Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel headship Iff 6AIKR pc n Leidsel DHR Wij zijn op zoek naar: UITVOERDER Ter versterking van ons team zoeken wij per direct: TECHNISCH INSTALLATIEBUREAU Geïnteresseerd? LEERLING SCHEEPSMETAALBEWERKERS M/V LEERLING WERKTUIGBOUW INSTALLATIETECHNIEK M/V LEERLING JACHTSCHILDERS M/V X1..000 lezers4 van het Leidsch Dagblad hebben aanschafplannen voor een nieuwe badkamer Nemen we ijsvrij? .VlddlVI.LiUUdUdldd^ ID fflKR HOLLAND B.V. www.fabersite.nl enkele groepsleerkrachten Sectorhoofd facilitair bedrijf Leiden Vind jij Schiphol ook zo'n boeiende omgeving? Don hebben wij tussen aankomst en vertrek ©en leuke baan voor jou Wie is Aviapartner? Platform Medewerker (vacaturenummer 05) Bagage Medewerker (vacaturenummer 06) r/Zfo (tnerI - ff A aviapartner i ZATERDAG 1 JUNI 2002 LEIDEN BV Elektromonteurs Wij zoeken monteurs met een ruime werkervaring die het leuk vinden om veelzijdige en afwisselende projecten op zelfstandige wijze voor ons te realiseren. Het werkgebied ligt voornamelijk in de regio Leiden. Bij deze functie krijg je een bedrijfsauto ter beschikking. Assistent elektromonteurs Joilge mensen met een elektrotechnische achtergrond (LTS/VEV of hiervoor in opleiding) kunnen bij ons direct aan de slag. Wij bieden behalve een goede en leerzame welkomgeving ook de mogelijkheid tot interne dag- of avondopleidingen. Loodgieters Wij zoeken volslagen loodgieters die het leuk vinden om veelzijdige en afwisselende projecten op zelfstandige wijze voor ons te realiseren. Het werkgebied ligt in de gehele randstad. Bij deze functie krijg je een bedrijfsauto ter beschikking. Assistent loodgieters Jonge mensen met enige ervaring of interesse kunnen bij ons direct aan de slag. Ook voor deze functie bieden wij behalve een goede en leerzame werkomgeving ook de mogelijkheid tot interne dag- of avondopleidingen. Een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een gezellige werksfeer zijn uiteraard van toepassing voor de bovenstaande vacatures. ELFA Leiden bv is een veelzijdig, vakkundig en betrouwbaar bedrijf, dat haar werkzaamheden uitvoert op het gebied van elektro-, data-, gas- en watertechniek. Ons bedrijf is als landelijk erkend waarborg- installateur, aangesloten bij de UNETO en de VNI. Opdrachten worden veelal uitgevoerd via aannemers, architecten en overheidsinstellingen. Maar ook particuliere opdrachtgevers behoren tot onze vaste cliënten. Ben je geïnteresseerd in één van de bovenstaande vacatures? Bel dan tijdens kantooruren naar 071 - 521 31 21 en vraag even naar Erik Fasseur of stuur je sollicitatiebrief voorzien van CV binnen 14 dagen naar: Directie ELFA Leiden bv Postbus 2283, 2301 CG Leiden E-mail: vacature@elfa-leiden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nieuwenhuizenweg 23 2314 XP Leiden (industrieterrein Roomburg langs de A4) Telefoon (071) 521 31 21 Telefax (071)5213681 E-mail info@elfa-leiden.nl custom built luxury yachts Royal Van Lent Shipyard B.V. vervaardigt luxueuze zeegaande motorjachten, onder de naam Feadship, geheel overeenkomstig met de wensen van de afnemer. De door de werf gebouwde jachten vormen de top van de wereldmarkt. In verband met onze groeiende orderportefeuille zoeken wij ter versterking van ons team Bent u in het bezit van een afgeronde VMBO-opleiding niveau B/C, verdient dat de voorkeur. Bij indiensttreding wordt u verder opgeleid op uw vakgebied d.m.v. een leer-arbeidsovereenkomst via het ROC. Verder stellen wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden in het vooruitzicht. Tevens kunt u kijken op www.feadship.nl Voor nadere informatie en sollicitatie nodigen wij u uit te reageren t.a.v. de heer RA.J. van der Geest. Royal Van Lent Shipyard B.V. Julianalaan 3 2159 LA KAAG Tel: 0252-547123 Van Lent Zonen Shipyard C. van Lent Zonen B.V. Julianalaan 3 2159 LA Kaag The Netherlands Phone +31 (0)252 547 123 Fax: +31 (0)252 544 341 Voor informatie over adverteren in deze dagbladen kunt u bellen met: 071 5 356 300 www.leidschdagblad.nl BronDoclgroeponderzoek 2001. pers 13 en ouder. Inter/Vleuw-NSS www.leidschdagblad.nl is gespecialiseerd in het verpompen van betonmortel en het leveren en aanbrengen van Schuimbeton en Werkvloeren op kleine en grote bouwprojecten in de GWW, Woning- en utiliteitsbouw. Voor onze nieuwe schuimbetonunit zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden bestaan uit: Werkvoorbereiding van projecten in opdracht Het aansturen en begeleiden van het schuimbetonverwerkingsteam Het onderhouden van contacten met de opdrachtgever Afspraken maken voor levering cement en zand met toeleveranciers grondstoffen Kwaliteitscontrole van het aangebrachte schuimbeton Nacalculatie m.b.t. gebruikte materialen Wij zoeken iemand die: toe is aan een nieuwe uitdaging flexibel is en een servicegerichte mentaliteit heeft ervaring of een opleiding heeft op mbo-niveau leidinggevende capaciteiten heeft ervaring heeft in de bouwsector Wij bieden een: een vrije en afwisselende baan in de buitenlucht goede secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend salaris afhankelijk van ervaring en opleiding auto van de zaak Ervaring op het gebied van schuimbeton is absoluut niet nodig. Die wordt verkregen door een inwerkperiode onder leiding van een ervaren collega. Is uw interesse gewekt? Bel of schrijf naar: Richard Faber Produktieweg 52,2382 PD Zoeterwoude - Tel: 071 - 541 73 57 Mobiel: 06 - 22409323 - Postbus 69 - 2110 AB Aerdenhout - Tol.: 023 - 5335646 - Fax: 023 - 5339904 'DHR Global Detachment, detachering, werving en selectie vormt sinds 1999 het antwoord op de groeiende behoefte aan gespecialiseerd personeel binnen de automotive branche Andere branches, waarin DHR actief is, informatie technologie, financiën, organisatieadvies en offshore, zitten eveneens volop werk. Organisaties waar personeel vaak acuut nodig is. Het verzorgen van huisvesting voor gedetacheerden hoort tot de vaste werkwijze van DHR. Vanuit een breed relatie netwerk kan DHR Global Detachment snel de gewenste medewerker selecteren. Of andersom, de beoogde baan. In de visie van DHR zal toenemende flexibilisering van de arbeidsmarkt en schaarste aan vakbekwaam technisch personeel, de komende jaren aanhouden. Uitbouw van onze netwerken en het bestand aan contractpartners is onderdeel van onze primaire missie. Binnen de automotive branche zoeken wij voor een van onze relaties op korte termijn een Receptionist carrosseriebouw materieelbeheer Functieomschrijving U bent verantwoordelijk voor algehele kwantitatieve en kwalitatieve resultaten van de afdeling carrosseriebouw. U bereikt dat door klantwensen adequaat te vertalen naar klant tevredenheid De hierbij horende externe servicegerichtheid vat u in alle situaties op als onlosmakelijk onderdeel van uw functie. Intern hecht u vanuit een stuurmansgeest aan teamgedrag, het onderhouden hiervan vanuit een centrale positie en waar nodig het verbeteren van de hierbij horende communicatie. Dagelijkse werkzaamheden Tot de dagelijkse procesgerichte werkzaamheden hoort het op renderende wijze omgaan met de ureninzet in relatie tot de loonsom en overhead. Hierbij geeft u leiding aan drie afdelingen. Controle op de voortgang van de werkzaamheden, gemaakte afspraken, geleverde diensten door derden en daarbij horende administratieve vastlegging rekent u tot uw dagelijkse coördinerende werkzaamheden. Wekelijks rapporteert u aan de bedrijfsleider. Wij zoeken een manager carrosseriebouw en materieel beheer met Een MBO werk- en denkniveau - Een minimale leeftijd van 35 jaar - Voldoende werkervaring om inventief en piekbestendig te zijn - Grote affiniteit met en operationele kennis van bedrijfswagens en trucks inclusief het hierbij horend vakgebied - Praktische kennis van tekstverwerkings- en spreadsheetprogramma's - Grote communicatieve vaardigheden - Initiatiefrijk en daardoor in staat snel in te spelen op verandering - Teammentaliteit - Klant en opdracht georiènteerdheid - Commerciële opstelling en vaardigheden met oog voor bij komende reparaties. Over de werksituatie: U werkt binnen een kleinschalige hechte organisatie zonder 08.00-17.00 mentaliteit, met de mogelijkheid tot het volgen van vakspecifieke cursussen Uw sollicitatie: U wordt verzocht uitsluitend schriftelijk te reageren door uw brief en C V. te richten a Directie D.H.R. Global Detachment Spaarne 55 2011 CE Haarlem Globaldt@xs4all.nl JL Vereniging vuur Protestants Clir - Vereniging vaar Pmlestailts Christelijk Onderwijs ie Noord wijk en Noordwijkeriwnt Hoog wakersbosstraat 22 2202 SP Noordwijk Onze Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs heeft vier basisscholen in Noordwijk enl Noordwijkerhout. Voor de scholen Wakersduin en Zeehonk zoeken we: Zowel voltijds aanstellingen als deeltijds aanstellingen zijn mogelijk. Basisschool Wakerscluin heeft 175 leerlingen, verdeeld over 8 groepen. In het schoolgebouw is o ruimte voor andere activiteiten, zoals peuterspeelzaahverk en naschoolse opvang. Het team vindi een goede sfeer erg belangrijk. Het is gewend om in goed, collegiaal overleg tot beslissingen te I men. In de school wordt gewerkt met moderne methoden; vernieuwingen worden op een verant woorde manier ingevoerd. Het team wacht niet af wat de politiek brengt, maar zoekt altijd naar nieuwe kansen voor personeel en kinderen. Basisschool Zeehonk heeft 200 leerlingen, verdeeld over 9 groepen. Er zijn 13 onderwijsgevende aan de school verbonden. De school is, na een grote brand, tijdelijk gevestigd in een noodlocatie Gepland is dat de school in augustus 2003 het nieuwe gebouw kan betrekken. Het team wil verd werken aan adaptief onderwijs, waarbij zelfstandigheid van leerlingen een steeds belangrijkere plaats inneemt. Door openheid en zeer goede contacten met de ouders creert de school een optin situatie voor de kinderen. We bieden: een goede werksfeer in mooie, moderne scholen, gevestigd in Noordwijk aan Zee een enthousiast en collegiaal team met ruime ervaring en een grote inzet een goed onderwijskundig klimaat en, niet te vergeten: een prachtige en gezonde woon- en werkomgeving. We vragen leerkrachten: die met grote inzet en enthousiasme willen meewerken in de scholen, ook actief w deelnemen aan buitenschoolse activiteiten die met name inzetbaar zijn in midden- en bovenbouw die beschikken over goede contactuele vaardigheden in relatie tot kinderen, ouders en collega's en die mede gestalte geven aan de protestants christelijke identiteit. U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan hel bestuur van onze Vereniging, ter attentie van de secretaris, de heer Jan Scheer. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Leo Kruithof (Wakersduin, te bereiken o 071-3611314) of de heer Wim Schoneveld (Zeehonk, te bereiken op 071-3615098). De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. Het Facilitair Bedrijf van de gemeente Leiden maakt deel uit van de Bestuurs dienst. Aan de vooravond van de opsplitsing van de Bestuursdienst in een nieuwe dienst, gericht op interne en externe dienstverlening, en een concernstaf zoeken wij een (voor 36 uur per week) Functie-inhoud: Als facilitaire manager moet u constant kunnen inspelen en mee veranderen met de organisatieveranderingen. U levert een bijdrage aan het gemeente en sectorbeleid voor de huidige taak velden services, gebouwen, stads drukkerij en de salarisadministratie. Het voornemen bestaat daar in de loop van het jaar 2002 de taakvelden ICT en Inkoop aan toe te voegen. U bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van taken van de sector. U stemt de ontwikkeling en uitvoering af op de wensen van externe en interne "afnemers" en opdrachtgevers. U participeert in overlegsituaties, ini tieert en coördineert projecten. U realiseert samenhang tussen het facili- tairbeleid en de uitvoering binnen de eigen sector en tussen de eigen sector en de andere beleidsvelden van de dienst in het bijzonder en de gemeen telijke organisatie in het algemeen. U bent als integraal manager zowel verantwoordelijk voor het resultaat als Bestuursdienst voor de inzet van middelen die daarvoor nodig zijn. U levert een grote bijdrage aan de invulling van de planning- en controlcyclus en de management informatie. Uw profiel: Academisch werk- en denkniveau. Kennis van facilitair management en gemeentelijke organisatie. U hebt visie op de positie van het Facilitair Bedrijf. U kunt die visie omzetten in concrete actie: u weet waar u naar toe wilt, wat u wilt bereiken en hoe u dat doet. Kortom visie, missie, doelstellingen en strategische planning staan centraal in uw functie. U zult om moeten durven gaan met veranderingen en onzekerhe den. U zorgt voor een interne sta biliteit op zo'n wijze dat het personeel streeft naar voortdurende verbetering. U bent service gericht, hebt goede sociale en communicatieve vaardighe den en een flexibele instelling. U bent een inspi-rerende en dynamische per soonlijkheid, bezit overtuigingskracht en hebt aantoonbare leidinggevende capaciteiten. Wij bieden: Wij bieden u een interessante en afwis selende functie, met een goede werk sfeer waarin eigen initiatief en inven tiviteit een must zijn. Een salaris dat is gebaseerd op schaal 13 (indicatief). Een assessment zal deel uit maken van de selectieprocedure. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met dé heer L. de Jong, sectorhoofd Facilitair Bedrijf a.i., telefoonnummer 071 - 516 54 60. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bin nen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Bestuursdienst, stafafdeling PICOF/P&O, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 02/16 of per e-mail aan m.c.brandt@leiden.nl De Aviapartner Groep is actief op 32 luchthavens in 6 landen in Europa. Aviapartner levert diensten op het gebied van vliegtuigafhan deling, o.a. op het Platform, bij Bagage en bij Passage. In 1999 is Aviapartner van start gegaan op Schiphol. Inmiddels zijn wij uitgegroeid tot een organisatie met bijna 400 medewerkers en 11 klanten (vliegtuigmaatschappijen). Bij Aviapartner staat de klant centraal. Onze bedrijfsfilosofie is verwoord in kwaliteit, colle gialiteit, creativiteit en een positieve strijd om de beste te willen zijn. Voor al onze functies geldt: De luchthaven Schiphol bin nen een uur kunnen berei ken. e De afgelopen vijf jaar in Nederland woonachtig zijn. Voor meer informatie kun je terecht op onze website www.aviapartner.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld. In de dynamische Schipholwereld is voor jou een bijzondere baan weggelegd. Je kunt bij ons aan de slag als: Als Platform Medewerker ben je verantwoordelijk voor het afhandelen van de vliegtuigen van onze klanten op het platform. In een team zie je erop toe dat het vliegtuig direct na de landing met alle zorg omringd wordt. Je plaatst het materiaal bij de machine en zorgt ervoor dat vracht, post en bagage worden gelost en geladen volgens de instructies van je collega Voorman. Wat heb je hiervoor nodig? Je beschikt over een rijbewijs B en hebt geen bezwaar tegen het werken in wisseldiensten. Verder heb je minimaal VBO-niveau en heb je een goede beheersing van de Nederlandse taal. Een redelijke beheersing van de Engelse taal is gewenst. Als Bagage Medewerkster ben je verantwoordelijk voor het afhandelen van de bagage van onze klanten (luchtvaartmaatschap pijen) en hun passagiers. In een team zorg je ervoor dat de bagage in de juiste containers of karren wordt geplaatst. Zodra het vliegtuig is geland zorg je voor het transport van de bagage naar de aankomsthal, zodat de passagiers snel met hun koffers naar huis kunnen. Voor het vliegtuig weer vertrekt heb jij er al voor gezorgd dat de bagage bij het vliegtuig is aangeleverd. Wat heb ie hiervoor nodig? Je beschikt over een rijbewijs B en hebt geen bezwaar tegen het werken in wisseldiensten. Verder heb je minimaal LBO-niveau en heb je een goede beheersing van de Nederlandse taal. Voor beide functies zijn meerdere vacatures beschikbaar. Wil ook jij deel uitmaken van onze enthousiaste en gemotiveerde groep en de groei van onze organisatie verder mee helpen realiseren? Stuur ons dan je c.v. met een korte sollicitatiebrief, waarin je aangeeft waarom je ons team wilt komen versterken. Vergeet niet het vacaturenummer te vermelden. Indien mogelijk ontvan gen wij graag een pasfoto bij je sollicitatiebrief. De sluitingsdatum voor deze vacature is donderdag 13 juni a.s. Wij ontvangen je sollicitatie bij voorkeur per e-mail op heleen.koDDeian@aviapartner.nl The Network of Excellence Je kunt je brief sturen naar: Aviapartner Mevrouw H. Koppejan-Luitze Manager Human Resources Postbus 75629 1118 ZR Schiphol

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40