Personeel Personeel Persone< L u M C O S, Barthen b.v. Werken mode edelme MEDISIZE m Op t/> ZM& Siüiii 3ÜJJ JJÏÜJJ jJ tBCt ■f Apothekers- of Doktersassistent M/V Assistent Inkoop Buitendienstmedewerker (huisvuilbeiader) m/v Voorhout... prettig werken, leuk leven! Leidinggevend Verpleegkundige m/v Financieel-administratief medewerker m/v van verkoopmi en Universiteit Leiden Medewerker financieel- administratieve en secretariële ondersteuning (m/v) een goed klimaat voor kwalif ZATERDAG 6 JULI 2002 Mosadex C.V. is een farmaceutische groothandel gevestigd in Elsloo, Leiden en Borculo. Wij leveren aan apotheken en apotheekhoudenden door geheel Nederland. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij voor de afdeling verkoop binnen- dienst in Leiden op korte termijn op zoek naar een fulltime c O Je komt te werken in een gezellig team van 5 medewerkers. Het werk bestaat o.a. o uit het verwerken van orders. Hierbij heb je, zowel schriftelijk als mondeling, nauwe contacten met de afnemers. Programma's als Word en Excel zijn niet vreemd voor jou. Daarnaast ben je een echte teamplayer. Deze functie bestaat uit een 5-daagse werkweek van 40 uur. Je kan rekenen op een passende beloning en goede arbeidsvoorwaarden. Wil je meer informatie? Neem dan contact op tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur met Petra Kret, afdeling verkoop. Heb je belangstelling voor deze vacature? Stuur dan jouw sollicitatie met c. v. voor 19 juli a.s. naar: Mosadex C.V. T.a.v.: Jan Vlieland Nieuwenhuizenweg 17 2314 XP Leiden Tel. 071-5813581 Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische producten ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is er een vacature ontstaan voor de functie van De functie: 0 Je bewaakt de orderportefeuille 0 Je verzorgt alle voorkomende administratieve activiteiten van de inkoopafdeling 0 Je beheert de inkoopdossiers 0 Je onderhoudt telefonische en schriftelijke contacten met leveranciers 0 Je ondersteunt projecten binnen Medisize Medisize vraagt: 0 Een vrolijk en energiek persoon die gestructureerd kan werken 0 Je bent gewend aan de drukte van een productiebedrijf en houdt ervan initiatieven te ontplooien 0 Naast MBO+/HBO werk- en denkniveau is affiniteit en ervaring met inkoop gewenst 0 Goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal 0 Kennis van MS Office (Word en Excel) en Exact software Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om jezelf verder te ontplooien 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jack Nas, 8 0252-576 837, E-mail: jnas@medisize.nl Heb je belangstelling Schrijf dan je sollicitatiebrief met cv aan Medisize bv, t.a.v de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom, E-mail: cbos@medisize.nl Gemeente Voorhout Voorhout is een groeigemeente in de Duin- en Bollenstreek. Het aantal inwoners zal de komende jaren groeien van ruim 14.000 naar circa 18.000. De ambtelijke organisatie is opgebouwd uit drie sectoren (Bouwen en Werken, Middelen en Welzijn) en een beleidsbureau Ruimtelijke Ordening Volkshuisvesting en Juridische zaken. Binnen onze afdeling Openbare Werken zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week De functie Je houdt je met name bezig met het ophalen van huisvuil. Hierbij zal je afwisselend de wagen besturen en de duobakken legen. Verder word je ingeschakeld bij het onderhouden van de openbare ruimte. In de winterperiode werk je actief mee aan het bestrijden van gladheid, waarvoor buiten werktijd een vergoedingsregeling geldt. De functie-eisen Je hebt een opleiding op VMBO-niveau en je bent bereid functiegerichte opleidingen te volgen. Bovendien kun je goed in teamverband werken, ben je een doener en ben je bereid om flexibele werktijden aan te houden. Vanwege de inspannen de werkzaamheden dien je over een goede conditie te beschikken. Vanzelfsprekend kun je goed communiceren, zowel binnen als buiten de organisatie (met de burgers). Je bezit je rijbewijs B en E en een chauffeursdiploma wordt aanbevolen. Beloning Het salaris is afhankelijk van je opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 1.930,00 bruto per maand (schaal 4) bij een volledige werkweek. Daarnaast Gemeente Voorhout kent de gemeente een aantal uitstekende personele regelingen, zoals: een prima pensioenvoorziening bij het ABP, een ziektekostenverzekering bij het IZA, een spaarloonregeling, mogelijkheid tot het volgen van een studie, een hypotheekverstrekking, een fietsenplan en een pc-privé regeling. Ook is het mogelijk om je groot rijbewijs of je chauffeurs diploma te halen. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief vóór 20 juli 2002 naar: het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 149, 2215 ZJ Voorhout of e-mail naar gemeente@voorhout.nl. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer Teun Nelemans, hoofd buitendienst, telefoon (0252) 26 56 07 of de heer Jos Hollander, hoofd openbare werken, telefoon (0252) 26 56 17 of kijk op www.voorhout.nl. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan kandidaten die lid willen worden van de gemeentelijke vrijwillige brandweer. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de. navolgende afdelingen onderge bracht Heelkunde. Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie, Revalidatie en Intensive Care. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, alsmede de tot de divisie behorende klinieken, poliklinieken en het laborato rium voor bewegingsanalyse. Afdeling Mondziekten/Kaakchirurgie Voor de afdeling Mondziekten/Kaakchirurgie is een vacature voor een: (36 uur per week, vaste werktijden zonder diensten) Vac.nr. A.02.HM.34.27.LD Functie-inhoud: - geeft leiding aan assisterend personeel; - beheert instrumentarium en aanwezige apparatuur; - draagt zorg voor bestellingen en afdelingsvoor- raden; - begeleidt stagiaires; - raadpleegt de medische dossiers aan de hand van het spreekuurprogramma; - maakt de operatiekamer gereed voor het spreek uur; - legt (steriele) instrumentensets gereed; - vangt patiënten op in de wachtruimte; - verricht omloopwerkzaamheden; - assisteert de kaakchirurg bij ingrepen op de opera tiekamer Functie-eisen: - enige jaren ervaring als gediplomeerd verpleegkun dige; - ervaring op een polikliniek; - leidinggevende capaciteiten; - communicatieve vaardigheden; - goed kunnen werken in teamverband. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ) bij een fulltime aanstel ling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstver band. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt do dr. J.PR. van Merkesteyn, chef de clinique afdel Mondziekten/Kaakchirurgie (071 - 526 23 71). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan P&O Divisie l,t de heer H.L.R Mauer, hoofd P&O, Postzone K-06- Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacatu nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen tvi weken na het verschijnen van deze advertentie rii ten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden Barthen b.v. is een bedrijf dat zich al meer dan 40 jaar bezighoudt met het ontstoppen, inspecteren, repareren en vernieuwen van rioleringen. Tevens verhuren wij sinds een aantal jaren door heel Nederland tijdelijke Bouw- en sanitaire voorzieningen zoals toiletcabines en toiletwagens. In verband met de groei van ons bedrijf zoeken wij per direct: voor 16-24 uur per week. De functie: Verzorgen van inkoop- en verkoopadministratie Debiteuren- en crediteurenadministratie Boekhoudkundige- en financiële administratie Personeelsadministratie Diverse overige werkzaamheden (secretarieel) Uw profiel: Bij voorkeur enige jaren ervaring in soortgelijke functie Beschikking over grote mate van flexibiliteit, accuratesse, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid t.o.v. zijn/haar werk Onze voorkeur gaat uit naar iemand die minimaal in het bezit is van het praktijkdiploma boekhouden en/of MBA Wij bieden u: Naast een goede salariëring, een prettige werkkring, afwisselend werk in een gezellig bedrijf. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de genoemde functie, kunt u telefonisch contact opnemen met Frans van Veen. Wilt u reageren: schrijf of e-mail dan naar Barthen b.v. t.a.v. Frans van Veen, Hallenweg 7, 2316 JX Leiden. Tel.: 071 - 522-26 88. e-mail: frans.vanveen@barthen.nl Je hoeft niet rijk te zijn om je rijk te voelen. Stap maar eens binnen bij Sicbel Juweliers. aan mode in zilver, goud, platina en edclstaal. Kwalitcitsjuwclcn en horloges. Met ii betaamde merken, maar met prijskaartjes die verrassend meevallen. In een sfeer die chique zonder mensen af te schrikken. Dat maakt het extra leuk om bij Sicbel te werken. Wij a voor Siebel Ju- Werktijden, gemiddeld 20 uur per weck. Ervaring in een (juweliers jwinkel is niet noodz Je begint met een vakopleiding waarbij je volledig wordt doorbetaald. Hou je van ma zie je er goed uit en ben je enthousiast? Stuur ons een briefje met je cv en een onder vermelding van 144. Al 48 vestigingen in Nederland. Siebel Postbt 2502 AN D Siebel juweliers Altijd een rijk gevo Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het be< van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk on en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in! Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit wilier EXPERTISECENTRUM INTERNATIONALISERING, COMMUNICATIE EN STUDENTEN (iCS) 0,45 fte (18 uur per week) vacaturenummer: 2-072/1158 In verband met het vertrek van de huidige werknemer vraagt het ics met ingang van 1 augustus 2002 een medewerker financieel- administratieve en secretariële ondersteuning voor het Hoger Onderwijs Voor Ouderen (hovo). hovo biedt onderwijs aan op universitair niveau voor een breed publiek van 50-plussers. Het betreft kortlopende collegeseries over onderwerpen uit de mens-, natuur- en geesteswetenschappen. De colleges worden speciaal voor de doelgroep ontwikkeld door een coördinator die wordt ondersteund door een klein administratief bureau. De docenten zijn slechts voor een paar college-uren per jaar bij het hovo betrokken. Vereist: Wij vragen een mbo'er met enkele jaren ervaring op administratief gebied. Je zetje in voor het onderhouden van de deelnemers administratie en ontwikkelt een efficiënte wijze om gegevens te administreren. Je bent bedreven in het administreren met de computer, waaronder met de programma's Access en Excel. Je hebt de accuratesse en het geduld om rekeningen na te trekken en te controleren. Je hebt representatieve kwaliteiten en vindt het leuk om mensen te woord te staan en hen de juiste informatie te verschaffen. En je werkt graag in een klein team binnen een onderwijs omgeving. Taak: bijhouden van de deelnemersadministratie; voorbereiden van de incasso van de cursus gelden; voorbereiden van de betaling van facturen; controleren van het maandwerk van de centrale financiële administratie; verstrekken van mondelinge informatie aan klanten en medewerkers; administratieve en organisatorische ondersteuning bij publicitaire activiteiten; notuleren van vergaderingen. Salaris, op basis van een fulltime-dienst verband, maximaal 2103,- (schaal 6). Inschaling afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een jaar, met uitzicht op een vas dienstverband. Informatie over de functie bij: het sec van het hovo, tel. 071-5277299. Informatie over hovo op www.leidenuniv.nl/hovo Sollicitaties, voorzien van curriculum en onder vermelding van het vacatur nummer op brief en envelop, binnen weken na het verschijnen van dit bl zenden aan: Bestuursbureau/Expertisecentrum M Gemeenschappelijke p&o-dienst, Rapenburg 70, Postbus 9500, 2300 Het beleid van de universiteit is erop A meer vrouwen aan te stellen in funct zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk f1 te solliciteren. Swe en p com en v Het Het vijf 1 Swe quai Swe beht opg Swe oper info Swe psyc cons Swe' weti Ned>

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20