Personeel Personeel Personeel Personeel herintredende verpleegkundigen Pf/etlanden Gemeente Wassenaar 4 expert Kies daarom voor de succesformule van Expert. Secretaresse sa y. 1 - Werktuigkundig opzichter m/v Kennemer Gasthuis 12 ERDAG 8 JUNI 2002 Als zelfstandig ondernemer moet je de juiste keuzes maken. Kies daarom voor de succesformule van Expert. Stel je voor. Je eigen zaak. Je eigen Expert-zaak. Waar je je individuele kwaliteiten kunt combineren met de kracht en support van de grootste marketing organisatie in home-elektronica. Met een schitterend assortiment. Met een service-niveau waar je u tegen zegt. Start je eigen Expert-zaak Expert is op zoek naar experts die de stap naar zelfstandigheid willen zetten. Expert is een partner die U centrale onder steuning biedt met ondermeer groot schalige inkoop en landelijke marketing. Expert biedt u de schaalgrootte waar mee u sterk staat tussen, maar vooral ten opzichte van uw concurrenten. Met de beste naam. Met de beste toekomst perspectieven. Met de beste winkel formule. Met de beste service, dankzij de persoonlijke betrokkenheid van de Expert ondernemer, krijgt en houdt u tevreden klanten. Met vrijwel alle merken en modellen in het assortiment slaagt uw klant altijd. En met de beste prijs kwaliteit verhouding blijft u uw concurrenten een stap voor. Expert is voor velen een des kundig en betrouwbaar adres. De consu ment houdt van deze helderheid. Resultaat? Vele tevreden en trouwe klanten. Met meer dan 200 winkels in Nederland is Expert de nummer 1 in de branche. Het beleid is gericht op continue groei. Het merk wordt steeds aantrek kelijker" gemaakt voor consumenten. We hebben een hechte klantenkring. En we zijn volop bezig dat voor de toekomst te waarborgen. Kies ook voor Expert. Topondernemers, bedrijfslei ders of topverkopers die de stap naar zelfstandigheid willen zetten, bellen (033) 247 28 56 en vragen Janny van de Kraats om meer informatie. DAAR WORD JE WIJZER VAN ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden t.a.v. dienst PO&O Aaltje Noordewieriaan 50 2324 KS Leiden Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorg centrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 mensen. Het secretariaat van Stichting Zorgcentra Vlietlan den, gehuisvest binnen locatie Zuydtwijck, biedt administratieve en secretariële ondersteuning aan directie, management en ondersteunende diensten van de drie locaties. Per direct zoeken wij voor het secretariaat een m/v voor 23 uur per week Vacaturenummer 2002.4 Functie-inhoud: Enerzijds biedt de secretaresse ondersteuning aan één van de locatiemanagers en anderzijds worden algemene secretariaatswerkzaamheden in teamverband verricht. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: - Voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen. - In- en externe correspondentie. - Postbehandeling en archivering. - Uitwerken van notities, rapporten en jaar stukken. - Afhandeling van binnenkomende telefoon gesprekken. - Agendabeheer. Stichting Zorgcentra Vlietlanden zoekt kandidaten met: - Een gerichte vooropleiding. - Ervaring in genoemde werkzaamheden. - Kennis van MS Office. - Een goede mondelinge en met name schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. - Sociale vaardigheden en een gezonde dosis humor. Stichting Zorgcentra Vlietlanden biedt: - Afwisselend werk met voldoende mogelijk heden voor eigen inbreng en creativiteit. - Een goede en ontspannen werksfeer. - Arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Inschaling in FWG functiegroep 35, maximaal 2.024,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. - Een spaarloonregeling, goede pensioen regeling, kinderopvangregeling, binnenshuis opvang voor schoolgaande kinderen tijdens de zomervakantie. - De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie aangegaan voor één jaar. Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief vóór 18 juni a.s., onder ver melding van het vacature nummer, naar bovenstaand adres. Voor meer informatie over deze functie kan je contact opnemen met Hannie Bodt, hoofd secre tariaat, telefoonnummer 071 - 579 83 00. Tevens bestaat de mogelijkheid om per e-mail te reageren via solliciteren® zorgcentravlietlanden.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wassenaar is een aantrek kelijke woon- en werk- gemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderde len: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuurs- ondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www. wassenaar, nl. 'Ts De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: de behoeften van burgers en bedrijven dienen daarbij steeds als uitgangspunt. Klantgericht heid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit is voortdurend het streven. Instrumenten bij dit organisatie-ontwikkelingsproces zijn onder meer inte graal management, interactieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organisatie leggen van verantwoordelijkheden, cultuurverandering en management development. Deze veranderende organisatie vraagt om medewerkers die over de grenzen van hun eigen vakgebied kunnen kijken, samenwerkingsgericht zijn en op een open wijze communiceren. Bij de afdeling Bouwkunde is de vacature ontstaan van: voor 36 uur per week Functie-inhoud: - het voorbereiden en begeleiden van installatietechnische (onderhouds-, verbouw- en nieuwbouw-)werkzaamheden ten behoeve van gemeentelijke accommodaties; - energie-coördinatie, legionellapreventie en andere installatie-gerelateerde werkzaamheden maken onderdeel uit van de functie. Functie-eisen: - MBO-opleiding; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - beschikken over goede communicatieve vaardigheden; - bekend zijn met het werken met geautomatiseerde bestanden; - u bent integer en hebt een collegiale instelling. Wat bieden wij: Een afwisselende en veelzijdige baan met uitstekende ontplooiingsmogelijk heden in een prettige en collegiale sfeer. Voor deze functie geldt, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 2.654,- bruto per maand (niveau 8), exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. De gemeente Wassenaar heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals ruime opleidingsmogelijkheden, kinderopvang, variabele werktijden, PC-privé regeling, spaarloonregeling, collectieve verzekeringen en een gunstige hypotheekregeling. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A.M.A. Vriens, senior medewerker bouwkundig beleid, van de afdeling Bouwkunde, telefoon: 070 - 512 22 71. Werving voor deze functie vindt gelijktijdig intern plaats. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: het College van burgemeester en wethouders van Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. U kunt ook reageren via e-mail: vacatures@wassenaar.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met zo'n 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. De ligging nabij Amsterdam en Zandvoort maakt het Kennemer Gasthuis tot een aantrekkelijke werkplek. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gerenoveerd. Het Kennemer Gasthuis is op zoek naar Het Kennemer Gasthuis heeft een speciaal traject ontwikkeld voor herintredende verpleegkundigen Dit traject start 2 september 2002 en duurt een halfjaar. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Wat verwachten wij van u: Als u een diploma A-verpleegkundige of HBO-V heeft en beschikt over goede communicatieve vaardigheden, enthousiast bent. initiatief toont en flexibel bent en minimaal 24 uur per week inzetbaar, willen we u graag op de hoogte brengen van de mogelijkheden binnen het Kennemer Gasthuis. Wat kunt u van ons verwachten: Wij bieden u de kans om door middel van scholing en begeleiding opnieuw als zelfstandig verpleeg kundige op iedere reguliere verpleegafdeling te kunnen werken. Tijdens dit traject heeft u geva rieerde werkzaamheden en maakt u onderdeel uit van een professioneel team. Na afloop van het herintrederstraject zijn flex- en nulurencontracten bespreekbaar, evenals een vast rooster. Arbeidswoorwaarden: Het Kennemer Gasthuis kent aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een bonusregeling voor bepaalde functies, deelname aan een spaarloonregelmg, een pc privé-project, een fietsplan en korting op diverse verzekeringen. Inlichtingen: Als u belangstelling heeft voor het herintreders traject kunt u een informatiepakket en sollicitatie formulier aanvragen door onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar onderstaand adres. U kunt voor informatie ook bellen met Ingnd Rustemeijer, manager opleiding en training, telefoon: (023) 552 54 67 of met Ruud Gaasbeek, hoofd praktijkopleiding, telefoon: (023) 552 45 29. Ik heb belangstelling voor het begeleidingstraject voor herintredende verpleegkundigen en wil hierovei graag worden geïnformeerd. Naam: T elefoonnummer: Postcode woonplaats: Dit strookje a.u.b. sturen naar: Kennemer Gasthuis, afdeling opleiding en training, t.a.v Ingrid Rustemeijer, Antwoordnummer 900, 2000 VB Haarlem (een postzegel is niet nodig). ^uisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 35