±2.000 lezers m van het Leidsch Dagblad hebben aanschafplannen voor nieuw ibilair H imSK K Stichting Kinderopvang Katwijk INVAL- EN VAKANTIEKRACHTEN (M/V) ons tweede thuis EEN BIBLIOTHEEKMEDEWERKER INTERIM COÖRDINATOR M/V JÜk. HMÊMSKMIËK Toe aan een commerciële uitdaging? Verkoopadviseur ei Voor informatie over adverteren in deze L dagbladen kunt u bellen met: 0715 356 30(fe www. leidschdagbladnl ZATERDAG 1 JUNI 2002 gcsntden verpakte groenten W. Heemskerk B.V. is een groentebewerkingsbedrijf. Binnen ons innovatieve be drijf worden de producten met moderne technieken gesneden, gewassen en ver pakt tot panklare groenten. Vervolgens zorgt onze geautomatiseerde en gemecha niseerde logistieke afdeling voor het etiketteren en verzenden van de producten naar onze klanten. De technische dienst, die op dit moment uit 13 medewerkers bestaat, fungeert hier als een spin in het web om te zorgen dat onderhoud en storingen op adequate wijze worden behandeld. Door de toenemende mechanisatie en automatisering binnen ons bedrijf, wordt er steeds meer van deze afdeling verwacht. Daarom zijn wij zowel op uitvoerend als sturend niveau op zoek naar nieuwe technische collega's. MEDEWERKER TECHNISCH BEDRIJFSBUREAU Deze nieuwe collega (m/v) houdt zich bezig met: het plannen en voorbereiden van werkzaamheden op korte en middellange termijn; het implementeren van een Onderhoud Management Systeem (OMS); het zorgdragen voor een goed gedocumenteerd archief van technische machi- negegevens; de inkoop en het beheer van technische machineonderdelen en - materialen; het opzetten en onderhouden van diverse zorgsystemen. Wat vragen wij van de nieuwe collega: De Medewerker Technisch Bedrijfsbureau heeft een MTS-diploma elektrotechniek of werktuigbouwkunde en heeft enige jaren ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Daarnaast is deze medewerker bekend met specifieke softwarepakketten voor de Technische Dienst zoals autocad en OMS en beschikt hij/zij over goede contactuele eigenschappen. ONDERHOUDS- STORINGSMONTEURS Deze collega's (m/v) hebben de volgende taken: het oplossen van gemelde storingen aan het machinepark; het plegen van preventief onderhoud; het uitvoeren van aanpassingen en vernieuwingen aan het machinepark en instal laties. Wat vragen wij van de onderhouds-/storingsmonteurs: Deze nieuwe collega's hebben een MTS-diploma elektrotechniek en zijn bereid om mee te draaien in diverse diensten waaronder een avond- en nachtdienst Tevens hebben zij een collegiale en flexibele instelling. Wat bieden wij aan arbeidsvoorwaarden voor beide functies: Een marktconform pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een salaris dat past bij het niveau van de functie. De vakantietoeslag is 8% en er zijn 26 vakantiedagen. Deelname aan een spaarloonregeling is mogelijk. Ook kennen wij een goede studiefaciliteiten regeling. Voor het overige is de CAO voor de groothandel in Aardappelen Groenten en Fruit van toepassing. Geïnteresseerd in één van de functies: Neem dan, voor eventuele verdere toelichting, contact op met de heer S. van der Weijden, Manager Technische Dienst (071-4021338) of stuur je sollicitatiebrief voorzien van CV naar W. Heemskerk B.V. t.a.v. de heer Th. Van Werkhoven, Manager P&O, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Mailen kan ook: Th.vanwerkhoven@wheemskerk.nl of kijk op onze website: www.wheemskerk.nl. UNITED EVENT INSURANCE Durf jij de uitdaging aan??? Ben jij beter dan de rest!!! Kom bij ons werken en laat zien wat je kunt. Wij zijn op zoek naar een medewerker voor de binnen- buitendienst voor ons assurantiekantoor. Onze gedachte gaat uit naar iemand met een opleiding op minimaal Assurantie B niveau en/of enkele jaren werkervaring in de verzekeringen. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreid C.V. kunt u richten aan: United Event Insurance Postbus 97833, 2509 GE Den Haag Ook voor Rijnsburg en Valkenburg De Stichting Kinderopvang Katwijk verzorgt kinderopvang voor de gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. De Stichting exploiteert een kinderdagver blijf met hele en halve dagopvang, een gastouderbureau en naschoolse opvang. Onze naschoolse opvang heeft 3 locaties, te welen op De Krom 101 en de van Lierestraat 2 in Katwijk en op de Hofstraat 13D in Rijnsburg. Wij zoeken per direct voor onze naschoolse opvang Werktijden.zijn van 13.45 uur - 17.45 uur. Woensdag van 11.15 uur - 17.45 uur. In schoolvakanties hele dagen. Wij zoeken iemand: - die, net zoals wij, vindt dat de tijd die kinderen op de naschoolse opvang doorbrengen vrije tijd is, waarbij ontspanning in een huiselijke sfeer centraal staat - met doorzettingsvermogen die enthousiast, vindingrijk en creatief is - die inzicht heeft in groepsprocessen en weet wat kinderen van 4 tot 13 jaar bezig houdt - die flexibel is - die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken - die over communicatieve vaardigheden beschikt - die een relevante opleiding volgt of heeft afgerond. Wij bieden: - een team van 6 leuke NSO-collega's met ervaring, die jou graag ondersteunen en met wie je nauw zult samenwerken - mogelijkheden tot het verkrijgen van een vaste aanstelling wanneer er een vacature komt - een salaris van min. 1.438,17 wanneer je gediplomeerd bent en 1.347,- wanneer je ongediplomeerd bent. Nadere informatie is te verkrijgen bij Mw. S. Slaman op donderdag en vrijdag. 071 -40 349 11. Schriftelijke reacties voorzien van motivatie en curriculum vitae kun je sturen naar: Stichting Kinderopvang Katwijk, t.a.v. Mw. S. Slaman, De Krom 101, 2221 KK Katwijk. Hulpverleners die er in de gehandicaptenzorg persoonsgericht De Vaart in houden. Ons TWeede Thuis: uit en thuis in de gehandicaptenzorg. Ons Tweede Thuis is een'stichting ten dienste van mensen met een han dicap in Amstelland en de Meerlanden. Met ruim 1.000 medewerkers biedt de stichting een compleet en flexibel pakket aan zorg op het gebied van wonen, dagbesteding en dienstverlening aan circa 1.100 mensen in de regio. Ons Tweede Thuis beheert momenteel ruim 40 voorzieningen in de regio, die alle hun eigen karakter hebben en functioneren als zelfstan dige eenheden. Samen vormen die de organisatie van waaruit beleid en dienstverlening centraal op elkaar worden afgestemd. Kwaliteit van zorg en keuzemogelijkheden voor cliënten zijn bepalend voor de persoons gerichte dienstverlening. Door een gericht opleidingsaanbod zorgen wij ervoor dat onze mede werkers hun professionaliteit op peil kunnen houden. Dagcentrum De Vaart, waar je komt te werken. Dagcentrum De Vaart in Hoofddorp biedt dagbesteding en volwassenen, verdeeld over 8 groepen, met een standelijke en/of meervoudige handicap van midden lager niveau. Wij zijn op zoek naar Begeleiders en een Assistent Begeleider Je werk, waar om het gaat. Als begeleider heb je naast de algemene dagelijkse, ook de persoonlijke begeleiding van een aantal cliënten. Je stelt de begelei dingsplannen op en zorgt voor uitvoering van de daarin vastgelegde begeleidingsaf- spraken. De kwaliteit van je werk heeft te maken met de mate van samenwerking met collega's, cliënten en hun vertegenwoordigers en andere disciplines. Vanzelfsprekend datje meedenkt over belangrijke zaken die de gehele voorziening aangaan. Als assistent begeleider voer je samen met de begeleider individuele begeleidingsprogramma's uit, begeleid je diverse activiteiten en verzorg je cliënten. De vacatures: Begeleider 66,67%: je begeleidt een groep van 10 11 verstandelijk gehandicapte jongvolwassenen van middenniveau bij een houtpro gramma en een variatieaanbod. Begeleider 88,89 - 100%: je begeleidt een groep van 12 ouderen met een verstandelijke handicap van middenniveau bij een basisactiviteit met textiel, waarbij het werktempo per cliënt is aangepast, en bij een variatieaanbod. Assistent begeleider 44,44 - 66,67%: je assisteert bij de begeleiding van een groep van 7 a 8 verstandelijk meervoudig gehandicapte cliënten van laag niveau bij sensopatische activiteiten, waaronder muziek, bewegen, zwemmen en basale stimulatie. Je profiel, waar je goed in bent. Als begeleider heb je een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau, ervaring met begeleiden van verstandelijk gehandicapten van midden niveau, evenals met opzetten en uitwerken van activiteitenprogram ma's en begeleidingsplannen. Als assistent begeleider heb je minimaal LBO-niveau aan opleiding en ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten van lager niveau. Werken vanuit een persoonsgerichte visie moet je in beide functies aan spreken. Invalkracht ADL-medewerker Je werk, waar om het gaat Je helpt als invalkracht bij de Algemene Dagelijkse Levensverrichtingen (ADL), zoals samen met cliënten huishoudelijke taken verrichten. Je profiel, waar je goed in bent. Je hebt betrokkenheid bij de doelgroep en handigheid in het huishouden. Werken bij Ons Tweede Thuis, wat wij bieden. Als begeleider verdien je minimaal 1.584,- en maximaal 2.207,- en als assistent begeleider minimaal 1.491,- en maximaal 2.051,- bruto per maand bij een volledig dienstverband van 36 uur per week. Als regel geldt in eerste instantie een contract voor een half jaar Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet in onbepaalde tijd. Als invalkracht ADL-mede werker krijg je minimaal 8,84 en maximaal €12,16 bruto per uur. De CAO-Gehandicap- tenzorg is bij ons van toepassing. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden, waar onder (interne) studiemogelijkheden, spaar loonregeling, bonus bij geen ziekteverzuim, PC- en fietsplanregeling, vergoeding voor kinderopvang en een vaste eindejaarsuitkering van 3,2%. Je komt te werken in een dynamische omgeving vol afwisseling en in een informele en collegiale werksfeer. Je reactie, waarom je solliciteert. Voor meer informatie kun je bellen met Mirriam Delmee (hoofd) of een van de coördinerend begeleiders, telefoon 023 568 2350. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie, sturen aan Dagcentrum De Vaart, t.a.v. Mirriam Delmee, Kaj Munkweg 35, 2131 RV HOOFDDORP. Kijk ook op onze website: www.onstweedethuis.nl het draait gewoon om mensen PROBiBlIO ZOEKT VOOR DE OPENBARE BIBLIOTHEEK N00RDWIJKERH0UT VOOR 12 UUR PER WEEK m/v Hnw ProBiblio wil graag dat haar personeelssamenstelling een afspiegeling vormt van de regionale beroepsbevolking. Vooral allochtonen en jongeren nodigen wij daarom uit om onze organisatie te komen versterken jBiblio ProBiblio, Hoofddorp, is werkgever voor het personeel van ongeveer 110 bibliotheken in Noord- en Zuid-Holland Werken in onze sector betekent dat u een bijdrage levert aan het dynamische proces van verspreiding van informatie, kennis en cultuur. ALGEMEEN De bibliotheek Noordwijkerhout is gevestigd in een gemeente met 15.400 inwoners. De dienst verlening in De Zilk wordt verzorgd door een bibliobus. Het werkgebied van de vaste vestiging heeft ca. 13.000 inwoners. Een team van 7 medewerkers verzorgt hier de dienstverlening aan individuele leners, groepen en instellingen. Het aantal leden in Noordwijkerhout en De Zilk bedraagt ruim 4.650. DE FUNCTIE U verricht uitleen-, opruim- en administratieve werkzaamheden die verband houden met de uitlening HET PROFIEL Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, flexibele collega met een praktische en klantgerichte instelling. U bent stressbestendig en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken U beschikt minimaal over een opleiding op MAVO/HAVO niveau. U heeft ervaring in het werken met computers, en bent bekend met onder meer Word en Internet. ARBEIDSVOORWAARDEN Conform de CAO Openbare Bibliotheken Het salaris is gebaseerd op schaal 3 van deze CAO (afhankelijk van opleiding en ervaring, min. 449,- en max 608,- bruto per maand bij een werkweek van 12 uur). U werkt volgens een vastgesteld rooster dat onder meer de vrijdagmiddag en -avond en één zaterdag per drie weken omvat. INFORMATIE Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Hennie Lips, lokaal bibliotheek manager, tel.; 0252-373621Voor informatie-over de sollicitatieprocedure of arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met Joëlle Bijl, personeelsconsulent, tel: 023-5546380 SOLLICITATIE U kunt tot 15 juni 2002 reageren onder vermelding van het vacaturenummer 02P0298, of per brief gericht aan de stafafdeling Personeel Organisatie, Postbus 485, 2130 AL Hoofddorp. ACQUISITIE NAAR AANLEIDING VAN DEZE ADVERTENTIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD Leidse (InW elzijns organisatie Het Leidse Volkshuis, onderdeel van de Leidse Welzijnsorganisatie, is een stedelijk en multifunctioneel activiteiten centrum. De 12 vaste medewerkers, 82 docenten, freelancers en vrijwilligers organiseren cursussen, workshops, lezingen en manifestaties op het gebied van welzijn, educatie, emancipatie, kunst en cultuur. Jaarlijks zijn er rond de 2000 cursisten en enkele honderden bezoekers van voorstellingen en manifestaties. Daarnaast biedt Het Leidse Volkshuis huisvesting aan een vijftal aanvullende organisaties. Het Leidse Volkshuis werkt vanuit het fraaie, reeds 100-jarige, onlangs geheel gerenoveerde eigen huis als dienstverlener met een eigen sfeer, gebaseerd op respect voor ieders stijl en overtuiging. Het komende jaar zal vanuit deze uitgangspunten en op basis van een bedrijfsplan een nieuwe lijn naar de toekomst worden uitgezet. Ten behoeve van Het Leidse Volkshuis komen wij op korte termijn graag in contact met een voor gemiddeld 32 uur per week. Uw taken U geeft leiding aan de medewerkers van Het Leidse Volkshuis en draagt zorg voor de werkontwikkeling, met name ~door actieve participatie in de bedrijfsvernieuwing en het voorbereiden van de begroting. U bent in staat om veranderingen te implementeren als gevolg van vernieuwende bedrijfsvoering en automatisering. U neemt deel aan relevante interne en externe overleggen. Daarnaast draagt u zorg voor externe contacten en bent u belast met de PR. Uw profiel U beschikt over een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een voortgezette (management)opleiding. U heeft meerdere jaren ervaring als leidinggevende en u kunt u inleven in de cultuur van de organisatie. Daarnaast bent u stressbestendig, motiverend, enthousiasmerend, een sterke persoonlijkheid en bent u gewend om met een grote mate van zelfstandigheid te werken. U bezit (financieel) inzicht in en ervaring met bedrijfsprocessen en het ontwikkelen van commerciële activiteiten. U kunt de gevolgen van veranderings processen analyseren en medewerkers hierbij overtuigen. Verder beschikt u over contactuele, communicatieve en professionele vaardigheden. Bij voorkeur heeft u kennis van de Leidse verhoudingen. Wij bieden Een salaris conform de CAO-Welzijnswerk, salarisschaal 37-46, minimaal 2.920,08 en maximaal 3.430,12 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De aanstelling is voor de duur van een jaar en is tevens op basis van detachering mogelijk. Informatie en sollicitatie Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer W.K. van Vugt, manager Stedelijke Activiteiten, tel. (071) 516 81 68, tevens 's avonds bereikbaar op (030) 293 83 98, of bij mevrouw H. Jansen, coördinator Het Leidse Volkshuis, tel. (071) 514 91 80. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 15 juni richten aan de Leidse Welzijnsorganisatie, ter attentie van de heer W.K. van Vugt, Breestraat 117, 2311 CL Leiden, onder vermelding van 'Soll. Coördinator LV'. Deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern verspreid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gesneden verpakte groenten nv W. Heemskerk B.V. is een groentebewerkinigsbedrijf. Binnen ons innovatieve be jér drijf worden de producten met moderne technieken gesneden, gewassen en verpak >g tot panklare groenten. Vervolgens zorgt onze geautomatiseerde en gemechaniseerd fer logistieke afdeling voor het etiketteren en verzenden van de producten naar onzi t d klanten. De transportafdeling speelt hierbij een cruciale rol. Door de toenemendi Ier groei binnen ons bedrijf wordt er steeds meer van deze afdeling verwacht. Daaron ikk zijn wij op zoek naar een: TRANSPORTCOÖRDINATOR Deze nieuwe collega (m/v) is verantwoordelijk voor: een efficiënte planning voor de ritten van chauffeurs; het beheer van in- en externe emballagestromen; de planning van reparatie en onderhoud aan het wagenpark. De taken die onder deze functie vallen zijn: het leidinggeven aan de chauffeurs; het dragen van medeverantwoordelijkheid voor een tijdige levering aan de klanten; het verzorgen van de administratieve processen rond het transport; het onderhouden van contacten met andere afdelingen, transportbedrijven, klanten en leveranciers; het plannen, bewaken en registreren Van onderhoudswerkzaamheden aan het wagenpark; het continue optimaliseren van de ritplanningen; het bewaken en registreren van de emballageadministratie. Wat vragen wij van de transportcoördinator: De transportcoördinator heeft een relevante opleiding op minimaal Mbo-niveau, is be kend met geautomatiseerde systemen en heeft ervaring als leidinggevend transportplan ner. Daarnaast beschikt onze nieuwe collega over goede contactuele vaardigheden en is hij/zij stressbestendig. Wat bieden wij aan arbeidsvoorwaarden voor deze functie: Een marktconform pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een salaris dat past bij het niveau van de functie. De vakantietoeslag is 8% en er zijn 26 vakantiedagen. Deelname jro aan een spaarloonregeling is mogelijk. Ook kennen wij een goede studiefaciliteiten regeling. Voor het overige is de CAO voor de groothandel in Aardappelen Groenten en Fruit van toepassing. Geïnteresseerd in deze functie: Neem dan, voor een eventuele verdere toelichting, contact op met de heer J. Nap, Logistiek Manager (071-4021338) of stuur je sollicitatiebrief voorzien van CV naar W. Heemskerk B.V. t.a.v. de heer Th. Van Werkhoven, Manager P&O, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Mailen kan ook: Th.vanwerkhoven@wheemskerk.nl of kijk op onze website: www.wheemskerk.nl. raamdecoratie (rolgordijnen, gemaakte of doe-het-zelf producten worden afgezet listen en andere verkoopka- B&C Products bv is een onderdeel van B&C Interna1 tional by. Beide zijn gevestigd in Nunspeet. Inclusiei vestigingen in Duitsland, Frankrijk, België en Polen tel de organisatie ruim 800 medewerkers. Onze afdelin Verkoop Detailhandel zoekt voor het rayon Utrecl (westelijke deel) en Zuid-Holland (noordelijke dee eri één d De functie \n: Je onderhoudt de relaties met bestaande en benadert actief potei tiële klanten. Je adviseert en informeert de klanten over het assa -ol} timent en de optimale presentatie van de producten, zodat de ve alli koopdoelstellingen ruimschoots gehaald worden. Daarnaast neei je actief deel aan beurzen en andere commerciële activiteiten. 10 lts Wat je in huis moet hebben Opleiding op MBO-niveau Enkele jaren buitendienstervarin binnen de interieurbranche is vereist. Tevens beschik je over erv ring in het gebruik van de PC en aantoonbare commerciële kwi 0t liteiten. Je hebt uitstekende mondelinge en schriftelijke commuti bri catie-vaardigheden, kunt zelfstandig en alleen werken en bei Ier sterk resultaat- en doelgericht georiënteerd. Daarnaast ben ju creatief en initiatiefrijk. Je hebt rijbewijs B en bent woonachtig het rayon of bereid je daar te vestigen. Geïnteresseerd Vragen? B&C Products bv t.a.v. Stephan Paternotte, Personeelsfunctionaris Postbus 164 8070 AD Nunspeet Je kunt ook je gegevens mailen naar hrm@bece.nl. Als je vragen hebt over deze vacatures of meer wilt weten over andere mogelijkheden, bel dan: 0341 - 277744 uc *Bron: Doelgroeponderzoek 2001. pers 13 en ouder. Inter/Vieuw-NSS

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 32