rsoneel Personeel Personeel Jy mens-eki m Hl LeidscR Dag Assistent Managers Sömlatf Stichting Dienstverlening Leiden TEAMLEIDER voor Leiden Noord voor 24 tot 28 uur per week WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS ~\T randstad ll.OOO lezers van het Leidsch Dagblad hebben aanschafplannen voor een nieuwe badkamer BASTION HOTELS CHAUFFEUR BIJRIJDERS VAKANTIEKRACHTEN bAG 13 JULI 2002 voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32 2312 HV Leiden Tel.: 071 - 512 37 44 iting Dienstverlening Leiden biedt thuiswonende kwetsbare ouderen en mensen met een lichamelijke rjeperking dienstverlening op maat, met als doel de zelfredzaamheid en zelfstandigheid zo lang [ijk te waarborgen. De SDL tracht dit doel o.m. te realiseren door het aanbieden en ontwikkelen van en activiteiten vanuit de stedelijke organisatie (Tafeltje Dek Je, alarmering, vervoer, pedicure etc.) luit de diverse accommodaties in de stad (eettafels, visitekringen, etc.) ind met het vertrek van een van de huidige teamleiders zijn we op zoek naar een ,r_ <erk dat door de stichting in Leiden wordt gerealiseerd, is verdeeld in twee regio's, noord en zuid, irdt door twee teams met elk een teamleider uitgevoerd. Binnen het werkgebied van een team zijn een drie accommodaties van waaruit ongeveer 20 medewerkers en enkele tientallen vrijwilligers van de hun werkzaamheden verrichten. Daarnaast participeert de stichting in verschillende extramurale pro- i in de beide regio's. unctie it verantwoordelijk voor de uitvoering van het beleid van de stichting in de betreffende regio waaronder >rg dragen voor het organiseren van het pakket van diensten en producten in de wijk. Tevens draagt u voor het leidinggeven aan en coachen van de medewerkers en het beheer van de accommodaties en egekende budgetten. Daarnaast levert u een actieve bijdrage aan het verder ontwikkelen van het beleid fende het wijkwerk. Ten aanzien van de extramurale projecten waarin de stichting participeert, bent u (woordelijk voor een goede organisatie, coördinatie en communicatie ten aanzien van de activiteiten insten die door de stichting geleverd worden. In contacten en overleggen met betreffende projecten jenwoordigt u de stichting. ent u? leken een teamleider die: Vanuit een ondernemende en inspirerende werkwijze in staat is met alle betrokkenen de dienstverlening aan cliënten verder vorm en inhoud te geven. Eventuele aantoonbare leidinggevende ervaring heeft Beschikt over goede sociale vaardigheden, inlevingsvermogen en humor Zelfstandig kan functioneren en besluitvaardig is Een stijl van leidinggeven heeft die uitgaat van coaching en zelfsturing In staat is aan te sluiten bij de mogelijkheden van de individuele teamleden maar ook tot directief jptreden Het vermogen heeft mee te denken in het maken van de vertaalslag van beleid en begroting van de stichting naar concrete en heldere taakverdeling en opdrachten voor de medewerkers in het team staat is het beleid en de visie van de stichting uit te dragen naar de medewerkers in het team Het vermogen heeft signalen bij de uitvoering van diensten aan cliënten te vertalen naar adviezen voor Ie directie/het beleid n staat is goede contacten te onderhouden en op te bouwen met externe instellingen en samenwer- ingspartners op het gebied van wonen, zorg en welzijn waaronder een aantal extramurale projecten. 3oed kan organiseren en coördineren ludgetten kan beheren Jeschikt over een relevante HBO opleiding. ieden wij u? itdagende functie waarin u veel van uzelf kwijt kunt. De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de perio- een jaar. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijn. Voor deze zijn de schalen 26 tot 36 van toepassing waarbij een bruto maximumsalaris van 2858,82 op fulltime geldt. Voor informatie over de functie kunt u zich wenden tot mevr. G. Sneider (adjunct-directeur) of C. Verlaan (directeur) tel. 071-512 37 44. Sollicitaties kunt u voor 1 augustus aanstaande richten aan icitatiecommissie teamleider noord op bovengenoemd adres. Vanwege de vakanties zijn de sollicitatie- Khilfekken eind augustus gepland, kat MEYRA i Nederland B.V. is leverancier van revalidatietechnische producten en diensten. Vanuit lere disciplines en locaties werken ruim 180 medewerkers samen aan de verwezenlijking van elstelling: in heel Nederland de beste worden in de branche! inze vestiging in Hoofddorp is Meyra Nederland B.V. op zoek naar een fulltime: Administratief medewerker Het - op basis van door collega's (adviseurs) aangeleverde gegevens - opstellen van offer- waai^or contractanten (gemeenten, instellingen gezondheidszorg). Het invoeren en/ofverwerken egevens in het geautomatiseerde systeem (Micos). Het ondersteunen bij algemene werk- reden op de afdeling (archivering). ling, ervaring en persoonlijke eigenschappen: Opleiding op MBO-niveau in een administratie- iting (MEAO). Bij voorkeur werkervaring in een vergelijkbare functie. Dienstverlenend, goed in tam kunnen werken, collegiaal. Sociaal en communicatief vaardig. Enige kennis van en erva- net gangbare software (MS Office). Stressbestendig. Binnendienstmonteur Het in elkaar zetten, onderhouden, repareren, testen, schoonmaken van revalidatietech- hulpmiddelen (met name scooters en rolstoelen). Het ontvangen, controleren en verwerken nnenkomende goederen. Het verzendklaar maken van uitgaande goederen, irlenen van ondersteuning aan de overige diensten (waaronder de advisering en de techni- luitendienst). Er wordt deelgenomen aan de 24-uurs serviceweekdienst. Het invullen wijzi- an bij de middelen behorende documenten (ten behoeve van met name de itratie). Het ondersteunen bij algemene taken in de binnendienst. Buitendienstmonteur Het - op buitenlocatie preventief en correctief onderhouden, repareren en afleveren van latietechnische hulpmiddelen (met name scooters en rolstoelen). Er wordt deelgenomen aan ■uurs serviceweekdienst. Het invullen wijzigen van bij de middelen behorende documenten ehoeve van met name de administratie). Het ondersteunen bij algemene taken in de idienst. ling, ervaring en persoonlijke eigenschappen (geldt voor beide monteurfuncties): Technische ing op MBO-niveau, bij voorkeur in (revalidatie)technische richting. Enige jaren ervaring in irgelijkbare functie. Affiniteit met de doelgroep revalidatietechniek. Dienstverlenend, goed in >nde am kunnen werken, collegiaal. Sociaal en communicatief vaardig. Aanpakker; initiatiefrijk en ver: bestendig Adviseur hotefHet adviseren aan eindgebruikers van een of meer passende hulpmiddelen (die zo nodig op «orden gemaakt). Hiervoor worden binnen de organisatie of op locatie passingen verricht. Het len van een pasformulier en het aanleveren aan het rayonkantoor van de betreffende gege- l.b.v. het maken van een offerte). Het geven van instructies bij hulp-middelen aan eindgebrui- tvari ling, ervaring en persoonlijke eigenschappen: Opleiding op HBO-niveau (ergo-, fysiotherapie lelijkbaar). Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Affiniteit met de doelgroep reva- echniek. Dienstverlenend, goed in een team kunnen werken, collegiaal. Sociaal en commu- I vaardig. Aanpakker; initiatiefrijk en stressbestendig llicitatiebrief (incl. curriculum vitae) kunt u binnen 7 dagen na het verschijnen van deze adver- richten aan: Meyra Nederland B.V., afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer Quinten van Til, straat 6a, 3861 RG in Nijkerk. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer 4 tuj et, tel. 023-5677070. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kervi J STUDENTEN EN SCHOLIEREN GEVRAAGD m.i.v.22juii Voor diverse werkzaamheden op onze handelskwekerij. HOOG UURLOON! FA. WARMERDAM BERG EN DAAL 's-Gravendamseweg 58-60,Voorhout tel. 0252-211892/214067 KUNSTSTOF RAMENFABRIKAGE Bert van der hulst Produktieweg 28 2382 PC Zoeterwoude-rijndijk Tel: 071-5415137 Fax 071 - 5413798 Gevraagd: kozijnmonteur leerling kozijnmonteur Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis Alle kosten, ook reiskos ten aftrekbaar voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: 07Q - 363 21 88 Leuk werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Randstad Secretaresse Academie Wil jij secretaresse worden of jezelf verder ontwikkelen binnen de functie van secretaresse, maar heb je geen zin in een lange theore tische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie wellicht iets voor jou! Het is een modulaire opleiding waarin rekening wordt gehouden met jouw niveau. Overdag ga je aan het werk in een passende baan en één avond in de week volg je de opleiding. Heb jij minimaal havo-niveau én 1 2 jaar administra tieve werkervaring? Neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Randstad Secretarieel Bent u zich aan het oriënteren op de arbeidsmarkt of wilt u zich nog niet binden aan een vaste werkplek, dan is Randstad Secretarieel wellicht iets voor u. Wij hebben een speciale afdeling voor secretaressen die zich richt op uitzenden, detacheren, oplei dingen, coaching en begeleiding. Het doel van deze afdeling is om aan uw wensen en eisen op de arbeidsmarkt tegemoet te komen. Om een goed beeld te krijgen van uw capaciteiten heeft u een uitgebreid gesprek met onze loopbaanadviseurs. Ook kan het nuttig zijn om bepaalde vaardigheden te testen. Zo brengen we uw kwaliteiten en wensen zo goed mogelijk in kaart, om vervolgens een baan voor u te vinden die bij u past, wat u wilt en wat u kunt. Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. I Overheid Dus jij wilt wel betaald worden om een vak te leren?! m/v Je hebt gelijk als je niet alleen een leuke baan wilt, maar ook een goed salaris en een opleiding. Een unieke samenwerking tussen Randstad en de Politie maakt dat mogelijk. Wil jij wat voor de samenleving betekenen? Heb je een pittig karakter een eigen mening en een goede conditie dan willen we graag kennis met je maken. We zoeken jou als je daarnaast ook nog een mavo D- niveau hebt of een aantal jaren werkervaring op dit niveau. Graag nodigen we je hierbij uit voor één van onze informatie avonden op onze vestigingen; 23 juli in Katwijk, 24 juli in Lisse en 25 juli in Leiden tussen 17.00 uur tot 21.00 uur. Bel naar het onderstaande telefoonnummer om je op te geven. Informatie bij Loes Lingbeek, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5d. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Voor informatie over adverteren in deze dagbladen kunt u bellen met: 0715 356 300 www.leidschdagblad.nl 'Bron Ooelgrocpondcrzoek 2001 pers 13 en ouder. Intcr/Vieuw-NSS Bastion Hotels is met 28 hotels in Nederland en 1 hotel in Düsseldorf de snelst groeiende hotelketen van Nederland. Bastion richt zich hoofdzakelijk op de zakelijke markt in het drie- en viersterrensegment. Door de uitbreiding van diverse hotels neemt het aantal kamers in de Randstad flink toe. De gast staat bij ons cen traal. Uitgangspunten daarbij zijn persoonlijke gastvrijheid, goede faciliteiten en comfort tegen een scherpe prijs. Om deze groei ook in de toekomst kracht bij te zetten zoeken wij voor onze vestigingen in Leiden: De huidige organisatie omvat ca. 1000 medewerkers waarvan 225 managers. De managers zijn verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de hotels. Je start als Assistent Manager en kunt middels een intern opleidingsprogramma doorgroeien naar vestigingsmanager. Deze trainingen worden gehouden in ons trainingscentrum. Als Assistent Manager ben je operationeel en allround in o.a. front office, bar, restaurant en keuken. Tijdens je dienst heb je, als meewerkend manager, de verantwoording over het hotel en geef je leiding aan de parttimers. Door middel van een interne opleiding heb je als Assistent Manager uitstekende doorgroei mogelijkheden binnen onze keten. Je krijgt een uitgebreide introductie training alvorens je aan deze uitdagende baan begint. Wij zoeken kandidaten die: - tussen 21 en 28 jaar zijn; - gastvrijheid hoog in het vaandel hebben; - vriendelijk, flexibel zijn en de handen uit de mouwen willen steken; - een opleiding MHS/HHS/vergelijkbare opleiding of werkervaring hebben; - goed Engels en Duits spreken; - een rijbewijs hebben. Ons aanbod: - een succesvol groeiend bedrijf; - doorgroeimogelijkheden; - uitstekend salaris; - reiskostenvergoeding; - secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: spaarloon, pc privé regeling, tegemoetkoming in ziektekosten, collectief verzekeringspakket, bonusregeling etc. Kun jij deze functie aan? Zorg dan dat je cv met je brief voor 15 augustus 2002 in ons bezit is. Bastion Hotels B.V., t.a.v. Marieke Hof, Postbus 7024, 3502 KA Utrecht, E-mail: mhof@bastionhotel.nl U kunt da Bastion Hotels vinden in: Almere, Amsterdam/Airport, Amsterdam/Amstel, Amsterdam/Centrum-Noord. Amsterdam/Centrum-Zuidwest, Amsterdam/Zaandam-Zuid. Breda. Bussum-Zuid/Hilversum. Den Haag/Rijswijk, Düsseldorf/Neuss (D), Dordrecht/Papendrecht, Geleen, Groningen. Haarlem/Velsen, Heerlen. Leeuwarden. Leiden/Oegstgeest. Leiden/Voorschoten, Maastricht/Centrum, Nijmegen, Roosendaal, Rotterdam/Barendrecht, Rotterdam/Brielle-Europoort, Rotterdam/Capelle a/d IJssel, Rotterdam/Rhoon, Schiphol/Hoofddorp. Tilburg. Utrecht. Zoetermeer. Een verpleeghuis waar posters met 'n glimlach in de gangen hangen Typisch Zuydtwijck! Een verpleeghuis waar de medewerkers, in het kader van Belevingsgerichte Zorg, op een betrokken manier met zowel bewoners als met elkaar omgaanTypisch Zuydtwijck! Een verpleeghuis waar schoolgaande kinderen van medewerkers tijdens de zomervakantie binnenshuis kunnen worden opgevangen Typisch Zuydtwijck! Als je denkt dat je je wel thuis voelt in zo'n verpleeghuis, hebben wij de volgende functies in de aanbieding: - (zieken) verzorgenden voor alle diensten, fulltime of parttime (werktijden bespreekbaar), vacaturenummer 2002.11 - (zieken) verzorgenden voor de nachtdienst, vacaturenummer 2002.10 - weekend-, avond- en nachthoofd op oproepbasis, vacaturenummer 2002.9 - vakantiekrachten (vanaf 17 jaar, voor de maanden augustus en september), vacaturenummer 2002.8 Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief onder vermelding van het vacaturenummer naar Stichting Zorgcentra Vlietlanden, t.a.v. Dienst PO&O, Aaltje Noordewierlaan 50, 2324 KS te Leiden. Via e-mail kan ook: solliciteren@zorgcentravlietlanden.nl Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met Fred Pelt, cluster manager, telefoonnummer 071 - 579 83 00. Voor onze afdeling Gelijktijdig Ledigen en Reinigen zijn wij per direct op zoek naar: Beek Container Cleaning is een snelgroeiend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen en onderhoud van alle soorten bovenen ondergrondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht voor meer dan 200 gemeentelijke overheden door heel Nederland. (B/C chauffeursdiploma) Voor één van onze inzamelvoertuigen wat afval- verzamelingssystemen gelijktijdig leegt en reinigt. Tevens zijn wij op zoek naar: (met de mogelijkheid tot het doorgroeien naar de functie van chauffeur) (voor de functie bijrijders) om ons team van enthousiaste medewerkers te versterken. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en heeft deze advertentie je interesse gewekt, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden «Tel. (071) 523 23 65 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 29