Personeel Personeel Personeel Personeel Personei m "K X Continu Opdrachtleiders Assistent Accountants A lnval-Groepsleid(st)ers B Groepsleid(st)ers Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! Competentiemanager m/v K AT W Bijstandsmaatschappelijk Werker 7™ PRODUCTIEMANAGER DAILYd'OR® 'ATERDAG 22 JUNI 2002 Stichting Kinderopvang Humanitas helpt ouders en verzorgers van kinderen tot 16 jaar bij het combineren van werk, zorg, opleiding en vrije tijd. Bij onze werk zaamheden gaan we uit van vier kernwaarden: respect voor elkaar, ruimte voor ontplooiing, reflectie op wat we doen en we streven naar het beste resultaat. Verder werken we met een pedagogische visie die de kinderen aanspoort tot ontdekken en zich ontplooien. Naast kindercentra en peuterspeelzalen hebben we bemiddelingsbureaus voor gastouderopvang en een Landelijk Meldpunt Kinderopvang dat opvang regelt voor medewerkers van bedrijven. In onze meer dan 130 vestigingen zorgen enthousiaste medewerkers voor zowel een veilige dagelijkse opvang als voor de bemid deling in kinderopvang van in totaal ruim 24.000 kinderen. Daarmee zijn we de grootste professionele organisatie op dit gebied. Eén van onze voorzieningen is kindercentrum Wolkewietje in Noordwijk. Voor dit kindercentrum zoeken we zo spoedig mogelijk: (0-36 uur per week, beschikbaar op afroep) Voor 2 nieuw op te starten baby/dreumesgroepen zijn wij per 1 september 2002 op zoek naar: (verschillende mogelijkheden tussen de 24 en 36 uur per week) In deze functie ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvang en verzorging van een groep kinderen en voor het contact met ouders/ verzorgers over de dagelijkse gang van zaken. Je voert je werk zelfstandig uit binnen een team, in overeenstemming met onze pedagogische- en kwaliteitsideeën. Achtergrond Er worden kinderen van anderen aan jouw zorg toevertrouwd. Daarom verwachten wij dat je minimaal beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau. Je bent creatief en opbouwend en hebt respect voor de belangen van kinderen en hun ouders/verzorgers. Je hebt goede commu nicatieve eigenschappen en kunt zowel zelfstandig als in een zelfwerkend team functioneren. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met je collega's naar een afgesproken resultaat toewerkt. Daarnaast bieden we je de kinderen, de ouders, je collega's en de ruimte aan als inspiratiebronnen en verder krijg je je persoonlijke coach. Onze arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang, minimaal 1.438,17 en maximaal 1.922,36 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Medewerkers ontvangen een eindejaarsuitkering van 3,5% en kunnen verder gebruik maken van een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden bestaande uit: pc-project, fietsenplan, kinderopvang en kortingen bij verzekeringen en winkels. Solliciteren Als ook jij wilt werken aan de beste kinderopvang, stuur dan vóór 14 juli 2002 een sollicitatiebrief met CV naar kindercentrum Wolkewietje, Gruenepad 2,2203 EZ Noordwijk, t.a.v. Gisela van Delft, onder vermelding van 'Functie A en/of B'. Of mail je brief naar: solliciteren@kov.humani- tas.nl. Eerst meer weten? Wil je eerst nog wat aanvullende informatie over deze functie? Bel dan met Gisela van Delft (rayonmanager) via telefoonnummer 06 - 53 6815 50 of met Roos de Mooy (competentiemanager) via telefoonnummer 071 - 36 29 059. Algemene informatie over onze organisatie vind je op onze website: www.humanitas-kov.nl. S T C H T I N G HUMANITAS engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civiel technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Uitvoerder Bij een gerenommeerde aannemer in de regio Leiden/Alphen a/d Rijn. U werkt nauw samen met de projectleider. Gezocht wordt een communicatieve uitvoerder met 3-5 jaar ervaring die naast de aansturing op uitvoeringsgebied ook de administratieve zaken goed beheerst. Het betreft interessante woning- en utiliteitsbouwprojecten. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden binnen deze informele organisatie. m-wrs Inlichtingen: Edwin Hogenelst MTS HTS- en TU afgestudeerden Gemotiveerde en enthousiaste afgestudeerden voor uitdagende projecten en vaste banen in alle disciplines van de bouw en civiele techniek. Er zijn verschillende functies, o.a.: tekenaar, assistent opzichter, ontwerper, werkvoorbereider, calculator en uitvoerder. Wij bespreken graag de mogelijkheden voor de functie waar jouw voorkeur naar uitgaat. Inlichtingen: Edwin Hogenelst of Mathijs van der Most Bouwkundig tekenaar/assistent projectleider Bij een middelgroot, informeel en ambitieus architectenbureau in Den Haag. U verleent assistentie aan de projectleider vanaf voorlopig ontwerp tot definitief ontwerp. U werkt bestek-, werk- en detailtekeningen uit met Arkey en onderhoudt interne contacten met diverse colle ga's. Het betreft: 60% woning- en 40% utiliteitsbouwprojecten. Opleiding: HTS- bouwkunde. Daarnaast is Arkey-ervaring een pré. Inlichtingen: Mathijs van der Most Voor meer informatie belt u 0182 - 56 01 10 of 020 - 311 80 90. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Schrijven of e-mailen kan ook: Hanzeweg 19,2803 MC Gouda, gouda@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: icontinu.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld1 Continu Engjpgering is ISO 9002 gecertificeerd inll ïAftrirtAf rnnfin Stichting Kinderopvang Humanitas helpt ouders en 1 verzorgers van kinderen tot 16 jaar bij het combineren van werk, zorg, opleiding en vrije tijd. Bij onze werk zaamheden gaan we uit van vier kernwaarden: respect voor elkaar, ruimte voor ontplooiing, reflectie op wat we doen en we streven naar het beste resultaat. Verder werken we met een pedagogische visie die de kinderen aanspoort tot ontdekken en zich ontplooien. Naast kindercentra en peuterspeelzalen hebben we bemiddelingsbureaus voor gastouderopvang en een Landelijk Meldpunt Kinderopvang dat opvang regelt voor medewerkers van bedrijven. In onze meer dan 130 vestigingen zorgen enthousiaste medewerkers voor zowel een veilige dagelijkse opvang als voor de bemid deling in kinderopvang van in totaal ruim 24.000 kinderen. Daarmee zijn we de grootste professionele organisatie op dit gebied. De kindercentra zijn ondergebracht in 20 rayons. Voor het rayon Zuid- Holland zijn wij per 1 september 2002 op zoek naar een enthousiaste (16-24 uur per week, eventueel uitbreiding per 01-01-2003) In deze functie ben je verantwoordelijk voor het scheppen van een werk omgeving waarin de ontwikkeling van zelfwerkende teams optimaal tot zijn recht komt. Je coacht de groepsleiding bij zowel de dagelijkse acti viteiten als hun eigen ontwikkeling, je begeleidt de pedagogiekontwikke- ling en je draagt bij aan de beoogde cultuurverandering. Daarnaast heb je een rol bij de in- en doorstroom van personeel. Binnen de kaders van het jaarlijks vastgestelde activiteitenplan heb je de bevoegdheid zelfstandig te handelen. Je rapporteert rechtstreeks aan de rayonmanager. Achtergrond In verband met de zwaarte van deze functie verwachten wij een MBO+/HBO werk- en denkniveau. Je bent vaardig in het omgaan met ver anderingen en het coachen van groepen en individuen. Daartoe beschik je over goede communicatieve vaardigheden en een inspirerende en resul taatgerichte instelling. Je klantgerichtheid komt tot uiting in een respect volle en integere persoonlijkheid. Aanbod Wij bieden je een verantwoordelijke en volop in ontwikkeling zijnde functie waarin je uitgedaagd wordt om het beste uit mensen te halen. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang, minimaal 1.975.85 en maximaal 2.343,29 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Medewerkers ontvangen een eindejaarsuitkering van 3,5% en kunnen verder gebruik maken van een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden bestaande uit: pc-project, fietsenplan, kinderopvang en kortingen bij ver zekeringen en winkels. Solliciteren Als ook jij wilt werken aan de beste kinderopvang, stuur dan vóór 14 juli 2002 een sollicitatiebrief met CV naar Kindercentrum Wolkewietje, Gruenepad 2,2203 EZ Noordwijk, onder vermelding van 'Competentiemanager'. Of mail je brief naar: solliciteren@kov.humanitas.nl. Eerst meer weten? Wil je eerst nog wat aanvullende informatie over deze functie? Bel dan met Gisela van Delft (rayonmanager) via telefoonnummer 06 - 53 6815 50 of met Roos de Mooy (competentiemanager) via telefoonnummer 071 - 36 29 059. Algemene informatie over onze organisatie vind je op onze website: www.humanltas-kov.nl. STICHTING HUMANITAS S T I G H T E R i PARTNERS Werken voor zeer leuke cliënten binnen Top MK8 Stighter Partners is een jong, professioneel en dynamisch accountantskantoor met vestigingen in Amsterdam, Alkmaar en Haarlem. Wij beschikken over een interessant cliëntenpakket. Naast nationaal en internationaal opererende ondernemingen, behoren eveneens topsportorganisaties en bekende Nederlanders tot onze cliëntenkring. Vanwege de sterke groei van onze praktijk zijn wij op zoek naar: Flexibel, creatief, teamworker, ondernemend en no-nonsens Voldoe je aan de bovenstaande aspecten en streef je net als onze huidige collega's naar een hoge mate van kwaliteit van dienstverlening in een kleinschalige omgeving? Dan ga je zelfstandig of met ervaren collega's jaarrekeningcontroles of due-diligence werkzaamheden verrichten. Daarnaast adviseer je onze cliënten op het gebied van de administratieve organisatie. WIJ VRAGEN: - Opleiding gericht op accountancy; - Zowel starters als mensen met ervaring; - Communicatief vaardige en daadkrachtige mensen; - Gevoel voor humor. WIJ BIEDEN: Een jonge en enthousiaste organisatie waar ruimte wordt geboden voor persoonlijke ontwikkeling. Je krijgt een creatieve en uitdagende functie in een omgeving van gedreven collega's met een hoog serviceniveau en korte communicatielijnen. Binnen Stighter Partners wordt veel aandacht besteed aan de begeleiding en coaching van nieuwe medewerkers. Uitstekende arbeidsvoorwaarden (minstens zo uitstekend als die van de grote kantoren) en indien van toepassing, completeert een auto van de zaak het geheel. Ben je geïnteresseerd? Bel, mail of schrijf naar: Stighter Partners Registeraccountants en Belastingadviseurs T.a.v. Paul de Goed RA Koninginneweg 20 1075 CX Amsterdam tel.(020)5709191 reacties@stighter.nl www.stighter.nl WERKEN BIJ STIGHTER PARTNERS Bloembollencentrale De Ree Holland b.v. Is sinds 1950 een exporterende onderneming. Er wordt naar alle /an Europa geëxporteerd. Wij zijn gespecialiseerd in het verpakken, distribueren en vermarkten van bloembollen /ij consumenten-verpakkingen voor tuincentra, hobby-, bouw- en supennarkten en postorder-bedrijven. Bloembé centrale De Ree Holland b.v. is één van de grootste in haar branche. Kwaliteits- arbo- en milieuzorg (KAM) en 1 informatie- en communicatietechnologie (ICT) hebben wij hoog in het vaandel staan. Het bedrijf heeft een kwaliteits- en milieuzorgsysteem ingevoerd dat voldoet aan de internationale ISO 9001- en ISO 14001-nom Gezien :ien ons streven naar voortdurende professionalisering en de daarmee gepaard gaande intensieve veranderingstrajecten zijn wij op zoek naar een enthousiaste Medewerker ICT en KAM-zorg M/V (FULLTIME) De werkzaamheden bestaan o.a. uit: rapportage aan de directievertegenwoordiger coördinatie bij systeembeheer i.s.m. collega en externe systeembeheerders en softwareontwikkelaars ontwerp inrichting en onderhoud database-structuur van Lotus Notes i.s.m. extem softwaretoeleverancier vastleggeTf en analyseren van managementinformatie mede verder ontwikkelen en onderhouden zorgsystemen mede voorbereiden, uitvoeren en rapporteren interne audits registratie en onderzoek non-conformiteiten diverse veranderingsprojecten helpen voorbereiden en doorvoeren diverse ondersteunende werkzaamheden t.b.v. directie en directievertegenwoordiger Functie-eisen: een bedrijfskundige opleiding op HBO-niveau met oriët richting ICT kennis van en bij voorkeur enige (project-)ervaring rondt KAM en ICT Leeftijd: tussen 22 en 35 jaar een brede bedrijfskundige interesse bij voorkeur kennis van Lotus Notes kennis van Windows 2000 en MS-Office affiniteit met agribusiness goede sociale vaardigheden en servicegerichte instelling 1 analytisch denkvermogen overtuigingskracht zelfstandig en in teamverband werkend bereid gerichte cursussen te volgen geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden je: Een uitdagende baan in een internationale werkomgeving. Salariëring overeenkomstig de zwaarte van de functie met als uitgangpunt de CAO voor de bloembollenhandel. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een gezellige werksfeer in een modem vooruitstrevend kantoor. Voldoe je aan bovenstaand profiel en wil je werken bij een dynamisch bedrijf, stuur dan Je sollcitatiebrief voorzien van curriculum vitae, binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie, naar ons postadres of per e-mail aan: Bloembollencentrale De Ree Holland b.v. T.a.v. de heer Ir. G. J. Valk, directievertegenwoordiger Postbus 39 2160 AA Lisse personeelszaken©deree-flowerbulbs.nl G EM E ENT E Bent u een ervaren medewerker op het gebied van sociale zeke en werkgelegenheid? Solliciteer dan naar de functie van (20-23 uur per week) Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand ai de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners cn meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. i! Uw functie Gf De Sector Samenleving kent onder andere de afdeling Sociale Zaken Werkgelegenheid, bestaande uit een drietal bureaus, waaronder het bun 06 Financiële Hulpverlening Maatschappelijk Werk. Dit bureau verricht werkzaamheden op het gebied van zorg, werk en inkomen Als bijstand maatschappelijk werker met een eigen klantenbestand voert u de wettel regelingen uit die op deze terreinen betrekking hebben, zoals de Abw, li Win, W1W, ID banen en WVG. Op dit brede en afwisselende terrein hoi gp spreekuur voor uw cliënten, rapporteert u en stelt u adviezen op. Het bi heeft een eigen Werk Service Punt, waarin u bij toerbeurt een adviseren pg bemiddelende taak heeft. s! Wij vragen een medewerker met een HBO-opleiding maatschappelijk werk of een v 131 gelijkbare opleiding en kennis van de door de afdeling uit te voeren wei en regelingen en relevante werkervaring bij een afdeling sociale zaken U beschikt verder over goede contactuele en redactionele vaardigheden jq Wij bieden een salaris van maximaal 2.654,- bruto per maand (functioneel schaa! op basis van een volledige betrekking. Inpassing is afhankelijk van opl< g en ervaring. Mogelijkheden voor (bij)scholing op het gebied van zorg, en inkomen zijn beschikbaar. U zult werken in een goed georganiseerd! IQ afdeling met aandacht voor en begeleiding van het persoonlijk function De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen ov goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werkiijdenregelin gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, kinderopvangrege ISlf en mogelijkheden om volgens een cafetariamodel verlofdagen te (ver)k en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen. Bij blijvend functioneren behoort plaatsing in de uitloopschaal tol de mogelijkhede gei be w Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot mei Th van Huizen, telefoon 071-40 62 320, hoofd van het Bureau Financ Hulpverlening Maatschappelijk Werk of de heer A. Barnhoorn, telefi 071-40 62 321. Algemene informatie over de Gemeente Katwijk vind www.katwiik.nl Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 8 juli a s. sturen naar de Gemeei Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, anti nummer 14009, 2220 VB Katwijk,.onder vermelding van vacaturenu: 22S/02/01 op brief en enveloppe Een postzegel plakken is niet nodig. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-40 62 397 of mailei het emailadres, vacatures@katwijk.nl Dc gemeente Katwijk voert een modern personeelsbeleid waarin flexibiliteit en mobili- teil centraal slaan Ook streeft de gemeente naar een evenredige vcilcgenwoonliging ACQUISITIEW van allochtone en gehandicapte medewerkers, zoals bedoeld in dc Wet SAMEN en de QP PflUS C WACW Zij. mits zij voldoen aan de gestelde eisen, worden uilgenodigd te solliciteren. Kaaskeuken B.V. is gespecialiseerd in het maken van kaaslekkernijen. Daarmee iaat de Kaaskeuken zien dat kaa meer is dan dagelijks broodbeleg. Op basis van hoogwaardige buitenlandse- en hollandse kazen worden dageiijk unieke kaasproducten gemaakt, die niet alleen uitblinken in smaak, maar ook in uiterlijk. Om de groei in ons HACCI en BRC-gecertiftceerde bedrijf de juiste vorm te kunnen geven nodigen wij u uit te solliciteren naar de functie van: FUNCTIEOMSCHRIJVING: Ontwikkelen, implementeren en bewaken van het productiebeleid, concepten en werkmethodes. Zorgdragen voor een goede organisatie van mensen en middelen. Eindverantwoordelijk voor het totale productieproces. Rapporteert rechtstreeks aan de directie. PROFIEL: Minimaal HBO-werkniveau, bij voorkeur met technische opleiding. Aantoonbare ervaring in vergelijkbare functie en branche. Sparringpartner voor zowel medewerkers als directie Besluitvaardig, daadkrachtig en flexibel. Kaaskeuken B.V. biedt een uitdagende baan met toekomst en ontwikkelingen waarin de bijdrage van de productim manager bepalend is voor het succes ervan. Wij bieden naast uitstekende arbeidsvoorwaarden een omgeving waai in ambities tot uitvoering kunnen worden gebracht. Voor meer informatie: Roel Tromp, telefoon 0252-525626 The Golden Taste Mocht u belangstelling hebben voor deze functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV aan: Kaaskeuken B.V. Postbus 116 2180 AC HILLECt

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20