Personeel Personeel Selectie-adviseur v/m I Recept voor succes L I T I E Galapagos Werk in uitvoering! Keukenadviseur m/v Boekhouder (parttime) Wel eens een paar gemeenten aan elkaar geknoopt? i Systeembeheerder (m/v) l Genoeg wind om te zeilen? ->r randstad The International School of The Hai^i www.leidschdagblad.nl SATERDAG 22 JUNI 2002 Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de 4 grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 2000 mannen en vrouwen, verdeeld over 4 districten, de divisie operationele ondersteuning, de korps- Hollands Midden recherche, de stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousianste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren. Voor onze afdeling Personeelsvoorziening bij de dienst Personeel (standplaats Leiderdorp) is de functie vacant van (18 uur per week) De regio Hollands Midden is voortdurend op zoek naar allround politiemedewerkers. Het team van de afdeling Personeels voorziening is dagelijks actief met het werven en selecteren van kandidaten voor deze functie. Studenten worden gedurende de 4 jarige opleiding ook daadwerkelijk in de praktijk ingezet waarbij coaching plaatsvindt door ervaren collega's op speciaal daarvoor ingerichte leerwerkplekken. Uw functie Als selectie-adviseur voert u selectiegesprekken met kandidaten voor de politie-opleiding. De over de kandidaten uitgebrachte test rapportages worden door u geïnterpreteerd zodat u vervolgens kunt adviseren met betrekking tot het al of niet voortzetten van de selectieprocedure. U bewaakt de kwaliteit van het wervings- en selectieproces door het gehele proces van werving en selectie te analyseren. Voorts ontwikkelt u plannen om het selectieproces te optimaliseren. Uw profiel relevante opleiding op HBO-niveau; relevante werkervaring; uitstekende communicatieve- en adviesvaardigheden; flexibel, klantgericht en stressbestendigheid. Wie bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP (minimaal 1886,- en maximaal 2878,-) bij een 36-urige werkweek. Inschaling is af hankelijk van kennis en ervaring en aan de aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden. Wij bieden uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Overige informatie Informatie over de functie-inhoud en de criteria kan worden ingewonnen bij: de heer Piet Vincenten, Chef Werving en Selectie, telefoon (071) 5459512 of mevrouw Petra Roos-Muyres, Personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459513. Uw sollicitatie Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na publicatie hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het Hoofd Dienst Personeel, de heer M. Mavromatis, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. Selectie-adviseur. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. benodigdheden gevoel voor kleur, vorm en ruimte een opleiding op MBO-niveau representatief goed kunnen omgaan met mensen thuis op de PC werkwijze Je ontvangt cliënten, speelt adequaat in op hun keuken- wensen en helpt hen met het maken van de optimale keuze. Vervolgens vertaal je deze wensen in heldere offertes en zorg je voor een correcte afhandeling van de orders. Een modern computersysteem staat je daarbij ter beschikking. Naast een goed salaris en aanvullende voorwaarden bieden we je een gevarieerde functie binnen een enthousiast team van medewerkers. Bij gebleken geschiktheid zijn er goede doorgroeimogelijkheden. Je sollicitatie met c.v. graag uiterlijk 2 weken na verschijnen van dit blad t.a.v. de heer L. van der Steen, die je voor meer in formatie kunt bereiken onder telefoonnummer 023 - 516 07 60. E-mail: toonzaal @keur.nl. kookervaring niet nodig kennis van keukens wel) Galapagos is een jong en innoverend bedrijf op het gebied van de biotechnologie wij ontwikkelen een nieuwe techniek om therapeutisch belangrijke genen op te sporen. Deze genen worden door de farmaceutische industrie gebruikt om nieuwe medicijnen te ontwikkelen. Wij hebben onderzoekslaboratoria in Nederland en België. Functional Genomics, the in biotechnology Door de snelle ontwikkelingen binnen ons bedrijf zijn wij voor onze vestiging in Leiden op zoek naar een enthousiaste collega (m/v) die in teamverband mee wil werken aan de succesvolle groei van Galapagos. Je wordt verantwoordelijk voor de financiële administratie. Dit houdt in: kas- en bankverrichtingen, crediteurenadministratie, sub sidie- en projectadministratie en BTW-aangiftes. Je verzorgt in samenwerking met de Controller de maandelijkse afsluiting en de vereiste rapportering. In deze functie werk je nauw samen met onze boekhouding in Mechelen (België). Galapagos biedt je een aantrekkelijk salaris en secundaire voorwaarden, inclusief een aandelenoptieplan. Heb je belangstelling? Stuur dan je cv binnen twee weken naar vilayat William, Galapagos Genomics BV, Archimedesweg 4, 2333 CN Leiden, E-mafl: vilayatigjgalapagos.nl. Meer informatie is te vinden op onze website: www.galapagosgenomics.com. De gemeenten Nieuwkoop, Liemeer en Ter Aar werken al zo'n twee jaar samen op ICT gebied. Momenteel bevinden wij ons in een fase waarin een aantal gezamenlijke proju ten als documentaire en grafische informatievoorziening en internet, wordt afgerond. JJJ Mede daardoor zijn de gemeentelijke organisaties momenteel sterk in ontwikkeling. B De koers die is uitgezet, is gericht op het versterken van de dienstverlening, het vergroten van de klantgerichtheid en het verbeteren van de doelmatigheid en doelgerichtheid. Voor de productgroep Faciliteiten, onderdeel Informatisering en Automatisering, zijn wij op zoek naar een 36 uur per week De functie Je beheert samen met je collega's de netwerken en telecomcentrales. Je draagt iern zorg voor het verder optimaliseren van de totale infrastructuur. Je installeert hardware en applicaties en houdt deze up-to-date. Je biedt hulp bij het oplos» van automatiseringsproblemen en storingen. Je ondersteunt de gebruikers en je hebt oog voor hun vragen en wensen. tzfl it' ilisi igen Wij vragen een MBO werk- en denkniveau; ervaring in een vergelijkbare functie; ruime kennis van OS/4-besturingssyteem, Pink Roccade- en Microsoft-applicaties; technische kennis op het gebied van pc's en randapparatuur; een resultaat en kwaliteit gerichte instelling; goede communicatieve en sociale vaardigheden; een flexibele en dienstverlenende instelling. Wij bieden een afwisselende functie in een zich steeds verder ontwikkelende omgeving; uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; een salaris in schaal 7 of 8 (tot een maximum van 2.733 bruto per maand), afhankelijk van opleiding en ervaring; een dienstverband bij de gemeente Ter Aar. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Aad van Putten (Ter A tel. 0172-606692 of mevrouw Esther Loenen (Nieuwkoop) tel. 0172-521116. Als je geïnteresseerd bent, kun je de sollicitatie binnen 10 dagen richten aan Burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 1, 2460 AA Ter Aar. Mailen kan ook: sollicitatie@teraar.nl De gesprekken vinden plaats tussen 15 en 30 juli 2002. het weer in uw straat www.leidschdagblad.nl Leuk werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Randstad Secretarieel Bent u zich aan het oriënteren op de arbeidsmarkt of wilt u zich nog niet binden aan een vaste werkplek, dan is Randstad Secretarieel wellicht iets voor u. Wij hebben een speciale afdeling voor secretaressen die zich richt op uitzenden, detacheren, oplei dingen, coaching en begeleiding. Het doel van deze afdeling is om aan uw wensen en eisen óp de arbeidsmarkt tegemoet te komen. Om een goed beeld te krijgen van uw capaciteiten heeft u een uitgebreid gesprek met onze loopbaanadviseurs. Ook kan het nuttig zijn om bepaalde vaardigheden te testen. Zo brengen we uw kwaliteiten en wensen zo goed mogelijk in kaart, om vervolgens een baan voor u te vinden die bij u past, wat u wilt en wat u kunt. Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Randstad Secretaresse Academie Wil jij secretaresse worden of jezelf verder ontwikkelen binnen de functie van secretaresse, maar heb je geen zin in een lange theore tische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie wellicht iets voor jou! Het is een modulaire opleiding waarin rekening wordt gehouden met jouw niveau. Overdag ga je aan het werk in een passende baan en één avond in de week volg je de opleiding. Heb jij minimaal havo niveau én 1 2 jaar administra tieve werkervaring? Neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl De Stichting Het Rijnlands Lyceum verenigt vier scholen voor voortgezet onderwijst mene grondslag, biedt Nederlands onderwijs en heeft daarnaast twee internatio twee tweetalige (Nederlands/Engels) afdelingen. De Stichting Het Rijnlands Lyceurrw haar werknemers een aantrekkelijke werkgever zijn. Zo is er voor het vaste person 4-jarige werkgelegenheidsgarantie afgegeven. Een gunstige regeling voor kinderopvt fietsplan en een pc-privé-plan zijn onderdelen van de secundaire arbeidsvoorwaari The International School of The Hague zoekt de volgende enthousiaste collega' Technisch onderwijs assistent Physics (1 fte) Medewerker PZ mbo-niveau (0,7 fte) Receptioniste/telefoniste 0 fte) Junior administratief medewerker met 1-2 jaar ervaring (1 fte) Assistent mediathecaris (0,7 fte) Hulpconciërge Beheerder audiovisueel met applicatiebeheer (1 fte) Goede spreekvaardigheid van het Engels is een vereiste. Inlichtingen: Mrs. P. Sullivan, tel. (070) 328 14 50. Algemene informatie over de schoolorganisatie is te vinden op onze website: www.ishthehague.nl Wij verzoeken kandidaten voor de vacatures vóór 1 juli 2002 per post, fax of e-m ^chi reageren. The international School of The Hague T.a.v. Mrs. P. Sullivan Theo Mann-Bouwmeesterlaan 75 2597 GV Den Haag Telefoon: (070) 328 14 50 Fax: (070) 328 20 49 e-mail: ishadmin@ishadmin.de mil lover I ubcr des; twoo ivezi eptie iseei me te ie afc eft rr

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24