Personeel Personeel Personeel Wonen Wonen Wonen Wonen en mmmi kamerverhuurpanden laxSedéjaf makeU^^ PROPER M 1 Hoe lang moet ik nog omrijden? Z7 Te koop gevraagd: in Leiden-Centrum tel.06-53 23 15 65 Makelaardij TE HUUR u -Q - Hftu www.leidschdagblad.nl Je huis in de krant brengt mensen over de vloe Verkeerskrarit Z&TERDAG 8 JUNI 2002 FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve brancheorganisatie waar circa 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. De vereniging bestaat uit drie secties de Sectie Carrosseriebouw (ca. 230 leden), de Sectie Schadeherstel (ca. 1400 leden) en de Sectie Aanverwante bedrijven (ca. 425 leden). Op tal van terreinen behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden economisch en sociaal economische aan gelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, milieu- en arbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. Voor de Sectie Carrosseriebouw zoekt FOCWA een SECRETARESSE Voor gemiddeld 32 of 38 uur per week DE FUNCTIE Je draagt zorg voor een goede secretariële ondersteuning van de secretaris en medewerkers van de Sectie Carrosseriebouw. Je bent belast met het voorberei den, coördineren, notuleren en uit werken van bestuursvergaderingen en andere overlegorganen. Voorts verwerk je nieuws t.b.v. de wekelijkse nieuwsservice en ver richt je (ondersteunende) werkzaam heden voor diverse projecten en alle overige voorkomende activiteiten die bij de functie horen, zoals het verzenden van circulaires en nieuwsbrieven, het verzorgen van lidmaatschapsaanvragen, het bij houden van het leden- en relatie bestand. Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand met een afgeronde middelbare schoolopleiding (mini maal Havo) en een secretaresseop leiding. Je hebt kennis van en erva ring met automatisering (o.m. Word en Lotus Notes). Je hebt een service verlenende en flexibele instelling, bent accuraat en beschikt over goede communicatieve, redactionele en organisatorische vaardigheden. WAT BIEDEN WE Het gaat om een in hoge mate zelf standige functie binnen een klein team, met behoorlijk wat afwisselihg en ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een informele organisatie, waar een positief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Henk Bos, secretaris sectie Carrosseriebouw of Hanny Heemskerk, Office Manager, tel. 0252 - 265 222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicita tiebrief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA, kijk dan op www.focwa.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OP ZOEK NAAR KANTOORRUIMTE!!! Ca. 1500 m2 in Den Haag, op unieke zichtlokatie langs de A4, eventueel mogelijk in kombinatie met ca. 600 m2 bedrijfshal, voor informatie w ww. vanderhorst .org SNOEKLAAN 111 TE VOORHOUT Zeer fraaie halfvrijstaande woning aan waterpartij gele gen met royale zonnige brede tuin (ca. 15 meter breed en ca. 9 meter diep) op het westen met terras aan het water en grote garage. Tevens is er parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein. Begane grond: hal, met marmeren vloer, toilet, royale woonkamer met massief Amerikaans eiken vloer, luxe open Siematic keuken met kookeiland met kookplaat, af zuigkap, koelkast, combi-magnetron en vaatwasser, bij keuken met aansluiting wasmachine en droger, grote ga rage met kastenwand. 1e Verdieping: overloop, badkamer met douche scherm, wastafel in luxe meubel, design radiator en toi let, royale ouderslaapkamer (vm. 2 kamers) met vaste kastenwand, drie slaapkamers. 2e Verdieping: grote vliering met c.v.-kombiketel en me chanische ventilatie, kleine vliering. Bwjr. 1997, opp. grond 294 m2. Inhoud woning 640 m3. Vraagprijs 529.000,- k.k. Aanvaarding in overleg Informatie: Max Sedelaar Makelaars, Componistenlaan 71, 2215 SP Voorhout telefoon 0252-21 42 43. O TE KOOP a TE HUUB O VERKOCHTD VERHUURD e hoekwoning met garage TERWEEWEG 146 In "Oud Oegstgeest"gelegen en fraai aangelegde tu kels en uitvalswegen. Beg. gr.: entree, hal met trapkast, toilet, uitgebouwde woonka mer met fraaie parketvloer en open haard, gesloten keuken met deur naar tuin. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers waarvan één met balkon, bad kamer met combinatie bad/douche, 2e toilet, dakterras (Z) met zonnescherm. 2e et.: overloop met w.m.a. en 4e kamer met dakkapel aan achterzijde. De woning is zowel binnen als buiten in goede staat van onderhoud. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 545.000, - k. k. Tel. 071-519 09 09 Fax 071-519 09 08 Passage 9, Postbus 1056,2340 BB Oegstgeest www.proper-makelaardij.nl BEDRIJFSHUISVESTING Hoge Rijndijk 211 te Zoeterwoude Representatief kantoorpand met bedrijfsruimte Kantoor circa 445 m7 bedrijfsruimte circa 340 m* - absolute zichtlokatie - uitstekende ontsluiting naar Rijksweg prima parkeerfaciliteiten hoogwaardig opleveringsniveau eventueel in delen te huur koop bespreekbaar Huurprijs: kantoor 102,- p/m2 per jaar, Bedrijfsruimte 34.000,- per jaar Koopsom: n.o.t.k. Prijzen zijn te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting NVM'BOG LEIDEN TEL (071 >5233277 .basis.nl jema il:inlb@< basis.nl .-3 8 Admiraal de Ruyterlaan 7, Oegstgeest 365.000 Karakteristiek herenhuis, twee onder een kap, met voor- en achtera en oprit naar vrijstaande garage. Rustig en groen gelegen, nabij vj kels, scholen, sport en recreatie. Ind.: entree opzij, hal, toilet, kelderlc royale, L-vormige woonkmr m. parket, deels uitgeb. keuken. 1e Ve overloop, 3 slaapkmrs, badkmr m. ligbad, toilet, wastafel, w.m.a. enl gang n. klein balkon. 2e Verd.: kleine kmr m. wastafel en toilet, berglr zolderkmr m. dakkapel en berging. Ruime stenen garage m. vlied Verwarming d.m.v. C.V. m. moederhaard. De woning behoeft mode sering. Laan van Arenstein 10, Oegstgeest 410.C Sfeervol, geschakeld (vrijwel vrijstaand) woonhuis met voortuin en zj nige ruime achtertuin (Z) met schuur en garage. Mooie ligging in rus en groene omg. m. scholen, winkels,bushaltes en uitvalswegen vlal Ind.: hal m. toilet en kelder, grote uitgeb. woonkeuken en toegang toll rage/schuur. Woonkmr m. erker, schoorsteenmantel en zij-(studeerï m. tuindeur. 1e Verd.: 3 slaapkmrs m. ingeb. kasten en balkon aanl terzijde, badkmr m. douche, wastafel en toilet. Luik n. zolderruimte! dakkapel (geen stahoogte). Ged.v.z.v. dubbel glas. Het huis is nog inl ginele staat. Herensingel 21, Leiden 181.1 Leuke stadswoning met patio, aantrekkelijk gelegen aan de singel, het centrum. De woning is goed onderhouden. Ind.: entree, hal, m l mr.met open haard, keuken m. gaskookplaat, afzuigkap, koelkast provisiekast, hal, toilet. Aangebouwde stenen berging. 1e Et.: overt met ingebouwde kast, voorslaapkmr. met balkon, badkmr. met ligt toilet en wastafel, achterkmr m. toegang tot een ruim dakterras. 1970 Kamerlingh Onnesplein 1, Leiden 311.1 Karakteristieke hoekwoning in de Professorenwijk met vrij uitzicht] pe achtertuin, royale schuur en achterom. Ind.: vestibule, hal, toiU checombinatie, woonkmr en suite m opensl. deuren n. tuin, keul ingeb. koelkast, oven, kookplaat en geiser, veel kastruimte. 1e Et, toilet, 4 slaapkmrs, vaste kastruimte, wastafels en vernieuwd balkon Et.: 2 zolderkmrs m. dakkapel, open zolderruimte geschikt voor het ken van een kamer, vaste kastruimte, luik naar royaal bemeten or vloerde vliering. Bwjr. ca. 1938. V.z.v gaskachels, electrische rolluike achterzijde. Zeer gunstig gelegen t.o.v. busverbindingen, in directe bijheid v. NS-station Lammenschans m. goede parkeermogelijkhed STAAT HIER NIET BIJ WAT U ZOEKT? Bel even en u ontvangt een exemplaar van onze woningkrant. Boordevol aanbiedir Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest. Tel. 071 - 519 19 19, Fax 071 51919 29 e-mail: makelaar@eigen-haard.nl En de makelaar weet van wanten en kranten. Op den Claver 5, Rijnsburg 240.000, Royale eengezinswoning met vrij uitzicht over plantsoen, voor- en dj pe achtertuin (Z/O), stenen schuur en achterom. Aantrekkelijk gelegt nabij kinderspeelplaats, scholen, winkels,openbaar vervoer en uitval wegen. Ind.: hal m. toilet, zonnige Z-vormige woonkmr. m. parketvloe ruime keuken m. geiser. 1e Et.: overloop, drie ruime slaapkmrs, badle mer m. douche, toilet, wastafel en w.m.a.. Vaste trap n. 2e Et.: rum overloop, zolderkmr m. dakkapel, bergruimte en wastafel. Het huis deels v.z.v. hardhouten kozijnen en dubbel glas,het dak is geïsoleer Desgewenst is nabij gelegen garagebox apart te koop. Aert van Neslaan 432, Oegstgeest 122.000, Sfeervol tweekamer appartement met bijzonder mooi uitzicht over h groen van een groot plantsoen en vijver. Zeer gunstige, rustige local op loop afstand van winkelcentrum Lange Voort, bushaltes en ruin parkeergelegenheid. Gelegen op de 4e etage van gebouw v.z.v. liften eigen berging. Ind: Vestibule m. kast, hal m. kastenwand, toilet, ruif slaakamer m. wastafel en badkamer m. douche, L-woonkamer m. roya balkon (O) en aparte keuken. Prima onderhouden. Servicekosti 130,69 p.m. incl. voorschot CV. Menno ter Braaklaan 9, Oegstgeest 269.900 Royaal, modern gezinshuis met voor- en zonnige ruime achtertuin (Z met schuur en achterom. Rustige ligging in groene woonomgeving scholen, winkels, uitvalswegen en bushalte in de directe nabijheid. I hal m.t toilet, ruime woonkmr m. trapkast, deur n. terras en tuin en do loop n. royale halt-open keuken m. moderne inrichting (Siematic) Verd.: 3 slaapkmrs, badkmr m. ligbad, douche, toilet en wastafel Verd.: overloop m. studeerhoek, wasmach. ruimte en C.V.-combiket( mooie zolderkmrs m. dakkapellen, bergruimtes en luik n. flinke bergj der. De parterre is v.z.v. laminaatvloer en witte plavuizen in de keuke Toorenveltstraat 12, Oegstgeest 315.000 Vooroorlogs herenhuis m. voor- en zonnige achtertuin (z) m. ste schuur en achterom. Aantrekkelijk en rustig gelegen, op korte afsta van alle voorzieningen zoals, winkels, openb. vervoer, scholen, spor recreatie. Ind: gang, toilet, trapkast, ruime woonkmr (ca. 3,40 x 9,65 plavuizen vloer en open haard, open keuken, bijkeuken. 1e Verd: loop, ingeb. kast, badkmr m. 2e toilet, ligbad en wastafel, 3 slaapk („n m. inbouwkasten en balkon). 2e Verd: overloop, achterkmr m. kapel en wastafel, voorzolder m. inbouwkast en vliering. Opstelling combiketel (2001). Bouwjr. 1939.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40