rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel U GEEF WAT VRIJE TIJD AAN EPILEPSIE Hoe lang moet il nog omrijden? Kernanalist m/v 2 Basisanalisten m/v Analist m/v Leerling Radiotherapeutisch Laboranten m/v Hoe lang blijft die weg afgesloten? irkeerskrant Nationaal Epilepsie Fonds Verkeerskrant www.leidschdagblad.nl www.leidschdagblad.nl DAC 8 JUNI 2002 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 4 DIVISIE 3 DIVISIE 2 Divisie 4 telt 680 medewerkers en bestaat urt afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. Het betreft Klinische Farmacie en Toxicologie. Centrale Sterilisatiedienst, Radiologie, Medische Microbiologie, Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium, Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium, Dienst Diëtetiek, Dienst Fysiotherapie en Ergotherapie, Dienst Geestelijke Verzorging en Dienst Maatschappelijk Werk Patiëntenservice. Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium (CKHL) is onderdeel van de afdeling Hematologie en vanuit Divisie 4 ver antwoordelijk voor alle hematologische diagnostiek van bloed en beenmerg. Het laboratorium is opgebouwd uit 5 secties en ver richt bepalingen welke de bloedceldiagnostiek, beenmergonder- zoek, immunofenotypering, stollingsonderzoek en moleculaire diagnostiek omvatten. Naast patiëntenzorg wordt ook gepartici peerd in research en onderwijsactiviteiten. Het CKHL is geaccrediteerd door CCKLtest en door de Raad voor Accreditatie (Sterlab). Ten behoeve van de sectie Hematomorfologie en celmerkerty- permg is een vacature voor een: (36 uur per week) Vac.nr. D.02.FL.08.23.LD Functie-inhoud: De analist is primair verantwoordelijk voor de analyse van hema- topoïëtische capaciteit van stamceltransplantaten en onderzoekt, met behulp van cellulair immunologische technieken en flow- cytometrie, welke immunologische cellen een rol spelen bij het klinische effect van immunotherapie bij patiënten. De taken omvatten onder meer: - functionele karakterisatie van hematopoïetische voorloper cellen: - karakterisatie van immuunresponsen met behulp van flowcyto- metrie en functionele cellulair immunologische technieken; - het ontwikkelen van nieuwe detectie-methoden van immuun responsen. Functie-eisen: - voltooide HLO-opleiding of MLO-opieiding met relevante werkervaring: - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - ervaring met celkweek en/of cellulaire immunologische tech nieken strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van 3 jaar Informatie: Nadere inlichtingen .over deze functie worden gaarne verstrekt door drWAF. Marijt (071 - 526 25.06). Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoeken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Bureau Bedrijfsvoering Divisie 4, Sectie P&O, t.a.v. mevrouw A.L. Veldhuyzen, Postzone L2-P (e-mail: a.l.veldhuyzen-boogaard@lumc.nl). Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleeg kundige Basisopleidingen (BVB). Pathologie Pathologie is een klinisch specialisme waarbij kennis van de geneeskunde even belangrijk is als gevoel voor patiënten en col legiale samenwerking. Histologisch, cytologisch en immunohisto- chemisch onderzoek zijn onmisbare schakels in de geneeskundi ge diagnostiek. De afdeling Pathologie van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) is met 16 stafleden, 36 analisten in vaste dienst en 7 arts-assistenten een van de grootste pathologie- afdelingen van Nederland. De afdeling hecht veel waarde aan de combinatie van klinische diagnostiek en wetenschappelijk onder zoek, en het vertalen van onderzoeksresultaten naar toepassin gen in de patiëntenzorg. Binnen de histotechniek van de afdeling Pathologie zijn twee vacatures ontstaan voor basisanalist. Het betreft een structurele plaats en een tijdelijke positie in verband met vervanging bij ziek te. (36 uur per week) Vac.nr. C.02.JK. 13.23.LD Functie-inhoud: - uitvoeren van algemene histologische technieken; - toepassen van diverse specialistische technieken waaronder immuno- en enzymhistochemie; - beheren van de apparatuur. Functie-eisen: - in bezit van een MLO-diploma richting histologie/cytologie; - relevante werkervaring eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen; - goede contactuele eigenschappen en flexibiliteit; - affiniteit met automatisering; - ervaring in immunohistochemische technieken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.179,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een volledige aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Ten behoeve van de structurele positie vindt de aanstelling plaats voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op vast dienst verband. De tweede basisanalist wordt aangesteld voor de duur van 1 jaar Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer L.J.C.M. van den Broek, coördinerend leidinggevende Patiëntenzorg-laboratoria (071 - 526 65 65) of dr. V.TH.B.M. Smit, chef de clinique patiëntenzorg, afdeling Pathologie (071 - 526 91 II en vragen naar pieper 9964). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3, J0-R ta.v. de heer J. Koenhein, P&O-adviseur Divisie 3. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. Hematologie In de sectie Hemostase- enTromboseonderzoek van de afdeling Hematologie wordt onderzoek gedaan naar erfelijke stollings factor afwijkingen (epidemiologisch, klinisch, eiwrtchemisch, en moleculair-biologisch onderzoek van erfelijke bloedingsneiging en erfelijke tromboseneiging). Hieraan, gekoppeld zijn diagnostiek en therapie van trombose. De sectie Hemostase- en Tromboseonderzoek vraagt een: (36 uur per week) Vac.nr. B.02.FK. 16.23.LD Functie-inhoud: Hij/zij zal worden ingeschakeld bij de standaardisering van de protrombine tijd voor controle van orale antistollingstherapie. Functie-eisen: Voltooide opleiding op MLO-niveau. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.179,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voorlopig voor een periode van 1 jaar. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door dn A.M.H.Rvan den Besselaar; biochemicus (071 - 526 18 94). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan P&O Divisie 2, K5-S37. Radiotherapie Op onze afdeling wordt gewerkt met twee simulatoren om het bestralingsgebied nauwkeurig te kunnen lokaliseren. Een simula tor wordt binnenkort vervangen door een ct-scan. Er zijn diver se planningscomputers, waaronder een computer die driedi mensionale berekeningen kan maken. De bestralingen worden uitgevoerd met drie lineaire versnellers.Tijdens de opleiding rou leer je over de verschillende onderdelen van de afdeling om je zo te bekwamen in het vak. Op de afdeling werken ongeveer 30 radiotherapeutisch laboranten, waaronder 4 leerlingen. De afdeling Radiotherapie heeft per 2 september 2002 plaats voor: Vac.nr. B.02.FK. 19.23.23.LD Het beroep van radiotherapeutisch laborant Het beroep van radiotherapeutisch laborant is een uitdagende combinatie van medische, technische en sociale werkzaamheden. Het werk bestaat uit het voorbereiden en uitvoeren van de bestralingsbehandelingen van patiënten met kanker. Tijdens het hele traject is ook de begeleiding van de patiënten een belang rijke taak. Dit alles gebeurt in nauwe samenwerking van een mul tidisciplinair team. Tijdens de voorbereiding van de bestraling wordt het bestralingsgebied gemarkeerd op de huid van de patiënt en vervolgens vastgelegd m.b.v. röntgenfoto's. De bere kening van de bestralingsplannen worden gemaakt met behulp van een (3-D) planningscomputer, de localisatiefoto's en CT- scans. De behandelingen vinden meestal plaats op de zgn. lineai re versnellers, maar soms ook met behulp van brachytherapie, waarbij radioactieve bronnen in het lichaam worden geplaatst De inservice opleiding tot radiotherapeutisch laborant De opleiding tot radiotherapeutisch laborant is een 3 jaar duren de opleiding op HBO-niveau. Als je de beroepsvoorbereidende periode van 10 weken met goed gevolg hebt afgelegd krijg je een leerarbeidsovereenkomst met het ziekenhuis. Het praktische gedeelte van de opleiding wordt op de afdeling radiotherapie verzorgd, het theoretische gedeelte bij het opleidingsinstituut van het Academisch Ziekenhuis Rotterdam. De kosten komen voor rekening van het ziekenhuis. Toelatingseisen: HAVO-/VWO-diploma (instroomprofielen Natuurkunde en Gezondheid ofTechniek met Biologie). Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor Academische Ziekenhuizen. Tijdens de beroepsvoorbereidende periode van 10 weken ontvang je nog geen salaris maar zakgeld. De opleidings- en reiskosten zijn voor rekening van het zieken huis, mits de voorbereidende periode met goed gevolg is afge sloten. Informatie: Wil je meer weten over het vak van radiotherapeutisch laborant dan kun je contact opnemen met Hedwig Duivenvoorden, coördinerend hoofdlaborant Radiotherapie of met Gabri^lle Nieberg, praktijkbegeleider Radiotherapie (071 - 526 29 34 of 07I - 526 19 17). Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie richten aan P&O Divisie 2, K5-S37. Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden COLLECTANTEN GEZOCHT! Het Nationaal Epilepsie Fonds zoekt vrijwilligers voor de jaarlijkse nationale collecte (3 t/m 8 juni). Al is 't maar een paar uur op één avond. De opbrengst van de collecte is van groot belang voor onderzoek, voorlichting, individuele hulp, begeleide vakanties en bijzondere projecten in ontwikkelingslanden. Bel: Henny van Mourik, tel. (030) 6344063. "ZEG GEEN NEE, MAAR HELP MEE! Postbus 270, 3990 GB Houten Telefoon (030) 6344063 Fax (030) 6344060 info@epilepsiefonds.nl www.epilepsie.nl SS

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 25