SPORT 'Opheffen van Boshuizerkade maak ik niet mee' Sjeng Schalken buigt in 'mind game' voor Hewitt Van Grootveld en Groeneweg gaan terug naar UVS S2 iroenendijk haalt rainerspapieren Dntslag gevraagd roor Akerboom Imolarek heeft jeen joint gerookt (ipollini wint roor vijfde keer Inter en AC zien Seedorf als ruilobject zaterdag 1 JUNI 2002 unil ïnd. ;rs. r9eL i van het peloton. Wethouder Alexander Pechtold streeft naar vitaliteit in het Leidse voetbal Llfons Groenendijk. archieffoto: ees van Hoogdalem eist - Alfons Groenendijk is isteren geslaagd voor de cur- is Trainer Coach I. De Leider- orpse trainer van w Katwijk is aardoor bevoegd om als assis- >nt aan de slag te gaan in het etaalde voetbal. Officieel had Iroenendijk de cursus al door- jpen moeten hebben om Kat- lijk te mogen trainen, maar de NVB verleende hem dispensa- e voor een seizoen. Onder de idere geslaagden bevonden ch onder anderen ex-interna- onal Hans van Breukelen en t-profs Raymond Atteveld en tor Lems. Ittard - Marcel Akerboom poet vrezen voor zijn baan. (ortuna Sittard heeft ontslag ngevraagd voor de Noord- ^ijkse verdediger, net als voor ;gen andere spelers, ex-trai ler Hans Verel en hoofd scou- Jng Hans Vergeer. De club :eft daarvoor toestemming i de KNVB gevraagd. In een oedprocedure moet komen- 'p week al blijken of de club Ijn zin krijgt. Fortuna verkeert li ernstige financiële proble men. Er is een tekort van ruim !ven miljoen euro, het faillis- ien èment dreigt. Het ontslag voor Ie tien maakt deel uit van een en Dgrijpende saneringsoperatie. Je kikerboom is een van vier spe- et irs voor wie een speciale rege- e jig geldt: zij kunnen blijven als atenp tekenen voor een jaarsalaris ositjpn maximaal 54.000 euro. otterdam - Feyenoord ver acht dat Ebi Smolarek slechts pht wordt gestraft voor de ver- pogde concentratie cannabi- pl die in de urine van de Pool gevonden. Een speciale com- iiissie van de UEFA heeft vast- psteld dat de linksbuiten geen Het Jintje heeft opgerookt. Hij kan deaqPOgstens hebben meegerookt. 0 a9Ieer waarschijnlijk is dat de erboden stof in reformproduc- ?n heeft gezeten. Feyenoord (\E0kent op een maximale schor ing van vier Europese wedstrij- pn voor Smolarek. Op 10 juni de officiële uitspraak. rescia - Mario Cipollini heeft Ijn vijfde dagzege in de Ronde Italië binnen. De Italiaanse Êelrenner was gisteren aan het ide van de achttiende etappe Brescia de snelste in de mas- asprint. In totaal heeft Cipolli- nu 39 etappezeges in de Giro Italia achter zijn naam staan. q het algemeen klassement leef de Italiaan Paolo Savoldel- leider. In de slotfase zocht fichael Boogerd de aanval, aaar hij kreeg niet genoeg vrij- 5 leid door Peter van der Hulst vervolg van voorpagina leiden - De gemeente Leiden vond het lange tijd niet nodig het voortouw te nemen bij fusiebe sprekingen. Sinds het aantreden van het nieuwe college is dat ver anderd. „Ik vond het heel belang rijk om de verenigingen zelf een kans te geven", zegt sportwet houder Alexander Pechtold. Na dat verschillende initiatieven op niets uitliepen, is het tijd gewor den om in te grijpen. „Het gaat mij om de sport. Ik hoef geen be taalde club in Leiden, maar de vi taliteit van het Leidse voetbal moet wel in orde zijn." Het Leidse voetbal teert volgens Pechtold op een roemrucht ver leden en ook de organisatie structuur is van die tijd. „De so ciale component is heel groot, maar qua voetbalniveau stelt het geen bal meer voor." Ge meenschapsgeld en -ruimte worden volgens de wethouder op een 'verre van ideale manier' benut. „De prestaties in de kan tine zijn soms beter dan op het veld. In ieder geval zijn de kanti nes beter gevuld. En dat terwijl een club elders in de stad een ledenstop moet invoeren." Pechtold wil tot een betere ver deling van de beschikbare ruim te komen. Hij ontkent dat de ge sprekken met de verenigingen worden gevoerd om nieuwe bouwlocaties te verwerven. .An ders had hier wel de wethouder bouwen gezeten. Dit is een dis cussie die ik met en voor de sport wil voeren. Misschien ko men we wel tot de conclusie dat er drie velden bij moeten. „Het opheffen van de Boshui zerkade maak ik niet mee", zegt Pechtold stellig. Sterker nog hij heeft het sportcomplex, waar op dit moment de voetbalvereni gingen LFC, UDWS, Leidsche Boys, VNA en GOL Sport zijn ge vestigd, hard nodig. „De ruimte zit op de Boshuizerkade. Daar moeten we de mensen opvan gen." De wethouder wil niet dat gesteggel over het aantal velden of de financiering van de fusies de gesprekken beïnvloedt. „Eerst moet de discussie met de sport worden gevoerd. Het is dan aan mij om te zorgen dat er een draagvlak komt." Het samengaan van voetbalver enigingen hoeft de gemeente niet een enorme zak geld te kos ten. „De hardware heb ik. Er lig gen velden genoeg. Bovendien zijn de meeste opstallen al afge schreven, dus we doen niet aan kapitaalvernietiging." Door nieuwe clubgebouwen ook open te stellen voor wijkactivi- teiten of kinderopvang, kan de bouw mede door andere secto ren worden gefinancierd. De KNVB inventariseert inmid dels de verlangens van de clubs. „De bond onderzoekt wat de verenigingen van de huidige si tuatie vinden en wat ze in de toekomst willen. En met wie, als ze het achterste van hun tong willen laten zien." Met de clubs, die naast de KNVB de gespreks partners van de gemeente zijn, wordt later dan gesproken over de verdeling van de velden over de verenigingen. Pechtold wil voorkomen dat het een eindelo ze discussie wordt. „De rest van dit jaar wil ik gebruiken voor open gesprekken. In 2003 moe ten de dingen daadwerkelijk veranderen." Pechtold begrijpt dat sommige fusies gevoelig kunnen liggen. Hij sluit daarom een tussenstap niet uit. Twee verenigingen ge bruiken dan eerst een complex en vormen later pas een organi satie. Ook ziet hij een rol wegge legd voor mensen uit het be drijfsleven. Zij zouden plaats kunnen nemen in een interim- bestuur in het geval dat de zit tende bestuursleden van clubs niet met elkaar willen samen werken. „Want het vervelendste is vaak de vraag wie de nieuwe voorzitter wordt. De wethouder meent dat het tijd is om alle sentimenten ter zijde te schuiven. „Donderdag was ik bij de kampioensreceptie van Leidsche Boys. Daar zag ik wel Sezer van GOL Sport, maar de rest van de kade heb ik niet gezien. UDWS niet, VNA niet. Ik begrijp daar geen bal van. Of dat nou gevoeligheden zijn, of des interesse weet ik niet. Het is in ieder geval een klimaat dat me niet aanstaat." De Leidse voetbalverenigingen lijken niet verrast door de actie vere opstelling van Pechtold. LFC-preses Hans Soet denkt dat lichte dwang noodzakelijk zal zijn om fusies van de grond te krijgen. „De meeste clubs staan er open voor, maar er zijn een of twee partners met wie ze liever niet willen samenwerken. Dan denk ik met name aan UDWS. Als je naar één vereniging aan de Boshuizerkade toewilt, dan zul je over die bezwaren heen moeten stappen. Zelfstandig zullen de clubs dat nooit doen." Net als zijn collega van LFC staat ook Sleutels-voorzitter Dick Bamhoom open voor initi atieven vanuit de gemeente. „Ik ben het helemaal met Pechtold eens dat we in Leiden terug moeten naar maximaal tien clubs. In een stad van 117.000 inwoners kun je geen vijftien verenigingen hebben, dat werkt gewoon niet." Hij waarschuwt wel dat de gemeente niet blind op fusies moet aandringen, maar met een helder beleids plan als leidraad. „Willen ze sportpark De Vliet openhouden? Willen ze de velden aan de Bos huizerkade openhouden? Als je dat alletwee wil, zit je al met een probleem. Daar moeten ze hel dere oplossingen voor aandra gen. Als dat gebeurt, weet ik ze ker dat de clubs bereid zijn te praten. Echt, de clubs willen best." „We kunnen er niet tegen zijn", vindt Thijs Neuteboom, voorzit ter van Leidsche Boys. „De clubs hebben de kans gehad om het zelf te regelen, maar daar zijn ze niet in geslaagd. De ge meente moet wel optreden. Als je zondagochtend om tien uur langs de Boshuizerkade rijdt, wordt er alleen op het veld van Leidsche Boys gevoetbald. De rest wordt niet bespeeld. Dat kan natuurlijk niet eeuwig zo doorgaan." door Gertjan van Geen parijs - Lleyton Hewitt en Sjeng Schal ken. Ze spelen ongeveer hetzelfde type spel. De een doet het alleen wat beter dan de ander. Zo ook gisteren. Zonder helemaal kansloos te zijn, bleef Schal ken weer steken in een derde ronde op een Grand Slam. Om de nummer 1 van de wereld te verslaan, was meer nodig dan alleen in vorm zijn: 1-6, 5-7, 7-6 (3) 1-6. Om de meester van de vechtkunst te kloppen is supervorm een vereiste. En die is er niet. Hij komt eraan, beloofde Schalken, maar daar had hij gisteren op court Philippe Chattier, de belangrijk ste baan van Roland Garros, niets aan. Opnieuw toonde de 25-jarige Limbur ger aan dat hij kan meespelen met de wereldtop, maar winnen blijkt meestal te veel gevraagd. Wat hij in de tweede en derde set op het gravel legde, dwong respect af. Het was in de partij over drie uur en negen minuten alleen niet ge noeg. Ondanks zijn 33ste plaats op de wereldranglijst - ooit was hij 22ste - is hij een goed geziene hitting-partner voor de toppers. OokHewitt mag graag wat uurtjes met Schalken maken, vertelde de Australiër gisteren. „Hij is een heel zware tegen stander. Hij heeft genoeg grote jongens verslagen, op verschillende ondergron den. Ik denk ook dat hij een stuk hoger hoort te staan." Hewitt keek helemaal vreemd toen hij hoorde dat Schalken nooit verder dan de laatste zestien op een Grand Slam is gekomen. „Dat is raar, I'd say. Dat had ik niet gedacht. Misschien heeft hij pech met de loting. Maar het zal niet lang duren voordat hij die barrière slecht." De barrière is hoger dan Hewitt denkt en niet alleen omdat Schalken steeds een toptienspeler op zijn pad vindt richting vierde ronde. Het heeft vooral te maken met de geestesgesteldheid van de Limburger. Hij acht zich op de grote toernooien niet in staat om van de echte wereldtop te winnen. Schal- kens theorie is erop gebaseerd, dat de spelers uit de toptien in de Grand Slams en de Davis Cup altijd honderd procent geven en daarom voor hem slechts te verslaan zijn in de kleinere toernooien. Het is een verkeerde in steek. Wie denkt dat hij niet kan win nen, zal niet winnen. In geen enkele sport, maar vooral in tennis. Minimaal vijftig procent van de over winningen wordt tussen de oren ge boekt. Hewitt is de hogepriester van de 'mind game'. Gisteren mocht van Schalken daarom niet verwacht wor den, dat hij een persoonlijk record zou vestigen, ook al produceerde de Austra liër in vier sets een onwaarschijnlijk aantal van 65 niet-gedwongen fouten. Omgerekend is dat zestien games, maar Schalken bleef in totaal steken op veertien, mede doordat hijzelf 83 niet- afgedwongen fouten maakte. Heel even leek het er zelfs op dat hij een ongenadig pak slaag ging krijgen. De Limburger had in eerste instantie besloten in het spel van Hewitt mee te gaan - en dus zijn eigen spel te spelen. De lange rally's in de eerste set waren een lust voor het oog, maar na 1-6 kon Schalken niets anders doen dan con cluderen dat dit niet werkte. „Het was moeilijk om mijn strategie te bepalen", meende Schalken. „Ik moest wennen aan de grote baan en toen alles terugkwam, dacht ik: 'Hoe kom ik daar in godsnaam doorheen?' Hij brengt nog meer terug dan Einde van blok 6 ik." Om Hewitt in het nauw te drijven, was een aanvallender concept nodig. Schal ken schroefde het tempo op en begon de ballen dieper tegen de baseline te ja gen. Hij pakte Hewitts tweede service aan en liep af en toe op. Ondanks de cross court geslagen passings van He witt, wierp die tactiek vruchten af. „Hij ging meer tweede services missen." Schalken brak naar 3-1 en serveerde op 5-3 voor de tweede set. Vier schrikba rende games vol gemiste forehandsla gen later was hij hem echter kwijt. Dat hij de voorsprong had weggegeven had alles met spanning te maken. Schalken, die tijdens de persconferentie een klei ne krampaanval kreeg: „Op die mo menten grijp je op zekerheden terug. Ik bleef te veel achterin en bedacht me dat ik aan moest vallen. Maar ik begon daardoor de verkeerde ballen aan te pakken." Uit schijnbaar kansloze positie - 0-3 in de derde set - vocht Schalken zich nog een keer terug. Via de tie-break kreeg hij loon naar werken, maar het beste was er wel af. Hewitt liet zich niet meer verrassen. Zijn matig verlopend seizoen werd zo niet naar de vergetelheid gespeeld. Schalken heeft een goede overwinning nodig om van 2002 nog wat te maken. De twee zeges in Parijs geven hem wel vertrouwen voor het komende gras- en hardcourtseizoen. Schalken vergeleek zich onlangs met een mammoettanker die, eenmaal op gang, niet meer is te stoppen. „De vorm begint te komen, maar de topvorm die nodig was om Hewitt te verslaan, is er nog niet." milaan/anp - Intemaziona- le en AC Milan willen Cla rence Seedorf uitwisselen. Als het aan beide stadgeno ten ligt, speelt de Neder landse middenvelder vol gend seizoen in het rood zwart van AC Milan. Seedorf moet deel uitmaken van een transfer van Francesco Coco naar Intemazionale. De 25- jarige verdediger van het Ita liaanse nationale team speelde vorig seizoen op huurbasis bij Barcelona. Hij wilde echter niet meer te rugkeren bij zijn werkgever AC Milan. Coco heeft inmiddels over eenstemming bereikt met Intemazionale en beweert dat hij is betrokken bij een transfer waarvan ook See dorf deel uitmaakt. „De clubs zijn het eens over de dubbele transfer liet Coco vanuit het trainingskamp van Italië in Japan weten. „Ik ben daar heel blij mee." Het is onduidelijk of Seedorf bij de ruil betrokken wil zijn. De middenvelder is evenals zijn zaakwaarnemer onbe reikbaar voor commentaar. Intemazionale en AC Milan laten via hun officiële websi te weten dat de overgang rond is. Details over de duur van het nieuwe contract worden echter niet gegeven. Seedorf speelt vanaf 1999 voor Intemazionale. De club kocht de Nederlander voor ruim 20 miljoen euro van Real Madrid. Seedorf speel de in het seizoen 1995/96 ook al in Italië. Hij kwam toen uit voor Sampdoria, de club die hem overnam van Ajax. Seedorf is de tweede aan winst van AC Milan voor het komende seizoen. Eerder nam de club de transfervrije Jon Dahl Tomasson van Feyenoord over. De Surina mer wordt de zevende oud- Ajacied bij AC Milan. Van Basten, Rijkaard, Bogarde, Davids, Reiziger en Kluivert gingen hem voor. Ook Am sterdammer Gullit droeg het Milanese rood en zwart. SCOREBORD PRIJSVRAGEN cky Day, 30 mei 2002 ntal prijswinnaars: 5 369 tale prijzenbedrag: 43.597 euro. PAARDENSPORT |megen. NK dressuur. »nd Prix: 1 Bontje/Gestion Silvano 10191,32 procent, 2 Van Grunsven/Gestion Jol 71,24, 3. Tineke Bartels/Broere Jazz 1,96, 4 Coby van Baalen/Ferro 70,88, sreüMarhes van Baalen/ldocus 70,64. Bern. CSIO. tingconcours in twee fasen: 1. Van der hans (Ned) Broere Newton 0-35,25, 2. èderichsmeier (Dui) Capitana G 0- ngs|,82, 3 Raskin (Oos) Sylver II 0-36,06, •rv^Lhriing (Dui) For Fun 0-36,53, 5. Ester- Tnn (Zwi) Snel 0-38,04. aaitingconcours na barrage: 1 Ehnin- Jnka 0-37,54, 2 Kraut (VSt) May 0- '1,19, 3. Stockdale (GBr) Landed Gentry did®8,58. 4. Bruggink (Ned) Marome 0- pl.63, 5 Arioldi (Ita) LP Dime de la Cour J 38,74. TENNIS Vijs. Roland Garros, 12 miljoen euro. Innen, derde ronde: Hewitt (Aus/1) - 'lalken (Ned/30) 6-1 7-5 6-7 6-1, Haas n/3) - Nieminen (Fin) 6-3 7-5 2-6 6-4, !en (Bra/7) - Gonzalez (Chl) 6-3 2-6 6-4, Canas (Arg/15) - Moya (Spa/20) 7-6 6-7 6-1 6-2, Costa (Spa/20) - idenzi (Ita) 7-6 6-1 7-5, Zabaleta (Arg) [icente (Spa) 4-6 6-3 6-4 6-3, Corretja 18) - Clement (Fra) 6-1 6-2 4-6 5-7 iel, tweede ronde: Haarhuis/Kafelni- (Ned/Rus) - Crichton/Perry (Aus) 7-5 iwen derde ronde: Venus Williams ft/2) - Grande (lta/31) 6-1 6-4, Fernan- T (Arg) - Clijsters (Bel/4) 6-4 6-0, De- Jntieva (Rus/13) - De los Rios (Par) 6-3 0. Rubin (VSt) - Kremer (Lux/23) 6-1 6- jSuarez (Arg) - Dechy (Fra/27) 6-4 4-6 7- ISeles (VSt/6) - Cervanova (Slw) 6-2 6-2, Intuchova (Slw/11) - Panova (Rus) 6-3 6-1, Mauresmo (Fra/10) - Bes (Spa) 6-1 6- 1. Dubbel, eerste ronde: Garbin/Widjaja (Ita- /Ind) - Courtois/Hopmans (Bel/Ned) 6-0 7- 5. WIELRENNEN Ronde van Italië. Achttiende etappe, Rovereto - Brescia: 1. Cipollini (Ita) 143 km in 4.12.44, 2. Pet- acchi (Ita). 3. Haselbacher (Oos), 4. Mi- chaelsen (Den), 5 Strazzer (Ita). 6. Piccoli (Ita), 7. Sacchi (Ita). 8. Vierhouten (Ned), 9. Gerosa (Ita). 10. Conté (Ita), 15. Savol- delli (Ita), 17. Garate (Spa), 22. Boogerd (Ned), Hamilton (VSt), 39 Tonkov (Rus), 46. Cauccioli (Ita), 49. Engels (Ned), 60. Frigo (Ita), 76. Lotz (Ned) 0.16, 77. De Jongh (Ned), 79. Boven (Ned), 126. Vene- berg (Ned) 4.26, 140. en laatste Nodera (Jap) 7.06 Niet gestart: Heppner (Dui). Uitgevallen: Guidi (Ita). Algemeen klassement: 1 Savoldelli 84 49.55, 2. Caucchioli 0.55, 3. Hamil ton 1.28. 4 Garate 1.39, 5. Tonkov 3.08, 6. Escartin (Spa) 3.19, 7. Totschnig (Oos) 5.32, 8. Verbrugghe (Bel)7.54, 9. Gonza lez Jimenez (Spa) 8.12, 10. Frigo (Ita) 9.41, 17. Boogerd 15.50, 22. Engels 21.03, 61. Boven 1.37.11, 64. Veneberg 1.40 36. 70. Lotz 1 48.44, 99. De Jongh 2.20 23. 104. Vierhouten 2.26.58. Ronde van Luxemburg. Tweede etappe, Wasserbillig - Beckerich: 1. Ljungqvist (Zwe) 205 km in 5.09.18, 2 Zebel (Dui) 2.55, 3. Vanderaerden (Bel), 4. Mickiewicz (Pol), 5 Loda (Ita), 9. De Groot (Ned), 10. Kirchen (Lux), 15. Van Dooren, 28. Schmitz, 32. Boerman, 34 Löwik, 39. Voskamp, 42. Pronk, 52. Sentjens, 55. Hiemstra, 63. VAn Velzen, 70. Vries, 86. Duijn, 94. Hoffman, 105. Dekker 5.52, 108. Wielinga 10.30. Algemeen klassement: 1 Ljungqvist 9.35.08, 2. Zabel 2.55, 3. Vanderaerden 3.03, 4. Ongarato 3.05, 5. Oetsjakov (Oek) 3.06, 12. De Groot 3.11, 24. Pronk, 29. Hiemstra, 34. Voskamp, 48. Schmitz, 52. Löwik, 59. Boerman, 78. Hoffman, 84. Van Dooren 4.21, 85. Duijn, 90. Sentjens 4.51, 93. Vries 4.54, 99. Van Velzen 5.40, 106 Dekker 15.44, 109. Wielinga 29.32. leiden - UVS heeft de transfer periode goed doorstaan. De blauwwitten zagen alleen Steve Kenepa naar Scheveningen ver trekken. De belangrijkste aan winsten voor de ploeg van de nieuwe trainer Hans van Leeu wen zijn Richard Groeneweg en Kenny van Grootveld, die van ARC komen. Beiden kwamen al eerder voor UVS uit. De opval lendste aanwinst voor WSB is Laurens Bianchi, de zoon van trainer Rob Bianchi. De nieuwe eersteklasser SJC heeft zich on der meer versterkt met Arthur van Orssagen, die vertrekt bij ARC. Eerste klasse UVS Gekomen: Marcel Onvlee (Lei den), Marc Muzo (VUC), Ri chard Groeneweg, Kenny van Grootveld (beiden ARC), Wouter van Santen (Stompwijk), René den Hoed, Edwin Kluivers (bei den UVS-zaterdag), Frank Jan sen, Marino Steenstra (beiden eigen jeugd). Aan de berichtgeving over de overschrijvingen werkten mee: Geert Langendorf, Ruud Pattiapon, Bas Pronk en Aad Siera Vertrokken: Steve Kenepa (Scheveningen za.), Paul van der Zwaan (trainer, Meerburg). WSB Gekomen: Laurens Bianchi (Beursbengels), Tayfun Demi- tras (DWS), Tim van der Poel (FC Lisse za.), Dario Tunjic (Alk- mania), Patrick van der Fits (Velsen), Arjan Vergunst (FC Lis- se zon), Jos Duindam, Aad Dui venvoorde (eigen jeugd). Vertrokken: Martin Aanhane (Katwijk), Maurice Franssen (Voorschoten'97 za.), Barry Kroszynski (w Hillegom), Nick Caseley, Sander Warmerdam (beiden WSB za.), Sebastiaan van Zaanen, René van der Meer (beiden gestopt). SJC Gekomen: Arthur van Orssagen (ARC), Marco van 't Wout (KRV), Mare Engelkamp (Rijnsburgse Boys), Paul Hazenoot, Robin de Haas, Nees Alkemade, Edward de Ridder (allen eigen jeugd). Vertrokken: Mohammed Bou- grine, Mohammed Ait el Houssi (beiden Katwijk). Tweede klasse Alphense Boys Gekomen: Galid Akoucham (Olympia), Fatah Hadouir (CVC Cuyck), Edvin Pejcinovic (Rijns burgse Boys), Michel Nolten (DSO zon), Rob Vriesekoop, Paul Wijsman, Lars Kooij, Mi chel George (allen eigen jeugd). Vertrokken: Bart Holleman (Ar gon). Derde klasse Alkmania Gekomen: Alexander Pecht, Ro mano Alexander, Walter Pen (al len SVOW). Vertrokken: Dario Tunjic (WSB)Rob Opdam (FC Lisse), Joeri Bouwmeester (gestopt). Altior Gekomen: Michael Overgoot (w Hoofddorp), Ronald Ubink, Ronald den Haan, Ron van Dam, Matthijs Keijzer, Remy Leers, Henry Volgering (allen ei gen jeugd). Vertroldcen: Michel Bok (TYBB). Docos Gekomen: Barry Dubbeldeman (Katwijk), Sven Huigsloots (jeugd Katwijk), Salaheddin Ben Chaffa (UVS), Peter Nas (ASC), Nordin Kassi (Leiden),Tom Henzing, Miloud Elbekkal (bei den eigen jeugd). Vertrokken: Giovanni Thodé (Bunnik), Marcel Werk (Leiden), Onno Borst (UDWS), Martijn Kenny van Grootveld (links) verruilt het zaterdagvoetbal voor het zondagvoetbal. Foto: Hielco Kuipers Overdijk (Bernardus). Meerburg Gekomen: Raymond Lagerweij (ARC), Remco van Rijn, Luan Kameri (Alphia), Paul van der Zwaan (trainer UVS zo.) Vertrokken: Joop Turk, Chris Turk (Roodenburg zat), Bas van Gaaien (RCL), Hein van Heek (trainer Leiden). DOSR Gekomen/vertrokken: geen. Voorschoten'97 Gekomen: Michael Helder (SJZ), JordyArbouw (De Sleutels), Mo hammed Kassi (Voorschoten'97 za), MickThelen (VCL), Dennis Heetvek^fDe Sleutels), Patrick Winckens (Docos), Birol Guler (eigen jeugd). Vertrokken: geen. Blauw-Zwart Gekomen: Patrick Vreeman. Sandy Irmawan (RKAW), Tho mas Prins, Rian Hoogendijk, Jasper van den Boer. Sebastiaan Graafstal (allen eigen jeugd), Rob Gieben (trainer Schipl.). Vertrokken: Nino Poulina. Rocky Poulina (beiden UDWS), Pieter van Schie, Virgil Leiwaka- bessy (beiden Lugdunum zo.), Rob Beunder (trainer RKSVM). Bernardus Gekomen: Martijn Overdijk (Docos), Marvin de Klerk, Arno Koot, Ruud Trost, Koen de Boer (allen eigen jeugd). Vertrokken: geen. S3: Bezzai naar Quick Boys

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 31