Personeel Personeel Personeel Personeel Personei deBaan P Werken mode edelme Detentie Toezichthouders Medewerker m/v op onze accountantsafdeling J Teylingereind TEAMLEIDER M/V securicor ■v randstad van Planje B.V. Postbus 66 2250 AB Voorschoten verkoopm< KLM catering services schiphol ZATERDAG 8 JUNI 2002 EYLINGEREIND JEUGDINRICHTING Forensisch Centrum Teylingereind is een particuliere gesloten justitiële opvanginrichting voor 72 jongens in de leeftijd van 12 tot 18'jaar, verdeeld over 6 groepen. Het primaire doel van de inrichting is, naast een veilige bewaring, het bevorderen van een beter sociaal functioneren van de jeugdige. Naast het pedagogisch programma gaat elke jongen naar school. Binnen Forensisch Centrum Teylingereind is de VSO-ZMOK school De Burcht aanwezig. Teylingereind is een organisatie die waarde hecht aan een sterk gemeenschapsgevoel en een rechtvaardige besluitvorming. In totaal zijn er 125 medewerkers in dienst. ROEPSLEIDING GEVRAAGD Voor de verdere uitbouw van onze organisatie komen wij graag in contact met groepsleiders (m/v), die zorg dragen voor de dagelijkse gang van zaken, orde, rust en veiligheid. Verder zet je je in om de jongeren te onder steunen bij het aanleren van sociale vaardigheden, vergroten van de zelfredzaamheid en ben je de stimulator bij het ondernemen van allerlei activiteiten. Ben je minimaal 23 jaar en beschik je overeen relevante MBO/ HBO opleiding of heb je al de nodige werkervaring opgedaan met moeilijk opvoedbare kinderen? Dan ben jij degene die we zoeken. We vragen veel. Om ons doel te bereiken zetten we daar veel tegenover. Arbeidsvoor waarden volgens de CAO-Jeugdhulpverlening. Het salaris, exclusief ORT, bedraagt maximaal 2.398,- bruto per maand. Verder bieden wij aan: studiefaciliteiten, deelname PGGM pensioenregeling, spaarloonregeling, pc privé en een fietsplan. FORMATIEDAG 1 5 JUNI Zaterdag 15 juni houden wij een informatiedag. Wij bieden belangstellenden voor de functie van groepsleider de mogelijkheid nader kennis te maken met ons werk, visie en de werkmogelijkheden. Interesse in een (andere) baan? Dan mag je deze dag niet missen. Wil jij ook graag je doel bereiken kom dan naar onze informatiedag. In verband met veiligheid en privacy verwachten we wel van je dat je van tevoren liefst per e-mail, maar telefonisch of per fax mag natuurlijk ook, je deelname kenbaar maakt. Geef dan gelijktijdig aan welk tijdstip je 1' en 2® voorkeur heeft. De mogelijkheden zijn: 09.30,10.30,11.30 en 12.30 uur. Wij zullen je het tijdstip bevestigen. Ons e-mail adres is: werving@teylingereind.nl. Telefoon (071) 305 55 19 of fax (071) 301 23 78. Het bezoekadres is: Rijksstraatweg 24 te Sassenheim. Wil je nog meer informatie, bezoek dan onze site: www.teylingereind.nl. Forensisch centrum terwijl je wacht! SECRETARESSE Voor een bedrijf in Rijpwetering. De werkzaamheden bestaan uit het distribueren van post, uitwerken van correspondentie, notuleren van vergaderingen en telefoonbehandeling. Je hebt minimaal MBO niveau, zeer goede kennis van de Nederlandse taal en kunt goed overweg met MS-Office. SALES ASSISTENT Voor een relatie in Sassenheim. Je ondersteunt de sales managers en de internationale agenten en kantoren met betrekking tot relatiebeheer en administratieve afhandeling van verkooporders. Functie-eisen goede beheersing van de Nederlandse, Engelse (en bij voorkeur de Duitse taal) en kennis van MS-Office. MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST Voor een bedrijf in Rijnsburg. Takenpakket: o.a. opvolging en afwikkeling van orders, documenten opmaken, klantencontact onderhouden en correspondentie. Ook bied je commerciële en administratieve ondersteuning aan de accountmanagers. Wij zoeken een enthousiaste kandidaat met een goede beheersing van de Franse en Engelse taal en kennis van Word en Excel. Informatie: Miranda Anker. Leiden, Stationsplein 1c. tel. (071) 516 04 50. fr unique ultzendburo Voor onze serviceflats zoeken wij Taken Leiding geven aan keukenmedewerkers Portioneren en regenereren van koelverse maaltijden Gevraagd Zelfstandig kunnen werken Gevoel voor hygiëne Affiniteit met de keuken Werktijden In overleg, hoofdzakelijk tijdens de lunch Eenmaal per 14 dagen een weekenddienst Verder invallen bij ziekte en vakantie van onze doordeweekse keukenmedewerkers Geboden Zelfstandige en afwisselende functie Salaris max. 1534.20 per maand op basis van een 40-urige werkweek Ook vutters en gepensioneerde horecamedewerkers nodigen wij uit om te solliciteren. Voor de periode van 20 juli t/m 11 augustus zoeken wij scholieren die in de keuken willen werken: Leeftijd minimaal 15 jaar Werktijden van 10.30 tot 14.30 uur Salaris 4.54 per uur Sollicitaties Voor telefonische en schriftelijke reacties: De heer N. van Duuren Serviceflat Rossini Rossinidreef 1 2253 GA Voorschoten telnr. 071-5614760 tussen 8.00 en 15.00 uur Securicor Beveiliging bv is, in opdracht van het Ministerie van Justitie, belast met de beveiliging van een aantal detentiecentra. Tevens is zij ver antwoordelijk voor de bewaking van de gedeti neerden in de detentiecentra. In verband met uitbreiding op de locaties Zeist en Bloemendaal wordt met spoed een groot aantal Detentie Toezichthouders gezocht. De functie De Detentie Toezichthouder heeft taken op het gebied van toezicht, begeleiding en registratie van de activiteiten van gedetineerden. De inhoud van de taken liggen op het gebied van de uitvoering van een gestructureerd dagprogramma. Je draait mee in een vol continu dienst met ploegendiensten van 07.00 -15.00 uur, 15.00 - 23.00 uur en van 23.00 «07.00 uur. Op sommige afdelingen wordt in dagdienst gewerkt. Binnen een detentiecentrum kun je op verschillende afdelingen worden ingezet: Transport Portiersloge Badvisitatie Celafdelingen Het profiel Je hebt tenminste een LBO-C/Mavo-diploma of hoger en affiniteit met beveiligen en bewaken. Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen ver voer. Je bent van onbesproken gedrag (geen strafblad). Verder ben je stressbestendig, flexi bel, zelfstandig maar kunt ook in een team werken. Tevens kun je goed uit de voeten Ben jij onze nieuwe Detentie Toezichthouder? binnen een structuur van duidelijke regels en normen, heb je goede sociale vaardigheden en een goede fysieke gesteldheid. Ook ben je bereid in ploegendienst te werken. Kennis van talen als Engels, Frans en/of Spaans is zeer welkom. Gezien de samenstelling van de gedetineerden- groep nodigen wij ook vrouwen uit om te reageren op deze functie. In het bijzonder willen we mensen vragen te reageren die een achtergrond hebben bij Justitie (Gevangeniswezen in het bijzonder) of één van de Defensie onderdelen (ook Vutters of gepensioneerden kunnen reageren). De aanbieding Na een gesprek en het goed doorlopen van de screeningsprocedure krijg je een arbeidscon tract voor een half jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Je salaris en andere arbeidsvoor waarden zijn conform CAO Beveiliging. Je krijgt bij de start een functiegerichte opleiding van 3 dagen. Tevens zul je tijdens je dienstverband ook nog een aantal gerichte trainingen krijgen. Solliciteren per E-mail of per telefoon Informatie bij Leonie Bos, Kanaalstraat 100, 2161JR Lisse, telefoon (0252) 46 69 55. E-mail: leonie.bos@nl.randstad.com Voor meer vacatures: www.randstad.nl accountants- administratieconsulentsn belastingadviseurs 1 a n j e b v Planje B.V. accountants en belastingadviseurs is een regionaal werkzaam accountants- en belastingadviesbureau met vestigingen in Voorschoten en Monster. Haar gevarieerde cliëntenkring bestaat uit ondernemers in het midden- en kleii bedrijf en in diverse dienstverlenende sectoren. Daarnaast bedienen wij onze aangiftepraktijk voor particuliere cliënten. Onze werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van administraties, samenste len van jaarstukken, controles, belastingaangiften en advisering. In onze vestiging te Voorschoten hebben wij de volgende vacature Uw werkzaamheden bestaan uit het onder leiding van een accountant-adminii tieconsulent binnen een team verzorgen van administraties, jaarstukken en aai giften inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting en loon- en omzetbelastinj De gewenste opleiding bevindt zich op HAVO-/MEAO-niveau. Wij gaan er van» dat u bekend bent met het werken met de computer en dat het volgen van aan lende cursussen geen bezwaar is. Indien u geïnteresseerd bent in deze vacature of nadere informatie wilt, dan ki u contact opnemen met de heer S. F. Looije of de heer W. E. Zandbergen (071-5617950). Schriftelijke sollicitaties, met de hand geschreven en voorzien van een curricul vitae, gelieve u te richten aan: aangesloten bij beroepsorganisaties NIVRA, NOVAA, CB. Je hoeft niet rijk tc zijn om je rijk te voelen Stap maar eens binnen bij Siebel Juweliers. Een wereld aan mode in zilver, goud, platina en cdelstaal. Kwalitcitsjuwclen en horloges. Met internationaal betaamde merken, maar met prijskaartjes die verrassend meevallen. In een sfeer die chique is, maar zonder mensen af tc schrikken. Dat maakt het extra leuk om bij Siebel te werken. Wij zoeken voor Siebel Juwi Werktijden, gemiddeld 16 uur per week. Ervaring in een juweliers)winkel is niet noodzakelijk. Je begint met een vakopleiding waarbij je volledig wordt doorbetaald. Hou je van mensen, zie je er goed uit en ben je enthousiast? Stuur ons een brictje met je cv en een recente pasfoto onder vermelding van 144. Al 48 vestigingen in Nederland. Siebel Juweliers Postbus 11599 2502 AN Den Haag Siebel. Altijd een rijk gevoel. In de dynamische wereld van de lucht- Gezocht: Chauffeurs Beladers Je doet dit alles 7 dagen per week in ploei dienst. Naast je C-rijbewijs, heb je een LBO/MAVO-werk- en d niveau. Bovendien beheers je de Nederlandse taal, heb je een g! lichamelijke conditie en ben je klant- en servicegericht. Spreekt dit je aan, stuur dan een korte brief met je c.v. en moti naar Mare de Haas (SPL/HZ), KLM Catering Services Schipht Postbus 75178. 1117 ZS Luchthaven Schiphol. Voor meer inforfl over deze functie kun je hem ook bellen, tel. 020 - 649 91 83. vaart is elke vertraging er een te veel. Bij KLM Catering Services Schiphol bv zorgen we er dan ook met z'n allen voor dat 240 vluchten op tijd worden voorzien van 40.000 maaltijden, duizenden liters drank en stapels tijdschriften en kranten. Als chauffeur/belader* ben je hierbij de belangrijke laatste schakel. Je bevoorraadt en lost, overlegt met alle betrokken partijen en verricht de benodigde administratie. In een behoorlijk tempo, want het vliegtuig moet op tijd vertrekken. Stevig aanpakken dus. Wanneer je bij KLM Catering Services wilt werken, mag je niet met justitie in aanraking zijn geweest. Aquisilie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24