Personeel Personeel Personeel beter -TimincF N WO beter Kennemer Gasthuis werkt -taan. Doktersassistenten m/x Administratief/Secretarieel medewerker Wijkverpleegkundige Ouder - en Kindzorg randstad callflex optisch technicus m/v Kennemer \y Gasthuis werkt -maan medewerker patiëntenadministratie m/v IA", ERDAG 27 JULI 2002 Met 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. Het Kennemer Gasthuis zoekt voor de poliklinieken cardiologie en interne geneeskunde op de locatie EG en voor de polikliniek chirurgie op de locatie Deo Functie-informatie: Het betreft fulltime functies, maar parttime (minimaal 20 uur per week) is bespreekbaar. Voor alle functies geldt dat u nauw samenwerkt met collega-doktersassistenten en samen verantwoordelijk bent voor het soepel laten verlopen van de spreekuren. U beheert de poliklinische patiëntendossiers, verstrekt informatie aan patiënten en u heeft de zorg voor het instrumentarium en de ruimtes. Specifieke informatie voor de polikliniek interne geneeskunde: u assisteert bij kleine verrichtingen zoals sternumpunctie, botboring en rectoscopie; voor de polikliniek cardiologie: u maakt ECG's en ergometrieèn; en voor de polikliniek chirurgie: u assisteert bij kleine chirurgische ingrepen. Functie-eisen: Gediplomeerd doktersassistent. U heeft bij voor keur ervaring met het werken op een polikliniek. U bezit goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte houding. U bent een echte team- player, stressbestendig en flexibel. Salariëring: Het salaris i&jifhankelijk van opleiding en erva ring en bedraagt bij een fulltime dienstverband maximaal 2.039,— bruto per maand, conform de CAO Ziekenhuizen FWG 3.0, functiegroep 35. Irtlichtingen: Voor 'oor informatie over vacatures op de locatie EG kunt u contact opnemen met mevrouw A. Peen, ^ioofd poliklinieken locatie EG, telefoon (023) 552 21 21 en voor vacatures op de locatie Deo kunt u contact opnemen met de heer J. Baars, hoofd poliklinieken locatie Deo en Zeeweg, telefoon (023) 552 51 21. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie onder vermelding van vacature nummer 02-335 (interne geneeskunde), vacature nummer 02-334 (cardiologie) of vacaturenummer 02-333 (chirurgie) sturen naar Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorzieningen, Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p<Sropv@kg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Valent ROB is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder Thuiszorg, extramurale verzorgings-en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder-en kindzorg. Verzorgingshuiszorg en verpleeghuiszorg worden aangeboden vanuit het woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk. Daarnaast bieden wij ook dagbehandeling en dagverzorging. Bureau opleidingen standplaats Sassenheim Het bureau opleidingen richt zich op de taakgebieden, beroepsopleidingen, functie-gerichte opleidingen, deskundigheidsbevordering, bemiddeling externe opleidingen alsmede stagebemiddeling en advisering aan het management in het kader van HRM. Voor het bureau opleidingen standplaats Sassenheim zijn wij op zoek naar een Voor 24 uur per week (verdeeld over 3 of 4 dagen) Taken: Het verzorgen van cursusmanagement van alle cursussen en opleidingen; Helpdeskfunctie voor Windows, Word, Excel en Edu-manager voor het bureau personeel; Het verrichten van onderwijsorganisatorische werkzaamheden; Het verzorgen en bijhouden van het cursisten volgsysteem; Het verzamelen en genereren van voor het management belangrijke kengetallen; Het maken van cursusjaarplanningen. Functie-eisen: Voltooide opleiding op meao- en of mbo- administratie niveau 4, aangevuld met gedegen kennis van Windows, Word, Excel (bijvoorkeur office 2000); Aantoonbare ervaring in een zelfstandige administratieve functie; Om kunnen gaan met diversiteit aan taken en werkzaamheden; Zelfstandig als ook in teamverband kunnen werken; Zelfstandig kunnen opzetten, coördineren en uitvoeren van de administratieve organisatie van cursussen; Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden, goede beheersing van de Nederlandse'taal; Flexibel, integer en servicegericht zijn. Wij bieden: Salariëring conform schaal 5 van de C'AO Thuiszorg (minimaal €1.424,16 en maximaal €1.960,69); Mogelijkheid tot deelname aan spaarloonregelingen en collectieve verzekeringen; Bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang. Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Mevrouw T. Boudesteijn, hoofd bureau opleidingen, telefoon 0252-21 91 27. Sollicitatiebrieven kunt u tot 10 augustus 2002 richten aan Valent RDB,ta.v. de Personeelsadministratie, Postbus 2039,2220 BA Katwijk. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op 22 en 23 augustus 2002. Divisie Ouder- en Kindzorg Hillegom De divisie Ouder- en Kindzorg adviseert, begeleidt en ondersteunt ouders bij de ontwikkeling en opvoeding van hun kind(eren) tot 4 jaar. Daarnaast biedt Ouder- en Kindzorg ondersteuning aan aanstaande ouders bij de voorbereiding op de bevalling en het ouderschap. Het streven is een zo groot mogelijke zelfstandigheid van (aanstaande) ouders te realiseren. Voor de divisie Ouder- en Kindzorg in Hillegom zoeken wij zo spoedig mogelijk een Voor 20 uur per week Het betreft een vacature voor de maandagochtend, dinsdag en vrijdag. Functie-eisen: I Bij voorkeur diploma hbo-V of verpleegkundige A en mgz opleiding. Ook A-verpleegkundigen die bezig zijn met de mgz-opleiding 45 worden uitgenodigd te solliciteren; Kunnen werken met verschillende disciplines; o, Zelfstandige en flexibele werkhouding; c Positieve kijk op de ontwikkelingen binnen de zorgsector en het vakgebied. c Wij bieden: Salariëring conform schaal 8 van de CAO-thuiszorg (minimaal €1.813,56 maximaal €2.522,55). Indien nog niet hbo opgeleid S schaal 7 CAO-thuiszorg (minimaal €1.611,66 en maximaal €2.267,28); "S Gevarieerde en zelfstandige functie; ro Aanbod van cursussen en/of scholing; Mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen; Bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang. jp Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Carolina Honig, manager Ouder - en Kindzorg of met Joyce de Vries, divisiemanager Ouder- en Kindzorg, telefoon 071-409 33 84. <2 Sollicitatiebrieven kunt u tot 10 augustus 2002 richten aan Valent RDB, ta.v. de Personeelsadministratie, Postbus 2039,2220 BA Katwijk. Voor beide functies geldt uiteraard dat iedereen (m/v) kan solliciteren. Stylistes Voor een relatie in de buurt van Leiden zoeken wij stylisten. Je bent mede verantwoordelijk voor de vervaardiging en ontwikkeling van designs voor de produktgroep. Heb je een gerichte vakopleiding op HBO niveau? Neem dan contact met ons op voor meer informatie. Financiële breinen Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar mensen met kennis en ervaring op financieel gebied. Je kunt daarbij denken aan de Crediteurenadministratie, Assistent Controller, Debiteurenadministratie etc. Heb je een opleiding gevolgd op Meao niveau of MBA niveau, neem dan contact met ons op. Schoonmakers Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar schoon makers in Leiden en omgeving. Wil jij parttime bijverdienen? Neem dan snel contact met ons op. Beveiligingsbeambten Voor een opdrachtgever op Schiphol zijn wij op zoek naar beveiligers. Deze levendige omgeving verveelt nooit! Ben je representatief, heb je eigen vervoer, spreek je goed Nederlands en Engels, tien je servicegericht en minimaal 3 dagen per week beschikbaar, neem dan snel contact met ons op. Werkervaring. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Medewerker klantenservice m/v Voor een energiebedrijf in Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar mensen die het eerste aanspreekpunt willen zijn voor dit bedrijf. Heb je altijd al je woordje willen doen voor een klant en ben je dienstverlenend ingesteld, dan heeft Randstad Callflex de baan voor jou! We zijn op zoek naar serieuze kandidaten met een opleiding op mbo-niveau en die tevens beschikken over admini stratieve ervaring. Ben je voor langere tijd beschikbaar en voor minimaal 24 uur in de week, neem dan contact met ons op! Informatie bij Titia in 't Veld, tel. (070) 311 79 50, Den Haag, Grote Markt 22. Medewerker Callcenter m/v Voor een verzekeringsmaatschappij in Leiden zijn wij op zoek naar medewerkers voor het callcenter. In deze functie verschaf je infor matie over de kinderbijslagwet. Heb je minimaal mbo werk- en denkniveau? Ben je tevens communicatief sterk, klantgericht, zelfstandig en minimaal 15 uur per week beschikbaar? Neem dan zeker contact met ons op. Informatie bij Menno Hutten, tel. (070) 311 79 50, Den Haag, Grote Markt 22. Voor meer vacatures: www.randstad.nl De Nederlandse organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toegepast onderzoek van topkwaliteit. Internationale oriëntatie staat daarbij centraal. A De Stichting ASTRON is één van de twee NWO- instituten die naast de universiteiten voor Nederland astronomisch onderzoek verricht. ASTRON beheert waar- neemfaciliteiten (zoals de Radiotelescopen van Westerbork) en ontwikkelt nieuwe wetenschappelijke instrumenten. Binnen het technisch laboratorium worden innovatieve optische en infraroodinstrumenten ontwikkeld, gebouwd en getest voor telescopen op de grote internationale sterrenwachten. Het betreffen hier o.a. de William Herschell Telescope op La Palma en de Very Large Telescope in Chili. De komende jaren zal de bouw van een infra rood spectrograaf voor de Next Generation Space Telescope, de opvolger van Hubble, een hoofdrol spelen. Er wordt in nationaal en inter nationaal verband nauw samengewerkt met andere kennisinstituten en met het bedrijfs leven. Het werk is zeer afwisselend en bevindt zich in de internationale frontlinie van astro nomische instrumentontwikkeling. In dit kader zoeken wij een Van de optisch technicus vragen wij een hoge mate van zelfstandigheid in het bewerken, verificeren en integreren van optische componenten. Functie-inhoud: - verantwoordelijk voor meet- en productie instrumenten in het optisch lab - realiseren van optische componenten - ondersteunen en adviseren bij optisch ontwerp - uitvoeren van opto-mechanische tests van de componenten en de instrumenten - verantwoordelijk voor de uitlijning en integratie van componenten in de instrumenten - onderhouden van contacten met toeleveranciers. Functie-eisen: - een optische opleiding, bijv. LIS (mbo) en ervaring met complexe optische systemen - praktische ervaring in de bewerking en integratie van optische apparatuur - goede communicatieve vaardigheden en beheersing van de Engelse taal - in teamverband kunnen werken. Kennis van of ervaring in vacuüm- en cryogene technieken strekt tot aanbeveling. Standplaats: Dwingeloo. Ons aanbod: wij bieden u een functie met veel variatie en ruimte voor eigen initiatief. Daarnaast bieden wij een aantrekkelijk salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Na het succesvol doorlopen van een proefperiode volgt een dienst verband voor onbepaalde tijd. ASTRON kent een regeling van flexibele arbeidstijden, een goede pensioenvoorziening (ABP), een tegemoetkoming in de ziektekosten en reiskosten, een goede ouder schapsverlofregeling, een spaarloon- en premie spaarregeling, mogelijkheden voor kinderopvang en Arbeidsvoorwaarden op Maat (AVOM). Inlichtingen: voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ir. A. van Ardenne, hóófd Technisch Laboratorium, tel. 0521 - 595 144, e-mail ardenne@astron.nl en de heer dr. L.B. Venema, hoofd Optische Groep, tel. 0521 - 595 201, e-mail venema@astron.nl. Reageren: U wordt verzocht uw brief met c.v. binnen vier weken, onder vermelding van de vacature 'optisch technicus' linksboven op de envelop, te richten aan Stichting ASTRON, afdeling personeelszaken, Postbus 2, 7990 AA DWINGELOO. Wij nodigen vrouxven met nadruk uit te solliciteren. Meer informatie over NWO en actuele vacatures: http://www.nwo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs Met 2.500 medewerkers (inclusief 165 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. De afdeling patiëntenadministratie bevindt zich momenteel op de locatie Zeeweg te IJmuiden. Uiterlijk eind 2004 zal zij verhuizen naar de locatie EG te Haarlem. fulltime Functie-informatie Samen met collega's bent u verantwoordelijk voor de controle en correctie van ingevoerde opname- en ontslaggegevens van patiënten ten behoeve van de klinische facturering in het ziekenhuis informatiesysteem (Z1S). U voert in- en externe telefoongesprekken met diverse disciplines en patiënten (zonodig in het Engels, Duits of Frans) en u dient als vraagbaak voor de afdeling opname en de afdelingssecretaresses. Functie-eisen: - mbo-diploma in de administratieve richting; - kennis van wettelijke regels met betrekking tot de WGBO, CTG en AWBZ strekt tot aanbeveling; - kennis van de medische terminologie, - ervaring met Word, Excel en internet en de bereidheid om andere softwareprogramma's te leren. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt bij een fulltime dienstverband maxi maal 2.194,-- bruto per maand, conform de CAO Ziekenhuizen, FWG 3.0, functiegroep 40. Inlichtingen: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw drs. J L. Oldenhof, telefoon (023) 552 22 07. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, kunt u binnen veertien dagen na verschijning van deze advertentie en onder vermelding van vacature nummer 02-336 sturen naar: Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorziening, Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p&opv@kg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Droom je al even van een leuke baan, maar vind je ook je vrije tijd belangrijk? Denk dan eens na over een baan bij de snelst groeiende opticiengroep van Nederland: Specsavërs Opticiens. Sinds we in 1998 een nieuwe manier van brillen en lenzen kopen introduceerden in Nederland, loopt het bij ons storm. Wat wil je ook als je gratis enkelvoudige glazen geeft bij elke bril. En dat in combinatie met een uitgebrei de keuze in monturen en uitgelezen oogadvies. We kunnen dus best wat helpende handen gebruiken. Voor ons filiaal in Leiden zijn we bijvoorbeeld op zoek naar een: VERKOOPMEDEWERKER Je staat voor onze klanten klaar vanaf binnenkomst tot zij met een nieuwe bril of' lenzen naar huis gaan. Het intake gesprek, pretests voor het oogonderzoek, het adviseren van een montuur of lenzen, afstellen van de bril en het geven van informatie over con tactlenzen behoren tot je taken. Ben je enthousiast en heb je minimaal een MAVO-diplo- ma, solliciteer dan! Word je aangenomen, dan stomen we je in een maand klaar voor je functie. EEN BAAN NAAR JE HART Ben je enthousiast, initiatiefrijk en op zoek naar een nieuwe uitdaging? Specsavers biedt je als internationale groep: - een goed salaris; - de voordelen van een bonussysteem; - een fulltime dienstverband; - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; - volop doorgroeimogelijkheden dankzij een uitgebreid intern trainingsprogramma. INTERESSE? Stuur dan zo spoedig mogelijk je schriftelijke sollicitatie naar mevrouw J. van Os, Specsavers Opticiens, Haarlemmerstraat 223-225, 2312 DR Leiden. Heb je vragen bel dan Judith van Os 071-513 68 11 of ontvang je graag eerst het informatieleaflet 'Werken bij Specsavers'? Bel dan tijdens kantooruren 0800-673 639 37. Open Your Eyes www.specsavers.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20