TOUR DE KANS! Leidsch Dagbla< m HEERLE] DIT ZIJN DE PRIJZEN - '.aterdag gaat de Tour de France van start. Drie wekei i lang zullen 's werelds beste wielren ners strijden om de dagprijzen en de klassementen. En u kunt meedoen! Via het spel Tour de Kans van Leidsch Dagblad. Stel uw eigen ploeg van vijftien cou reurs samen. De prestaties van die vijftien renners in de Tour de France b epalen of u in de prijzen valt van de Tour de Kans! In elke Touretappe maakt u kans op een Sony DVD speler en, aan de drie winnaars van het eind klassement reiken wij een drietal mooie prijzen uit. Als hoofdprijs een d igitale videocamera van Sony, de twee de prijs is een G izelle fiets t.w.v. €1000,- naar keuze en de derde prijs is een geheel verzorgd fietsarrangement in Best Western Hotel Heerlen. Maar belangrijker is Jat de Tour de France door het spel een extra dimensie krijgt. U ervaart de hele Tour lang de spanning over wat uw renners zullen doen n de koers. Slaat uw klimmer inderdaad toe in die Alpenrit? Heeft uw sorinter vandaag geen pap in de benen? Elke dag kan uw ploeg de etappe winnen of de positie in het algemeen klasse ment verbeteren. Bovendien kunt u met familie, vrienden of collega's onderling meten wit van u de beste ploegleider is. Deelname aan de To jr de Kans is gratis. Laat deze unieke kans om zelf de Tour eens te winr en dus niet voorbij gaan! Vanaf vandaag kunt u zich de website www.leidschdagblad.nl/tourdekans of inschrijven. Dit is het spel Van de 189 renners die op zaterdag 6 juli van start gaan in de Tour de France selecteert u er vijftien voor uw eigen ploeg. Die ploeg geeft u uiterlijk volgende week zaterdag aan ons door. Uw renners kunnen punten voor u verdienen. Als een renner uit uw ploeg een etappe wint, krijgt u 12 punten. Wordt een van uw renners tweede, dan krijgt u 10 punten en voor de renners uit uw ploeg die als derde tot en met tiende finishen, krijgt u aflopend 8 punten tot en met 1 punt. Bonuspunten krijgt u als een renner op dezelfde plaats in de etappe eindigt als waar hij staat in uw ploeg. U krijgt dus bonuspunten als Lance Armstrong een eta; pe wint en hij ook boven aan staat in uw lijst van vijftien renners. Is die overeen komst er voor de renners die als eerste tot en met vijfde finishen, dan krijgt u 3 bonuspunten. Is die overeenkomst er voor de renners die als zesde tot en met tiende finishen, dan krijgt u 2 bonuspunten. Dus u scoort 2 bonuspunten als Michael Boogerd als tiende finisht en hij ook op de tiende plek in uw ploeg staat. Wie zo in een etappe de meeste punten scoort, wint de dagprijs. De punten die u in elke etappe verzamelt, worden bij elkaar opgeteld en wie aan het eind van de Tour de France de meeste punten heeft, wint de hoofdprijs. Onderlinge competitie U strijdt tegen alle andere deelnemers aan het spel. Maar als u zich inschrijft via di website kunt u bovendien een onderlinge competitie houden met bijvoorbeeld vrienden, familieleden, collega's of clubgenoten. Op de website kunt u een subpoi aanmaken en bekenden via e-mail uitnodigen om mee te doen aan uw onderlingr competitie. Wie kan meedoen? U kunt meedoen aan Tour de Kans als u tenminste 12 jaar bent en in het verspreidingsgebied van Leidsch Dagblad woont. Als u buiten het gebied woont, kunt u meedoen als u postabonnee van Leidsch Dagblad bent. Het adres dat u opgeeft, mag geen bedrijfsadres of postbusnum mer zijn. U mag met maximaal één wielerploeg meedoen. Meedoen via Internet U kunt zich vanaf vandaag inschrijven voor het spel op onze website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. Let op: de officiële deelnemerslijst van renners en hun rugnummers is pas vrijdagavond 5 juli bekend. Tot die tijd kunt u gebruik maken van een voorlopige deelnemerslijst. U kunt tot zaterdag 6 juli 22.00 uur de samenstelling van uw ploeg zo veel en zo vaak wijzigen als u wilt. Tijdens de Tour worden uw score en uw plaats in het algemeen klassement na elke etappe automatisch bijgewerkt. Op de website kunt u bekijken hoeveel punten u hebt gescoord in elke etappe, hoe hoog u bent geëindigd in de etappe uitslag en hoe hoog u staat in het algemeen klassement. Meedoen per telefoon Zaterdag 6 juli maken we een telefoonnummer bekend waarop u gedurende de gehele dag uw ploeg aan ons kunt doorbellen. Tijdens de Tour kunt u uw score en plaats in het algemeen klassement telefonisch of via Internet opvragen. Meedoen via een inschrijfformulier U kunt zich ook inschrijven via het inschrijfformulier dat zaterdag 6 juli in deze krant staat. Die bon kunt u tot uiterlijk 's middags 17.00 uur op diverse plaatsen in de regio inleveren. Tijdens de Tour kunt u uw score en plaats in het algemeen klassement telefonisch of via Internet opvragen. Meer informatie Alle spelregels staan in de krant van zaterdag 6 juli. En u vindt meer informatie op de website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. www.leidschdaqblad.nl/tourdekan In elke etappe (met uitzondering van de ploegentijdrit) is er een Sony DVD-speler te winnen. GD 1 sa ■- v@j ~cT "o" 0© Voor het eindklassement zijn er drie prijzen. Hoofdprijs Digitale Sony videocamera Tweede prijs Gazelle fiets naar keuze t.w.v. 1000, beschikbaar gesteld door Derde prijs Weekend arrangement voor 2 personen in Best Western Grand Hotel Heerlen, t.w.v. 450. Het 'Heuvel op Heuvel af' arrangement bestaat uit 2 nachten in een hotelkamer, welkomstdrankjejcpl 2 x ontbijtbuffet, culinair vier-gangendiner, gratis gebruik toerfietsen inclusief keuze uit fiets/wandel autoroute, toegangsbewijs Holland Casino Valkenbi en een infoboekje Zuid-Limburg en pasje. BEST WESTERN GRAND HOTEL

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24