\y beter beter ja Personeel Kennemer Gasthuis werkt jgaan Praktijkopleider m/v PASSAGIERSBEGELEIDERS Kennemer Gasthuis werkt -maan Hoofdverpleegkundige m/v Help het gehandicapte kind. Steun Stinafo. Giro 5155 Projectleiders op HBO-niveau v/m Opzichters Infrastructurele Werken op MBO-niveau v/m Weg- en Waterbouwkundigen op MBO-niveau v/m SRDAG 27 JULI 2002 Met 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. Wij zoeken een parttime (24-32 uur per week) Functie-informatie: Het Kennemer Gasthuis heeft jaarlijks gemiddeld 90 leerling-verpleegkundigen voor niveau 4 en 5. Daarnaast bieden wij binnen de zorgdivisies plaats •aan 20 stagiaires van andere opleidingen. U komt te werken in een team van acht praktijkopleiders en een leerling-praktijkopleider De werkzaamheden van de praktijkbegeleider zullen bestaan uit: - begeleiding en coaching van leerling-verpleeg kundigen en stagiaires; - advisering aan de werkbegeleiders en ondersteuning bij de opleidingsactiviteiten; - het leveren van een bijdrage aan de kwaliteits verbetering; - het afnemen van de proeve van bekwaamheid bij leerling-verpleegkundigen; - actieve-deelname in het opzetten, organiseren en geven van bijscholingen; - advisering aan het managementteam op het gebied van opleiding en zorgontwikkeling. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige; - minimaal de tweedegraads lerarenopleiding verpleegkunde; - ten minste 1 jaar werkervaring als verpleegkundige in een algemeen ziekenhuis; - stimulerend, corrigerend en controlerend kunnen optreden; - sociale vaardigheden zoals tact, invoelend ver mogen en hulpvaardigheid zijn onontbeerlijk. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.738,— bruto per maand bij een fulltime dienstverband, conform de CAO Ziekenhuizen FWG 3.0, furictieschaal 50. Inlichtingen: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de afdeling praktijkopleiding, telefoon (023) 552 52 52. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, kunt u voor 9 augustus 20(32, onder vermelding van vacaure- nummer 02-339, sturen naar: Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorziening. Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p&opv@kg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Steeds meer mensen zien vluchtelingen als vreemdelingen die hier niets te zoeken hebben. Vluchtelingenwerk Nederland beschouwt hen als medemensen die onze steun verdienen om hier een nieuw bestaan op te bouwen, toch ook? Kies voor menselijkheid. Steun Vluchtelingenwerk Nederland. stort uw gift op Giro 123488 www.vluchtelingenwerk.nl info@vluchtelingenwerk.nl Tel. (020) 346 72 07 IHD Schiphol Service bv is een commerciile dienstverlenende organisatie J die passagiers met mobiliteitsbeperkingen begeleidt op de Luchthaven Schiphol. IHD is 24 uur per dag, 7 dagen per week operationeel om opdrachten van afhandelingsmaatschappijen en de Luchthaven Schiphol uit I te voeren. IHD telt een honderdtal medewerkers, van wie het merendeel een (para)medische achtergrond heeft. Op de afdeling operatie zijn wij op zoek naar Uw reactie Via onze website kunt u digitaal solliciteren: www.ihd-schiphol.nl üw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan IHD Schiphol Service bv, t.a.v. Mw. W. Bax, Vertrekpassage 114, 1118 AS Luchthaven Schiphol, i Tel.: 020-316 1403 Uw functie U begeleidt passagiers met mobiliteitsbeperkingen op de luchthaven Schiphol, Deze functie kan zowel part- als fulltime worden uitgevoerd (nachtdienst- of weekendvarianten behoren ook tot de mogelijkheden). Met name parttimers en min./max.-contractanten worden uitgenodigd om te solliciteren. Uw profiel ervaring met het tillen van personen vanuit verzorgende/ medische achtergrond; representatief; goede fysieke conditie/rijbewijs B; goede beheersing van de Nederlandse en ^ngelse taal; bereidheid om in wisseldiensten en om het weekend te werken. SCHIPHOL SERVICE Ons aanbod IHD biedt uitstekende (secundaire) arbeidsvoorwaarden en een prettige, informele werksfeer. Werk zoals jij dat wilt INDUSTRIE Administratief medewerker m/v voor een hotel in Leiden zijn wij op zoek naar een Administratief medewerker magazijn. De werkzaamheden zijn o.a. magazijnbeheeninterne controles, maandelijkse inventarisatie van de bedrijfsgoederen en het uitvoeren van externe bestellingen. Heb jij een flexi bele instelling, verantwoordelijkheidsgevoel en kennis van de softwarepakketten Word en Excel dan is dit de geschikte baan voor jou. De werktijden zijn van 08.00 uur tot 16.30 uur en een vaste aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Informatie: (071) 512 64 43, Lynsey Koch, Stationsplein 212, Leiden Verhuizer m/v voor een verhuisbedrijf in Leiden zijn' wij op zoek naar een ervaren verhuizer. De werkzaamheden zijn voornamelijk regionaal en soms internationaal. Ben jij bij voorkeur in het bezit van een groot rijbewijs en fulltime beschikbaar dat is dit de baan voor jou! Kom voor meer informatie bij ons langs op de vestiging. Informatie: (071) 512 64 43, Lynsey Koch, Stationsplein 212, Leiden www.tempo-team.nl tempo-team fy coes-fó bo ud< ege Met 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. De ligging nabij Amsterdam en Zandvoort maakt het Kennemer Gasthuis tot een aantrekkelijke werkplek. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. Wij zoeken voor de locatie EG een fulltime op de afdeling chirurgie Functie-informatie: De hoofdverpleegkundige geeft leiding aan de afdeling en is verantwoordelijk voor de coördinatie, de continuïteit en de kwaliteit van de zorg op de afdeling. Dit houdt in: - realisatie van de afdelingsdoelstelling binnen de vastgestelde budgetten en de afgesproken productie; - voorwaarden scheppen en bewaken waardoor iedere patiënt kwalitatief hoogwaardige verpleegkundige zorg ontvangt; - bijdragen aan de beleidsontwikkeling en de uitvoering van de divisie - zorgen voor een juist verloop van de admini stratieve processen en het voeren van een adequate opname- en ontslagplanning. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige; - aantoonbare leidinggevende ervaring aangevuld met een relevante managementopleiding; - kennis van de wettelijke regelingen met betrekking tot de gezondheidszorg; - coachende stijl van leidinggeven. - resultaatgericht en beleidsmatig denkend; - analytisch, abstraherend en probleemoplossend vermogen. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring conform de CAO Ziekenhuizen FWG 3.0. Het Kennemer Gasthuis beschikt over een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een bonusregeling, deelname aan een spaarloonregeling, een pc-privéproject, een fietsplan en korting op diverse verzekeringen. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw R.M. Spits, divisiemanager heelkundige vakken, telefoon (023) 552 41 73. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV kunt u binnen veertien dagen na verschijning van deze advertentie en onder vermelding van vacature nummer 02-318 sturen naar het Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorziening. Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p&opv.nl Acquisitie naar aanleiding var. ueze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 's-Gravenhage STINAFO Dc sector Stadsbeheer van de gemeente Haarlem zorgt voor een schoon en groen milieu, een leefbare en goed bereikbare stad en richt zich op haar klanten in de stad en de omgeving. Zij wil haar doelen zoveel mogelijk samen met bewoners bereiken. De afdeling Civiel Haven van de sector Stadsbeheer houdt zich bezig met de voorbereiding, realisatie en het beheer van civiele werken en havens. De afdeling bestaat uit vier stadsdelen en drie bureaus: het Ingenieursbureau, het bureau Realisatie en het bureau Beheer Haven. De afdeling werkt stadsdeelgericht in nauwe samenwerking met de stadsdeelcoördinatoren en andere (vak)afdelingen. Sleutelbegrippen rijn project matig werken, participatie en inspraak, klantvriendelijk, op tijd en op maat en kostenbewust. - Voor de afdeling Civiel Haven zijn wij op korte termijn op zoek naar Voor 36 uur per week Voor 36 uur per week Voor 36 uur per week Wat houdt de functie Projectleider, in? U bent verantwoordelijk voor het projectmanagement tijdens de uitvoering van de weg- en waterbouwkundige werken binnen de stad en geeft functioneel leiding aan het toe zicht op deze uitvoering, zowel aan interne als aan externe partijen. Binnen het kader van integrale kwaliteits zorg stelt u uitvoerings- en werkplannen vast, bewaakt hiervan ook de financiële voortgang en rapporteert hierover aan het bureauhoofd; u ziet erop toe dat de werken conform afspraken worden uitgevoerd, stuurt zonodig bij en/of treedt probleemoplossend op, met in achtneming van de belangen van meerdere partijen; u vervult regiemarige en controlerende werkzaamheden en u toetst op uitvoerbaarheid, kwaliteit en veiligheid. Verder bent u verantwoordelijk voor de communicatie naar burgers, bedrijven, wijkraden, aannemers, rijks- en provinciale overheden, water- en zuiveringschappen, openbaarvervoer en andere belanghebbenden. Wat verwachten wij voor deze functie? U heeft minimaal een opleiding op HBO-niveau met aantoonbare werkervaring als projectmanager van, bij voorkeur, civieltechnische projecten. U bent een daadkrachtige, motiverende en kritische persoonlijkheid met overtuigingskracht, in het bezit van goede sociale vaardigheden en de vaardigheid om helder en duidelijk te communiceren. U bent een initiatiefnemer, die stuurt op targets en, binnen de gestelde targets, de projecten afrondt. Wat bieden wij u als projectleider? U krijgt een zelfstandige, verantwoordelijke en afwisselende functie in een team van drie projectleiders, binnen een veelzijdige organisatie die volop in ontwikkeling en beweging is. De organisatie hecht er waarde aan dat medewerkers zich ontwikkelen en (verder) ontplooien en biedt daartoe de mogelijkheden. Haarlem Wat houdt de functie Opzichter infrastructurele werken in? Op de grote infrastructurele werken houdt u toezicht op werkzaamheden op het gebied van weg- en waterbouw, veiligheidsaspecten en verkeers maatregelen. Omdat u op locatie het centrale aanspreekpunt bf nt voor derden, onderhoudt u nauw contact met verschillende betrokken (ambtelijke) disciplines, zorgt u voot het afstemmen van werkzaamheden tussen aannemers en de organisatie en bent u de oren en ogen van de projectleiders). In deze zelfrtandige functie bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit en de budgetten, voor dc projectadministrarie en de voortgangs bewaking, de planning van het werk en de algemene correspondentie naar bewoners, wijkraden, hulpdiensten en andere belanghebbenden. Na een in werkperiode is het dc bedoeling dat u zelfstandig en in teamverband functioneert en zich goed staande weet te houden in het spel tussen gemeente en aanncmerij. Wat verwachten wij voor deze functie? U heeft een afgeronde MBO-opleiding Weg- en Waterbouw en werkervaring opgedaan in, bij voorkeur, de uitvoering van civieltechnische projecten. U bent een daadkrachtige persoonlijkheid, die zowel solo- als in teamverband zijn steentje bijdraagt, die overzicht houdt, makkelijk contacten legt, snel kan schakelen, leergierig is en open staat voor nieuwe ontwikkelingen. Kennis van UAV, CROW, KPD, Word en Excel is een vereiste. Wat houdt de functie Weg- en Waterbouwkundige op MBO-niveau in? De Weg- en Waterbouwkundige maakt begrotingen, RAW-bestekken en bestektekeningen, veiligheids- en gezondheidsplannen, bereidt aanbestedingen voor, bewaakt de voortgang in projecten, informeert burgers, particuliere instellingen, aannemers, etc De Weg- en Waterbouwkundigen werken zowel zelfstandig als in een team en onderhouden contacten met nevenafdelingen, leveranciers, nutsbedrijven, aannemers, bewoners en bedrijven. Dc werkzaamheden liggen op het terrein van riolering, waterhuishouding, het bouwrijp maken van terreinen, weg- en waterbouw kundige werken en bodemsanering Wat verwachten wij voor deze functie? U heeft een MBO-werk- en denkniveau, bij voorkeur verkregen door een afgeronde MBO-opleiding Weg- en Waterbouw. Belangrijk is dat u zelfstandig en nauwgezet kunt werken, daadkrachtig en integer bent, oog heeft voor details en over goede sociale- en communicatieve vaardigheden beschikt Arbeidsvoorwaarden Naast een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een prima pensioen en ziektenkostenverzekering, een bcdrijfzorgpakket, studiefaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, kinderop vang- gunstige hypothecaire voorwaarden, volledige vergoeding reiskosten woon- werkverkeer OV voor het hoofdtraject bij een reisafstand van meer dan 10 km etc., bieden wij maximaal de volgende fulltime bruto maandsalarissen: Projectleider (SB PCO 2002/305) Opzichter infrastructurele werken (SB PCO 2002/304) Weg- en waterbouwkundige (SB PCO. 2002/303) €3.432 (schaal xo) €2.412 (schaal 7) of€2.733 (schaal 8) €2.412 (schaal 7) of €2.733 (schaal 8) Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Bij excellent functioneren behoort een functionerings toelage van maximaal 10% tot de mogelijkheden. Informatie Informatie over de functie van Projectleider en Opzichter infrastructurele werken kunt u inwinnen bij Henk Huneker, projectleider Realisatie op tel: 023- 5114877. Informatie over de functie Weg- en Waterbouwkundige kunt u inwinnen bij Frans Noordberger, stadsdeelprojcctleider op tel: 023-5114857. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 12 augustus 2002, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan Sector Stadsbeheer, afdeling PCO, t.a.v. Marion Smit, Postbus 562, 2003 RN Haarlem of mailen aan mesmit@haatlem.nl. Gesprekken staan gepland voor eind augustus. Haarlem, schat aan het Spaarne "Haarlem, de hoofdstad van Noord- Holland. Een stad van bijna 150.000 inwoners, die trots is op haar historie. Het is er prettig werken, wonen, winkelen en rccrccren. Voor dc regio vervult Haarlem een belangrijke centrumfunctie. Dc ligging - vlak bij Amsterdam en Schiphol - is gunstig voor. bedrijven. Werken bij dc gemeente Haarlem is werken in en voor een leven dige stad. Dc gemeente zet zich in voor een prettig woonklimaat, goede zakelij ke dienstverlening en het stimuleren van cultuur en toerisme. Het verbeteren van dc kwaliteit van dc dienstverlening staat in dc gemeentelijke organisatie centraal. Dc organisatie van dc gemeente bestaat uit zeven sectoren, en dc Archiefdienst voor Kennemerland." Df jfincCTilf Haddrm herorden Je instroom .111 vroim-cn, iilloehtoiirn en <|ch<mdifa|Hm. Zy wei den iiadmUrlijL mti(cnodi<jd tc jollinttrein Meer vacatures vindt u op onze website: www.Ha.ulciu.nl/vacuurcbank

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 25