Personeel Personeel ppppp wel Verbakei Seggelink B.V. Éjxjw Hexal Pharma Nederland B.V. Gezocht: vroege vogels die graag in het groen werken Zoekt nieuwe collega's Magazijn medewerkers (m/v) Magazijn medewerker/Inval Chauffeur Verbakei Seggelink B.V. W" Hls IM] I Lil* Docenten VMBO Medewerker Dat werkt! WOODWARD groepsleerkracht groepsleerkracht groepsleerkracht groepsleerkracht invalkrachten docent geschiedenis docent maatschappijleer Leiden iin en Vliet INSTELLINGSKOK Hexal Pharma Nederland B. V. is een dochter van een snel groeiende Duitse onderneming, die op Internationaal niveau actief is op het gebied van ontwikkeling, productie en verkoop van generieke geneesmiddelen. Voor onze verkooporganisatie in Hillegom zoeken wij: Financieel/logistiek medewerker (m/v) Wij zoeken een enthousiaste kandidaat die een uitdaging ziet in een brede functie waarin ondersteuning gegeven wordt aan zowel onze Financial Manager als ook aan onze Logistiek Manager Taken: Verzorgen van dagcontrole m.b.t. de facturering. Verwerken van gehele administratie in Exact. Ondersteuning geven bij het beheren van onze voorraad. O Onderhouden contacten met het warehouse Orders inboeken. O Alle overige administratieve werkzaamheden. Profiel: Meao-er/MBO-er met praktijk diploma boekhouden. MBA diploma is een pre. Enkele jaren financiële ervaring. Kennis van Windows, Word en Outlook. Kennis van Exact is een pre. Kennis Engels in woord en geschrift, Duits is pre. Nauwkeurig, collegiaal, flexibel en enthousiast met gevoel voor humor. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden: Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prettig werkklimaat in een enthousiast jong team. Uw sollicitatie voorzien van uw C.V. kunt u binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hexal Pharma Nederland B.V., T.a.v. mevr. N Bras, Postbus 2512180 AG Hillegom. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. N. Bras 0252-532366. Ben jij een uroege uogel en houd je oan het zomerse klimaat in de kassen? Of Luerk je lieuer buiten dan in een stoffig kantoor? Steek je graag je handen uit de mouLuen, maar dan cuel in een team én in een gezellige werksfeer? Wil je graag je banksaldo uerhogen en tegelijk je ureemde talen opfrissen met collega's uit het buitenland? Dan is een (tijdelijke) baan in de agrarische sector jou op het lijf geschreven! Voor de komende maanden zoeken we in de regio West enthousiaste mensen voor de volgende werkzaamheden: oogstwerkzaamheden in vollegrondsgroenten (bloemkool, broccoli, etc.); hier zijn wel een stevige conditie en doorzettingsvermogen voor nodig. plukken van hardfruit (appels en peren) Kennis van en ervaring in de agrarische sector zijn geen vereisten. Wel een goed humeur en de bereidheid om mee te werken. Nieuwsgierig geworden? Neem dan contact op met het Steunpunt Seizoenarbeid in de regio West en informeer naar de werkzaam heden, werktijden en het salaris. Mlederland Steunpunt Seizoenarbeid Regio West Noord- en Zuid-Holland Postbus 649, 2003 rp Haarlem Telefoon (023) 516 22 59 Fax (023) 516 22 26 e-mail: seizoenarbeid@wlto.nl no-Nederland en het cwi werken nauw samen bij het werven van personeel ir de tuinbouwsector. Verbakei Seggelink B.V. is een groothandel in buitenlandse en Hollandse kaas. Onze klantenkring bestaat uit speciaalzaken, delicatessenwinkels en grootwinkelbedrijven. Op dit moment bestaat het team uit 45 medewerkers. Een verdere groei van ons bedrijf kunnen we realiseren wanneer we onder staande vacatures zo snel mogelijk invullen. Taken: - Het verzamelen van orders - Het controleren van orders - Het uitvoeren van eenvoudige administratieve handelingen Profiel: - Zelfstandig en flexibel kunnen werken - In staat nauwkeurig en ordelijk te werken - Teamplayer - Verantwoordelijkheidsgevoel De inval chauffeur functioneert als magazijnmedewerker (zie taken hierboven). Daarnaast vervangt de inval chauffeur een vaste chauffeur bij afwezigheid. Hiervoor moet je wel in bezit zijn van een groot rijbewijs en een chauffeursdiploma. De extra taken van de inval chauffeur zijn: - Het besturen van het voertuig. - Het laden, transporteren en lossen van goederen. - Het afhandelen van emballage zoals pallets en kratten. Heb je interesse in een van deze functies neem dan contact op met Rob van Went, logistiek manager. Je kunt ook een schriftelijke sollicitatie sturen naar: Postbus 116,2180 AC HILLEGOM 0252 - 537735 ZATERDAG 6 JULI 2002 Wellantcollege is een toonaange vende, professionele AOC-onder- j wijsinstelling met 29 vestigingen in Midden- en West-Nederland. Wellantcollege biedt VMBO- onderwijs, MBO-opleidingen en Cursussen Trainingen in een groene leeromgeving. Zo'n 1400 medewerkers maken dat mogelijk voor 14.000 VMBO- en MBO- leerlingen en 10.000 cursisten. Het aantal leerlingen per vestiging ligt tussen 300 en 1200. Wellantcollege is per 1 augustus 2001 de nieuwe naam van de AOC's Florens College, Groen College, Groene Delta College en AOC Midden-Nederland. Vanuit de Centrale Dienst in Woerden krijgen de vestigingen ondersteuning op het terrein van personeelszaken, financiën, ICT, communicatie, huis vesting en onderwijsontwikkeling. W*5 Voor de vestiging Wellantcollege Oegstgeest zijn wij per 1 augustus op zoek naar: Muziek 0,35 fte Nederlands 0,31 fte Engels 0,92 fte Open Leercentrum 0,55 fte "Gespreid bedje? Mooi niet!" Werken bij Wellantcollege betekent dat u een organisatie in ontwikkeling een flinke stap voorwaarts wilt laten maken. U bouwt mee aan de toekomst van een nieuwe onderwijsinstelling, waarbij lang niet alles vastligt. Er liggen volop kansen op een aantrekkelijke baan, waarbij de eerlijkheid gebiedt te zeggen dat u zelf de schouders eronder zult moeten zetten. Bij Wellantcollege is veel aan dacht voor professionele ontwik keling van de medewerkers. De vele opleidingsmogelijkheden getuigen daarvan. We bieden een stimulerende, uitdagende en plezierige werkomgeving, die wordt gekenmerkt door open heid en wederzijds respect. Werken in deeltijd en het combineren van vakken behoren tot de mogelijkheden. Bekwaamheid in of bevoegdheid tot het geven van onderwijs in genoemde vakken is een pré, echter geen vereiste. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de vestigingsdirecteur, de heer F. Chevalking, telefoon 071 517 32 16 Op de functie is de CAO BVE van toepassing. Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsuitke- p «ring, de mogelijkheid tot spaarverlof, een vergoeding voor kinderopvang, een fietsproject en een PC-privéregeling. U kunt uw sollicitatiebrief, uiteraard vergezeld van een curriculum vitae, tot uiterlijk 22 juli sturen naar: Wellantcollege Oegstgeest t.a.v. de heer F. Chevalking I Lange Voort 70 I 2341 KD Oegstgeest I E-mailen kan ook: fc.chevalking@wellant.nl Kijk ook op www.wellant.nl - AT THE HEART OF THE SYSTEM - Woodward is een internationaal opererend bedrijf dat al meer dan 130 jaar actief is op het gebied van regel systemen voor alle krachtwerktuigen. Woodward ontwerpt, fabriceert en onderhoudt mechanische, hydraulische en elektronische systemen en componen ten voor brandstof- en stoomregelingen. Woodward heeft wereldwijd 3500 medewerkers in dienst op diverse locaties in o.a. de Verenigde Staten, Japan, Australië, Groot-Brittannië, India, Brazilië, Duitsland en Nederland. De Europese vestiging Hoofddorp valt onder de divisie "Industrial Controls" en biedt werk aan 200 medewerkers. De afdeling Customer Service is verantwoordelijk voor het afhandelen van klantenorders. Centraal staan onze klanten. Op onze afdeling draait het om klant gerichtheid, pro-activiteit en samenwerking. Wegens vertrek van een collega zoeken wij een enthousiaste CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE m/v (fulltime) De taken en verantwoordelijkheden: Op correcte wijze invoeren en het tijdig afhandelen van klantenorders; Opstellen en verzorgen van orderbevestigingen, offertes en facturen aan klanten; Beantwoorden van vragen per telefoon/post/fax en het verstrekken van telefonische informatie; Verzorgen van correspondentie omtrent Woodward producten; Op accurate wijze updaten van de forecast t.b.v. verkoopprognoses; Bijhouden van wijzigingen in prijs, levertijd, specificatie, evenals afspraken met de klant in het geautomatiseerde systeem en het informeren over de status van de order; Dagelijks controleren van betalingsachterstanden; Samen met de Account Manager de relatie met de klanten optimaliseren. Wat vragen wii van ie? Je hebt een MBO werk- en denkniveau; Kennis van internationale transacties en export is een pré, maar kan ook zeker m.b.v. cursussen uitgebreid worden; Je bent een echte relatieopbouwer en - beheerder, je hebt commercieel inzicht, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en je bent een teamplayer; Naast accuratesse beschik je tevens over overtui gingskracht en tact; Een goede uitdrukkingsvaardigheid en de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; Frans en/of Duits is een pré; Je hebt ervaring met MS-Office (Word, Excel) en dataverwerkingssystemen. Informatie: Voor meer informatie over de functie kun je bellen met Ben van der Werff, Demand Manager tel. 023-566 1264. De functie is ingedeeld in functieschaal G 1756 - 2650) ISF Metalektro. De afdeling Accounting is verantwoordelijk voor de financiële administratie van de diverse Woodward locaties in Europa en de salarisadministratie voor de vestiging in Hoofddorp. Wij zoeken een enthousiaste en integere SALARISADMINISTRATEUR m/v (fulltime) De taken en verantwoordelijkheden; Coördineren, verzorgen en controleren van de salarisadministratie voor 200 werknemers; Verzorgen van fiscale en sociale aangiftes; Aanspreekpunt voor medewerkers m.b.t. salaris betalingen, fiscale en sociale wetgeving; Diverse financieel-administratieve werkzaamheden, zoals vaste activa administratie, onkosten declaraties verwerken ed. Wat vragen wii van ie? Je hebt een MBO werk- en denkniveau; Vakgerichte opleiding salarisadministratie (PDL); Actuele kennis van relevante wet- en regelgeving; Enkele jaren relevante werkervaring en inzicht in administratieve processen; Naast accuratesse beschik je tevens over goede sociale en communicatieve vaardigheden; Je hebt ervaring met MS-Office (Word, Exdel) ervaring met PayMaster is een pré. Informatie: Voor meer informatie over de functie kun je bellen met Rob de Winter, Supervisor Accounting, tel. 023-566 1276. De functie is ingedeeld in functieschaal F 1638 - 2411) ISF Metalektro. Woodvy9rd biedt ie: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. studiefaciliteiten, spaarloon- en premiespaarregeling, winstuitkering, een informele werksfeer en een internationale werkomgeving. Heb je interesse in deze afwisselende baan? Dan nodigen wij je uit om binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie te reageren. Je kunt je sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar Woodward, t.a.v. Sonja Landkroon, Personeelsfunctionaris, Postbus 34, 2130 AA Hoofddorp, E-mail sl(mdk@.yvQ<?dwgrd, cam. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Bureau Openbaar Onderwijs vormt het bestuursbureau van de 15 openbare scholen in Leiden. Voor het komende schooljaar zijn wij nog op zoek naar leerkrachten voor onderstaande scholen. De Lucas van Leijden is een basisschool met twee locaties in de binnenstad van Leiden. De school telt ruimt 500 leerlingen met een heterogene samenstelling. Uitgangspunten zijn veiligheid en structuur, gedifferentieerde zorg voor de leerlingen en grote betrokkenheid van ouders. Met ingang van 2 september zoeken wij voor de Lucas van Leijden een voor de kleuterbouw die op termijn in de middenbouw wil werken voor de woensdag, donderdag en vrijdag vacaturenummer LL02.04 Met ingang van 1 januari 2003 zoeken wij een voor de kleuterbouw voor de maandag, donderdag en vrijdag vacaturenummer LL02.05 Voor informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met de directeur, de heer W. Hogenbirk, telefoon 071 - 512 16 75. De Viersprong is een basisschool in Leiden-Noord. Deze school telt 155 leerlingen, waarvan 90% met een allochtone achtergrond. De school zet zich in om de onderwijs kansen van de leerlingen te vergroten en kent diverse brede-schoolactiviteiten, waaronder een verlengde schooldag. De betrokkenheid van ouders is groot. De Viersprong is een WE school (voor- en vroegschoolse educatie) en werkt met de methode Piramide. De groep bestaat uit maximaal 20 kleuters. Om het programma uit te voeren beschikt de school over oalt-leerkrachten en een tutor. 1 Met ingang van 1 september zoeken wij voor de Viersprong een voor groep 1 voor de woensdag, donderdag en vrijdag vacaturenummer VS02.03 en een voor groep 2 voor dinsdag en vrijdag vacaturenummer VS02.03 Beide functies zijn te combineren in een fulltime baan. Voor informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met de directeur, mevr. T. van der Wal, telefoon 071 - 522 11 27. Voor alle basisscholen zijn wij met ingang van het nieuwe schooljaar op zoek naar Lestijden en -dagen kunnen in overleg bepaald worden. Informatie wordt verstrekt door de heer L.P.H. Schrier van het Bureau Openbaar Onderwijs, telefoon 071 - 524 76 74. Van de kandidaten verwachten wij dat: zij voorstander zijn van openbaar onderwijs zij in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden voor het basisonderwijs Het Stedelijk Gymnasium Leiden heeft 1300 leerlingen en is daarmee het grootste zeil standige gymnasium in de Randstad. De school stimuleert een klimaat van openheid e wederzijds respect. Mondigheid en een kritische, zelfstandige houding van leerlingen worden bevorderd. Het onderwijs wordt op een hoog niveau aangeboden, in ieder val wordt meer geboden dan het minimale curriculum. Met ingang van 1 september zoeken wij voor het Stedelijk Gymnasium Leiden een (16 lesuren, waarvan 8 vervanging) en een (14 lesuren) Voor deze functies zoeken wij bij voorkeur docenten met een 1e-graads bevoegdheid Het betreft LB-functies (schaal 10). Informatie over de vacatures kunt u inwinnen bij rector van de school, mevr. A. Thomassen, telefoon 071 - 512 13 65 In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappeli en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor de vacatures op de basisscholen kunt u uw sollicitatie, voorzien van c.v., sturen naar het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 H Leiden onder vermelding van het vacaturenummer. Voor de vacatures op het Stedelijk Gymnasium kunt u uw sollicitatie, eveneens voor zien van c.v., sturen naar de rector van de school, mevrouw A. Thomassen, Fruinlaan 15 2313 EP Leiden. De inzendtermijn sluit op 17 juli a.s. Bureau Openbaar Onderwijs centrum voor ouderen in zuid-west Rijn en Vliet is het centrum voor ouderen in Zuid-West met drie verschillende onderdel het verzorgingshuis voor 80 vaste bewoners en 4 hotelkamers, het wijkcentrum met dagverzorging, een middag- en avondrestaurant en een breed wijkgericht zorgaanbod et derde een afdeling thuiszorg voor zelfstandig wonende ouderen in Leiden-Zuid. Rijn en Vliet is een aantrekkelijke werkgever, de werksfeer is uitstekend, de organisatie overzichtelijk, er wordt gewerkt in kleine teams met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid. Het resultaat is dat medewerkers met plezier in Rijn en Vliet wet Voor het verzorgingshuis zoeken wij Voor 20 tot 36 uur per week Taken Bereiden van voeding Werken volgens richtlijnen H.A.C.C.P. Gevraagd Opleiding instellingskok met eventuele horeca-ervaring Bereidheid om in het weekeinde te werken bij ziekte en vakantie Bereidheid tot verdere ontwikkeling van onze wijkfunctie Werktijden Tüssen 7.30 uur en 19.30 uur Geboden salaris conform C.A.O. verzorgings- en verpleeghuizen FWG schaal 30 1472 tot een maximum van 1973,- SoHicitatie$ Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke reacties: Teun Zwaan, hoofd voeding René Baas, eerste kok Aaltje Noordewierlaan 1 2324 KP Leiden Tel: 071-5793672

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26