|3| een enthousiaste groepsleerkracht Tactisch/Operationeel Beheerder EEN JONGE ENTHOUSIASTE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Elektro-monteurs Aankomend Elektro-monteurs Analist/programmeur met ambitie en creativiteit Vanavond barbequen? COLLEGE DE PARIS Leiden Ve DOKTERSASSISTE SCHOONMAAKSTE Leuk werk. ir rands LATJRDAG 27 JULI 2002 iticMi centra M arisen stichting centraal artsenlaboratorii leiden Stichting Centraal Artsen laboratorium Leiden e.o. Het arteenlaboratorium (5CAL) ie gevestigd in Leiden en heeft circa 50 medewerkers in dienst. SC AL verzorgt in de regio Leiden en ometreken voor huisartsen, verloskundigen, bedrijven etc. een pakket aan voorzieningen zoals laboratoriumbepalingen, e.c.g. analyse, echografie, diabeteezorg, histologie, cervixcytologie, funduefotografie, etc. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar een: (Fulltime) De functie: Tot de taken behoren: - personeelsadministratie - salarisadministratie - financiële administratie - debiteuren en crediteuren administratie - telefoon beantwoording Wij vragen: Hiervoor zoeken wij een flexibel inzetbare medewerk(st)er met een afgeronde opleiding op MBO niveau (MEAO/MBA) Wij bieden: Afwisselend werk met veel verantwoordelijkheid Salariëring vindt plaats naar leeftijd en ervaring volgens CAO voor Ziekenhuiswezen Reactie: Heb jij interesse in deze veelzijdige baan, ben jij leergierig, discreet en accuraat, beschik je over verantwoordelijkheidsgevoel en wil je werken in een dienstverlenende instelling, schrijf of mail ons dan: SCAL t.a.v. mw. L. Schoneveld Doezastraat 2a Postbus 160Ö0 2301 GB Leiden E-mail: LSV@scallab.nl Tel.: 071-5160044 Fax: 071-5160099 Acquisitie n.a.v. aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zoek je interessant werk in de elektrotechniek? Langezaal Inniger B.V. is een uit 1905 daterend elektrotechnisch installatiebureau dat complexe installatiewerkzaamheden uitvoert in opdracht van Rijkswaterstaat, Provinciale Waterstaten, de Rijks gebouwendienst en de industrie. Ons specialisme is het realiseren van besturingsinstallaties voor bruggen en sluizen. Daarnaast installeren wij complete elektro technische installaties voor onder andere de utiliteit, musea en verpleegtehuizen. Wij leveren een totaalpakket aan diensten, vanaf ontwerp en panelenbouw tot en met installatie en onderhoud. Enkele kernwoorden voor het werken bij Langezaal Inniger zijn: afwisselende projecten, uitdagend, zelfstandig werken, informeel en goede arbeidsvoorwaarden. Wij hebben vacatures voor: U dient in het bezit te zijn van een: - diploma MTS energietechniek of VEV monteur/1 e monteur; - rijbewijs B U dient een afgeronde LBO-opleiding te hebben. Via het leerlingwezen kunt u bij ons een verdere opleiding volgen. Hebben wij uw interesse gewekt voor één van deze veelzijdige functies? Neem dan contact op met de heer H.N. Van der Lely of richt uw schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres. Een reactie via email kan natuurlijk ook. Op www.langezaaleninniger.nl treft u nadere informatie over de firma en de vacatures aan. Elektrotechnisch bureau Langezaal Inniger B.V. Admiraal Banckertweg 30 Postbus 335, 2300 AH Leiden Telefoon 071-5686777 info langezaaleninniger.nl Algemeen bijzondere basisschool De Evenaar in Heemstede zoekt met ingang van 12 augustus 2002 voor groep 6 van onze school voor 2 dagen in de week (0,4613 wtf). Als het je wat lijkt om op een niet al te grote, actieve school met 8 groepen en een jong, enthousiast schoolteam aan het werk te gaan, ontvangen we graag z.s.m. je sollicitatiebrief. Op De Evenaar wordt zoveel mogelijk gedifferentieerd gëwerkt in bij voorkeur homogene groepen, is er ruime aandacht voor expressieve, sociaal/emotionele en culturele ontwikkeling en worden moderne methodes gebruikt. We hebben leesbevordering hoog in het vaandel staan en zijn actief op ICT- gebied. Op de website van De Evenaar is een goed beeld van alle activiteiten en de "cultuur" van de school te vinden. Graag ontvangen we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Van der Waallaan 33, 2105 TC Heemstede Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij F. van Engelen, telefoon: 023-5295292 (tot 11 augustus) F. de Haan, telefoon: 023-5472737 (vanaf 12 augustus) e-mail: evenaar@worldonline.nl website: http://www.deevenaar.org de evenaar Avery Dennison is een toonaangevende producent van zelfklevende materialen voor de particuliere en de professionele markt. Met ruim 18.000 medewerkers in 39 landen doen we dagelijks alles om verwachtingen waar te maken en waar mogelijk te overtreffen. Onze mensen kenmerken zich door een praktische instelling, een resultaatgerichte werkwijze en de bereidheid om risico's te nemen. Professionals van Avery Dennison krijgen binnen de bestaande kaders de mogelijkheid hun eigen carrière vorm en inhoud te geven. Avery Dennison Roll Materials Het Europese hoofdkantoor van Roll Materials Europe - een divisie van Avery Dennison - heeft een aantal bedrijfsonderdelen in Leiden. Daartoe behoren Research Development én Informatie Technologie. De afdeling Applicatie Development binnen Informatie Technologie biedt pasklare systeemoplossingen aan diverse afdelingen om de servicemogelijkheden te vergroten. Om de e-business-activiteiten van deze afdeling te kunnen versterken, zoeken we een Analist/programmeur met ambitie en creativiteit. De functie Als analist/programmeur ben je verantwoordelijk voor de programmering en de ondersteuning van de e-business-applicaties van Roll Materials Europe. Om de supply-chain-processen te optimaliseren maak je gebruik van internet- en intranettools. Met creatieve en technische oplossingen kom je tegemoet aan de wensen van de gebruikers en ook het verzorgen van bijbehorende documentatie behoort tot je takenpakket. Ten slotte houd je je bezig met het geven trainingen. De ideale kandidaat Je bent een hbo'er met een sterk ontwikkeld analy tisch vermogen. Bij het zoeken van oplossingen voor (interne) klanten en gebruikers maak je volop gebruik van je creativiteit. Je bent communicatief vaardig, wat zich onder meer uit in je goede beheer sing van het Nederlands en het Engels. Dat je zowel zelfstandig als in teamverband resultaten neerzet, is vooral te danken aan je gedrevenheid, je enthou siasme, je taakgerichtheid en je ambitie. Ook je kennis van IT is daarbij natuurlijk essentieel: je hebt ervaring met Lotus Notes/Domino, HTML, JAVA en XML. Het aanbod We bieden een professionele werkomgeving waarin je kunt groeien en doorgroeien. Verder mag je rekenen op een aantrekkelijk pakket flexibele arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatiebrief en c.v. naar Avery Dennison, t.a.v. Adriaan Verkerk, postbus 28, 2300 AA Leiden. Voor meer informatie over de organisatie kun je terecht op www.europe.fasson.com. AVERY DENNISON sixsigma@eu.averydennison.com het weer in uw straat www.leidschdagblad.nl WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST Erkend STlVAS-diploma, 18 maanden één dag of twee avonden per week. SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN, volgend jaar zomer een eigen praktijk. Vooropleiding niet nodig. Cursusgeld lage maandelijkse termijnen. Gratis boeken en leermiddelen. Al uw opleidingskosten, ook reiskosten, aftrekbaar voor de belasting. Start: eind oktober. Ook opleiding pedicure. Vraag studiegids (ook 's avonds en in het weekeinde) telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 De functie Uw werk Uw profiel Het salaris Uw reactie De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De gemeente Leiden gaat het beheer van de vaste en mobiele telefonie zelf uitvoeren. Momenteel loopt een traject voor vernieuwing, uitbreiding en modernisering van alle telefonielocaties vaVi de gemeente Leiden (circa 30). voor 36 uur per week De beheerder is verantwoordelijk voor het (laten) onderhouden en uitbreiden van de installatie(s), het realiseren van verhuizingen en mutaties en het oplossen van storingen. Uitgifte, inname en registratie van toestellen en abonnementen inclusief de bijbehorende administratie behoren eveneens tot de taken. Daarnaast inventariseert u gebruikerswensen en stemt u dit af met de installateurs. Na eventuele scholing, zult u overweg moeten kunnen met beheersystemen. De meer tactische taken bestaan uit: voortgang bewaken van lopende telecom projecten, verantwoordelijk voor het halen van de doelstellingen en het onderhouden van contacten met leveranciers en tevens het opstellen van specificaties, offerteaanvragen en de beoordeling daarvan. U heeft minimaal de opleiding MBO-electrotechniek/ICT gevolgd. U heeft belangstelling voor telecommunicatie. U kunt taakgericht en gestructureerd werken, alleen of in teamverband. U bent stressbestendig, flexibel en klantgericht. Indien u kennis heeft van en ervaring met transmissietechnieken, netwerken, dienstenbeheer en telefoniesystemen is dat een pre. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal schaal 8 (indicatief). Definitieve inschaling is afhankelijk van een lopend functiewaarderingstraject. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de Bestuursdienst/PICOF, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, of mailen naarw.c.m.beurze@leiden.nl o.v.v. vacaturenummer 02/017. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bestuursdienst Voor onze filial* in Leiden zoeken wij: ■■Ijl Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamh in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per weel - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaal - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding In de detail!) hebben genoten of die langere tijd niet hebbi deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundai arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-p - met 23 jaar verdient u tot ca. 1.630,- bruto pet maand bij een fulltime dienstverband. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Telefonische reacties kunt u richten aan: dhr. E. van Winden, tei.nr.: 06-52073929 of u stuurt uw sollicitatie met CV ta.v.: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. E. van Winden Postbus 1504,1500 AM Zaandam Huisartsenpraktijk 't Joppe zoe een enthousiaste voor minimaal 24 uur per wee voor 9 uur per week met een frequentie van 5 dagen per wee Schriftelijke reacties: Huisartsenpraktijk 't Jop Zwartemeerlaan 44 2317 LV Leiden Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Randstad Secretaresse Academie Wil jij secretaresse worden of jezelf verder ontwikkelen functie van secretaresse, maar heb je geen zin in een la tische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Acad wellicht iets voor jou! Het is een modulaire opleiding rekening wordt gehouden met jouw niveau. Overdag het werk in een passende baan en één avond in de w opleiding. Heb jij minimaal havo niveau én 1 a 2 jaar a tieve werkervaring? Neem dan snel contact met ons op Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Randstad Secretarieel Bent u zich aan het oriënteren op de arbeidsmarkt of w nog niet binden aan een vaste werkplek, dan is Randstal Secretarieel wellicht iets voor u. Wij hebben een speciale voor secretaressen die zich richt op uitzenden, detacher/ dingen, coaching en begeleiding. Het doel van deze afd aan uw wensen en eisen op de arbeidsmarkt tegemoet Om een goed beeld te krijgen van uw capaciteiten heef uitgebreid gesprek met onze loopbaanadviseurs. Ook ka nuttig zijn om bepaalde vaardigheden te testen. Zo brei uw kwaliteiten en wensen zo goed mogelijk in kaart, or vervolgens een baan voor u te vinden die bij u past, wal wat u kunt. Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl (op free-lancebasis) De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzi - het goed en tijdig distribueren van de verspreidopdrë - het aannemen en controleren van de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten (o.a. nabezorc. - het verzorgen van de daarbij behorende administratil Wij bieden een bijzonder aantrekkelijke vergt Bel voor meer info naar: 023-51501 U kunt ook schrijven naar DistriQ, t.a.v. Jan van d Postbus 507, 2003 PA Haarlem.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28