Personeel Personeel Personeel Personeel Persone g£| P&O Medewerker Informatie en Control v/m Leiden r K Ervaren Instrumentmaker(s) Secretariaat medewerker Enthousiaste assemblage medewerker(s) Administratief medewerker (m/v) Alkemad< ZATERDAG 25 MEI 2002 915 De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen er Arbeidsmarktbeleid, Bestuursdienst en Milieu en Beheer. Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Onze Dienst De afdeling Wat gaat u doen? Wie zoeken wij Wat bieden wij Meer informatie? Wilt u solliciteren? ajgoori Vmótv/ij De dienst Milieu en Beheer geeft vorm aan de stedelijke leefomgeving en is verantwoordelijk voor het beheer van de openbare ruimte. De dienst telt ongeveer 450 medewerkers, werkzaam in een van de volgende sectoren: Stadstoezicht, met o.a. parkeercontrole, reinigingscontrole en warenmarkten; Stedelijk Beheer, met taken op het gebied van afvalinzameling, waterbeheer, rioleringen en wegbebakening; •Wijkbeheer, dat verantwoordelijk is voor het beleid en beheer op het gebied van groen, vegen, wegenonderhoud en natuur- en milieueducatie enz.; Ondersteuning, waar diverse afdelingen ondersteunend werken voor de hele dienst Milieu en Beheer. De afdeling Personeel en Organisatie van de sector Ondersteuning zorgt voor een goede advisering aan en onder steuning van de overige sectoren, de dienstdirecteur en de dienst in zijn geheel op het gebied van Personeel en Organisatie. De afdeling bestaat uit 10 medewerkers: de chef van de afdeling; twee personeelsadviseurs; vier personeels- administrateurs en twee administratief medewerkers en de vacature. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste: (20 uur per week) U wordt belast met het verzamelen, bewerken en analyseren van informatie die voornamelijk uit het personeels informatiesysteem komt. De resultaten worden gebruikt ter ondersteuning van de beleidsontwikkeling en de admini stratieve processen en ook voor het opstellen van managementrapportages op het terrein van personeel en organisatie. Het gaat om het formatie- en bezettingsoverzicht, de begroting, het jaarverslag, bedrijfsplan, kengetallen, beleids ondersteunende informatie en bijbehorende gegevens, trends en analyses. Ook de financiële vertaling van ervarings gegevens, managementinformatie en beleidsontwikkeling naar de begroting en jaarplannen is in deze functie onder gebracht. Daarnaast vervult u een rol bij het ontwerpen en beheren van de administratieve organisatie en de interne controle. U werkt nauw samen met de collega's van de afdeling Financiën, Planning Control. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die beschikt over: een HBO-opleiding (bij voorkeur HEAO-BE); ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en -verstrekking. Als pre geldt: ervaring met het personeels informatiesysteem Beaufort; een analytisch en oordeelsvormend vermogen, initiatief en visie. Een uitdagende functie in een informele omgeving. Een salaris dat afhankelijk van uw ervaring op basis van een 20-urige werkweek maximaal 1.850,- bruto per maand is, exclusief vakantiegeld en 2,7 5% eindejaarsuitkering. Een professionele afdeling met een informele werksfeer ligt in het verschiet als u solliciteert naar deze functie. Aangezien de gemeente de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen krijgt u een aanstelling in algemene dienst. De gemeente Leiden vindt dat haar personeelsbestand een afspiegeling moet zijn van de verschillende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden van etnische minderheden nadrukkelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw Ineke Harren, chef van de afde ling Personeel en Organisatie, telefoon: 071 - 516 77 92. Dan kunt u vóór 8 juni a.s. een sollicitatiebrief richten aan: De gemeente Leiden, dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer -'MB02.08. De selectiegesprekken vinden plaats in week 25. -6 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Milieu en Beheer >>&éV**tO?M!NT«AND*PltODUCTION CNC en conventioneel de instrumentmakers die wij zoeken gaan deel uit maken van de afdeling prototyping en seriebouw. U vervaardigt onderdelen op CNC en conventionele machines, maakt proto type/serie onderdelen en stelt deze eventueel samen. U werkt in teamverband. Het profiel: u heeft minimaal een MBO opleiding en/of LIS-B en minimaal 3 jaar ervaring in het programmeren en bedienen van CNC en conventionele machines. U heeft gevoel voor het vak instrument maken. U bent accuraat, creatief, flexibel en een teamplayer. U heeft geen 9.00 tot 17.00 uur mentaliteit. Leeftijd 23-30 jaar. parttime Functie: de medewerker die wij zoeken wordt verantwoordelijk voor het secretariaat. Een zeer afwisselende baan, hieronder valt het opnemen van de telefoon, klanten ontvangen, het voeren van administratie en het bewaken daarvan. Tevens ondersteunt u het management in het bijhouden van de agenda en het ondersteunen van correspondentie. Het profiel: u heeft een MBO niveau met bijvoorbeeld een bedrijfs-, boekhoudkundige achtergrond. Kennis en ervaring met Exact, MS Office, (Excel, Word en Outlook). Talenkennis Duits en Engels. U heeft goede communicatieve eigenschappen en kunt nauwkeurig en zelfstandig werken. Tenminste 3 jaar werkervaring. Functie: u bent verantwoordelijk voor het mechatronisch en elektrisch samenstellen, testen, controleren van mechatronische en mechanische producten voor onder andere de automaten-, instrumenten-, telecom-, elektronische- en audio-visuele industrie. Het profiel: opleiding minimaal MBO elektronica en/of meet- en regeltechniek. U heeft een nauwkeurig gevoel voor kwaliteitsaspecten en u bent bekent met het toepassen van elektronica- en assemblage technieken. U bent een techneut en een teamplayer en kunt accuraat en systeemmatig werken. U heeft het potentieel om door te kunnen groeien. Geen 9.00 tot 17.00 uur mentaliteit. Tenminste 2 jaar werkervaring. Het bedrijf Code-P west BV ontwikkeltproduceert en assem- bleert hoogwaardige producten. Het bedrijf werkt nauw samen met ingenieurs, ontwerpbureau's en gespecialiseerde toeleveranciers. De producten van Code-P zijn onder andere te vinden in de medische-, telecomvending- en automatenindustrie. Code-P heeft een vestiging in Eindhoven en start per 3 juni een vestiging in Noordwijkerhout en is op zoek naar collega's die voldoen aan de nevenstaande profielen. Interesse in een afwisselende, uitda gende baan in jong en dynamische bedrijf met enthousiaste collega's in combinatie met een passende beloning en uitstekende toekomst perspectieven. Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar CODE-P B.V. t.a.v. Dhr. Ing. A. Tuinhof de Moed. Smelterij 4 2211SH Noordwijkerhout of Dhr P.P. Busker Hooge Zijde 31 5626 DC Eindhoven tel. 040 - 297 60 00 E-mail info@code-p.nl www.code-p.nl Wegens vertrek van een collega en om de kwaliteit van onze dienstverlening te waar borgen zijn wij voor het team van de sectie maatschappelijke voorzieningen op zoek naar een enthousiaste voor 32 uur per week gemeente Algemeen De functie is ondergebracht bij de sectie maatschappelijke voorzieningen van de afdeling Welzijnszaken. Een sectie die be staat uit 10 enthousiaste medewerk(st)ers. De functie Deze functie is gericht op (1) beheren van de uitkeringsadministratie, (2) verzorgen van de debiteurenadministratie, (3) ver zorgen van betaalbestanden en verrekening van betalingen, en (4) verzorgen van het archief van de sectie. Als administratief medewerker van deze sectie zorg jij samen met je collega voor een tijdige en correcte verwerking van gegevens (mutaties) in de uitkerings administratie, je controleert aangeleverde gegevens op volledigheid en juistheid en zorgt voor betalingen, verrekeningen en afdrachten. Je geeft informatie aan klanten en instellingen over betalingen, verrekenin gen en afdrachten en je stelt rapportages op. Verder draag jij zorg voor de registratie van verhaal- en terugvorderingszaken en het genereren van aankondigingen, betalingsherinneringen en aanmaningen. Voor het archief van de sectie houd jij je bezig met vormen en onderhouden van dossiers, controleren van de te archiveren stukken op compleetheid, selecteren van dossiers voor plaatsing in het semi-statisch archief en het bijhouden van vernietigings- lijsten. Wie zoeken wij? Een collega die ervaring en/of kennis heeft van bovengenoemde taken, die zo wel zelfstandig als in teamverband kan functioneren, beschikt over goede contac tuele eigenschappen en uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Een collega die bovendien een resultaatgerichte en praktische in stelling heeft en een passende opleiding (mbo-administratief) heeft afgerond of vergevorderd is met de studie en daar naast beschikt over enige kennis van uitkeringenadministratie Tegenprestatie! Tegenover onze verwachtingen van de nieuwe collega staat een interessant arbeidsvoorwaardenpakket, de mogelijk heid tot kopen en verkopen van vakantie verlof, div. vormen van betaald verlof, studiefaciliteiten, vergoeding voor woon werkverkeer, pc-privé en fietsregeling, tegemoetkoming in kosten voor kinder opvang, enzovoort. Het salaris dat wij bieden is afhankelijk van opleiding en ervaring. Ambitie en durf Een sollicitatie met CV kan tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: College van burgemeester en wethouders, Postbus 1,2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met mevrouw JJ.H.M. Smulders, hoofd van de afdeling Welzijnszaken, tel. (071) 332 72 52 of de heer H.G. Vink, chef sectie personeelszaken, tel. (071) 332 72 71. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kaag Nieuwe Wetering Oud A Oude Wetering Roelofarendsveen Rijpweteri De Randstad-gemeen Alkemade bestaat Kaag, Nieuwe Weterin Oud Ade, Oude Weterin Roelofarendsveen 1 Rijpwetering. Alkemade een bedrijvige gemeen met veel tuinderije bedrijventerreinen 1 recreatie m ogelijkhedi tussen de Kagerplassen 1 het Braassemerme Als organisatie zien v onszelf als een afspiegelii van onze bewoners: ook t organisatie kenmerkt zii door bedrijvigheid. H belang van de burger sta centraal, de kwaliteit vt onze dienstverlening verdiei dan ook volop onze aandach

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20