Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Gemeente Zoeterwoude www.seggment.ril PERSONEEL GEZOCHT www.seggment.nl Vedior DIE IE NCHO 1beleidsmedewerker sociale zaken m/v 2. medewerker sociale zaken (toetser) m/v BROERTJES MONTEUR CHAUFFEUR/BESTELLER Je zoekt een baan die bij je past Zin in dagje MB winkelen? X f f' S Waarom ligt die straat open? Tandartspraktijk Vrijheidslaan tandartsassistent Gemeente Noordwijkerhout raadsgriffier m/v ZATERDAG 8 JUNI 2002 hocto 11 Deen-Hobu Vlees Is een bedrijf met vestigingen in Voorhout en Bussum en richt zich uitsluitend op de vers vlees markt. Wij bieden grootwinkelbedrijven en vleeswarenindustrie op nationaal en internationaal niveau. Voor de locatie Voorhout zijn we op zoek naar een: PRODUCTIELEIDER m/v Het takenpakket bestaat uit: Leiding geven aan een groep productiemedewerkers Sturing van het productieproces Toezicht houden op de juiste snit en kwaliteit van de producten Praktische uitvoering van het hygiénebeleid U beschikt over: Leidinggevende capaciteiten •Goedecommunicatieve eigenschappen Enige jaren relevante ervaring Gedegen vaktechnische kennis Beheersing van de Engelse en Duitse taal is een pré Wij bieden: Een uitstekend salaris Een bijbehorend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden (w.o. een auto van de zaak) Een prettige werkomgeving waarin uw eigen inbreng gewaardeerd wordt Mogelijkheden tot het volgen van relevante opleidingen Wanneer u interesse heeft voor deze functie kunt u contact opnemen met dhr. B. Hoek. Tel.: 0252-23 01 97. Schrijven kan ook. Stuur uw brief voorzien van CV naar Deen-Hobu Vlees B.V., t.a.v. dhr. B. Hoek, 's-Gravendamseweg 53b, 2215 TC, Voorhout. Part-time/full-time studentenwei l<. Telefoon (071) 576 42 06 De gemeente Zoeterwoude is met 8700 inwoners een aantrekkelijke gemeente aan de rand van het Groene Hart van de Randstad. Bij de sector Welzijn en Burgerij, team Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting (SEH) zijn twee vacatures te weten voor 20-24 uren per week voor 36 uren per week Het team Sociale Zaken, Economische Zaken'en Huisvesting heeft een gevarieerd takenpakket. De hoofdtaken van het team zijn de uitvoering van de Algemene bijstandswet c.a., sociale vernieuwing, maatschappelijke dienstverlening, econo mische aangelegenheden, werkgelegenheid, huursubsidie, Wet voorzieningen gehandicapten, urgentieverklaringen, zorgloket, vangnetregeling huursubsidie en de opvang van asielzoekers. De taken van de beleidsmedewerker sociale zaken zijn: u bent belast met de strategische beleidsontwikkeling op het terrein van sociale zaken; u vertaalt landelijke en/of regionale ontwikkelingen van de aangegeven terreinen naar de plaatselijke situatie; u analyseert gegevens en maakt een inschatting van politiek-bestuurlijke verhoudingen, u onderhoudt externe contacten over beleidsvelden het team betreffende; u verricht zo nodig andere werkzaamheden; u neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Voor de beleidsmedewerker sociale zaken vragen wij: hbo werk- en denkniveau; ervaring/kennis op het gebied van sociale zaken; automatiseringskennis; ruime ervaring op het werkterrein; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. De taken van de medewerker sociale zaken zijn: u bent belast met de uitvoering van de Bbz, loaz, Inburgering en overige gesubsidieerde regelingen; u bent mede belast met beleidsvoorbereidend en uitvoerend, werk op het gebied van het team; u bent belast met verhaal en terugvordering; u bent toetsingsambtenaar ten aanzien van de sociale wetten, WVG, budget tering, schuldhulpverlening en vangnetregeling; u behandelt beroep- en bezwaarschriften het werkgebied betreffende en vertegenwoordigt de gemeente; u verricht zo nodig andere werkzaamheden, u neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Voor de medewerker sociale zaken vragen wij: hbo werk- en denkniveau; opleiding toetsingsambtenaar gemeentelijke sociale dienstverlening, aanvullende opleiding op het gebied van sociale verzekeringswetten; ervaring met administratieve c.q. financiële werkzaamheden; automatiseringskennis; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Beide functies zijn gewaardeerd in niveau 10. Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 24-urige werkweek maximaal 2.221,- bruto per maand bedragen en bij de volledige functie maximaal 3.332,- bruto per maand. Wat hebben wij te bieden? Twee veelzijdige functies met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijd regeling en een collegiale en informele werksfeer. Een doorlopend pc-privé- en fietsproject, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minder heden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor een functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functies kan worden ingewonnen bij de heer M.F. Gerding, teamleider SEH, tel. (071) 580 63 50. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www. zoeterwoudenl Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "beleidsmedewerker sociale zaken" of "medewerker sociale zaken" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. Centraal gelegen, in het groene hart van Zuid-Holland, tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoude bestaat uit de dorpen Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn en Benthuizen en telt circa 20.000 inwoners. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Burgemeester en wethouders van Rijnwoude roepen kandidaten op voor de volgende functie aan o.b.s "J.P.F. Steijaert" te Hazerswoude-Rijndijk. Het komend schooljaar vertrekt één van onze collega's naar het voortgezet onderwijs. 2 andere collega's gaan van een (bijna) fulltime naar een parttime functie. Daardoor ontstaan 2 fulltime vacatures. Eén enthousiaste collega hebben we inmiddels gevonden, maar Wij zoeken nu nog een enthousiaste fulltime leerkracht m/v voor groep 7. Kernwoorden waarmee we het pedagogisch klimaat in onze school gestalte willen geven zijn: zelfstandigheid, veiligheid en geborgenheid, bevorderen van sociale vaardigheden en rekening houden met verschillen. Ons doel is de leerlingen terug te kunnen laten kijken op een leuke en leerzame schoolperiode. De school telt ongeveer 200 leerlingen, 14 leerkrachten (deels parttime) en een parttime conciërge. Wat verwachten wij van onze nieuwe collega? Het onderschrijven van bovenstaande kernwoorden. Openheid naar collega's, leerlingen en ouders. Enthousiaste inbreng in allerlei in gang gezette vernieuwingen. Samen met collega's een fijne werksfeer in school in stand kunnen houden. Als je belangstelling hebt voor deze functie dan nodigen wij je uit je sollicitatie\ te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Rijnwoude, o.v.v. vacature J.P.F. Steijaert, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk Voor informatie kun je terecht bij: de directeur: Ton Veraart (071) 341 69 95 (school) of (0172) 58 84 33 (privé); de adjunct-directeur: Henk Goes (071) 341 69 95 (school) of (071) 341 45 42 (privé). De reactietermijn sluit 15 juni 2002. De eerste ronde sollicitatiegesprekken vindt plaats in de week van 17 juni 2002. Oranjelaan 74, 2161 HK USSE, Tel.: 0252-4: e-mail: info@autobroertjes.nl www.autobroerties.nl -DE MEDEWERKERS VAN AFTER-SALES STAAI VOOR EEN NIEUWE UITDAGING. DAAROM Zlj|V WE OP ZOEK NAAR EEN MONTEUR. WIL JIJ ONZE TAAK VERLICHTEN? SOLLICITEER BIJ NISSAN DEALER AUTOBEDRIJF BROERTJES. Als Nissan dealer voor de bollen streek staan we aan het begin van een spannende uitdaging. Zo komt Nissan met nieuwe, spectaculaire modellen. En daar willen wij onze organisatie natuurlijk graag op afstemmen. Vandaar dat we op zoek zijn naar een die het leuk vindt om in een klein team te werken aan personenauto's en lichte bedrijfswagens. Heb je het juiste servicegevoel en wil je mee groeien met ons bedrijf? Dan krijg je bij ons alle kans om je verder te ontplooien. Autobedrijf Broertjes is sinds 1 januari jl. namelijk onderdeel van de Bierman-groep. Naast diverse Renault dealer schappen in de regio omvat deze groep ook een auto-aanpassings- bedrijf te Voorhout en een schade- De herstelbedrijf in Lisse. Kortom, wil je een nieuw licht op je toekomst laten schijnen, dan bieden wij je een er prettige werksfeer. Met genoeg jp mogelijkheden voor je ideeën. Neem voor meer informatie of voorne een directe sollicitatie contact «ife met Louw Almekinders, tel. 0252 41 74 40, na kantooruren 06 - 53 90 88 93. E-mailen mag natuurlijk Je ook: info@autobroertjes.nl. Of kijk oki op www.autobroertjes.nl /3P In verband met grote drukte zijn wij op zoek naar een representatieve Het werk bestaat o.a. uit: Het afleveren van drukwerk bij onze bezorgers, Het ophalen van drukwerk bij klanten, Het klaarmaken van materiaal voor onze bezorgers. Het betreft een fulltime functie. U dient in het bezit te zijn van Rijbewijs B. Salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer. Interesse? Bel dan naar: 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Telefoonnummer: 0252 - 419042 Voor iedereen die ander werk zoekt op MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071) 576 42 06 Wat is voor jou belangrijk in je werk? Vrijheid? Variatie? Verkenning? ledereen heeft zo zijn eigen redenen om te kiezen voor werken via Vedior. Je kunt je nu inschrijven voor de volgende functie (m/v): Medewerkers Verzekeringstechniek C Voor een grote zorgverzekeraar in Noordwijk zoeken wij medewerkers Verzekeringstechniek C. Het betreft een functie voor 32 tot 36 uur per week. Je werkzaamheden bestaan uit het vastleggen van ziektekostendeclaraties in het systeem en de beoordeling of ze in aanmerking komen voor een vergoeding. Verder verstrek je informatie aan klanten en verzorg je de cor respondentie. In deze functie heb je veel telefonisch contact met verzekerden en zorgverleners. Je hebt havoVvwo- of mbo-werk- en -denkniveau en zeer goede kennis van de Nederlandse taal. Daarnaast heb je kennis van computerprogramma's, een goede typevaardigheid (numeriek) en hen je klantvriendelijk en accuraat. Je start in de maanden juni, juli of eventueel in augustus. Je begint met een opleiding van twee weken. De eerste maand word |e uitgezonden en daarna gedetacheerd. Het contract loopt tot 31 december 2002. Neem voor meer informatie contact op met Silke van Kollenburg van Vedior. Direct solliciteren kan ook: mail dan naar onder staand e-mail adres. Leiden, Steenstraat 59 tel. (071) 514 61 47 vestiging.0008@vedior.nl het weer in uw straat www.leidschdagblad.nl •r >3*4-21 I "1st Verkeerskrant www.leidschdagblad.nl te Leiden zoekt een A uil Ben je een aanpakster en wil je graag werke311 in een moderne nieuwe praktijk, die inde toekomst uitgebreid zal worden? Wil je groeien in je vak en werkje vlot en accuraat? Zo ja, meld je dan schriftelijk bij mij aan en geef een korte beschrijving van je oplek en loopbaan. Informatie: 06-54612127 Je schrijft naar Dr. H.M. Theuns, Oranjelaan 12,2341 CC Oegstgeest, binnen 14 dagen na verschijnen van dit bi tril De gemeente Noordwijkerhout is op zoek naar een enthousiaste inspirerende voor 18 uur per week Noordwijkerhout is een woon- en werkgemeente met ongeveer 15.400 inwoners. Onze gemeente combineert een landelijk karakter met een ligging op korte afstand van steden, zoals Leiden en Haarlem. Bovendien liggen strand, zee en duin op fietsafstand. Noordwijkerhout is actief bezig om het leef- en woon klimaat aan te passen aan de eisen van deze eeuw. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit een staf bureau en drie sectoren: Inwoners, Faciliteiten en Grondgebied, waar ca. 70 personen werkzaam zijn. Onze organisatie kent een informele sfeer, korte communicatielijnen en een breed werkveld. Daarnaast gaat onze organisatie door met onze inwoners nog slagvaardiger, klantgerichter en professioneler van dienst te zijn. dki die zowel de gemeenteraad als de commissies terzijde staat om rol te vervullen die de Wet Dualisering Gemeentebestuur aan dei Ff organen toedeelt. p De functie: De raadsgriffier is belast met de ondersteuning van de gemeentelij^ Deze ondersteuning richt zich op de volgende onderwerpen: - de bijstand aan de raad, het presidium en de door de raad inges de commissies bij de uitoefening van hun taak; - de logistieke voorbereiding, uitvoering en nazorg van raadsverg ,tu deringen en raadscommissies; - de ondersteuning van de voorzitter van de raad tijdens de raads vergadering; - het bewaken van de afdoening van de moties, amendementen initiatiefvoorstellen, voorstellen tot onderzoek vanuit de raad en van de raadsbesluiten; - het zorgdragen voor ambtelijke ondersteuning bij het redigeren van moties, amendementen, initiatiefvoorstellen, vragen, etcetefT - het overleg met de gemeentesecretaris over de gewenste ambtelet bijstand; P - de ondersteuning van de raad bij het ontwikkelen van een onafhite kelijke opstelling ten opzichte van het college, onder andere dot Jf het opstellen van een politiek-strategische agenda voor meerde jaren. j. Voorts adviseert de raadsgriffier de raad met betrekking tot de vo vertegenwoordigende, de kaderstellende en controlerende functii alsmede ten aanzien van de interne bestuurlijke organisatie, agei en werkzaamheden. Ook is de raadsgriffier belast met de implemenlf van het dualisme binnen de organisatie. De functie-eisen: |ks\ Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met een relevante oplei m; op hbo-/academisch niveau. U heeft verder aantoonbare kennis/erv t ring met bestuurlijke processen. U heeft affiniteit met (lokale) u bestuurlijke en politieke verhoudingen. U beschikt over goede col 'er municatieve en contactuele eigenschappen. U bent initiatiefrijk inspirerend met betrekking tot democratische verhoudingen en bestuursverandering (door dualisering). U heeft een open en diredfri' stijl van communiceren. U bent bereid om op onregelmatige tijden (avonden voor vergaderingen) te werken. Ons aanbod: Naast een plezierige werkomgeving met veel ruimte voor eigen initi! "°l kunnen wij u voorshands een brutomaandsalaris bieden van maxim 3.838,- (salarisschaal 11) bij een 36-urige werkweek. Dit is eei ingeschat salarisniveau. Detinitieve waardering moet nog plaatsvin! Verder kent de gemeente de gebruikelijke rechtspositieregelingei waaronder een uitgebreid cafetariamodel. ge< Inlichtingen: mi Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de burgemeestei ser de heer drs. J.M.M. Polman tel. (0252) 34 37 37. voi ni Overige informatie: Sollicitaties kunt u richten aan de voorzitter van de gemeenteraai de heer drs. J.M.M. Polman en zenden aan het stafbureau Perso Organisatie, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout. Solliciteren He ook mogelijk per e-mail via vacatures@noordwijkerhout.nl Uw rei dient uiterlijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertel in ons bezit te zijn onder vermelding van vacaturenummer 02/03: <je de linkerbovenhoek van de envelop en brief of in het e-mailbericH jj Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge bit ks\

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18