Personeel Personeel Personeel Personeel Personen rn«- lUfritM www.tkasteel.nl ZougCwkel Leiderdorp ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V xr Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwal De "Korte 'Vlietscfipol Groepsleerkrachten (MA Klassenassistenten (MA7 Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwa Zaterdag 25 mei 2002 t, /'/«t/deqo^ Omdat wij nog steeds groeien zijn wij op zoek naar: Gediplomeerde ziekenverzorgenden Voor dag-, avond-, nacht-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten Gediplomeerde verzorgenden B, C en D Voor dag-, avond-, nacht-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten Huishoudelijk medewerkenden Voor dagdiensten De Zorgcirkel Leiderdorp is een samenwerkingsverband tussen: Verpleeghuis Leythenrode, Zorgcentrum Dillenburg, het Rijnland ziekenhuis, Stichting Pluspunthet Algemeen Maatschappelijk werk, de Huisartsengroep Leiderdorp, Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp en Stichting Tltuiszorg Groot Rijnland. Door de samenwerking beoogt de Zorgcirkel continuïteit van zorg te bewerkstelligen. Hierdoor kan de cliënt zolang mogelijk in zijn of haar eigen omgeving blijven. De Zorgcirkel stelt de cliënt en de kwaliteit van zorg centraal. Wij vragen: Wij vragen een functiegerichte opleiding in de verzorging en/of werkervaring bij de thuiszorg. Bij niet of onvol doende opleiding wordt gekeken naar mogelijkheden voor (bij)scholing. Wij bieden: Het dienstverband wordt aangegaan met Thuiszorg Groot Rijnland. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. Tot de secundaire arbeids voorwaarden behoren onder meer: een goede reiskostenvergoeding, kortingen op verzekeringen, spaarloonregeling en een regeling op het gebied van kinderopvang. Belangstelling: Voor meer informatie over de Zorgcirkel kunt u contact opnemen met mevr. M. Disseldorp of mevr. M. van Eeden, telefoon 071 - 589 33 49. Sollicitaties: U kunt uw sollicitatie tot twee weken na verschijning van deze vacature richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. W. Duijndam, personeelsadviseur, Postbus 2254,2301 CG Leiden. Mailen is tevens mogelijk naar pz@stgr.nl Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het ge bied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is ver tegenwoordigd in meer dan 55 landen en heeft ruim 7000 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment een vacature voor een: De werkzaamheden omvatten het assisteren bij het voeren van de administratie van de Holding en enkele kleinere ondernemingen (waaronder coderen, boeken, etc.). Dit in nauwe samenwerking met de administrateur. Functie-eisen: - MBO opleiding (MEAO/MBA of studerend SPD) - tenminste 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie - kennis in woord en geschrift van het Engels - kennis van automatisering (Exact en MS Office) - accuraat en zelstandig kunnen werken - goede communicatieve, sociale vaardigheden Reactie: Indien u geïnteresseerd bent in deze uitdagen de functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. binnen twee weken zen den aan: Fugro N.V,. Postbus 412260 AA Leidschen dam, ter attentie van de heer A. Jonkman Financieel Directeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. \^vi Stichting 't Kasteel zoekt J ridders en jonkvrouwen om 1S prinseij en prinsessen op te vangen 't Kasteel is een initiatief Vacatures voor adjuncthoofd, groepsleid(st)ers en invalkrachten Buitenschoolse Opvang (BSO) van ouders die van de BSO een huiselijk alternatief voor thuis maken en creatieve en sportieve activiteiten aanbieden. Wat doen wij: Stichting 't Kasteel start op 2 sept. 2002 in Leiden aan de van Vollehovenkade met een eerste BSO-vestiging voor max. 40 kinderen per daq (4-12 jaar). Op schooldagen is de poort geopend van 13.00 tot 18.00 en tijdens vakanties van 8.00 tot 18.00 Wij bieden: - een dienstverband voor parttimers en fulltimers; - een uitdagende en stimulerende werkomgeving, waarin veel eigen inbreng wordt verwacht; - een jonge en dynamische organisatie met doorgroeimogelijkheden; - een aantrekkelijk primair en secundair arbeidsvoorwaarden pakket dat meer biedt dan de CAO Kinderopvang; Wij vragen voor olie functies: - een creatieve -sportieve - of kindgerichte opleiding; - enthousiasme voor het werken met kinderen; - goede communicatieve vaardigheden. - een flexibele instelling; - assertiviteit en zelfstandigheid Meer informatie: via: www.tkasteel.nl, via Gerda@tkasteel.nl of tel:071-566 1276 (Gerda) Mail je sollicitatie naar Gerda@tkasteel.nl of stuur het naar Stichting 't Kasteel, t.a.v. Gerda Oomkes, Cronesteinkade 24, 2313 GX, Leiden. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het b van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk o en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit wilk college van bestuur Aankomend management assistent (v/m) (minimaal 0.8 tot fulltime) vacaturenummer: 2-100/1158 Het College van Bestuur bestaat uit drie leden: de voorzitter, de vice-voorzitter en de rector magnificus. In de administratief-organisato- rische en secretariële ondersteuning van dit College wordt op dit moment voorzien door drie medewerkers. Er bestaat behoefte aan een assistent die, na een inwerkperiode door de secretaresse van de voorzitter van het College, in staat is bepaalde werkzaamheden zelfstandig uit te voeren en in voorkomende gevallen vervangende werkzaamheden te verrichten voor alle leden van het College. Het secretariaat voor het College van Bestuur zal deel uitmaken van een capaciteitsgroep voor secretariële en managementonder- steunende functies i.o. binnen de dienst bb/ecm. Professionalisering van de mede werkers in deze capaciteitsgroep staat hoog op de agenda. Het College van Bestuur onderhoudt vele relaties, zowel binnen als buiten de universiteit. Taak: agendabeheer; selecteren van binnenkomende post op belang en prioriteit, het toevoegen van relevante informatie, en het toezien op en de afhandeling van spoedeisende zaken; verstrekken van inlichtingen en verzorgen van correspondentie; verrichten van redactionele taken; bijhouden van relevante informatieoverzichten en archiveren; voorbereiden van vergaderingen, bijeenkomsten en representatieve activiteiten. Vereist: diploma havo/meao en een secretariële opleiding; zeer goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; actieve kennis van het Engels; ervaren gebruiker van MS-office. Kandidaten moeten bereid zijn om in team verband te werken, accuraat zijn in de uitoefening van taken en zich thuis kunnen voelen in enerzijds een collegiale, informele werksfeer en anderzijds formele richtlijnen en omgangsvormen niet uit de weg gaan. Informatie over de functie bij: mw. A.W. Flandrijn, managementassistent van de voorzitter van het College van Bestuur, tel. 071-5273057. Salaris maximaal 2.103,- bruto per maand (schaal 6) op basis van een volledige aanstelling. Inschaling is afhankelijk van profiel en werkervaring. De Universiteit stimuleert de flexibele inzet van haar medewerkers; ook doorgroei in dea wordt niet uitgesloten. Inlichtingen bij: mw. E.M. Bakker, personeelsadviseur, tel. 071-527728$ em.bakker@bedri)fsbureau.Ieiden« Aanstelling geschiedt in tijdelijke dj de duur van maximaal een jaar mef op een dienstverband voor onbepai Sollicitaties, uitsluitend per briefpoj vermelding van vacaturenummer q envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden nat Bedrijfsbureau/p&o, Postbus 9500, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop meer vrouwen aan te stellen in defi waarin zij ondervertegenwoordigd 1 Vrouwen wordt dan ook nadrukkel te solliciteren. designwise is een klein bedri|f met een unieke combinatie var design en software expertise Het bedrijf maakt dan ook een explosieve groei door op het gebied van complexe websites di doorgaans zijn voorzien van een Content Management System. De sterke groei van het bedrijf houdt in dat er behoefte is aan versterking van ons contingent web developers. Wij zoeken daarom: Visual Basic ASP Programmeurs met SQL kennis (ervaren of beginnend) Functie: Ontwerpen en programmeren van dient en server side functionaliteit met betrekking tot Content Management van websites.Toegepaste technologie is Microsoft Active -j Server Pages, ASP.NET en SQL Server. De ervaren programmeur: opleiding of werkervaring op HBO niveau (zoals HIO) alsmede kennis en ervaring met Active Server Pages. Een ervaren Visual Basic programmeur met affiniteit voor websites kan ook reageren. De beginnende programmeur: enige kennis van programmeren in Visual Basic of Visual Basic for Applications (Microsoft Access, Office etc.) of in een andere programmeer^ taal zoals Pascal (Delphi), Java, C. JavaScript of HTML kennis is een pré maar geen vereiste. Als snel groeiend bedrijf biedt designwise uitstekende mogelijkheden tot zelfontplooiing en een breed scala aan opdrachtgevers en werkzaamheden. Opleidingen en een aantrekkelijk salaris vormen bij ons belangrijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Reacties inclusief c.v. graag schriftelijk aan designwise. Splinterlaan 24a, 2352 SJ Leiderdorp of elektronisch naar designwise@osd.nl. Aleer info? Hennie Gottenbos, (071) 541 65 70. DESIGNWISE BUREAU VOOR CREATI GRAFISCHE ONTWERP WEBSITES 2D/3Ü ILLUSTRATIES SOFTWARE ONTWIKKELING samenwerkingsschool voor zeer moeilijk lerende kinderen Het bestuur van de stichting Korte Vlietschool (samenwerkingsschool) te sollicitanten op voor de fulltime functies van: en voor haar school voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen, Schubertlaan 131 Onze school zoekt teamleden die: - enthousiast, warm en flexibel zijn - plezier kunnen maken met de leerlingen - kunnen werken met de leerlingen die allemaal op een eigen niveau en mani benaderd moeten worden - tevreden kunnen zijn met de kleine stappen die steeds gemaakt worden - het belangrijk vinden dat er een goede sfeer heerst op school en daar een p( bijdrage aan leveren. De Korte Vlietschool stelt zich ten doel de zelfredzaamheid, sociale vaardighe* nitieve ontwikkeling van haar leerlingen te bevorderen in de ruimste zin van Een individuele benadering, met oog voor de specifieke mogelijkheden en b van iedere leerling afzonderlijk, vormt het uitgangspunt van de dagelijkse actr nen de eigen groep en daarbuiten. Enkele gegevens: - De Korte Vlietschool heeft 150 leerlingen verdeeld over 12 groepen en een team van 40 personen - Het volgend schooljaar vindt er een uitbreiding van groepen plaats. - De vacatures van leerkrachten betreffen S.O.-groepen van 12 leerlingen van jaar. - De vacatures voor assistenten betreffen S.O.-groepen van 12 leerlingen van jaar. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur, de heer J. A. M. Ouwerkerk. Tel: 071 - 5767532 (werk) - 5617927 (privé). Sollicitaties dienen gestuurd te worden naar de secretaris van het bestuur Mevrouw C. Kramp p/a Schubertlaan 131 2324 CR Leiden activ Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen val wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en ond het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. bestuursbureau/expertisecentrum middelen Twee medewerkers financiële administratie (v/m) (resp. 1.0 en 0.5 fte) vacaturenummer: 2-086/1158 De tandemdienst Bestuursbureau/Expertisecentrum Middelen in oprichting geeft op dit moment vorm aan het financieel cluster. Onderdeel van dit cluster is een groep van financiële administraties. Voor de administratie die zich met name richt op de onder steuning van de directeuren van de expertisecentra op financieel gebied en het voeren van de financiële administratie van de aangesloten eenheden zoeken wij twee enthousiaste nieuwe medewerkers die graag in teamverband willen werken. In deze functie is er sprake van veelvuldige interne en externe contacten; klantgerichtheid en goede contactuele eigenschappen vinden wij hierbij heel belangrijk. Door het cyclisch karakter van de financiële functie is piekbelasting onvermijdelijk. Onze nieuwe collega's moeten dus stressbestendig zijn en ook in de piektijden accuraat en collegiaal blijven. Het financieel cluster en ook de administratie zijn nog volop in beweging. Het is dan ook niet ondenkbaar dat op termijn ook op andere onderdelen van de groep administraties inzet wordt gevraagd. Flexibiliteit vinden wij om die reden heel belangrijk. Taak: het invoeren in, controleren en bewaken van de crediteuren- en debiteurenadministratie; het uitvoeren van administratieve taken m.b.t. de liquide middelen in het cashmanagementsysteem, waaronder ook controle en bewaking; invoeren, controleren en bewaken van gegevens in het inventarissysteem; controleren van de afloop van balansposten; overige financieel administratieve taken. Vereist: MBO-werk- en denkniveau met minimaal het diploma pd; enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; ervaring met geautomatiseerde systemen zoals Windows, Word, Excel, Internet en Outlook Express. Bij voorkeur ervaring met het gebruik van het financiële systeem sap r/3. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.103,- (schaal 6) of 2.320,- (schaal 7) bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een jaar, bij goed functioneren volgt een dienstverband voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: Anita van der Meer, financieel administrateur, tel. 071-5273223 (maandag t/m donderdag) of per e-mail AMH.vanderMeer@Bedrijfsbureau.Leidel Informatie over de selectieprocedure, I arbeidsvoorwaarden en regelingen bij de Leiden bij: Nina Hoogland, tel. 071-52730 (bereikbaar op maandag, dinsdag, dondei vrijdag) of per e-mail MW.Hoogland@Bedrijfsbureau.Leidenui® Sollicitaties, voorzien van curriculum vit J vermelding van vacaturenummer op briel envelop, binnen twee weken na het verse# dit blad zenden aan: De afdeling p&o vanf Bedrijfsbureau, Rapenburg 70, Postbus 94 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericm vrouwen aan te stellen in de functies waarT ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzm solliciteren.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30