JÉ Personeel Personeel UW MANIER importeur. j 2 nieuwbouw timmerlieden ^ego% OUDSHOORN gebruik je hoofd nou eens! BOUWBEDRIJF U,V HUURMAN LEIDEN BV LEIDEN Welke Custumer Services Assistant is ook zélf graag een tevreden klant? CUSTOMER SERVICES ASSISTANT HELEmnnL<@> hyutidri ir randstad Jwf PAGO Een lid van de raad van commissarissen Applicatiebeheerder ICT (m/v) Ai BEDANKTVOOR GIRO 26000 ia Personeelsfunctionaris m/» ^isierafor ZATERDAG 8 JUNI 2002 Ja, we weten het: jij als vakman in de bouw werkt het liefst met je handen. Je houdt van je vak en je bent trots op het werk dat je levert. Maar juist daarom zijn er van die momenten dat je even je handen moet vergeten om je gezonde verstand te laten spreken. Want je kunt nu aan de slag bij een werkgever waar jij als vakman optimaal uit de verf komt: Bouwbedrijf Huurman Leiden. Huurman Leiden zoekt: Zin om écht iets moois van je vak te maken? Stuur dan snel je sollicitatie naar Bouwbedrijf Huurman Leiden, Postbus 1111, 2302 BC Leiden of neem telefonisch contact op met de heer J. Hopman of de heer B.S. Kortman, tel: (071) 576 93 41. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bouwen met huurman daar komt iets moois van Greenib Car b.v. is de zelfstandige importeur van Hyundai, één van de snelstgroeiende automerken in de wereld. Op basis van eigen marktanalyses importeren wij een op de Nederlandse markt toegesneden range van automodellen. Samen met circa 100 professio nele dealerbedrijven staat dit garant voor een uitstekend marktbereik met modellen en accessoires die aanslaan in de markt. Het hoofdkantoor in Sassenheim (met circa 75 gemotiveerde medewerkers) leidt al onze activiteiten. Onze organisatie kenmerkt zich door korte communicatielijnen, waar werken aan schijnbaar tegenstrijdige competenties als snel doordacht, eigenzinnig gezamenlijk, gedreven gedegen een belangrijk deel van de cultuur vormt. Op dit moment zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) die in aanmerking wil komen voor de volgende functie: die streeft naar meer dan tevreden klanten Uw functie: Het imago van Hyundai is mede gebaseerd op een effectieve communicatie met de brede doelgroep van Hyundai-rijders. Naast standaardvragen over prijzen, modellen en accessoires is er ook ruimte voor persoonlijke op- en aanmerkingen en klach ten. De afdeling Customer Services coördineert deze vragen en klachten zowel intern als extern. Voor dit team zoeken wij een klantvriendelijke col lega. De Customer Services Assistant is gewend om in een organisatie te werken die zich kenmerkt door korte, directe communicatielijnen met een no-nonsense aanpak. Waar als het mogelijk is ook een goed gevoel voor* humor aanwezig is die op een professionele manier gecombineerd wordt met een gezonde dosis vechtlust. U biedt: Een opleiding op MBO-niveau door studie dan wel werkervaring opgebouwd. Een enthousiaste, zelf standige persoonlijkheid met doorzettingsvermo gen. U kunt zich goed inleven in de problematiek van de klant en u heeft een bijzondere klantvrien delijke instelling. Commercieel inzicht, prioriteiten stellen en een gestructureerde aanpak zijn hierbij vanzelfsprekend. Technische (automobiel)kennis is een pré. Uiteraard bent u communicatief vaardig en kunt u snel schakelen tussen diverse niveaus. Inventiviteit, humor en teamspirit zijn minstens zo belangrijk. U krijgt: Een zelfstandige functie in een dynamische organisatie; Een plek in een enthousiast team van zeer betrokken medewerkers; Een salaris passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen uw brief voorzien van C.V. aan Greenib Car b.v. ter attentie van mevrouw M. Duijs, Postbus 281, 2170 AG SASSENHEIM. U kunt ook een email sturen naar: mduijs@greenibcar.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werkervaring. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Young Professional m/v Als je pas bent afgestudeerd, moet je nog ontdekken wat jouw mogelijkheden zijn op de arbeidsmarkt. Je wilt natuurlijk een baan die bij je past, op een manier die bij je past Voor advies hierin kun je terecht bij Randstad Young Professionals Leiden. Young Professionals is voor afgestudeerde hbo'ers en wo'ers met maximaal driejaar werkervaring. Je hebt talent, je bent ambitieus en bepaalt zelf hoe je wilt werken. Onze experts geven advies en begeleiden je tijdens je zoektocht naar een vaste baan, een tijde lijke functie of een (interim)project. Zo zoeken wij samen met jou een manier van werken die het beste bij je past. Informatie bij Yvonne Verschragen, tel. (071) 524 95 30, Leiden, Schuttersveld 9 Voor meer vacatures: www.randstad.nl Q) O O X De Hillegomsche Huurdersvereniging met een ledental van 1200 en een eigen onderhouds- servicedienst behartigt de belangen van de huurders in de gemeente Hillegom in de sociale huursector. De Huurdersvereniging heeft een samenwerkingsovereenkomst met de woningstichting PAGO. De Huurdersvereniging heeft, conform de overlegwet huurders-verhuurders, de mogelijkheid een voordracht te doen voor de kwaliteitszetel huurdersbelangen in de Raad van Commissarissen van PAGO. Woningstichting PAGO is met een bestand van 2500 woningen één van de grotere woning corporaties in de Duin- en Bollenstreek en is de enige corporatie in Hillegom. Inclusief de eigen onderhoudsorganisatie werken er 35 medewerkers. PAGO wil een sociaal ondernemer zijn en baseert haar activiteiten op de missie:innovatieve volkshuisvesting, verankerd in de maatschappij". PAGO is in het bezit van het KWH-label, hét kwaliteitslabel voor dienstverlening binnen de sector. PAGO kent een tweelaagse organisatie-structuur conform het Raad van Toezichtmodel. Door het vertrek van één van de commissarissen is er een vacature ontstaan in de raad van Commisssaris- sen van PAGO. In het licht van de profielschets wordt de Hillegomsche Huurdersvereniging betrokken bij de selectieprocedure. In onderling overleg is besloten de wervings- en selectieprocedure gezamenlijk uit te voe ren. Profielschets Wij zoeken een commissaris die beschikt over affiniteit met de volkshuisvesting, affiniteit met bewonersparticipatie en huurdersorganisatie(s), bestuurlijke ervaring bij voorkeur met toezicht houden, een achtergrond op juridisch gebied, of een bouwkundige achtergrond of ervaring met de zorgsector, een academisch werk- en denkniveau, het vermogen om zonder steun en ruggespraak als teamplayer binnen de RvC te functioneren, het vermogen om als sparringpartner op te treden voor de directeur-bestuurder, voldoende inzicht om jaarrekeningen, begrotingen en tussentijdse financiële en algemene rapportages te kunnen interpreteren en beoordelen, een inspirerend en adviserend vermogen. Uw c.v., met korte motivatie, kunt u tot vier weken na het verschijnen van deze advertentire, sturen aan: De heer J.J.J. van Dijk, voorzitter van de Raad van Commissarissen, Olympiaweg 39, 2181 AG Hillegom. Telefoon: 0252 - 521022, e-mail: j.dijk@tref.nl Oudshoorn Leiden is een speciaalzaak in serviezen, bestek, kookartikelen en geschenken Verkoopadviseuse (24-36 uur in de week) Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega, tussen de 18 en 32 jaar, die servicegericht, oplettend,maar vooral vriendelijk en voorkomend is. Ervaring is handig alhoewel er een team van collega's klaarstaat om je alles uit te leggen. Spreken een ongedwongen plezierige werksfeer, een jong team en collegialiteit je aan, bel dan op di. t/m vrij. tussen 10.00 en 17.00 uur voor een afspraak met Robert Bancken ALLES VOOR DE GEDEKTE TAFEL SER* IEZEN CASSETTES GLASSERA IEZEN GESCHENKEN KOOKWINKEL Haarlemmerstraat 165 2312 DP Leiden Tel.: 071 - 514 08 92 Werken als Arbeidsbemiddelaar door een groeiende vraag vanuit de arbeidsmarkt start Princen Group Opleidingen wederom de opleiding Arbeidsbemiddelaar. Deze intensieve en praktijkgerichte opleiding met baanintentie, bereidt werkzoekenden voor op het werkveld van uitzenden, detacheren, werving selectie en reïntegratie. Het betreft een dagopleiding: 16 weken theorie en aansluitend 4 maanden stage bij een organisatie die actief is op het gebied van arbeidsbemiddeling in uw eigen regio. De theorie wordt verzorgd in Hoofddorp (start 12 augustus 2002). Nijmegen (start 12 augustus 2002) en Groningen (start 02 december 2002). Om in aanmerking te komen dient u aan de volgende criteria te voldoen: U heeft een uitkering of u komt in aanmerking voor outplacement: U beschikt over een HBO werk- en denkniveau; U heeft goede commerciële, sociale en communicatieve eigenschappen; U bent fulltime beschikbaar en in bezit van rijbewijs B. Is uw belangstelling gewekt? Stuur een brief met c.v., bij voorkeur per e-mail, naar het betreffend onderstaand adres: Informatie tijdens kantooruren: Opleiding Nijmegen Anne-Marie Oostenrijk Postbus 751 - 5340 AT Oss T.: 0412-650050 E.annemarie.oosterwijkprincen-group.com Opleiding Hoofddorp - Sjoukje Bonekamp Bijlmermeerstraat 12-2131 HG Hoofddorp T.: 023-5610495 of 0412-650050 E.sjoukje.bonekampprincen-group.com Opleiding Groningen - Hans van Zandvliet Steentilstraat 25a/1- 9711 GK Groningen T.: 050-3165942 of 0412-650050 E.: hans.vanzandvliet@princen-group.com Bezoek ook onze website: www.princen-group.com Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.650 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klant gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Binnen het cluster ICT van het Facilitair Bedrijf bestaat een vacature voot naj een doortastende en klantgerichte voor 36 uur per week Werkzaamheden: Beheert en onderhoudt bedrijfsapplicaties, waarbij het accent ligt op het gebied van Zon en DBS; Ondersteunt, adviseert en geeft instructies aan de gebruikers van de applicaties; Ontwerpt en beheert gebruikershandleidingen en procedures; Bewaakt de juistheid, consistentie en volledigheid van de registratie binnen de applicaties; Is hiervoor zowel intern als extern het centrale aanspreekpunt; Draagt zorg voor het testen en implementeren van nieuwe versies van de applicaties; Zorgt ervoor dat de informatievoorziening aan derden soepel verloopt. Wij vragen: Relevante opleiding of ervaring op HBO-niveau op het gebied van informatica; Beschikt over goede communicatieve vaardigheden en weet werkzaam heden efficiënt in te richten; Is prima in staat om de werkzaamheden zelfstandig uitte voeren, maar functioneert ook met plezier in teamverband; Bereidheid om indien nodig ook buiten kantooruren te werken; Bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen binnen het werkgebied. Wij bieden: Een boeiende nieuwe functie waarin u zowel zelfstandig als in team verband werkt. U kunt rekenen op een inwerkprogramma op maat, een goede werkbegeleiding en collegiale samenwerking. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn op basis van opleiding en ervaring vol gens de C.A.O. Thuiszorg (salarisschaal 8, max. 2522,55 bruto per maanlaet op basis van een 36-urige werkweek). Belangstelling: Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Hans Nagelkerke, coördinator ICT, telefoon 071 - 516 14 15. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot twee weken na verschijning va vacature richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Margriet Schuitema, Personeelsadviseur, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen is tevens mogelijk naar m.schuitema@stgr.nl H thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. hr n deiped rke VAN KANKERBESTRIJDING Vragen? Bel, kom, schrijf of surf naar: Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) Sophialaan 8,1075 BR Amsterdam Telefoon- 020 5 700 500 www kankerbestrljding.nl Bel bi) vragen over kanker onze gratis Hulp- en Informatielijn 0800-022 66 22 d 1TV Slorator heeft ruim 30 Jaar ervaring In het produceren en leveren van boeketten voor supermarkten In heel Europa. Met een omzet van 60 miljoen Euro, die door ruim 300 medewerkers gerealiseerd wordt, behoort Slerafor tot de grootste expor teurs van bloeman en planten In Europa. 20 uur per week Samen met onze manager PS.0 zorg je ervoor dat we de juiste mensen binnenhalen en binnen houden. Dat laatste zal niet zo moeilijk zijn want we hebben een leuk team en een zeer aange name werksfeer. Om dat zo te houden hou jij je bezig met een deel van de werving S. selectie, het voeren van sollicitatiege sprekken. het onderhouden van contacten met uitzendbureaus en de media. Daarnaast help je bij de implementatie van het personeelsinformatiesysteem, zorg je voor administratieve ondersteuning bij verzuim, op leidingen en functionerings gesprekken Wij vragen Een afgeronde MBO diploma AP/PB, PS.A of soortgelijk diploma Enige jaren relevante ervaring Affiniteit met personeelswerk Een zakelijke en sociale instelling Wij bieden Een leuke, breed georiënteerde baan in een bloeiende organisatie waar veel aandacht uitgaat naar het ontwikkelen en inzetten van een modern personeelsbeleid Daarnaast kun je rekenen op een marktconform salans en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse? Schrijf of e-mail je sollicitatie en C.V. graag binnen twee weken naar onze Manager Personeel S. Organisatie Conny Allon. De sollicitatiegesprekken worden op 10 juli gehouden Oude Rijnsburgerweg 6 Oegstgeest Postbus 11 2230 AA Rijnsburg T +31 [0)71 71 07 100 F, +31 (0)71 71 07 171 E |obs@sierafor nl aar <45

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 32