Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel L M U C O Haal eruit wat erin zit! sm interim-directeur {vim) Carrière bij Corus? Niks voor mij. Analist m/v corus GEK OP SIERADEN EN Voor het nieuwe schoöljaar zoeken Wij ZATERDAG 1 JUNI 2002 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kinder geneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheel kunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis- geneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleegkundige Basis opleidingen (BVB). Hemoglobinopathieën Laboratorium Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. Het Hemoglobinopathieën Laboratorium maakt deel uit van de afdeling Humane en Klinische Genetica van het LUMC Het Hb-pathieën Lab houdt zich bezig met onderzoek naar en de diagnostiek voor erfelijke anemieën, zoals a- en [3-thalassemieën, sikkelcelziek- te en pathologie veroorzaakt door andere Hb-varian- ten. Hierbij spelen zowel de hematologie als het DNA-werk een prominente rol. Het team bestaat uit een hoofd, een plaatsvervangend hoofd, drie analis ten en een secretaresse. Regelmatig wordt het team tijdelijk versterkt door studenten en buitenlandse gasten die voor een kortere of langere stage op ons lab meedraaien. (36 uur per week) Vac.nr. C02.GN.08.22.LD Functie-inhoud: Het Hb-pathieën Lab zoekt voor de diagnostiek en het onderzoek naar hemoglobinopathieën een en thousiaste medewerker, die verantwoordelijk zal zijn voor de hematologische, biochemische en DNA ana lyse van bloedmonsters, ingestuurd door (huis)artsen, ziekenhuislaboratoria en specialisten op verdenking van Hb-pathie. De werkzaamheden omvatten stan daard en specialistische hematologische bepalingen en genetisch onderzoek naar mutaties die Hb-pathie ver oorzaken. Hierbij is het belangrijkste doel de diagno se van de specialisten te ondersteunen en de imple mentatie van preventie van deze t(in homozygote vorm) ernstige microcytaire hypochrome anemieën. De gebruikte technieken zijn o.a.elektroforese, HPLC, Hb-ketensynthese, microscopie, PCR, Southern blot ting, en overige biochemische bepalingen. Functie-eisen: - diploma HLO; - ervaring in moleculair biologische en biochemische technieken, - interesse voor hematologie en medische genetica; - ervaring met het werken onder kwaliteitsnorme ring strekt tot aanbeveling; - u werkt graag in teamverband; - u bezit een hoge mate van zelfstandigheid; - u voelt affiniteit met zowel het klinische, weten schappelijke als sociale aspect van de gezondheids zorg. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de duur van 1 jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ), afhankelijk van opleiding en relevante aantal ervaringsjaren. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dn C L. Harteveld (071 - 527 60 94 of e-mail: c.l.harteveld@lumc.nl) of dr. PC, Giordano (071 - 527 60 94 of e-mail: p.c.giordano@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3, J0-Rt.a.v. de heer G. Nieuwenhuijzen, P&O-adviseur Divisie 3. Voor deze vacature .wordt tegelijkertijd in- en extern geworven. Indien van toepassing zal de interne pro cedure eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder, vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie rich ten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden Of toch wel? Want in weinig ondernemingen vind je zoveel ambitie en mogelijkheden samengebald als bij Corus. We maken meer dan staal alleen. Met onze klanten over de hele wereld bouwen we aan nog betere auto's, slimmere verpakkingen, hightech kantoren en duurzame elektronica. Kortom, innovaties die het leven veiliger en comfortabeler maken. Daarmee behoort Corus tot de top van de Europese staalindustrie. Om daar te blijven, hebben we goede mensen nodig. Onder nemers, met durf en initiatief. Die de schouders eronder willen zetten en zich maximaal willen ontplooien. Herken jij jezelf? Dan is je reactie nu vast anders: een carrière bij Corus? Mijn idee! De afdeling Vastgoed, onderdeel van de service unit Site Facilities, exploiteert op de locatie in IJmulden zo'n honderd kantoorgebouwen en fabriekscomplexen. Ook beheert de afdeling liften, klimaatinstallaties en sanitaire voorzieningen. Als beheerder bouwkunde ben je binnen Vastgoed verantwoordelijk voor het technisch beheer. Je ontwikkelt onderhoudsconcepten en stelt jaarplannen, bestekken en begrotingen op. Ook beoordeel je de uitvoering op kwaliteit en op het naleven van wet- en regelgeving. In teamverband werk je aan integrale projecten rond bouwkunde, elektra en werktuigbouw. Zie jij uitdaging in deze zelfstandige functie en ben je behalve een teampfayer ook klantgericht en flexibel? Heb je bovendien een analytisch denkvermogen en uitstekende contactuele eigenschappen? Dan ben jij die ondernemer op wie we kunnen bouwen Voor deze baan heb je een hbo-diploma Bouwkunde en enkele jaren ervaring als beheerder van gebouwen. Bij gebleken geschiktheid kun je doorgroeien naar de bredere functie van accountmanager. Site Facilities van Corus biedt naast een prima salaris en arbeidsvoorwaarden volop ruimte voor je persoon lijke ontwikkeling. Zó kun je deelnemen aan het Talent Development Programme, met alle denkbare trainingen en feedback. Je werkt bij Corus in een uitdagende omgeving, met contacten op elk niveau. Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie, o.v.v. vacature nummer LC11003, naar Corus, afdeling Recruitment, t.a.v. Piet Blom, Postbus 10.000, 1970 CA IJmulden. E-mailen kan ook: recruitment.nl@corusgroup.com Meer Informatie kun je inwinnen bij Fred Hendriks, mana ger van de afdeling Vastgoed, 0251-492062. Een psycho logisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. iedereen leest de krant altijd en overal. Voor veel mensen hoeft het kopen van juwelen en horloges niet altijd in een chique winkel. Zij voelen zich thuis bij Lucardi Juweliers. Succesvolle win kels waar je eerst rustig de collectie kunt bekijken. Waar alles overzichtelijk wordt gepresenteerd. Waar je voor bekende merken nooit méér betaalt dan nodig is. En waar enthousiaste mensen werken die het leuk vinden om met klanten en om te gaan en te adviseren over de meest prachtige producten. 'J KOM DAN WERKEN IN ÉÉN VAN DE FONKELENDE WINKELS VAN LUCARDIj Lucardi Juweliers biedt je: flexibele werktijden een prettige werksfeer een schitterende werkomgeving een aantrekkelijke personeelskorting een interne vakopleiding een spaarloonregeling uitdagende doorgroeimogelijkheden Acqiislie naar aanleiding van deze advertentie tvoral nel op prijs gesteld. Ben jij representatief, flexibel, leergierig a enthousiast, ga je graag met mensen ei schitterende artikelen om en voel je je thuis bij de Lucardi formule? Stuur of mail binnen twee weken een brief met je cv ei vermelding van je telefoonnummer naai Lucardi Juweliers, Postbus 11599, 2502 Al Den Haag, sollicitatie@imas.org, onder vermei ding van 422. Voor meer informatie kun je contact opneme met Marijke Kweekei, personeelsfunctionaris 070-37 66325. Mytylschool De Regenboog is een openbare school voor speciaal onderwijs vooi lichamelijk gehandicapte en meervoudig gehandicapte leerlingen. De Regenboog telt 125 leerlingen; daarnaast zijn er 55 leerlingen vanuit de school in ambulante begeleiding. Het multidisciplinaire team van ca. 75 perso neelsleden bestaat uit docenten, ambulant begeleiders, verzorgend-, ondersteu nend-, medisch-, paramedisch personeel en overige deskundigen. De school is betrokken in een proces van ontwikkeling van de Regionale Expertise Centra ei maakt thans deel uit van REC 3.8, Noord-Holland-Zuid. De Regenboog, Frederik Hendriklaan 73, 2012 SG Haarlem, beschikt over een modern schoolgebouw en een eigen zwembad. In verband met ziekteverlof van de huidige directeur per 1 augustus 2002, ontstaat een vacature voor Wij zoeken iemand die affiniteit heeft met lichamelijk en meervoudig gehandicapte kinderen beschikt over uitstekende managementkwaliteiten en ortho-pedagogische en ortho-didactische vaardigheden goed leiding kan geven aan de dagelijkse organisatie van de school en beslissingen durft te nemen planmatig en resultaatgericht kan werken kennis heeft van moderne inzichten m.b.t. personeels- en financieel beleid beschikt over de nodige PR-kwaliteiten inspirerend en motiverend kan optreden naar teamleden, ouders en leerlingen gewend is om in multidisciplinair verband te werken en in staat is om de individuele belangen van de verschillende disciplines te behartigen goede sociale en communicatieve vaardigheden heeft tact, gevoel voor humor en relativeringsvermogen heeft snel het vertrouwen weet te winnen van ouders en kinderen op de hoogte is van de huidige ontwikkelingen in het speciaal onderwijs met name m.b.t. de vorming van regionale expertise centra in net bezit is van relevante bevoegdheden voorstander is van het openbaar onderwijs Arbeidsvoorwaarden Volledig ambulant op basis van een weektaak van 36,86 uur Een salaris met een carrièrepatroon van maximum schaal DC uitloop. Benoemingsprocedure Er wordt een benoemingsadviescommissie ingesteld waarin vertegenwoordigers van het bevoegd gezag en de medezeggenschapsraad zitting hebben. Een assessment onderzoek maakt deel uit van de procedure. 1 Inlichtingen Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden bij de heer C. Broersma, onderwijsadviseur, tel. 023-5115696 en/of de heer E. Kneefel, personeelsconsulent, 023-5115706. Sollicitaties Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van "Mytylschool De Regenboog" in de linkerbovenhoek van de envelop, vóór 10 juni 2002 richten aan Gemeente Haarlem, Sector MO, t.a.v de heer E. Kneefel, Postbus 3333, 2001 DH Haarlem. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om 0 onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteit Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen l prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te makt Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperio waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. docenten (m/v) voor de vakken r.k. scholengemeenschap Teylingen College Sector KTS Technisch College, vmbo-school voor techniek (bouw, metaal elektro), consumptief en theoretische leerweg Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout Sector Duinzigt IVO-vmbo theoretische leerweg en havo-instroom Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest Sector Leeuwenhorst - Willbrord vmbo theoretische leerweg, havo, atheneum en gymnasium Langelaan 1, 2211 XT Noordwijkerhout Nederlands 70 lessen Duits 14 lessen Engels 31 lessen geschiedenis 8 lessen aardrijkskunde 50 lessen wiskunde 35 lessen biologie 5 lessen natuur-/scheikunde 20 lessen economie 25 lessen bouwtechniek 45 lessen metaaltechniek 9 lessen consumptief-bakken 16 lessen consumptief-horeca 15 lessen lichamelijke opvoeding 20 lessen Wij zoeken vakbekwame collega's. Bent u nog niet bevoegd maar wilt u wel docent worden, dan nodigen wij u uit te solliciteren. onderwijsondersteunend personeel (m/v) medewerker automatisering voor 18 uur per week voor de leerlingenadministratie roostermaker voor 15 uur per week voor het opstellen van het jaarrooster en diverse andere roosters met het roosterprogramma CP-UNTIS onderwijsassistent volledige betrekking pedagogisch onderwijsassistent volledige betrekking Inschaling en salariëring van de onderwijsondersteunende functies is afhankelijk van opleiding en ervaring. Heeft u belangstelling? Stuur dan zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 7 juni as. uw schriftelijke sollicitatie aan het Bestuur Fioretti-Teylingen, Postbus 200, 221 5 ZL Voorhout Teylingen College www.corusjobs.nl Corus, your future in metal

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 46