TOYOT Toyota Corolla Kwaliteit in alle opzichten. Rijden met de nieuwe Corolla is een ervaring die zich het best laat omschrijven met het woord kwaliteit. De auto, die leverbaar is als hatchback, stationwagon en Verso, nodigt uit tot het maken van keuzes waarmee het begrip individualiteit opnieuw gestalte krijgt. De kwaliteit van de Corolla komt ander meer tot uiting in de strakke wegligging, het uiterst effectieve remsysteem, het vermogen van de WT-i benzine - en D4-D dieselmotoren en de adembenemende prestaties van de T-Sport. Kenmerkend voor het design van de Corolla zijn de extra hoogte in het interieur en de vlakke vloer zonder inspringende wielkasten. Het gevolg hiervan is meer hoofd- en beenruimte en een grotere breedte op schouderhoogte, zowel voor als achter. De Corolla is een van de veiligste auto's in zijn klasse. omstandigheden. ABS met elektronische remkrachtverdeling, noodstopbekrachtiging, voertuigstabiliteitsregeling, antidoorslipregeling en een antiwhiplashsysteem zijn atlemaal aanwezig. Over alles is bij de Corrolla zorgvuldig nagedacht. Stijl, vorm en functie vormen een eenheid. Tot slot wordt u er door de kwaliteit telkens weer aan herinnerd dat de Corolla voor u de perfecte auto is. Prijs v.a. 16.290,- incl. BTW Toyota Dijksman b.v. Rijnsburg, Oegstgeesterweg 17-23, tel. 071 - 402 05 00 Hillegom, Marconistraat 37, tel. 0252 - 51 53 29 MITSUBISHI SPACE STAR De nieuwe Space Star. De wereld ligt aan uw wielen. Veilig, hoog gezeten in uw bestuurdersstoel met het vierspaaks stuurwiel in uw handen, glijdt ae werefa onder U door. De nieuwe Space Star is gemaakt voor avontuurlijk reizen. In welke andere ruimteauto vindt U immers zoveel flexibiliteit, zoveel comfort en ervaart U zoveel rijplezier. De Space Star heeft zowel vanbinnen als vanbuiten een ware metamorfose ondergaan. Wat direct opvalt is het nieuwe front met de in kleur gespoten voorbumper en geïntrigeerde grille. De zwarte bescherm randen en de nieuwe achterlichten geven de nieuwe Space Star iets stoers, bijna onverslaanbaars. Neemt U eenmaal plaats in de nieuwe Space Star, dan wordt U verrast door een gevoel van luxe. Voor en achter vindt U comfortabele armleuningen (vanaf de Comfort uitvoering) en een nieuwe prachtig vormgegeven middenconsole. De nieuwe Space Star is verkrijgbaar in een variëteit aan nieuwe kleuren en U heeft ook de keuze uit diverse nieuwe interieurstoffen. De nieuwe Space Star is leverbaar met drie verschillende motoren. Maar welke U ook kiest, alle drie blinken ze uit in zuinigheid, kracht en betrouwbaarheid. Prijs vanaf 15.995,- Auto bedrijf Bram Polderman v.o.f. Heereweg 50, Lisse, tel. 0252 - 418850 Autobedrijf Dijksman Katwijk b.v. Lageweg 21, Katwijk aan Zee, tel. 071 - 4090050 Automobielbedrijf Oudhoorn b.v. Touwbaan 5, Leiderdorp, tel. 071 - 5410141 Nu in de showroom. De nieuwe Fiat Stilo: topklasse in middenklasse Zelden waren de verwachtingen zó hoog gespannen als nu, tijdens de introductie van de gloednieuwe Fiat Stilo. Zijn onderscheidende stilering, praktische afmetingen met flinke binnenruimte, dynamische weggedrag en niet te vergeten de rijke standaarduitrusting maken van de Stilo een geduchte opponent in de compacte midaer bescnikb; lenklasse. Zeker wanneer ;en de beschikbaarheid van vele nieuwe, geavanceerde zaken als :hoi je zijn scherpe prijsstellingen radar cruise control. Sky Window, CONNECT en Easy Go in ogenschouw neemt. Feitelijk is de Stilo zijn tijd vér voorruit. Kom 'm bewonderen in de showroom van Fiat dealer Boot Rialto. Fiat werkt de auto dermate solide af, dat er keiharde garanties op kwaliteitsgebied kunnen worden gegeven. Als eerste auto van een Europees merk krijgt ae Stilo namelijk twee jaar garantie mee, met onbeperkt kilometrage. Met ae dynamische 3- en méér dan riante 5-deurs Stilo maakt Fiat een ijzersterke rentrée in de zakelijke markt. De Stilo prijslijst begint bij 16.225,- Boot Rialto b.v. Weversbaan 12, Leiderdorp, Tel. 071-5417493 Zaagmolenweg 4, Alphen aan den Rijn, Tel. 0172 - 441689 v. Berckelweg 34, Noordwijk, Tel. 071 - 3640040 HYUNDAI COUPE De echte schoonheid zit in de details Gaat uw hart van snelheid kloppen? Adrenaline opwekken, daar gaat het om bij de coupe. De auto zit vol sportieve elementen zoals de fraaie tankdop, de uitgeklopte spatborden en de lichtmetalen wielen. De kleinste details in en buiten de auto getuigen van hoogwaardig vakmanschap. Bol van spanning en vermogen: de hyundai coupe lijkt al te bewegen voordat ae motor is gestart. En dat is slecnts de buitenkant. Het interieur is al even opwindend. De coupe is standaard uitgerust met: stuurbekr.,bekerhouders, airbags zij-airbags, dubbele uitlaat, shiftronix-automaat, alarm en airco. Wanneer bracht een auto uw hoofd voor het laatst op hol? De coupe is er v.a. 22.325,- Autobedrijf Geenjaar Hallenweg 2, Leiden, tel. 071 - 5225575 MITSUBK MOTOR PEUGEOT Groeien in schoonheid: de Peugeot 206 SW Meer dan 4 meter- 4.028 cm om precies te zijn. En dat zijn 19 handige centimeters meer dan de 206. Niet te veel, niet te weinig, een optimalisatie van ruimte en gastvrijheid, gevat in een fraai design. Met deze geslaagde integratie van extra volume, heeft de 206 er een heel nieu we persoonlijkheid bij: de 206 SW Met het vooruitzicht op het weekend, is het tijdstip daar om plannen te maken. Gaat u winke len in de stad met wat vrienden? Of trekt u er op uit met het gezin? De veelzijdige en flexibele 206 SW heeft overal een antwoord op! Veelzijdig en flexibel door z'n puike onderstel als fundering toont de Peugeot 206 SW niet alleen zijn sportieve inborst, maar ook dat die alle troeven bezit van een echte reiswagen. Dvnamiscn, zeker en comfortabel als het gaat om wegligging en rijcomfort. Zodat u zien soe pel kunt voortbëwegen: in het drukke stadsverkeer maar ook in het achterland. En hoe sportief u wilt rijden, is afhankelijk van uw keuze uit het brede motorenaanbod. Ook de keuze in uit rustingsmogelijkheden is, zoals u van Peugeot gewend bent, ruim. iSw is vanaf 11 juni a.s. te bewonderen in de showrooms van Auto Marestad U rijdt al een Peugeot 206 SW vanaf 13.550! De Peugeot 206SV IBIZA SEAT IBIZA Opwindend en vol passie Dynamisch, opwindend en een krachtige uitstraling zijn enkele van de belangrijkste karaktereigenschappen van de nieuwe SEAT Ibiza. De compleet nieuwe Ibiza is een auto die zich onderscheidt door zijn dynamische styling en 'state of -the-arf technologische inovaties op het gebied van ontwerp, constructie, uitrusting en motoren. Hoogtepunt op motorisch gebied is de eveneens nieuwe, 96 kw (130) sterke 1.9 TDi-motor en is daarmee de krachtigste diesel in zijn klasse. De nieuwe SEAT Ibiza voor de 21e eeuw combineert herkenbare familie-elementen met styling-ideeën van de fraaie Salsa 'concept car' waaraan nog wat radicale ontwerpkernmerken zijn toegevoegd. Standaard is de Ibiza zeer compleet uitgerust, met onder anaere: stuurbekrachtiging, ABS, elektrisch bedienbare ramen voor, in hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel centrale deur vergrendeling met afstandsbediening, airbags aan bestuurder- en passagierszijde, toerenteller, Duitentemperatuurmeter, in hoogte verbare koplampen. De nieuwe Ibiza is er al vanaf 12.750,- Auto Marestad Van der Valk Boumanweg 2, Leiderdorp tel. 071 - 5812360 Meer en Duin 5jJ. Lisse tel: 0252-43507$ Creyghton de Groot Automobielen Weversbaan 9, 2352 BZ Leiderdorp,Tel. 071 - 589 90 99 Ton de Groot Automobielen K Douplantsoen 22, 2251 CN Voorschoten, Tel. 071 - 561 75 C-Klasse CLASS bij L.I.A.M. Ruim 3000,- voordeel op de C-Klasse Class. Automatische airconditioning én lichtmetalen velgen, voor maar 99! Kom nu naar officieel Mercedes-Benz dealer L.I.A.M. en beslis snel. Er loopt namelijk een zeer speciale en voordelige actie: Automatische airconditioning én lichtmetalen velgen, voor slechts 995, Dat is een besparing van meer dan 3000,-! De Class-uitvoering is leverbaar op de C 180 Kompressor (Sedan, de Combi en Sportcoupé) en de C 200 CDI (Sedan en Combi). Dus het is nu tijd om uw hoofd koel te houden en bij L.I.A.M. nel Alphen aan den Rijn Leiden Lisse het onderste uit de kan te halen. Mercedes Benz L.I.A.M. De Schans 25 Vondellaan 45 Meer en Duin 4 Tel. 0172 Tel. 071 57i Tel. 0252 41| SE Daewoo Tacuma Sun cj De Tacuma Sun is standaard voorzien van een elektrisch schuif/kanteldak B Tacuma Sun staat voor vreugde in het leven en is een totaal nieuw type personen Daewoo die een frisse wind zal doen waaien door de klasse van ae compacteN Als eerste springt de dynamische, sportieve vormgeving in het oog En hoewel uiterlijk van de Tacuma Sun veel aandacht trekt, draait het binnenin v( ruimte - veel ruimte. Een vernieuwende ergonomie, meer dan voldoende plaats personen en een uiterst flexibele zitconfiguratie maken de Tacuma Sun van bintf aantrekkelijk als van buiten. Een gevoel waar u telkens weer naar uitkijkt als uK het stuur plaatsneemt. Geniet van de frisse wind! n. De Daewoo Tacuma Sun is er al vanaf 18.995,- 5 Auto Colpa d v. Foreestlaan 17-19, Alphen aan den Rijn, Tel. 0172 - 445303 n Dl 4 Auto Home Korea B.v. Weversfc n 27A 2352 BZ Leiderdorp, _jl. 071 - 581 06 60. e Mercedes-Benz Deze exclusieve Zafira komt sportief voor de dag: iedere centimeter straalt krachtige en dynamiek uit. Toch blijft het uiterlijk van dit topmodel uiterst ingetogen. Precies mix voor autoliefhebbers die ware stijl op prijs stellen. Met zijn 141 kW (192 DIN-pk) sterke 2,0-liter ECOTEC-turbomotor beschikt hij oven genoeg krachtreserves om sportieve dynamiek en exclusief comfort harmonieus te De royale standaarduitrusting staat er borg voor dat ook het interieur dezelfde weerspiegelt: een perfecte omgeving voor ambitieuze en veeleisende autoriji De Zafira OPC is gebaseerd op de Zafira Elegance en biedt net als dit topmoaell bijzondere royale standaarduitrusting, met onder meer: -Hoofd-airbags -Aircondiw Boardcomputer met checkcontrolsysteem en info-display -elektrisch bedienbare ram en achter -stereo radio-ca speler CDR 500 -voorruit van Solar Reflect-glas. Prijs 32.295 Citroën Xsara Picasso. 'De verbeelding vooruit' Deze auto gooit de gangbare ideeën over vormgeving van auto^ overboord en intra I nieuwe manieren voor het indelen van de beschikbare ruimte. Zo heeft de Xsara Picas k afweging tussen de charme van gebogen lijnen en de dynamiek van strakke lijnen, g en om.... niet te kiezen. Een gebogen vorm met precies de juiste rondingen, iet De vloeiende lijnen aan de achterzijae, de schuin geplaatste achterruit, het breekt met k tot dusver gebruikelijk was. Dankzij de twee royale en uitnodigende voorstoelen en even brede achterstoelen beschikt de Xsara Picasso over vijf volwaardige zitplaat De inhoud van de bagageruimte is in deze klasse uniek te noemen: 550 liter. Er is keui 1. 1.6i bezinemotor (95pk), een 1.8i 16-kleppen benzinemotor (115pk) en de 2.0 Hdi Tu li met directe inspuiting volgens het 'Common Rail'-principe (90pk). Bijzondere talenten op elk terrein! De auto heeft een ideale hoogté (1,63 m): voldoeni "j zo veilige gevoel van 'volledige controle over de weg te geven. In de Xsara Picasso vc veilig. Standaard beschikt de auto over de meest effectieve en de meest geavanceerd H heidsvoorzieningen. Voor een proefrit kunt u gerust langs komen, en tegelijkertijd al h1!11 nieuws oppikken wat bijvoorbeeld de Citroën C3 en de C5 u te melden hebben. Prol Psl van het tijdelijk aktie model de Citroën Xsara Picasso "Plaisir" met extra standaard ui climate control, radio/cd-speler met 6 speakers, voorstoelen met armsteun en metaalla ai aktie-prijs v.a. 19.9b5,- incl. BTW. De Citroën Xsara Picasso is er al vanaf 19.! De Jong's autobedrijven Kennedylaan 118, Leiden, tel.071 -5796969 Kon. Julianalaan 1, Katwijk, tel.071-4028554 subdealer; Schoonderbeek, Hillegom, tel. 0252 - 518255 De nieuwe Zafira OPC - sportief en exclusief. Het Motorhuis Vondellaan 80, Leiden, tel. 071 - 5351800 Meer en Duin 50, Lisse, tel. 0252 - 412150 Ambachtsweg 1, Katwijk, tel. 071 - 4023200 www.motorhuis.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 32