sfeer". Heeft u de kwaliteiten om deze positie succesvol in te vullen, dan kunt u rekenen op een dynamische baan met goede studie- en doorgroeimogelijkheden. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer M. Claessens, manager Logistiek, telefoon 020-4074210. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 2 weken - zenden aan Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg bv, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 4, 1160 AA Zwanenburg. Wij stellen geen prijs op acquisitie aan de hand van deze advertentie. DSM Food Specialties Savoury Ingredients DSM Food Specialties Zaandam is een zelfstandige onderneming in de levensmiddelendivisie van het DSM-concern. Onze divisie heet DSM Food Specialties en het hoofdkantoor zit in Delft. De vestiging in Zaandam aan de Gerrit Bolkade is zo'n-70 mensen groot waarvan ca. 50 mensen in de productie werken. In Zaandam maken wij hartige smaakstoffen voor producenten van levensmiddelen zoals snacks, kant-en-klaar maaltijden, soepen en sauzen. Die hartige smaakstoffen zijn aroma's, pasta's, poeders en sauzen. Onze producten worden wereldwijd verkocht en aat betekent dat wij moeten voldoen aan diverse kwaliteitsnormen. Daarom zijn wij ISO-gecertificeerd en werken wij met met het HACCP-systeem (analyseren van gevaarlijke kritische punten in je proces). Ook vinden er regelmatig kwaliteits-audits plaats op verzoek van onze klanten of internationale inspectiediensten. In onze vestiging is een vacature ontstaan voor In deze functie.verzorg,je alle.prpductipvyerkzaamhedén in de Pasta/Poederfabriek. In het eerste jaar komen diverse interne opleidingen aan de orde. Verdere ontwikkeling, eventueel met externe opleiding, behoort op termijn tot de mogelijkheden. Verantwoordelijkheden: Procesvoering Zorgen voor de aanvoer van de benodigde grondstoffen naar werkplek Bedienen van diverse productiemachines (handmatig en geautomatiseerd) Veelal batchgewijs uitvoeren van het proces Afvoeren van product naar hiervoor bestemde locatie Productieregistratie Controle van procesvoering Visuele controle uitvoeren op de grondstoffen Controle op aanwezigheid alle benodigde grondstoffen voor de batch Uitvoeren van kwalitatieve controles en/of monstername hiervoor conform werkinstructies Signaleren tekortkomingen van werkinstructies en hier melding van maken Signaleren van defecten in machinepark en hier melding van maken Hygiëne op de werkplek Verrichten van schoonmaakwerkzaamheden op de werkplek Specifieke vaardigheden/vereisten: - Beheersing van de Nederlandse taal in woord e - Goede uitdrukkingsvaardigheid - LTS-opleiding en/of Vapro basis, of vergelijkbaar niveau Wil je solliciteren, richt dan je sollicitatie aan mevrouw A. M. J. van der Ham, Hoofd Personeelszaken, DSM Food Specialties Zaandam B.V., Gerrit Bolkade 10, 1507 BR Zaandam. Tel. 075-6700041 Of per e-mail: Annemarijke.Ham-van-der@dsm-group.nl geschrift Een kleine, enthousiaste en hecht samenwerkende club staat op klantgerichte wijze borg voor de werkzaamheden. Omdat het werkterrein over een kleine groep is verdeeld, worden er al gauw vergaande verantwoordelijkheden gegeven en is er ruimte voor eigen initiatieven. De organisatie bestaat uit twee sectoren: de sector Middelen en Burgerij en de sector Grondgebied- en Juridische Zaken. Door ziekte van een collega zoekt de sector Grondgebied- enjuridische Zaken tijdelijke vervanging voor de volgende functie, voor een periode van ongeveer zes maanden. voor 21,6 uur per week De werkdagen zijn in deeltijd op woensdag, donderdag en vrijdag. Functie-inhoud De nieuwe medewerker: verricht ondersteunende werkzaamheden voor de medewerkers bij de sector (secretariaat, receptie, telefoon en dergelijke) is belast met de procedures voor de te verlenen c.q. verleende bouwvergunningen behandelt eenvoudige aanvragen met betrekking tot de verkeerswetgeving, APV, bijzondere wetten en dergelijke is belast met de werkzaamheden voortvloeiende uit de huursubsidie. De gemeente Valkenburg is een lande lijk dorp in het noordelijk deel van de provincie Zuid-Holland. Het dorp telt bijna 3.800 inwoners en be slaat een oppervlakte van 514 hectare. Valkenburg wordt van wege haar relatief rustige lig ging in de Randstad ook wel 'de oase van de Randstad' genoemd. Op korte afstand bevinden zich steden, maar ook moderne badplaatsen langs de Noordzeekust, terwijl het dorp zelf grenst aan de oever van de Oude Rijn. Een belangrijke economische factor is de glastuinbouw. Verder speelt de aanwezigheid van het Marine Vlieg kamp een belangrijke rol. Onze verwachtingen en ons aanbod Van de kandidaat voor deze functie verwachten wij een relevante opleiding op 1 minimaal mavo/lbo-niveau. Hij of zij móet over goede communicatieve vaardigheden beschikken. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervanng wordt voor deze functie een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 5, 2.094,- bruto per maand, op basis van 36 uur per weck (salarispeil 1 februari 2002). Informatie en sollicitatie Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw N. Delsing, scctorhoofd Grondgebied- enjuridische Zaken, telefoon (071) 4061474. Voor procedurele zaken kunt u contact opnemen met n PJ. Schaafsma, telefoon (071) 4061421. Sollicitaties kunt u bin- wmm nen veertien dagen na fhet verschijnen van dit blad richten aan burge meester en wethouders f van Valkenburg, postbus 22,2235 ZG Valkenburg, onder vermelding van'va cature' op de enveloppe. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gemeente Valkenburg Met 2.500 medewerkers (inclusief 165 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. voor de zorgunit acute patiënten (ZAP) locatie EG zoeken wij een F unctie-informa tie Het betreft een functie van ca. 25 uur per week (minder uren per week is bespreekbaar) voor onbepaalde tijd voor alle diensten. De ZAP biedt een eerste opvang aan patiënten die acuut (dus in de avond of nacht) worden opgenomen op de algemene verpleegafdelingen. De ZAP gaat om 16.45 uur open en sluit de volgende ochtend om 11.30 uur. Voor de nachtdiensten wordt samen gewerkt met een andere afdeling. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of hbo-v; - allround ervaring in meerdere specialismen; - in bezit van de aantekening Medium Care of bereid deze in de toekomst te behalen; - goed in teamverband kunnen werken. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt bij een fulltime dienstverband maximaal 2.410,- bruto per maand conform FWG 3.0 functiegroep 45. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kooyman, hoofdverpleegkundige spoed eisende hulp/ZAP, telefoon (023) 552 22 83. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veer tien dagen na verschijning van deze advertentie onder vermelding van vacaturenummer 02-342 sturen aan: Kennemer Gasthuis, personeels voorzieningen, Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p&opv@kg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kinder geneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheel kunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis- geneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleegkundige Basis opleidingen (BVB). Neurologie De secretariële organisatie van de afdeling Neurologie is onderverdeeld in een tweetal secreta riaten, te weten het stafsecretariaat en het patiën tenzorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat op de verpleegaf- deling en meerdere secretariaten op de polikliniek. Binnen het poliklinieksecretariaat wordt momenteel gewerkt aan de verbetering van het zorgtraject. De 1 e Medewerker verricht uitvoerende medische secretariaats-werkzaamheden naast coördinerende taken en ressorteert onder het hoofd Medisch Secretariaat Neurologie. Voor één van de poliklinieksecretariaten bestaat per direct, ter ondersteuning van het veranderingstraject, een tijdelijke vacature voor een: (32 uur per week) Vac.nr. C.02.JD.09.31 .LD Functie-inhoud: Onder directe aansturing van het hoofd Medisch Secretariaat zorgdragen voor: - de dagelijkse coördinatie van alle medische secreta riaatswerkzaamheden op het poliklinieksecretariaat Neurologie, naast het zelf uitvoeren van deze werk zaamheden; - coördineren van doorgang van de reguliere werk- zaamheden bij het inwerken van medewerkers op de andere patiëntenzorgsecretariaten; - doorvoeren van de voorgestelde veranderingen op administratief, organisatorisch en planningsgebied; - participeren in het reguliere werkoverleg; - specifieke taak t.a.v.; - stimuleren van de medewerkers om in teamver band zelfstandig te werken; - zorgdragen voor de continuïteit van de nieuwe werkwijze tijdens de inwerkperiode van het nieuw aan te stellen hoofd Medisch Secretariaat Neurologie. Functie-eisen: - zeer ruime ervaring als medisch secretaresse; - aantoonbare leidinggevende ervaring; - attitude die medewerkers motiveert en stimuleert bij het veranderingsproces naar zelfstandig werken in teamverband; - kunnen omgaan met weerstand tijdens verande ringsprocessen; - attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats inneemt; - HAVO-/MEAO-niveau; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - uitstekende contactuele eigenschappen; - ervaring met een ziekenhuisinformatiesysteem en het MS-Offïcepakket. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.179,- (schaal 6 CAO AZ) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van één jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. Mobach, hoofd Medisch Secretariaat Neurologie (071 - 526 20 75 of 071 - 526 91 II en vragen naar pieper 8592 of per e-mail: a.mobach@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3, JO-R t.a.v. mevrouw J. Dahmen, P&O-adviseur Divisie 3. Neurologie De ad m i n istr ati ef-sec retarië'l.e organisatie van Neurologie is onderverdeeld in een tweetal secreta riaten, te weten het stafsecretariaat en het patiën tenzorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat op de verpleegaf- deling en meerdere secretariaten op de polikliniek. Binnen het poliklinieksecretariaat wordt momenteel gewerkt aan de verdere inrichting en verbetering van het zorgtraject. Ten behoeve van het poliklinieksecretariaat Kinder neurologie is en in verband met zwangerschapsverlof van de vaste medewerkster, een tijdelijke vacature voor de functie van: Functie-inhoud: - het maken van afspraken met patiënten voor d verschillende spreekuren en onderzoeken; - het voorbereiden en administratief afhandelen vz spreekuren; - het verwerken van patiëntengegevens en corre: 'pondentie; - het archiveren van patiëntendossiers; - het werken met verscheidene Ziekenhuis Informatie Systeemdelen t.b.v. de patiëntenzorg. Functie-eisen: - MBO-medisch secretariële richting; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kehnis van de Engelse taal; - positieve instelling, goed kunnen werken in tean verband en goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met kinderen en hun ouders/verzorgers; - een attitude waarin klantgericht denken en hande len een belangrijke plaats inneemt; - ervaring in het werken met het MS-Office pakket ij een pré. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.028,- bruto p< maand (schaal 5 CAO AZ) bij een volledige aanstel ling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de periode augustu: 2002 t/m maart 2003. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt dooi mevrouw A. Mobach, hoofd Medisch Secretarial Neurologie (071 - 526 20 75 of per email: a.mobach@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3 J0-Rt.a.v. mevrouw J. Dahmen, P&O-adviseur Divisie 3 (32 uur per week) Vac.nr. C.02.JD.12.31.LD Bij indiensttreding is het, Pensioenreglement van hel ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie rich ten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28