'Twijfelen? AFDELINGSHOOFD DIER Ik dacht het niet!' L Wie kom) ons team versterken? JIJ? Geïnteresseerd? Voor elke weggebruiker 73 (Senior) Travel Consultants m/v Teamcoaches Technisch medewerker civiele techniek (m/v) Technisch medewerker CAD (m/v) 36 uur per week m PARTTIMERS m/v SCHOONMAKER m/v telefoniste/receptioniste RANZIJN ZOEKT RANZIJN ZOEKT VOOR DE VESTIGING IN LEIDERDORj RANZIJN LEIDERDOR .ZATERDAG 1 JUNI 2002 De Burcht De Burcht, school voor VSO-ZMOK, verbonden aan Forensisch Centrum Teylingereind is op zoek naar een enthousiaste GROEPSLEERKRACHT ALGEMEEN VORMEND ONDERWIJS FULLTIME (0,8TOT 1 FTE.) voor wie het belangrijk is om iets te betekenen voor jongens met zeer ernstige problemen. De leerlingen krijgen onderwijs in groepjes van maximaal zes leerlingen. Het onderwijs kenmerkt zich door individuele, gestructureerde, korte, praktische en uitnodigende programma's. Wij zoeken een collega die naast vakdeskundigheid ook de volgende eigenschappen in zijn/haar bagage heeft: creativiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid, zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, kunnen werken in de geslotenheid van een justitiële inrichting, gevoel voor humor en kunnen relativeren. Ben je geïnteresseerd? Dan nodigen wij je uit te solliciteren. Inlichtingen kunnen in week 23 worden ingewonnen bij Wim Rijssemus, locatiedirecteur, tel.:071-3055591. Sollicitaties met een uitvoerig curriculum vitae kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan de directie postbus 193 2170 AD Sassenheim Informatie ook op het internet: home.wannadoo.nl deburcht.sassenheim www.teylingereind.nl Forensisch Centrum Teylingereind is een particuliere gesloten justitiële opvanginrichting voor 72 jongens in de leeftijd van 12 tot 18 jaar, ressorterend onder Stichting Flentrop Teylingereind Het primaire doel van de inrichting is, naast een veilige bewaring, het bevorderen van een beter sociaal functioneren van de jeugdige. Naast het pedagogisch programma gaat elke jongen naar school. In Forensisch Centrum Teylingereind is een VSO- ZMOK-school (De Burcht) aanwezig, ressorterend onder de Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Met ingang van 2 september a.s. hebben wij plaats voor een fulltime collega (m/v) voor groep 8, en een collega (m/v), die breed inzetbaar is in alle groepen (eventueel in deeltijd). Wij zoeken collega's die: 5^ van harte kiezen voor het prot.chr.onderwijs en >- flexibel en collegiaal zijn en >- enthousiast en creatief zijn en wellicht belangstelling voor ICT hebben en kinderen met zorg en liefde kunnen begeleiden Bel, mail of kom langs. Schrfitelijke reacties binnen 14 dagen. Prot. Chr. Sjaloomschool Stadhoudersdreef 65 2224 BP Katwijk Dir. Aad Boer Tel. 071-4015768 (school) Tel. 071-3012417 (thuis) sial@tref.nl www.sialoomschool.nl Verkeerskrant öPÖfeF* www.leidschdagblad.nl -i#m 'Ik was 6 en wist zeker wat ik later wilde worden: stewardess. Geen seconde aan getwijfeld. Tot ik ontdekte dat er meer mogelijk is in de luchtvaart. Van het uitstippelen van de beste route, tot het boeken van de vluchten bijvoorbeeld. Ik besefte dat hier mensen achter zitten, die zeker weten waar ze het voor doen: twijfel wegnemen bij anderen.' TRAVEL SOLUTIONS TQ3 Travel Solutions is een Internationaal toon aangevende zakelijke reisorganisatie en Europees marktleider. Met meer dan tien zelfstandige Travel Management Centers en 25 in-company reisbureaus voorzien des kundige Travel Consultants relaties van een optimaal reisadvies, passend binnen het reisbeleid van de onderneming en het profiel van de individuele zakenreiziger. TQ3 Travel Solutions Is een wereldwijd opererende organisatie met 12.000 medewerkers, verspreid over 1.600 kantoren in Voor onze Travel Management Centres en inplants en de 24-uursdienst en onze balie te Schiphol zijn wij op zoek naar: Als Travel Consultant zorg je voor de telefonische verkoop van alle soorten zakenreizen via alle vervoersvormen, waarbij je gebruik maakt van geavanceerde automatiserings- en tele communicatiesystemen. Door aandachtig te luisteren en actief vragen te stellen, geef je de juiste reisadviezen en draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan onze zakenrelaties. Het administratief verwerken van alle reserverings- en reisgerelateerde opdrachten maakt ook deel uit van je functie. Profiel: •Je hebt een toeristische opleiding op minimaal MBO-niveau afgerond. •Je hebt minimaal één jaar ervaring op zakenreisgebied. Goede kennis van een boekings-/reserveringssysteem. Kennis van het Amadeus reserveringssysteem is een pré. Enthousiast, winnersmentaliteit, teamplayer. Daarnaast zoeken wij voor de 24-uursdienst en onze balie te Schiphol een (Senior) Consultant en Baliemedewerk(st)er. Voor beide functies werk je in wisseldiensten. Als teamcoach lever je continuïteit van, en verbeteringen.in de werkorganisatie van de desbe treffende afdeling binnen de door TQ3 Travel Solutions gestelde richtlijnen, zodat opgedragen doelstellingen worden gerealiseerd. Als meewerkend teamcoach ben je verantwoordelijk voor het aansturen en begeleiden van jouw medewerkers. Dit betekent, naast het motiveren/ stimuleren van de medewerkers, het vaststellen en trainen van verbeterpunten met betrekking tot vaardigheden en technieken. Profiel: MBO/HBO werk- en denkniveau. Je beschikt over goede coachende capaciteiten, ervaring. Minimaal één jaar ervaring als Senior Consultant. Goede kennis van een boekings-/reserveringssysteem. Kennis van het Amadeus reserveringssysteem is en pré. Enthousiast, winnersmentaliteit, teamplayer. Opbrengst- en kostenbewust. •Voor onze vestiging te Schiphol werk je in wisseldiensten. TQ3 Travel Solutions biedt een uitdagende functie vol toekomstperspectief. Je bent werk zaam in een markt die zich razendsnel ontwikkelt. Vanzelfsprekend kun je rekenen op een goed salaris, een prima pakket arbeidsvoorwaarden inclusief vakantiefaciliteiten en een spaar- en pensioenregeling. Spreekt één van deze functies je aan, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief'met C.V. naar TQ3 Travel Solutions, t.a.v. Doreen Verkuylen Postbus 1086 3430 BB Nieuwegein. Wil je meer informatie over deze functie, bel dan (030) 281 17 46 of mail naar doreen.verkuylen@tq3.nl. Kijk ook op www.tq3.nl Performance De gemeente Haademmermeer, gevestigd te Hoofddorp, heeft bijna 120.000 inwoners en zo'n 900 medewerkers en behoort daarmee tot de 20 grootste gemeenten van Nederland. De gemeente ondergaat de komende jaren een metamorfose door de bouw van duizenden woningen, de uitbreiding van Schiphol, bedrijfsterreinen en omvangrijk» groengebieden. De gemeentelijke organisatie heeft de afgelopen jaren een intensieve organisatieontwikkeling gekend. Doelmatigheid, klantgerichtheid en zakelijke samenwerking het uitgangspunt voor al haar activiteiten. De organisatie ERE Ooit een karakteristiek polderlandschap, nu het economische kloppend hart van de noordelijke randstad. Met haar 115.000 inwoners, een van de grootste gemeenten van Nederland. Als vestigingsplaats van de luchthaven Schiphol heeft de gemeente Haarlemmermeer een grote aairic trekkingskracht op het (inter)nationale bedrijfsleven. Niet vreemd dus dat de gemeente Haarlemmermeer hoogwaardige bedrijfsterreinen en Fra kantorenparken ontwikkelt en nieuwe woonwijken realiseert. En niet te vergeten de Floriade 2002. De sector Realisatie heeft als kernactiviteiger het inrichten van de openbare ruimte in nieuwbouwgebieden en het herinrichten van de bestaande openbare ruimte. Hierin heeft de sector Ls beleidsontwikkelende, planvoorbereidende en uitvoerende taken. Bij de sector Realisatie zijn twee vacatures ontstaan voor: Lra vacaturenummer DOW 02-23 vacaturenummer DOW 02-24 36 uur per week ke {id idf tl lak De afdeling li De afdeling Civiel Techniek van de sector Realisatie richt zich op de civiel technische voorbereiding van projecten in de openbare buiten- ruimte zoals renovaties, reconstructies en infrastructurele projecten; als ook nieuwbouw van bedrijventerreinen en woningbouw. Binnen de afdeling Civiele Techniek zijn we op zoek naar twee enthousiaste, initiatiefrijke, resultaatgerichte collega's met goede redactionele I en communicatieve vaardigheden. Het profiel van de technisch medewerker civiele techniek Wij zoeken een technisch medewerker civiele techniek die de volgende taken enthousiast op wil pakken: - Levert een vakinhoudelijke bijdrage aan programma's van eisen voor de verschillende projectfasen; - Levert gegevens en vakinhoudelijke bijdragen aan plannen voor de verschillende projectfasen; - Toetst de verschillende plannen aan de vastgestelde programma's van eisen; - Het (laten) maken van bestekken voor projecten; - Verricht werkzaamheden in het kader van opdrachtbeheersing. De functie eisen van de technisch medewerker civiele techniek Wij zoeken een collega die: - HBO denk- en werkniveau heeft in het vakgebied; - Kennis van en ervaring met de RAW systematiek; - Meerdere jaren ervaring heeft in soortgelijke functie; - Kennis van en ervaring met relevante geautomatiseerde systemen als ook grafische systemen (bij voorkeur Microstation); - Kennis van en ervaring met projectmatig werken heeft. Het profiel van de technisch medewerker CAD Wij zoeken een technisch medewerker CAD die de volgende taken enthousiast op wil pakken: - Het beheren van het tekeningenbestand; - Leveren van ondergronden (ook voor andere diensten) en verwerken digitale bestanden als ook revisiegegevens; - Het (nauwgezet) maken van grondverkoop-, presentatie- en technische tekeningen; - Het beoordelen van tekeningen die door derden zijn gemaakt; - Het zorg dragen voor het applicatiebeheer van het CAD-systeem. De functie eisen van de technisch medewerker CAD Wij zoeken een collega die: - MBO denk- en werkniveau heeft in het vakgebied; - Bij voorkeur enige jaren ervaring heeft in soortgelijke functie; - Kennis van en ervaring met geautomatiseerde grafische systemen (bij voorkeur Microstation). Het aanbod Het salaris voor de functie van technisch medewerker civiele techniek bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.997,- bruto per maand (schaal 9) bij een 36-urige werkweek. Het salaris voor de functie van technisch medewerker CAD bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.654, bruto per maand (schaal 8) bij een 36-urige werkweek. Het personeelsbeleid van de gemeente Haarlemmermeer is er op gericht dat medewerkers een goede balans kunnen vinden tussd werk en privé. Dit komt onder andere tot uiting in flexibele werktijden en goede verlofregelingen met onder meer mogelijkhedJj om verlofdagen te kopen of te verkopen. Ook zijn er aantrekkelijke fiscale regelingen op het gebied van sparen, leasefietsen en e PC-privé project, daarnaast kent de gemeente een tegemoetkoming in de kosten van voorschoolse en buitenschoolse kinderopvanj Informatie Voor nadere informatie over beide functies kunt u contact opnemen met de heer J. E van Wier, afdelingshoofd Civiele Techniek (tel. 023 5674426), of mevrouw K. I. Beilschmidt, Personeelsadviseur (tel. 023 5676927). U kunt uw schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer tot uiterlijk 15 juni 2002 sturen naar: Gemeente Haarlemmermeer, sector Personeel, Organisatie en Informatiebeleid, ter attentie van mevrouw C. Uithol, Postbus 250, 2130 AG Hoofddorp. E-mailen (c.v. met begeleidend schrijven) kan ook: regiscratuur@haarlemmermeer.nl De gemeente Haarlemmermeer wil een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de bevolking. Iedereen die aan de functie- eisen voldoet wordt uitgenodigd te solliciteren. Twijfel je omdat je je diploma's in het buitenland hebt behaald, of omdat je aangepaste werktijden wilt of een speciale werkplek nodig hebt - solliciteer dan toch! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. W A R I r n A Werken in een luxe en r U l\ I gezellige omgeving! Bij SAUNA WARMOND per direct: plaats voor voor bar- en restaurantwerk voor tenminste 1 weekenddag en voor 20 uur per week Bel voor info: 071 - 3011976 en vraag naar Bob van Overbeeke De Brittenburg Woningbouwvereniging De Brittenburg verhuurt circa 2.100 woningen in Katwijk en Valkenburg. Eén van onze twee telefoniste/receptionistes gaat vanaf augustus met zwangerschapsverlof. Omdat wij het belangrijk vinden dat de klant daar niets van merkt, zijn wij op zoek naar een enthousiast - accuraat - zakelijk die haar als oproepkracht vervangt. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het te woord staan van onze klanten, zowel telefonisch als aan de receptie, en het geautomatiseerd verwerken van gegevens. Bent u enthousiast, accuraat en vriendelijk en heeft u ervaring in bovengenoemde werkzaamheden, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie tot 8 juni 2002 richten aan de heer C. J. Kouwenberg, manager Woondiensten van Woningbouwvereniging De Brittenburg, Postbus 3061, 2220 CB KATWIJK. Voor nadere informatie is hij te bereiken onder telefoonnummer (071)409 30 00, e-mail: c.kouwenberg@debrittenburg.nL Uiteraard wordt uw reactie vertrouwelijk behandeld. speciaalzaak met momenteel zeven vestigingen; in Aalsmeer, Alkmaar, Almere, Bovenkarspel, Gorinthem, Leiderdorp enkijc Zaandam. Elk filiaal heeft een tuincentrum en een dierenspeciaalzaak met een uitgebreid assortiment en vakkundig [aj personeel. PR AiPM Mi ®V; -f-* Als afdelingshoofd van de dierenwinkel heb je de algehele leiding over de dierenafdeling en een adviserende functie richting onze klanten. Tevens verzorg je de bestellingen en heb je contacten met de leveranciers. Samen met een team van enthousiaste medewerkers dien je ervoor te zorgen dat het winkelbeeld dagelijks optimaal is. Tevens ben je verantwoordelijk voor een goede goederen en personeelsadministratie van de afdeling. De functie vereist een opleiding op MBO- 'e' niveau, ruime ervaring op het gebied van dieren en dierenbenodigdheden en je bent in f het bezit van dibevo-diploma's. Je hebl organisatorisch talent, leidinggevende^ kwaliteiten en een klantgerichte instelling. tei Salaris en werktijden worden in overleg vastgesteld en zijn gebaseerd op de CAO vg voor de tuincentra. irv, b -fcU i n Se «fl O" H00GMADESEWEG 60-A TEL 071 581 23 Sollicitaties (uitsluitend schriftelijk) richten aan: Ranzijn tuin dier leiderdorp, t.a.v. de I ,1 E. Stromberger, Hoogmadeseweg 60 a, 2351 CV Leiderdorp. Voor verdere informatie verwT rjj wij naar de website www.ranzijn.nl.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28