fersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Het HtöfWn Hl ringe DIJKSTRA' |j| Ervaren assistent-accountant (bijna) accountant iscaal jurist Fiscaal medewerker Vvarmond Hoofd Facilitaire Dienst CONSULENT/COÖRDINATOR begeleider voor het j ongereninternetcafé m/v Junior Account Manager (m/v) leuke juf f. en PARTNERS ÏRDAG 6 JULI 2002 JJJH is een professionele steunfunctie instelling voor begeleiding en ondersteuning van het (vrijwilli gs) jeugd- en jongerenwerk in Hillegom. Daarnaast adviseert zij instellingen en gemeente inzake ,/jienhangend jeugdbeleid en stimuleert zij het opzetten van nieuwe activiteiten voor jeugd- en jonge- j.in Hillegom. De gemeente financiert de stichting volledig via een subsidieovereenkomst. Op basis i een projectplan is in 1999 voor 4 jaar een proefproject tieneropvang (TOP-project) bij de stichting lergebracht. De rijksoverheid financiert dit proefproject en de gemeente Hillegom staat financieel int. Het TOP-project wordt gerund door een enthousiast team van 7 parttime medewerkers. gens uitbreiding van werkzaamheden en vertrek van een functionaris heeft de SJJH een vacature een combinatiefunctie: VOOR CAO-WELZIJN 32 UUR PW. FUNCTIECODE CS 2 img; e\dt ewerk| skundL Jer (eind)verantwoordelijkheid van de directeur van de SJJH jn: ïonsulentschap SJJH (20 uur) Het verstrekken van advies en ondersteuning aan jeugd- en jongerenwerkorganisaties Het geven van trainingen en cursussen aan vrijwillig kader Het uitvoeren van PR en informatie-activiteiten Het voorbereiden en leiden van overlegsituaties Ondersteuning bieden in beleids- en managementontwikkeling van organisaties loördinatorschapTOP (12 uur) Leidinggeven aan de verdere ontwikkeling en implementatie van het project (Bege)leiding geven aan de medewerkers, stagiaires en vrijwilligers van het project Zorgdragen voor acquisitie en PR Zonodig overleg voeren met ouders verzorgers jongeren. Het initiëren en ontwikkelen van samenwerkingsprojecten met andere welzijnsorganisaties De planning, organisatie en voortgang van het project bewaken ïtie-eisen: p de functie afgestemde HBO opleiding dan wel vergelijkbaar niveau eschikken over aantoonbare managementkwaliteiten en -ervaring. en visie hebben op methodisch werken met tiener(s)-groepen in ontmoetings- en opvangsituaties. rvaring hebben in het (samen)werken met vrijwilligers en professionals eschikken over enthousiasme en doorzettingsvermogen om dit proefproject te laten slagen IEMENE INFORMATIE: or de functie wordt een tijdelijke arbeidsovereenkomst aangegaan voor 1 jaar met mogelijkheid tot ferlenging bij voortzetting van het (proef)project. CAO-welzijn en de daarin opgenomen salarisregeling steunfunctie-/begeleidingsorganisaties is de arbeidsovereenkomst van toepassing. (jnctiecode is CS 2 met salarisschaal 30-40. Maximum salaris bij 32 uur is 2750,00 bruto, gadigden voor de functies verzoeken wij binnen 10 dagen te reageren (inclusief een curriculum ae) door een brief of e-mail te zenden aan de SJJH, postbus 379, 2180 AJ Hillegom of (h@sjih-hilleaom.nl. ar nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen tijdens werkdagen met Sjaak Blenk, jrecteur van de SJJH, 0252-524502. sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 24 juli a.s. mersbedrijf/Timmerfabriek de Boer b.v. 1 Renovatie - restauratie - nieuwbouw verbouw - onderhoud Jnen, ramen, binnen- en buitendeuren, '(puien en trappen in elke gewenste maat 3 eigen timmerfabriek ten, kozijnen en schuifpuien 1 wenst in kunststof of aluminium tor info en vrijblijvende offerte r 00 09 17 energieweg 24 j.09.9l. 11 zoeterwoude-rijndijk Eind 2002 zal er in Leiderdorp een groot Bodycentrum worden geopend. Wij zoeken nog Kappers, Schoonheidsspecialistes en Nagelstylistes die graag zelfstandig willen starten. Reeds bestaande ondernemingen zijn ook welkom. Voor info kunt u bellen met de Heer Van Winkel op Tel: 06 - 547 71119 i on liji IDIP -TT'TT 1 De gemeente 'armond heeft zo'n 200 inwoners en is rijk aan natuur schoon. Door de bekende (ogerplassen heeft Warmond veel te eden aan recreatie en watersport. De )emeente ligt in de Bollenstreek en unstig ten opzichte van Amsterdam, iden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het ebied van bestuur- jke vernieuwing en iet eigentijds vorm ver) van de ambte lijke en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en n'reren staan hoog in ons vaandel. De gemeente Warmond kent naast een aantal stafmedewerkers drie secto ren, te weten: Grondzaken, Burgerzaken en Middelen. Wij zijn op zoek voor 12 uur per week in tijdelijke dienst voorlopig voor een jaar )ns uitgangspunt is bedrijfsmatig en lantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, rontwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend )r ons werkklimaat. Functie-informatie Het internetcafé gaat medio septem ber 2002 van start. Het is een expe riment voor de duur van een jaar. - het maken van een gebruiksplan voor het internetcafé - het begeleiden van jongeren in het gebruik van computer en internet - het ontwikkelen van groepsgerichte activiteiten - het ondersteunen van de jongeren- werkgroep - initiatieven ontplooien die bijdra gen tot het slagen van het experi ment internetcafé. Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar ie mand die een opleiding heeft op hbo-niveau en die het een uitdaging vindt het experiment 'Jongereninter- netcafé' tot een succes te maken. Wij zijn op zoek naar een medewer ker die jongeren kan begeleiden bij het gebruik van de computer en inter net en die dat op zo een wijze vorm kan geven dat het internetcafé uit gebouwd wordt tot een voorziening die voor verschillende groepen jon geren toegankelijk is. Kortom, iemand die initiatiefrijk is en oog heeft voor het ontwikkelen van groepsgerichte activiteiten. Werktijden Het internetcafé is 3 dagdelen per week geopend. Dit betekent dat de begeleider 3x4 uur aanwezig moet zijn. Deze drie dagdelen (middag en avond) kunnen in overleg worden vastgesteld. agere Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aanstelling plaats in schaal 8 (maxi maal 2.733,- bruto per maand op fulltime basis). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente kent een modern beloningsbeleid. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij Ine van Holland, sectorhoofd Burgerzaken, telefoon (071) 3061110. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten qon het College van Burge meester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. jisitie naar aanlei- Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een van deze vacature achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij rdt niet op prijs ge- uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. recreatieve m Dames- herenkapsalon Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Dan hebben wij in ons team plaats voor een! Haarstylist/styliste 1-2-3 Werkdagen in overleg Wil je meer weten bel dan 071-5140819 Stationsweg 16, 2312 AV Leiden www.euro-coiffeur.nl 3 es u O O is van oudsher een toonaangevend fabrikant van verlichtingsarmaturen voor het gebruik in objecten en projecten. Onze gesprekspartners zijn architecten, e-adviseurs, installateurs en de verlichtingsspeciaal zaken. Wij ontwerpen, ontwikkelen en produceren een breed programma van modern architectonisch vormgege ven armaturen in onze vestiging in Heemstede. Daarnaast vertegenwoordigt Dijkstra Lampen een aantal toonaangevende buitenlandse verlichtings fabrikanten in Nederland. Voor versterking in ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een Ben jij iemand die commercieel denkt, belangstelling heeft voor design en techniek, goed in een team werkt, mensen enthousiast maakt, ervaring heeft in het werken met programma's als Word en Excel, met telefoon, e-mail en internet de wereld weet te bereiken, zich wil laten opleiden tot verlichtingsdeskundige, denkt en werkt op HBO/MBO-niveau, graag kwaliteit verkoopt, rijbewijs B/E bezit en die wil doorgroeien naar Account Manager, dan pas jij in ons team en moet je schrijven naar: Dijkstra Lampen B.V. t.a.v. dhr. G. C. M. van der Klugt Postbus 137 2100 AC Heemstede of je e-mailt naar GK@ Dijkstra.com 12 kleuters zoeken een 071-5233424 pczijlwijk@zonnet.nl Openbaar Basisonderwijs Oegstgeest Het bestuur van het Openbaar Basisonderwijs Oegstgeest zoekt per ingang van 1 oktober a.s. een locaüelelder voor De Vogels, Jac. P. Thijsselaan 69 te Oegstgeest. De openbare basisschool De Vogels (dependance van o.b.s. Oudenhof-Bokkesprong) staat in de nieuwbouwwijk Poelgeest en is drie jaar geleden gestart. Het is een zogenaamde Brede School, dat wil zeggen dat er profes sionele tussen- en naschoolse opvangmogelijkheden aangeboden worden. In het onderwijsconcept zitten zowel traditionele als Jenaplan- en Daltononderwijselementen opgenomen. Het team (6 personen) is op enthousiaste wijze bezig de schoolontwikkeling vorm te geven. Het unieke gebouw en al de meubels en het lesmateriaal zijn gloednieuw. Wegens vertrek van de huidige locatieleider zijn wij op zoek naar iemand die deze vacature wil gaan invullen en die: heel veel zin heeft om op een jonge, zich nog volop ontwikkelende, school te werken een voortrekkersrol wil gaan vervullen bij het verder vormgeven van het onderwijsplaatje van de school visie heeft op adaptief onderwijs een buitengewoon flexibele instelling heeft de eigenwaarde van kinderen hoog in het vaandel heeft staan De locatieleider zal drie dagen lesgeven aan een groep (dit zal zijn groep 5/6 of groep 7/8) en twee dagen ambulant zijn. Wil je meer informatie? Bel dan naar directeur Erik Dikkers (tel. 071 5177066) of naar de huidige locatieleider Sietske de Spaey (na 15.00 uur, tel. 071 5280649). Sollicitatiebrieven vöör 13 juli zenden aan: o.b.s. Oudenhof-Bokkesprong t.a.v. de heer H. Dikkers Frans Halslaan 289 2343 EG Oegstgeest VOOR ZORGWELZIJN EN WONEN Valent RDB is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder Thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. Verzorgingshuiszorg en verpleeghuiszorg worden aangeboden vanuit het woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbertte Katwijk. Daarnaast bieden wij ook dagbehandeling en dagverzorging. Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeghuis voor 138 bewoners met een afdeling dagbehandeling van 14 personen en een woonzorgcentrum voor 55 bewoners, waarvan 12 plaatsen voor cliënten met een psychogeriatrische zorgvraag. Daarnaast verleent het woonzorgcentrum ook dienstverlening aan extern wonenden. De facilitaire dienst maakt deel uit van de divisie ondersteunende diensten Valent RDB. Wegens vertrek van een van de huidige functionarissen komt de functie vacant voor VMr 36 nar »«r week. fulltime. Functie-inhoud: U geeft leiding aan de diverse onderdelen van de facilitaire dienst van Bernardus. Er zijn vergevorderde plannen om ook de extra murale facilitaire diensten te koppelen aan dit dienst-onderdeel. U speelt een belangrijke rol in het realiseren van het hiermee gepaard gaande veranderingsproces. U bent verantwoordelijk voor budget, kwaliteit en personeelsbeleid binnen dit dienstonderdeel. Functie-eisen: HBO opleiding alsmede ervaring op facilitair gebied; ervaring binnen de gezondheidszorg is een pre. U bent een stimulerend leider met visie op de ontwikkelingen binnen de facilitaire dienstverlening. U heeft een resultaatgerichte, ondernemende instelling en beschikt over goede sociale vaardigheden. Wij bieden: Salaris conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het huidige hoofd facilitaire dienst, mevrouw H. v.d. Niet, telefoon: 0252-219004. Sollicitatiebrieven kunt u sturen naar de stichting Valent RDB, ta.v. de afdeling Personeel Organisatie, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. De eerste sollicitatieronde zal plaatsvinden op 13 en 15 augustus en de tweede sollicitatieronde zal plaatsvinden op 22 augustus 2002. Topsport eri werk hebben veel gemeen. Beide zaken vereisen de juiste instelling en een uitgebalanceerde mix van talent, kennis en ervaring. Bij Van der Geer Partners in Katwijk vindt u al deze kwaliteiten. Het betreft hier een modern bureau van ca. 40 medewerkers, volop actief in accountantszaken in de breedste zin van het woord. Opvallend zijn de grote mate van zelfstandigheid en de flexibele arbeidsvoorwaarden. Daarbij is wel een professionele instelling en inzet vereist. Mede hierdoor vertoont ons kantoor een gezonde groei. In dat kader zoekt onze ploeg versterking in de vorm van een Tot uw taak behoort het uitvoeren van controle- en beoordelingsopdrachten. Ook wordt u betrokken bij bijzondere onderzoeken, adviesopdrachten en de voorbereiding van fiscale aangiften. Verder geeft u leiding aan jongere assistenten. Deze functie vraagt om een (bijna) afgeronde studie voor AA of RA en minimaal 5 jaar relevante werkervaring op een accountantskantoor. Voorts beschikt u over een flexibele, klantgerichte en collegiale instelling, alsook goede communicatieve vaardigheden. De fiscale afdeling bestaat op dit moment uit vier medewerkers, die zich bezig houden met fiscale en juridische advisering in zo breed mogelijke zin. U komt te werken in een enthousiast team, met een grote mate van zelf standigheid. Uw taken zijn fiscale en juridische advisering en het opstellen van overeenkomsten. Tevens functioneert u als probleemoplosser op het fiscaal- en juridisch gebied. Deze functie vraagt om een afgeronde studie fiscaal recht. Daarnaast beschikt u over de juiste betrokkenheid bij klanten en collega's, en relevante werkervaring in een MKB-omgeving. Ter ondersteuning van de fiscale afdeling zoeken wij tevens een Uw taken zijn het verzorgen van aangiften Inkomstenbelasting, Vennootschapsbelasting en Dividend-belasting, alsmede de formulierbehandeling met betrekking tot fiscale regelingen. Ook verzorgt u het controleren van aanslagen Inkomstenbelasting, Vennootschapsbelasting, Dividendbelasting en het samenstellen van jaarrekeningen van met name beleggingsmaatschappijen. Deze functie vraagt om een opleiding op MEAO-niveau en bij voorkeur enige werkervaring. Voorts bent u betrokken bij klanten en collega's en bereid tot het volgen van een relevante vervolgopleiding. U komt te werken in een enthousiast team, dat u zal begeleiden en ondersteunen. ring nu naar de kopgroep Van der Geer Partners kan met de besten mee in het vak. U vindt hier een collegiale werksfeer in een modem ingericht kantoor met een informele en plezierige werkambiance. De juiste kandidaten (m/v) kunnen rekenen op een prima beloning en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Klaar voor de kop groep? Kijk dan voor meer informatie op www.vandergeerenpartners.nl. Direct bellen kan ook. Vraag dan naar mevrouw A. de Priester. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief cv, stuurt u naar onderstaand adres t.a.v. de heer J.D.F. Aartman AA. van der GEER i:x;c t c Postbus 3223, 2220 CE Katwijk Telefoon (071) 409 04 09 Fax (071) 402 75 84 E-mail JAartman@vandergeerenpartners.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 31