Personeel Personeel Personeel Personeel Pérsonee \y aan beter L M U C werkt Teamcoördinator m/v werkt Rijnland Nieuwe telefoonnummers Wordt u in Noord-Holland onze man/vrouw voor de bouw- en installatiemarkt? (wavin) Kennemer Gasthuis J» Kan je jas thuisblijven? Kennemer Gasthuis 1e Medewerker Medisch Secretariaat m/v in< eu es< ZATERDAG 22 JUNI 2002 "°c» Handelsonderneming Schinkel Schouten b.v. is een landelijk opererende groothandel. De activiteiten richten zich op verkoop, advisering en distributie van leidingsystemen. Het markt segment waarin Schinkel Schouten opereert is met name de bouw- en installatiemarkt. Het bedrijf kenmerkt zich door een doeners mentaliteit waarbij klantgericht heid hoog in het vaandel staat. Schinkel Schouten is een dochteronderneming van Wavin. 03 Dan wacht u een brede commerciële functie waarin u als vertegenwoordiger verantwoordelijk bent voor het relatiebeheer en de verkoop van de leidingsystemen aan voornamelijk installatie- en loodgietersbedrijven. U rapporteert aan de Verkoopleider Schinkel Schouten. Schinkel Schouten levert een veelzijdig productenpakket aan leidingsystemen, die toegepast worden in en om gebouwen en woningen. In totaal werken er zo'n 40 mensen, verdeeld over de vestigingen Hardenberg, Waddinxveen, Hoogeveen en Tilburg. In uw dagelijkse activiteiten werkt u nauw samen met een medewerker binnendienst en tezamen verzamelt u onder andere de gegevens om goede offertes te kunnen maken voor en waardevolle adviezen te geven aan onze klanten. Wij zien u dan ook als een creatieve teamplayer die gewend is professioneel te werken en op uiteen lopende niveaus resultaat te behalen. Wat wij verder van u vragen Uw opleiding op MBO/HBO-niveau combineert u met een grote affiniteit tot de bouw- en installatiemarkt. Uiteraard heeft u commerciële buitendienstervaring (zo mogelijk opgedaan in de installatiemarkt), bent u communicatief en sociaal vaardig en woont u enigszins centraal in uw werkgebied. Wij bieden u alle ruimte om door eigen inzet en visie uw ideeën te verwezenlijken en daardoor stevig te bouwen aan uw verdere persoonlijke ontwikkeling. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie met cv binnen 14 dagen naar Handelsonderneming Schinkel Schouten b.v., t.a.v. de heer H. van Dieren, afdeling P&O, postbus 5, 7770 AA Hardenberg (e-mail: hans.van.dieren@wavin.nl). Als u eerst nog meer informatie wilt, kunt u bellen met de heer P. Laros, Verkoopleider Schinkel Schouten, telefoon (0523) 28 86 76 of (06) 129 97 961 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Schinkel Schouten Leidingsystemen ziekenhuis Hel Rijnland Ziekenhuis heeft een "nieuwe telefoon centrale. Hiermee zal de bereikbaarheid verbeteren. Een nieuwe centrale betekent ook nieuwe telefoon nummers. De locatie Leiderdorp heeft nieuwe nummers gekregen per 27 april de locatie Alphen aan den Rijn krijgt nieuwe nummers per 22 Juni. Als u de nieuwe doorkiesnummers van een afdeling of polikliniek niet kent. kunt u de centrale van het ziekenhuis bellen. Het centrale telefoonnummer: locatie Leiderdorp: 071 - 582 82 82 locatie Alphen a/d Rijn: 0172 - 46 74 67 (vanaf 22 juni 2002) Gevraagd: Info: WAT F. R SPORT BOTEN ZEILMAKERIJ Zijlbaan 8-10, De Baanderij. Leiderdorp enthousiaste medewerker voor onze zeilmakerij Bekendheid met naaimachine is vereist. Ook herintreders jcunnen reageren. bij Dhr. S. H. Troost Tel. 071 -5213821 (Tijdens openingsuren) Met 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Het Kennemer Gasthuis te Haarlem zoekt voor de afdeling klinische geriatrie een De klinische geriatrie heeft een capaciteit van 17 bedden en bestaal uit de afdelingen dagonderzoek centrum, geheugenpolikliniek en de reguliere polikliniek. In het dagonderzoekcentrum wordt de patiënt in één of twee dagen onderzoek op maat aangeboden. De geheugenpolikliniek is gericht, in samenwerking met de neuroloog en klinisch psycholoog, op de vroegdiagnostiek van geheugenstoornissen. Momenteel worden de voorbereidingen getroffen voor nieuwbouw van het centrum voor geestelijke gezondheidszorg (GGZ) en klinische geriatrie Zuid-Kennemcrland op de locatie Zuid. Een modern centrum, waar alle faciliteiten voor behandeling en interventie optimaal aanwezig zijn. Binnen de samenwerking met de GGZ blijft de klinische geriatrie zijn identiteit, als deel van hel algemeen ziekenhuis, behouden. Functie-informatie: Het betreft een fulltime functie, maar parttime is bespreekbaar. U heeft een signalerende en de coördinerende taak en u geeft functionele en operationele aanwijzingen aan verpleegkundigen, leerling verpleegkundigen, stagiaires en nieuwe medewerkers. U levert een bijdrage aan de kwaliteit van de verpleegkundige zorg met behulp van sys temen als kwaliteitsbewaking en protocollering. U initieert en implementeert kwaliteitsprojecten en u vervangt de hoofdverpleegkundige bij diens (kortdurende) afwezigheid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functie-eisen: U bent in het bezit van een diploma verpleeg kundige. u heeft affiniteit met het specialisme en u beschikt over een ruime kennis van het vakgebied. U bezit goede communicatieve vaardig heden en bent in staat kennis over te dragen Verder bent u op de hoogte van wettelijke regelingen in de gezondheidszorg en van relevante praktische en theoretische ontwikkelingen in de verpleegkunde. Salarièring: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring conform de CAO Ziekenhuizen volgens het functiewaarderingssysteem FWG 3.0. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D de Wilde, afdelingshoofd klinische geriatrie, telefoon (023) 552 42 64. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie onder vermelding van vacature nummer 02-314 sturen naar: Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorzieningen. Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail- p&opv@kg.nl 1 f het weer in uw straat www.leidschdagblad.nl Met 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. De ligging nabij Amsterdam en Zandvoort maakt het Kennemer Gasthuis tot een aantrekkelijke werkplek. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. Voor de locatie EG zoeken wij (leerling-) doktersassistent mJ\ polikliniek interne geneeskunde doktersassistent m/v polikliniek cardiologie en algemeen (reservegroep) doktersassistent/verpleegkundige m/v polikliniek chirurgie Functie-informatie: Het betreffen fulltime functies, maar parttime (mini maal 20 uur per week) is bespreekbaar. Voor alle functies geldt dat u nauw samenwerkt met collega doktersassistenten en samen verantwoordelijk bent voor het soepel laten verlopen van de spreek uren. U beheert de poliklinische patiëntendossiers, verstrekt informatie aan patiënten en u heeft de zorg voor het instrumentarium en de ruimtes. Specifieke informatie voor de polikliniek interne geneeskunde: u assisteert bij kleine verrichtingen zoals sternumpunctie, botboring en rectoscopie; voor de polikliniek cardiologie, u maakt ECG's en ergometrieën; en voor de polikliniek chirurgie: u assisteert bij kleine chirurgische ingrepen. Functie-eisen: Gediplomeerd doktersassistent. U heeft bij voor keur ervaring met het werken op een polikliniek. U bezit goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte houding. U bent een echte team player, stressbestendig en flexibel. Specifiek voor de polikliniek chirurgie: gediplo meerd doktersassistent of verpleegkundige, voor de polikliniek interne geneeskunde: gediplomeerd doktersassistent of u bent bezig met de opleiding. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt bij een fulltime dienstverband maximaal 2.039,- bruto per maand, conform de CAO Ziekenhuizen, FWG 3.0 functiegroep 35. Voor verpleegkundigen op de polikliniek chirurgie bedraagt het salaris maximaal 2.194,- bruto per maand conform functiegroep 40. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Peen, hoofd poliklinieken locatie EG, telefoon (023) 552 21 21 of mevrouw M. Schoemaker, teamleider polikliniek interne geneeskunde, telefoon (023) 552 21 67. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie onder vermelding van vacature nummer 02-310 (interne geneeskunde), vacature nummer 02-311 (cardiologie), vacaturenummer 02-312 (algemeen) of vacaturenummer 02-313 (chirurgie) sturen naar: Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorzieningen. Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p&opv@kg.nl Kt O twee voor één war! irdvc or Semb Bng< mee heel gaai ïom hali een ienst elfde rdvo nsen bij (mo aek rme: dier laar ekth irom ande eler meer KON ertell kerf of i r' d geloi Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kinder geneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheel kunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie. Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis- geneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleegkundige Basis opleidingen (BVB). Neurologie De secretariële organisatie van de afdeling Neuro logie is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het Stafsecretariaat en het Patiëntenzorg secretariaat. Het Patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat op de verpleegafdeling en meerdere secretariaten op de polikliniek. Binnen het poliklinieksecretariaat wordt momenteel gewerkt aan de verbetering van het zorgtraject. De 1 e Medewer ker verricht uitvoerende medische secretariaats werkzaamheden naast coördinerende taken en res sorteert onder het hoofd Medisch Secretariaat Neurologie. Voor één van de poliklinieksecretariaten bestaat per direct, ter ondersteuning van het veranderingstraject, een tijdelijke vacature voor een: (32 uur per week) Vac nr. C02.JD.09.25.LD Functie-inhoud: Onder directe aansturing van het hoofd Medisch Secretariaat zorgdragen voor: - de dagelijkse coördinatie van alle medische secreta riaatswerkzaamheden op het poliklinieksecretariaat Neurologie, naast het zelf uitvoeren van deze werk zaamheden; - doorgang van de reguliere werkzaamheden bij het inwerken van medewerkers op de andere patiën tenzorgsecretariaten; - doorvoeren van de voorgestelde veranderingen op administratief, organisatorisch en plannings- gebied; - participeren in het reguliere werkoverleg; - specifieke taak ten aanzien van: - stimuleren van de medewerkers om in team verband zelfstandig te werken; - zorgdragen voor continuïteit van de nieuwe werkwijze tijdens de inwerkperiode van het nieuw aan te stellen hoofd Medisch Secretariaat Neurologie. Functie-eisen: - zeer ruime ervaring als medisch secretaresse; - aantoonbare leidinggevende ervaring; - attitude die medewerkers motiveert en stimuleert bij het veranderingsproces naar zelfstandig werken in teamverband; - kunnen omgaan met weerstand tijdens verande ringsprocessen; - attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats inneemt; - HAVO-/MEAO-niveau; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - uitstekende contactuele eigenschappen; - ervaring met een ziekenhuisinformatiesysteem en het MS Officepakket. pres- nentj idate kleur de h< aan. ing ek ei ten ai 1VI P semei D; dspel ze sa lar De ondaj iederli Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.179.- (schaal CAO AZ) bruto per maand bij een fulltime dien t verband, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van één jaï Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt do mevrouw A. Mobach, hoofd Medisch Secretary ,J Neurologie (071 - 526 20 75 of 071 526 91 11 J vragen naar pieper 8592 of e-mail: a.mobach@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divis dewee -si Kijk- van milje naa J0-R t.a.v. mevrouw J. Dahmen, P&O-adviseur Divisie je zeJ nk-ef oeker vedsti nhoo alleen Korea ook i in de wordt fugen %trol el zo itj door t> "J-ge oden. 1.3 mi een t 10 or is bli Korea roense Or ïlandl me Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacal nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen weken na het verschijnen van deze advertentie n ten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden ki en d Zuid-* mkhei

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36