Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Medewerker salaris- en personeelsadministratie m/v BOUWVAK! TOPBAAN? 't* ADMINISTRATEUR (32-36 uur p/w) ir randstad ie: :a in Hoofd Voedingsdienst m/v ini 8) coördinator automatisering (m/v) ee n: Consulent Veiligheid, Gezondhei en Interne Milieuzorg (VGM) v/ Managementassistent v/m Leidei" ZATERDAG 20 JULI 2002 De hoofddoelstelling van de Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden is het bemiddelen in en leveren van diverse vormen van kinderopvang. Met 600 medewerkers, 31 peuterspeel zalen, 18 kindercentra, 12 centra voor buitenschoolse opvang en het gastouder bureau is de COKL een professionele organisatie waarbinnen veel waarde wordt gehecht aan open communicatie, enthousiasme, humor en inzet. Kortom, een organisatie waar je elke dag met plezier naar toe gaat! Voor 32 uur per week. Ben jij. iemand die het een uitdaging vindt om iedere maand op tijd voor 600 medewerkers de salarissen de deur uit te doen? Vind je het leuk om salarismutaties te verwerken en om informatie te verstrekken en te achter halen? Ben je in het bezit van een MBO-diploma en heb je ervaring met salarisadministratie? Heb je kennis van Word en Excel, ben je nauwkeurig en een teamplayer, dan kun je morgen bij ons aan de slag! Wat kun je van ons verwachten? Een afwisselende en uitdagende baan in een enthousiast team met collegiale ondersteuning. Een dienstverband voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband met rechtspositie en salariëring conform de CAO Kinderopvang functieniveau AC, min. 1.666,08 en max. 2.127,94 (bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week). Tevens biedt de COKL opvang voor eigen kinderen aan. Nu ook in Voorburg! Interesse? Telefonisehr^Wförmatie over deze functie is te verkrijgen bij CarpJe-fAassee, salarisadministrateur, op maandag t/m doncfëtöffg^an 09.00 tot 12.30 uur, op telefoonnummer: 071-^-3/^5^ Heb je belangstelling vo&'èete functie, laat het ons dan weten voor 5 augustus aanstaande. Je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae o.v.v. het vacaturenummer (AC/0258/PO) kun je sturen naar: COKL, t.a.v. Jacquelien Bakker, Stafassistent P60. Postbus 2201. 2301 CE LEIDEN. Of stuur een e-mail naar: cokl.poó)planet.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 33. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EMSqpvang Maoej EERWAARDE Stichting Meerwaarde is dé welzijnsorganisatie van de gemeente Haarlemmermeer en is actief op het gebied van opbouwwerk, maatschappelijk werk, jongerenwerk, kinderwerk, sociaal-cultureel werk, ouderenwerk en sociaal-juridische dienstverlening. Daarnaast exploiteren wij dorpshuizen, wijkcentra, jongerencentra en kinderboerderijen. Omdat een van onze collegae gebruik gaat maken van de VUT, zijn wij op zoek naar een doortastende m/v die met de drie andere medewerkers van onze administratie er voor zorgt dat de informatie in ons boekhoudprogramma Exact, dagelijks up-to-date wordt gehouden zodat directie en bestuur steeds van actuele financiële stuurgegevens kan worden voorzien. Overige taken: opstellen van begrotingen en jaarrekeningen van alle aangesloten instellingen uitvoeren van diverse tussentijdse controles - ondersteunen en adviseren van penningmeesters van aangesloten zelfstandige stichtingen en verenigingen t.a.v. administratieve en boekhoudtechnische zaken - assisteren bij het opstellen van begroting en jaarrekening van stichting Meerwaarde Wat wij vragen: - een administratieve opleiding op MBA/MEAO niveau - goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheden - in staat zelfstandig te werken bekendheid met Exact, Word en Excel Wat wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform CAO-Welzijn. - Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 34.000 en 43.000 bruto per jaar. Vergoeding woning-werk voor medewerkers die buiten de polder wonen en een PC-privé regeling. Informatie en sollicitatie: Stuur uw sollicitatiebrief met CV op vóór eind juli op naar Stichting Meerwaarde, t.a.v. afdeling personeelszaken. Postbus 429, 2130 AK Hoofddorp, of per e-mail naar Mia.Weglage@Meerwaarde.nl. De eerste gesprekken zullen plaatsvinden in weeknummer 35. U kunt telefonische informatie inwinnen bij Nico van den Haak, telefoonnummer 023-5698888. Acquisitiepogingen naar aanleiding van deze advertentie worden op voorhand afgewezen. Werkervaring. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Randstad Secretaresse Academie Wil jij secretaresse worden of je verder ontwikkelen binnen de functie van secretaresse, maar heb je geen zin in een lange theore tische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie iets voor jou! Het is een modulaire opleiding waarin rekening wordt gehouden met jouw niveau. Overdag ga je aan het werk in een passende baan en één avond in de week volg je de opleiding. Heb jij minimaal havo-niveau en één tot twee jaar administratieve werkervaring? Neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Randstad Secretarieel Bent u zich aan het oriënteren op de arbeidsmarkt of wilt u zich nog niet binden aan een vaste werkplek, dan is Randstad Secretarieel iets voor u. Wij hebben een speciale afdeling voor secretaressen die zich richt op uitzenden, detacheren, opleiden, coachen en begeleiden. Het doel van deze afdeling is om aan uw wensen en eisen op de arbeidsmarkt tegemoet te komen. Om een goed beeld te krijgen van uw capaciteiten heeft u een uitgebreid gèsprek met onze loopbaanadviseurs. Ook kan het nuttig zijn om bepaalde vaardigheden te testen. Zo brengen we uw kwaliteiten en wensen zo goed mogelijk in kaart, om vervolgens een baan voor u te vinden die bij u past. Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl www.topbanenindebouw.nl VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Valent RDB is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder Thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder-en kindzorg. Verzorgingshuiszorg en verpleeghuiszorg worden aangeboden vanuit het woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgci St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk. Daarnaast bieden wij ook dagbehandeling en dagverzorging. Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeghuis voor 138 bewoners met een afdeling dagbehandeling van 14 personen en een woonzorgcentrum voor 55 bewoners, waarvan 12 plaatsen voor cliënten met een psychogeriatrische zorgvraag. Daarnaast verleent het woonzorgcentrum ook dienstverlening aan extern wonenden. SP UftJE rdt ekei ichl rde Voor locatie Bernardus zijn wij per 1 september op zoek naar een Voor 36 uur per week nde ider JlL jkei Werkzaamheden: Het op doelmatige wijze sturing geven aan de voedingsdienst; Verrichten van uitvoerende werkzaamheden bij de (voor)bereiding van maaltijden; Ontwikkelen, implementeren en onderhouden van het beleid van de voedingsdienst; Realiseren van dienstverlening conform de kwalitatieve normen en eisen (HACCP); Het anticiperen op en vormgeven aan ontwikkelingen binnen de voedingsdienst en in de zorgsector; Het beheren en besteden van de budgetten van de voedingsdienst; Advies uitbrengen aan het hoofd facilitaire zaken betreffende personeelsaangelegenheden, investeringen en andere relevante zaken. Profielschets: Gediplomeerde (leidinggevende) instellings- en dieetkok; Kennis van managementtechnieken en leidinggevende ervaring; Klantgerichte instelling; Kennis van de werkwijze en werkzaamheden van de voedingsdienst; Kennis van de huidige en toekomstige eisen en kwaliteitsnormen met betrekking tot de voedingsdienst; Visie op en daadkracht in het ontwikkelen en realiseren van het voedingsbeleid, zowel binnen de instelling als ook op de "externe" markt; Dynamische, inspirerende, stimulerende en vernieuwingsgerichte leidinggevende; Goede sociale en communicatieve vaardigheden; Methodisch organisatievermogen; HBO werk- en denkniveau, bereidheid tot het volgen van functie-noodzakelijke scholing. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen; Salarisinschaling in FWG functiegroep 50; Mogelijkheden voor een financiële bijdrage t.b.v. kinderopvang. Solliciteren: Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mw. H. van der Niet, Hoofd Facilitaire Dienst, telefoon: 0252-219004. Sollicitatiebrieven kunt u sturen naar Stichting Valent RDB, Locatie Bernardus, Hoofd straat $2,2171 AV Sassenheim, t.a.v. I Timmer, Personeels-functionaris. De sollicitatieprocedure sluit op 2 augustus a.s., de gespreksrondes zullen op 6 en op 8 a 2002 plaatsvinden. cell sle: eb ued del (P inb het ijtei ir tl lbo on( s.P art Nk In De Westefschelde t Utaalvoorwgels Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde. GIRO 65 65 00. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www.vogelbescherming.nl Algemene informatie: De dienst Financiën 8i Informatie is binnen de Stichting Rijnlands Zeehospitium (RZH) verantwoordelijk voor een goede organisatie en uitvoering van de financieel- economische, administratieve, automatiserings-, informatie- en planningsfunctie. lier Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 3 centra: het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie en het Rijnlands Voorzicningencentrum. Het Rijnlands Zcehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat on ontwikkelt zich tot een expertise centrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor de afdeling Informatie Automatisering van de dienst Financiën Informatie een fulltime Functie-informatie: - het coördineren en, daar waar nodig, mede verrichten van werkzaamheden op het terrein van het technisch beheer van de hardware en het netwerk: - het (verder) ontwikkelen van een samenhangend informatiebeleid t.b.v. het RZH alsmede het opstellen van informatie- en automatiseringsplannen: - het beoordelen van nieuwe ontwikkelingen op het gebied van informatietechnologie in relatie tot de RZH-organisatie; - het adviseren over de toepasbaarheid en technische architectuur van apparatuur, (systccm)programmatuur en algemene tocpassingspakketten; - het up to date houden van bestands- en gcgevensbeschrijvingen alsmede het toezien op de naleving van procedures en afspraken met betrekking tot opslag en beveiliging van de gegevens. Functie-eisen: - relevante opleiding op hbo-niveau, aangevuld met cursussen op het vakgebied: - kennis van Local Area Network. TCP/IP, Novell Netware 5.X, Windows 9X, Windows 2000 server, CITRIX en Metaframe XP; - ervaring met informatiesystemen in de gezondheidszorg alsmede ervaring met Unix wordt op prijs gesteld: - zowel in teamverband als zelfstandig en projectmatig kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen en goede sociale en communicatieve vaardigheden alsmede het vermogen kennis en vaardigheden aan anderen over te dragen; - oplettendheid, nauwkeurigheid en gevoel voor systematiek; - initiërend vermogen, enthousiast, tactvol, stressbestendig, verantwoordelijkheidsgevoel en een servicegerichte instelling. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn (in overleg) conform dc CAO Ziekenhuizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft een aanstelling voor de duur van een jaar, waarna bij gebleken geschiktheid aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J.W.J. Dclsink, hoofd Financiën Informatie, telefoon (071) 40 60 159; - dc sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 14 augustus 2002; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voor 7 augustus 2002, onder vermelding van vacaturenummer 200247, richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De afdeling De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger. Archief Informatie en Facilitair Bedrijf en stafafdeling PICOF. •Voor de sector Facilitair Bedrijf zijn wij op zoek naar een kei. De functie Uw profiel Het salaris Informatie voor minimaal 32 en maximaal 36 uur per week (vacaturenummer 02/26) U adviseert, operationeel en beleidsmatig, het management over het te voeren VGM-beleid waaronder het Arbo- beleid. U komt met oplossingen voor de dagelijkse vragen op VGM-gebied. U coördineert initiatieven en activitei [e voor het verbeteren van de veiligheid en gezondheid in de organisatie. U zet een milieuzorgsysteem op. U bewaal |erz stimuleert de in- en externe communicatie en de afstemming op VGM- gebied. U stelt projectplannen op en nes deel aan projectgroepen of treedt op als projectleider. U formuleert mede het beleid op het gebied van de Bedrijfs verlening BHV) en ondersteunt bij de uitvoering daarvan. U ondersteunt ook het sectorhoofd in het "onder- 1 de steuningsteam rampenorganisatie". lm iris Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die beschikt over een afgeronde HBO-opleiding (arbeid/gezond iw 1 ruime werkervaring en expertise binnen het Arbovakgebied. U bent resultaatgericht, doortastend, diplomatiek! be met iedereen gemakkelijk om. U heeft een vlotte pen en u kunt presentaties verzorgen voor diverse groepen. Ee ronde opleiding tot hoofd Bedrijfshulpverlening en het bezit van een EHBO-diploma strekt tot aanbeveling. De functie is indicatief gewaardeerd op schaal 10. Bert de Jong, sectorhoofd Facilitair Bedrijf a.i., kan u nadere informatie over de functie geven. U kunt hem berei telefoonnummer 071 - 516 54 60. •Aan de vooravond van de opsplitsing van de Bestuursdienst in een nieuwe dienst, gericht op in- en f dienstverlening en een concernstaf zoeken wij voor onze directeur gericht op in- en externe dienstverlening ee Q j voor minimaal 32 en maximaal 36 uur per week (vacturenummer.02/20) De functie Uw profiel Het salaris Gesprekken Uw reactie Als managementassistent bent u de rechterhand van onze directeur en zorgt u ervoor dat hij optimaal kan fun ren. U bent verantwoordelijk voor het bewaken van zijn agenda en het inhoudelijk voorbereiden van in- en overlegsituaties. Hierbij bent u zelf ook aanwezig en zorgt u voor de verslaglegging en de uitvoering van ge afspraken en besluiten. Voor de directeur verzorgt u verder de inhoudelijke coördinatie en afhandeling van inkc en uitgaande correspondentie, bereidt u zijn presentaties voor, en professionaliseert u de secretaressefuncties onze dienst. U bent bekend met de laatste ontwikkelingen op het gebied van kantoorautomatisering en laat u( Dl bijscholen op dit gebied. Bovendien bent u de klachtenambtenaar van onze dienst en zet u een directie-inform teem op. HA, Naast een MBO werk- en denkniveau en 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie beschikt u over zeer sterke c {es nicatie en redactionele vaardigheden. Hoge eisen worden gesteld aan uw kennis en ervaring op het gebi Voc kantoorautomatisering (Windows, Word, PowerPoint, Excel en elektronische agenda's). U toont zich een pro- rblj flexibele en dienstverlenend ingestelde collega, die weet te overtuigen en te motiveren. De functie is indicatief gewaardeerd op schaal 7. Houdt u, door vakanties van onze leidinggevenden, rekening met een vertraagde afhandeling van deze weijhet selectieprocedures. Heeft u belangstelling voor een van deze functies en herkent u zich in het profiel? Dan ontvangen wij graag uw !nv en curriculum vitea. Zend uw reactie binnen 14 dagen na verschrijning van deze advertentie, onder vermeldin ore het vacaturenummer, naar het"stafbureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van Mirjam Beurze. Het a Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Bestuursdienst )d; Na aar ati iers ste pee Jeki ant PO] ile itei ntic

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24