Personeel Personeel werkt aan beter Kinder-, neonatologie- en obstetrie- verpleegkundigen m/v DE WEERKLANK VAKANTIEWERKERS m/v SECRETARESSE Bennebroek >- LEERKRACHTEN VOOR GROEPEN 1 T/M 8 >- LOGOPEDIST (0.6 WTF) CHAUFFEUR CHAUFFEUR VAKANTIEKRACHTEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Kennemer \y Gasthuis Jl IFliriË W ontwikkelingssamenwerking. CMC zendt ontwikkelingswerkers secretaresse (m/v) enthousiaste trainer (v/m) loren lorentzhof (M/V) ATERDAG 1 JUNI 2002 HDC911 Bennebroek is een kleine aantrekkelijke woon- en werk- gemeente met circa. 5.300 inwoners. Er is een kleine afstand tussen burger, bestuur en ambtenaren. We gaan informeel met elkaar om. Werken in Bennebroek geeft je de mogelijkheid all-round ervaring op te doen op je vakgebied. Een prima leerschool dus voor iemand die het ver wil schoppen! Gemeente De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren: Financiën, Algemeen bestuur en Gemeentewerken. Voor de sector Gemeentewerken zijn wij op zoek naar een: Enthousiaste Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening m/v Voor 36 uur per week. Ook een parttime invulling is bespreekbaar. Functie-informatie: - uitbrengen van adviezen op het gebied van ruimtelijke ordening in het algemeen, vrijstellingsverzoeken en bestemmingsplannen; - fungeert als coördinator bij (grootschaligere) projecten en gecompliceerde uitvoeringskwesties m.n. op de terreinen bouw- en woningtoezicht en ruimtelijke ordening; - belast met onderzoek naar, alsmede de analyse en de vertaling van landelijke, provinciale en regionale plannen,nota's, voornemens e.d. die invloed (kunnen) hebben op het ruimtelijk beleid van de gemeente; - het ontwikkelen, voorbereiden en evalueren van het te voeren gemeentelijke beleid op de terreinen bouw- en woningtoezicht en ruimtelijke ordening; - deelnemen aan overleg op gemeentelijk en regionaal niveau en het behartigen van de gemeentelijke belangen aldaar; - ISV coördinator en het bieden van ondersteuning bij andere binnen de sector voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste kandidaat met een relevante opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur HBDO met specialisatie RO. Relevante ervaring, juridische kennis van de Awb, WRO en Woningwet, goede sociale, contactuele en redactionele vaardigheden en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen, een collegiale houding en het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. Salaris: Voor ervaren kandidaten kan bij een volledige functievervulling een salaris inclusief arbeidsmarkttoelage geboden worden van maximaal 3.332,- bruto per maand (schaal 10, norm jan. 2002). Daarnaast hebben wij uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, kopen/verkopen verlof, reiskostenvergoeding, kinderopvang, studiefaciltieiten, pc- en fiets-privé-project. Overige informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer L. van der Leij seniormedewerker of de heer R. Burgmeijer sectorhoofd Gemeentewerken. Beiden zijn te bereiken via telefoonnr. 023 - 5847771 Stuur uw sollicitatie uiterlijk 14 juni 2002 aan Burgemeester en wethouders van Bennebroek, Postbus 48, 2120 AA Bennebroek. Mailen mag ook: gemeentehuis@bennebroek.nl S.O.; Robijnstraat 100,2332 KV Leiden tel. 071-5765149 fax 071-5720330 V.S.O.: Obrechtstraat 4, 2324 VN Leiden tel. 071-5761990 In de regio rond de stad Leiden zorgt De Weerklank voor ondenvijs en de ambulante begeleiding van slechthorende kinderen en kinderen met ernstige spraak-taalproblemen. De afdeling S.O. wordt bezocht door leerlingen van 3-12 jaar. Het V.S.O. vanaf 12 jaar met een schakel- en I.M.O.-stroom. In totaal gaat het hierbij om ongeveer 280 leerlingen. Daarnaast worden 160 leerlingen ambulant begeleid in het reguliere onderwijs. Zorg voor de leerlingen, en dus individuele aandacht en een goed pedagogisch klimaat is erg belangrijk. Er wordt gewerkt in een multidisciplinair team. Vanuit respect voor de verschillende levensovertuigingen geven wij op eigen wijze gestalte aan de Christelijke identiteit. Heb je zin in een nieuwe baan vol uitdaging in het speciaal onderwijs? Dan is hier je kans!! Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's die met ingang van 2 september 2002 ons team gaan versterken! We zoeken collega's die zin hebben in een nieuwe uitdaging per 2 september 2002 gedifferentieerd kunnen en willen werken een open en communicatieve houding hebben een flexibele instelling hebben het waardevol vinden om kennis te krijgen en te delen in een multidisciplinair team een positieve houding t.a.v. de identiteit van de school Wij bieden groepen met ca. 13 kinderen met hoofdzakelijk spraak-/taalproblemen een multidisciplinair team een begeleidingtraject voor nieuwe teamleden Inlichtingen kun je inwinnen bij de adjunct-directeur SO Jolande Praktiek, tel. 071-5765149 en of Carta van Rijn, unitleider, tel. 071-5765149. Heb je interesse, schrijf dan je sollicitatiebrief voor 14 juni 2002 aan het Bestuur van de Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak-taalproblemen, p/a Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden. Beek Container Cleaning is een snelgroeiend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen en onderhoud van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht voor meer dan 200 gemeentelijke overheden door heel Nederland. Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar: (rijbewijs B) met de mogelijkheid tot het behalen van het rijbe wijs B/C (rijbewijs B/C en chaffeurs diploma) (voor de functie bijrijders) ter ondersteuning van diverse administratieve werk zaamheden ervaring met Excel en Word is een pré om ons team van enthousiaste medewerkers te versterken. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en heeft deze advertentie je interesse gewekt, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden «Tel. (071) 523 23 65 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl Met zo'n 2.500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee een van de grootste werk gevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Onze visie is een klantgerichte atti tude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. De ligging nabij Amsterdam en Zandvoorl maakt het Kennemer Gasthuis tot een aantrekkelijke werkplek. Momenteel wordt het Kennemer Gasthuis gereno veerd. Voor onze afdelingen moeder en kind zoeken wij Het betreft vacatures op de kinderafdeling die uit twee units bestaat, te weten de kinder- en couveuse unit en de afdeling verloskunde. Tevens is er plaats voor een kinderverpleegkundige op de.afdeling kinderdagverpleging op de locatie Deo, die gekop peld is aan de dagverpleging voor volwassenen. Functie-informatie U bent verantwoordelijk voor de planning, uit voering en evaluatie van de totale verpleegkundige zorg voor patiënten. De vacatures zijn zowel full time als parttime invulbaar vanaf 66,67%. Voor de dagverpleging betreft het een vacature voor 44,44%. Voorkeuren voor dienstroosters zijn bespreekbaar. Functie-eisen: U bent in het bezit van het diploma a-verpleeg kundige of hbo-v. Voor de kinderafdeling vragen wij een kinder- of neonatologieaantekening en voor de functie op de afdeling verloskunde is de obstetrieaantekening vereist, of bestaat de bereid heid de opleiding hiervoor te gaan volgen. Het goed in teamverband kunnen werken, is nood zakelijk. U bent flexibel, stressbestendig en enthousiast en neemt graag het initiatief. U beschikt over goede contactuele eigenschappen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van ervaring en is conform de CAO-Ziekenhuizen. Bonusregeling: na uw proeftijd ontvangt u 250,— netto. Bent u na één jaar nog in dienst van het Kennemer Gasthuis in dezelfde functie, dan ont vangt u nog eens 250,— netto. Bij een parttime dienstverband wordt deze premie naar rato uit gekeerd. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N van Os, hoofd kinderafdeling, tel: (023) 552 52 52, mevrouw P. van der Mooren, hoofd afdeling verloskunde, tel: (023) 552 43 09 en mevrouw C. Oude Ophuis, hoofd dagverpleging, tel: (023) 552 41 13. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie onder ver melding van vacaturenummer 02-294 (kinder afdeling/neonatologie), vacaturenummer 02-295 (kinderdagverpleging), vacaturenummer 02-296 (afdeling obstetrie) sturen naar Kennemer Gasthuis, afdeling personeelsvoorzieningen, Postbus 417, 2000 AK Haarlem, e-mail: p&opv@kg.nl J0& CMC is de Nederlandse katholieke missionaire organisatie voor H I I I 1 uit, ondersteunt projecten en verzorgt een wereldwijde boeken- |ll en abonnementenservice. Daarnaast is zij de service-organisatie voor Nederlandse missionarissen en hun religieuze instituten. mensen mei een missie CMC heeft ongeveer vijftig medewerkers in dienst. CMC zoekt op korte termijn voor haar afdeling Personele Samenwerking een voor 90-100% van een volledig dienstverband De afdeling Personele Samenwerking bemiddelt bij de uitzending van (missionaire) ontwikkelingswerkers naar het Zuiden. De secretaresse speelt hierbij een ondersteunende rol. Daarbij gaat het o.a. om: het ondersteunen van de correspondentie met uitgezonden ontwikkelingswerkers (via e-mail en brieven); het beheer van het geautomatiseerde bestand van ontwikkelingswerkers. Ook is de secretaresse verantwoordelijk voor de voorbereiding en verslaglegging van het afdelingsoverleg en andere vergaderingen. Voor een goede vervulling van de vacature zijn vereist: een secretariële middelbare beroepsopleiding; ervaring met database en tekstverwerkende computerprogramma' s (Word); kennis van Engels en Spaans. aantoonbare accurate en dienstverlenende instelling; ervaring in het notuleren van vergaderingen; bereidheid om in teamverband te werken; Gezien de doelstelling van CMC stellen wij een missionaire en mondiale belangstelling op prijs. CMC biedt goede arbeidsvoorwaarden, waaronder: eigen rechtspositieregeling gebaseerd op de CAO- Welzijn, met o.a. een 36-urige werkweek, voorzieningen voor kinderopvang en mogelijkheden voor werknemerssparen; salarisinschaling van 1.902,- tot 2.595,- bruto per maand (op fulltime basis); opname in pensioenregeling PGGM. Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij Frank van Eenbergen, hoofd Personele Samenwerking, tel. 070-31 36 700. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunnen vóór 15 juni a.s. worden toegestuurd aan CMC, t.a.v. Manon Vanderkaa, hoofd Organisatie Diensten, Postbus 16442, 2500 BK Den Haag. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 20 juni a.s. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De voetbalvereniging "Koudekerk" is op zoek naar een die op de woensdagavonden twee dames- en één meisjesteam wil trainen. Tevens zal hij/zij worden belast met de begeleiding van de Dames 1 op de zaterdagen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met minimaal het diploma J. V. T. j t Nadere informatie en uw sollicitatie kunt u stellen 1/ 1/ f\0l4u8KfifrK en richten aan de jeugdsecretaris: dr. Ton x x x Nieuwpoort, Van Poelgeestlaan 72,2396 BG Koudekerk aan den Rijn, tel. 071 3414329 Zorgcentrum**** Eerst aan de slag en dan op vakantie? Zorgcentrum Lorentzhof is 119 verzorgingsplaatsen groot en biedt reguliere intramurale zorg, tijdelijke opvang en substitutiezorg. In samenwerking met nog twee instellingen en een aantal andere partners wordt extramurale zorg geboden. Ruim 100 medewerkers én nog eens zo'n 70 vrijwilligers zijn dagelijks in touw om optimale zorg te verlenen aan de bewoners. Het zorgcentrum is centraal gelegen in de Burgemees ters-, Professoren- en Tuinstadwijk in Leiden. Van 15 juli tot eind augustus Een aantal van onze vaste medewerkers gaan dan ook met vakantie. We hebben dus extra hulp nodig! Voor jou als schoolverlater een prima gelegenheid om geld te verdienen voor je geplande vakantie. Er zijn vele mogelijkheden om aan de slag te gaan. Denk maar aan diverse zorgtaken, het ondersteunen van de voedingsassistenten, de huishoudelijk mede werkers of het keukenpersoneel. Geef maar aan watje het meeste aanspreekt. Werktijden zijn in overleg flexibel in te vullen. Je salaris is conform de CAO Verzorging en Verpleging. Bagage? Tenminste 17 jaar, een opgeruimd karakter, je handen uit de mouwen kunnen steken en goede afspraken kunnen maken en nakomen. Kom eerst maar eens kijken hoe het bij ons toegaat. Ben je nu al overtuigd en wil je concrete afspraken maken? In beide gevallen kun je bellen met: Janny de Ruiter (zorgmanager) of Belinda Duiser (fac. manager), tel. 071 - 514 95 45 Zorgcentrum Lorentzhof, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden. Op korte termijn gevraagd: Representativiteit, collegialiteit en verantwoordelijkheidsgevoel zijn in onze werksfeer van belang. Hij/zij moet bereid zijn ongeveer eens per maand op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur te werken. Een goede opleiding, beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift strekken tot aanbeveling. U zult vaak het eerste aanspreekpunt zijn voor onze cliënten en daarbij is een kordaat en klantvriendelijk optreden van belang. Geboden wordt: Een werkweek vanaf 26 uur, goede salariëring. Een zelfstandige, dynamische secretaressebaan (geen stageplaats) met afwisselend werk. U gaat ons team van ca. 10 man/vrouw versterken. Sollicitaties te richten aan: mevrouw A. E. Lancet Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax (071) 519 19 29

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36