■en- manager w ZORGT U DAT INDE BUS KOMT? TANDARTS ASSISTENTE jervice-technicus Buitendienst (elektro) M/V 1 G geveke rp intern transport l-H L 'T T' CENTRUM ASSISTENTE Chemisch Analist Bennebroek ENTHOUSIASTE LOGISTIEK MEDEWERKER fegens uitbreiding van onze dienstverlening oeken wij op korte termijn een ervaren: voor onze regio Hillegom jeJ Geveke Intern Transport tnegenwooidigr op lusieve basis HYSTER vorkheftrucks en tnagazijnmachines op de Nederlandse markt. Het Da) boofdkantoor is gevestigd in Amsterdam en de regionale ;r vestigingen zijn gevestigd in Hoogeveen, Moerdijk,: Nieuwerkcrk a/d IJssel én Nijmegen. •J I i: el i- iet na, Werkgebied Analyseren en effectief oplossen van storingen; Uitvoeren van reparatiewerkzaam heden aan vorkheftrucks; Uitvoeren van onderhouds- en inspectiewerkzaamheden; Adviseren van de klant over gebruik en onderhoud van de trucks; Uitvoeren van eindcontrole conform richtlijnen fabrikant; Opbouwen van goede relaties in het werkgebied. Profiel MTS motorvoertuigentechniek Elektrotechniek of gelijkwaardige ervaring; Kennis van hydraulica en werktuigbouwkunde; Kennis van of ervaring met gelijkstroom-regelingen; Ervaring in het werken met heftrucks is een pré; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Zelfstandig, probleemoplossend en initiatiefrijk; Flexibele instelling; Rijbewijs B/E. Wij bieden Een afwisselende baan met enthousiaste collega's in een organisatie die zich kenmerkt door een grote mate van eigen verantwoordelijkheid, mogelijk heden voor ontwikkeling en ontplooi ing, een goed salaris aangevuld met prestatiebeloning, een vooruitstrevende pensioenregeling en een servicewagen. Uw reactie Bent u geïnteresseerd in deze gevarieerde baan? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie naar: Geveke Intern Transport B.V., afdeling P&O, Postbus 190, 2910 AD Nieuwerkerk a/d IJssel. Wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met: De heer H. Diters, telefoonnummer 06-51518692. We keep trucks running www.gevekeinterntransport.nl Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2002 12 t/m 18 mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tientallen jaren op voor kinderen met minder kansen. Het succes van ons werk is A sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaarlijkse landelijke j collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heieboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. Brinkpoortstraat 32, 7411 HS Deventer, tel: (0570) 61 18 99, telefax: (0570) 64 56 02, internet: www.kinderhulp.nl, e-mail: info@kindeihulp.nl Wie wordt de nieuwe collega van Marja, Pleun, Annemiek, Lenneke, Caroline, Angelique en Jolieke als (full-time) m.i.v. 15 augustus in de tandartspraktijk "De oude Singel" Praktijk met bijscholingsmogelijkheden, pensioenregeling en waar het ook gezellig werken is. Sollicitaties richten aan P.H. Groeneveldt tandartsen C. Mokveld Oude Singel 210 A.J.A. v. Winsen 2312 RJ Leiden Tel. 071-5226040 Gezondheidscentrum Merenwijk zoek per direct een ten behoeve van de maatschap Fysiotherapie. Het betreft een representatieve/administratieve functie. Uw werkplek is aan de balie van het gezondheids centrum al waar u de patiënten ontvangt en telefonisch te woord staat. Daarnaast verricht u administratieve en boekhoudkundige taken. U bent een persoonlijkheid die niet snel is afgeleid en zonder moeite met meerdere zaken gelijktijdig bezig kan zijn. Het betreft een functie voor 10 uur per week, bij voorkeur verdeeld over dinsdag, woensdag en vrijdagmiddag. Werktijden liggen ongeveer tussen 13.00 uur -16.30 uur. Kennis en vaardigheden. kan werken volgens bestaande protocollen is communicatief en accuraat u heeft adniimstratief inzicht u spreek beschaafd Nederlands Functie-eisen. administratieve/representatieve opleiding cq ervaring enige boekhoudkundige ervaring ervaring met Windows/Word. Tevens moet u bereid zijn om tijdens vakantie of ziekte van uw collega assistentes extra uren te werken, (onderlinge waarneming) In eerste instantie krijgt u een jaarcontract. Bij goed functioneren volgt er een dienst verband voor onbepaalde tijd. U valt onder de CAO gezondheidscentra, uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en ligt tussen de 382,- en 566,- bruto per maand op basis van 10 uur per week. Voor informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met de directeur bedrijfsvoering van het gezondheidscentrum Mevr. B.M. Reiss dinsdag tot vrijdag tussen 9.00 uur en 13.00 uur. Tel: 071 5227184. Schriftelijke reacties voor 5 juni.T.a.v. Mevr. B.M. Reiss Rosmolen 2,2317 SJ Leiden, o.v. v. sollicitatie centrum assistente. Terafarm, onderdeel van Pharmacin B.V., is een betrouwbare loonfabrikant, die de productie en ontwikkeling van geneesmiddelen en voedingssupplementen verzorgt. Wij zoeken voor ons laboratorium te Katwijk een fulltime (40 uur): De functie-inhoud: Analyseren en uitvoeren van fysische en analytische metingen t.b.v. grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten. Valideren en kalibreren volgens SOP"s aan de hand van labagenda Labjoumaal en logboeken bijhouden aan de hand van analyse, validatie en kalibratie. Uitvoeren van rekenkundige bewerkingen Voorraadbeheer chemicaliën en labbenodigdheden Je profiel: Middelbare laboratorium opleiding Ervaring (met name met HPLC) Jong of jong van geest Woonachtig in Katwijk of in bezit van eigen vervoer Lijkt het je leuk om in een kleine en informele organisatie te werken, stuur dan je sollicitatie en C.V. naar: Terafarm V.O.F., t.a.v. Nicole Noordam, Molenvliet 103, 3335 LR Zwijndrecht of per e-mail naar n.noordam pharmacin.nl. Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met Nicole Noordam, Adjunct-directeur (071-407 51 47). Bennebroek, gelegen in Zuid-Kennemerland, is een kleine aantrekkelijke woon- en werkgemeente met circa 5300 inwoners. Maatwerk, een geringe afstand tussen burger, bestuur en ambtelijk apparaat, een klantgerichte instelling, kostenbewust werken en autonome bestuurskracht zijn kenmerkend voor onze gemeente. De zelfstandigheid staat dan ook niet ter discussie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Directeur openbare basisschool De openbare basisschool Sparrenbos in Bennebroek is een school waar zowel leerlingen als onderwijzend personeel zich thuis voelen. De Sparrenbosschool is prachtig gelegen in een ruime groene woonwijk. De school bestaat ruim 50 jaar en telt momenteel 190 leerlingen. Klein maar fijn is een beschrijving die absoluut opgaat voor deze school. De school heeft daarom ook een aantrekkende werking op leerlingen van buiten de gemeente die bewust kiezen voor deze school, die steeds goed scoort in vergelijking met andere openbare scholen in de regio. Omdat de huidige directeur per 1 november 2002 gebruik maakt van de mogelijkheid om vervroegd uit te treden, zoeken wij per die datum een directeur (tuiitime). Wij vinden het belangrijk dat de nieuwe directeur als schoolleider: voorstander is van openbaar onderwijs aantoonbare managementkwaliteiten heeft het diploma directeur primair onderwijs heeft of bereid is de opleiding hiervoor te volgen kennis heeft van en een visie heeft op onderwijskundige ontwikkelingen in het primair onderwijs ten aanzien van de school als lerende organisatie, adaptief onderwijs, zorgverbreding, ICT en ouder participatie affiniteit heeft met alle groepen bereid is directietaken te combineren met lesgevende taken, in staat is om op inspirerende wijze veranderingsprocessen aan te sturen en daarvoor draagvlak te creëren op democratische wijze leiding kan geven aan het team Bestuurlijke samenwerking De gemeente Bennebroek hecht grote waarde aan een 'eigen' openbare school. Om deze voorziening veilig te stellen ook op de lange termijn, is er initiatief genomen om te komen tot een regionale openbare rechtspersoon voor het openbaar onderwijs in de gemeenten Bennebroek. Bloemendaal, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort. Wij zijn van mening dat deze vorm van bestuurlijke samenwerking een positieve onderwijskundige impuls kan opleveren. Wij vinden het dan ook essentieel dat onze nieuwe directeur positief staat ten opzichte van deze ontwikkeling en daaraan een constructieve bijdrage kan leveren en de belangen van de Sparrenbosschool daarin goed kan vertegenwoordigen. Benoeming In principe zal de benoeming plaatsvinden in vaste dienst. Assessment Assessment kan deel uitmaken van selectieprocedure. Salaris De salariëring vindt plaats volgens het Rechtspositiebesluit Onderwijs personeel. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.C. Kal, wethouder Onderwijs, telefoon 023 5847771. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer M. Hollander, directeur van Sparrenbosschool, telefoon 023 5846429 (school) of 023 5848540 (privé). Uw sollicitatie Kunt u richten binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie aan het college van burgemeester en wethouders van Bennebroek, Postbus 48, 2120 AA Bennebroek. Luchtverkeersleiding Nederland Air Traffic Control the Netherlands WIJNKOPERS J. J. C. Kwast Wijnkopers is een ruim 20 jaar jong, snel groeiend, en dynamisch bedrijf. Wij importeren en distribueren wijnen uit 13 verschillende landen. Door toename van werkzaamheden zoeken wij ter versterking van ons team in het magazijn (4 medewerkers) een met verantwoordelijkheidsgevoel en collegialiteit. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: Het lossen en laden van vrachtauto's met behulp van een reach-heftruck; Het plaatsen van goederen in het magazijn, het verzamelen van orders, het helpen van klanten die zelf hun bestelling komen halen. Wij nodigen u uit om te reageren, indien u het prettig vindt om in teamverband te werken, goed overweg kunt met een reach-heftruck, fysiek sterk bent, uw leeftijd ligt rond de 30 jaar en u een vaste baan met zekerheid zoekt. Prettig werken voor tevreden klanten is daarbij ons bedrijfsmotto. Heeft u belangstelling voor deze functie? Schrijf, bel, fax of e-mail naar: J. J. C. Kwast Wijnkopers B.V. t.a.v. de heer M. J. de Rooij, Postbus 3 (Roggestraat 30) 2150 AA Nieuw Vennep. telefoon: 0252-686741 fax: 0252-687943 e-mail: mrooij@kwast.nl jhlverkeersleiding Nederland (LVNL) staat voor het veilig afhandelen van het ig?rluchlverkeei m het Nederlands luchtruim. Op Schiphol en de regionale lucht mens in ons land zorgen circa 1000 professionals er dag en nacht voor dat per jaar ijccnen passagiers en tonnen vracht veilig op de juiste bestemming aankomen De lepng Planning, Information Administration (PIAJ van LVNL zorgt voor de juiste unistralie van personeel, salarissen en opleidingen. Vlanager Planning Information plant en verstrekt n ken- en stuurgetallen, bij "pccifiek implementeren van een oplcidingsinformatiesysteem en bewaakt en controleert de werking het kwaliteitssysteem voor de organisatie- en opleidingsprocessen. Bij dit alles irt u zeven- mcdewcikers Planning Information aan en rapporteeit u aan de eral Manager PIA Een opleiding heao BE/BI, of vergelijkbaar, combineert u met een goed analytisch vei mogen en een proactieve, oplossings- en serviccgerichte werkhouding U drukt zich mondeling en schriftelijk prima uit in het Nederlands en Engels, bent contactueel vaardig en doorziet organisatorische en bestuurlijke verhoudingen. Ook hebt u affiniteit met automatisering/informatisering en opleidingsvraagstukken Wij bieden u een fulltime functie in de Haarlemmermeer (Schiphol-Oost) met veel ver antwoordelijkheid en een bruto maandsalaris van maximaal C 4.282.- op basis van een 38-uuge werkweek. Ook biedt LVNL uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dc heer E.PM.M. Wèzenbcrg. General Manager PIA telefoon 020-4062318. Uw sollicitatie, voorzien van cv en onder vermelding van vacaturenummer 1218. kunt u voor 20 juni 2002 a s. richten aan LVNL. tav. de heer R. Steenbergen. HRM -consultant. Postbus 75200.1117 ZT Schiphol-Oost. E-mail: vacatures^ lvnl.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 31