Leidsch DIT ZIJN DE PRIJZEN www.leidschdagblad.nl/tourdekans Dit is het spel Van de 189 renners die op zaterdag 6 juli van start gaan in de Tour de France selecteert u er vijftien voor uw eigen ploeg. Die ploeg geeft u aan ons door. Uw renners kunnen punten voor u verdienen. Als een renner uit uw ploeg een etappe wint, krijgt u 12 punten. Wordt een van uw renners tweede, dan krijgt u 10 punten en voor de renners uit uw ploeg die als derde tot en met tiende finis hen, krijgt u aflopend 8 punten tot en met 1 punt. Bonuspunten krijgt u als een renner op dezelfde plaats in de etappe eindigt als waar hij staat in uw ploeg. Bijvoorbeeld: als Lance Armstrong een etappe wint en u heeft hem ook als eerste ingevuld op uw lijst van vijftien renners, dan krijgt u drie bonuspunten. Wie zo in een etappe de meeste punten scoort, wint de dagprijs. De punten die u in elke etappe verzamelt, worden bij elkaar opgeteld en wie aan het eind van de Tour de France de meeste punten heeft, wint de hoofdprijs. Onderlinge competitie U strijdt tegen alle andere deelnemers aan het spel. Maar als u zich inschrijft via de website kunt u bovendien een onderlinge competitie houden met bijvoorbeeld vrienden, familieleden, collega's of clubgenoten. Op de website kunt u een sub- pool aanmaken en bekenden via e-mail uitnodigen om mee te doen aan uw onderlinge competitie. rdag 6 juli gaat de Tour de France van start. Drie en lang zullen 's werelds beste wielrenners strijden 1 bunde dagprijzen en de klassementen. En u kunt mee- ,'an/1! Via het spel Tour de Kans van Leidsch Dagblad. it spel stelt u een eigen ploeg van vijftien coureurs sn. De prestaties van die vijftien renners in de Tour Eren rance bepalen of u in de prijzen valt van de Tour de Elke dag maakt u kans op een Sony DVD speler eeni lan de drie winnaars van het eindklassement reiken sen drietal mooie prijzen uit. eden loofdprijs een digitale videocamera van Sony, de ide prijs is een Gazelle fiets t.w.v. €1000,00 naar .chaa! °pi< :e en de derde prijs is een geheel verzorgt fiets- org, v »erd igeiiient in Best Western Hotel Heerlen. iction :n ov .gelin belangrijker is dat de Tour de France door het spel een extra 5regt isie krijgt. U ervaart de hele Tour lang de spanning over wat uw ier)k rs zullen doen in de koers. Slaat uw klimmer inderdaad toe in die end| rit? Heeft uw sprinter vandaag geen pap in de benen? Elke dag w ploeg de etappe winnen of de positie in het algemeen klasse- verbeteren. Bovendien kunt u met familie, vrienden of collega's mevi ling meten wie van u de beste ploegleider is. inarw Deelname aan de Tour de Kans is gratis. Laat deze unieke kans de Tour eens te winnen dus niet voorbij gaan! Wie kan meedoen? U kunt meedoen aan Tour de Kans als u tenminste 12 jaar bent en in het verspreidingsgebied van Leidsch Dagblad woont. Het adres dat u opgeeft, mag geen bedrijfsadres of postbusnummer zijn. U mag met maximaal één wielerploeg meedoen. Meedoen via Internet U kunt zich vanaf zaterdag 29 juni inschrijven voor het spel op onze website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. Tijdens de Tour worden uw score en uw plaats in het algemeen klassement na elke etappe automatisch bijgewerkt. Meedoen per telefoon Zaterdag 6 juli maken we een telefoonnummer bekend waarop u gedurende de gehele dag uw ploeg aan ons kunt doorbellen. Tijdens de Tour kunt u uw score en plaats in het algemeen klassement telefonisch of via Internet opvragen. Meedoen via een inschrijfformulier Ten slotte kunt u zich inschrijven via het inschrijfformulier dat zaterdag 6 juli in deze krant staat. Tijdens de Tour kunt u uw score en plaats in het algemeen klassement telefonisch of via Internet opvragen. Meer informatie Alle spelregels staan in de krant van zaterdag 6 juli. En u vindt meer informatie op de website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. In elke etappe (met uitzondering van de ploegentijdrit) is er een Sony DVD-speler te winnen. Voor het eindklassement zijn er drie prijzen. Hoofdprijs Digitale Sony videocamera Tweede prijsGazelle fiets naar keuze t.w.v. 1000, beschikbaar gesteld door Derde prijs Weekend arrangement voor 2 personen in Best Western Grand Hotel Heerlen, t.w.v. 450. Het 'Heuvel op Heuvel af' arrangement bestaat uit 2 nachten in een hotelkamer, welkomstdrankje, 2 x ontbijtbuffet, culinair vier-gangendiner, gratis gebruik toerfietsen inclusief keuze uit fiets/wandel of autoroute, toegangsbewijs Holland Casino Valkenburg en een infoboekje Zuid-Limburg en pasje. Levendaal 76 Leiden Tel. 071 - 513 15 15 Sumatrastraat 253 Leiden Tel.: 071 - 568 06 80 iducti waa.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21