BIERSERVICEMONTEUR M/v "Of Groepsleerkrachf HEBT BANEN EN BANEN JE HEBT BIER EN JE HEBT GROLSCI Controlleropleiding» fcasisscfioo/ SftSSENHEtM Wtf 1.0 f Groepsleerkracht m/v d" Groepsleerkracht m/v d" Groepsleerkracht m/v f Wnd Locatieleider m/v d" Groepsleerkracht m/v d" Groepsleerkracht m/v d" Groepsleerkracht m/v f Groepsleerkracht m/v Procescoördinator v/m Netherlands Bone bank Foundation Willinkschool Directeur m/v Fa. J. Bijleveld Zoo Artesiaplantsoen 5/ Kouderkerk aan den I EEN ERVAREN STRAATMAI OPPERMANNEN STRAATWI Telefoon: 071 - 341 23 OS ZATERDAG 25 MEI 2002 911 Bestuur, ouders en team van de "De Rank", zoeken met ingang van 01 juli 2002 of zo spoedig mogelijk daarna, een (bijna afgestudeerden worden verzocht mee te solliciteren) Wü zoeken een nieuw teamlid die: - Het PC-onderwijs ondersteunt en kan uitdragen. - Een goede relatie met kinderen op kan bouwen. - Binnen het team wil meedenken en meewerken aan de ontwikkeling van de school. - Belang hecht aan een goede samenwerking met collega's en ouders. - Belangstelling en zo mogelijk ervaring heeft in het opzetten en coördineren van ICT-activiteiten in het onderwijs. - Bereid is om zich in te zetten voor activiteiten zowel binnen als buiten de school. Wüzün samen: - Een moderne christelijke school met 21 medewerkers. - Ongeveer 350 leerlingen. - Gehuisvest in twee locaties in Sassenheim, waarvan één splinternieuw. Uoor vragen: Kunt u contact opnemen: Dhr. J. de Nooij (dir.) 0252-230267 (school) 0252-215199 (thuis). Uw sollicitatie: Uw brief met C.V., binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar: Dhr. C. J. M. de Lange, (secr. van het bestuur), Mecklenburg 4, 2171 DS Sassenheim, 0252 218002, e-mail: c.delanqe@tiscali.nf Wij hanteren de PO-sollicitatiecode. (Geen acquisitie n.a.v. deze advertentie) Q> OPENBARE BASISSCHOLENGEMEENSCHAP LEIDERDORP Klerkenhof 5 Postbus 104 e-mail: 2353 WB Leiderdorp 2350 AC Leiderdorp bs.leiderdorp@tip.nl tel (071)58 90 385 fax (071) 58 92 188 wwwobsg.clubtip.nl De Openbare Basisscholen Gemeenschap Leiderdorp telt vier locaties, in totaal gaan er ruim 850 kinderen naar het openbaar basisonderwijs. Meer dan 70 leerkrachten verzorgen het onderwijs aan deze kinderen. In verband met groei en doorstroming zijn enkele vacatures voor de komende cursus ontstaan. De bestuurscommissie voor de Openbare Scholen te Leiderdorp is op zoek naar enthousiaste leerkrachten voor de volgende functies Aan de Koningin Juliana School Groep 8 Wtf 1,0000 LA Aan de Koningin Juliana School Groep 5 of 6 Wtf 1,0000 LA Aan de Koningin Juliana School Groep 1-2 Wtf 0,7900 LA Ziektevervanging Aan de Hobbit Klerkenhof Ambulant Wtf 1,0000 AB Aan de Hobbit Klerkenhof Groep 7 Wtf 1,0000 LA Aan de Hobbit Klerkenhof Intern Begeleider RT Wtf 0,6000 LA Aan de Hobbit Heelblaadjespad Groep 1,2 Wtf 0,2000 LA Aan de Hobbit Heelblaadjespad Middenbouw Wtf 1,0000 LA Ziektevervanging Nadere informatie over de vacatures kan ingewonnen worden bij de directeur van de Openbare Basisscholen Gemeenschap Leiderdorp, de heer Hans van Dijk, telefoon (071) 58 90 385. Kandidaten wordt verzocht binnen 7 d$tgen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatiebrief te richten aan de Bestuurscommissie van de OBSG Leiderdorp, Postbus 104, 2350 AC Leiderdorp. f De Hobbit Klerkenhof 5 2353 WB Leiderdorp 4T Prins Willem-Alexander School Leeuwerikstraat 2 2352 ER Leiderdorp ^De Hobbit Heelblaadjespad 17 2353 PA Leiderdorp d- Koningin Juliana School Kom van Aaiweg 2 2351 NN Leiderdorp Koninklijke Grolsch N.V. is een in het oosten van Nederland gevestigde bierbrouwerij met een rijke traditie. Grolsch richt zich op het premium segment van de biermarkt, in zowel binnen- als buitenland. Grolsch is een sterk en stijlvol merk. Grolsch bier wordt met vakmanschap gebrouwen. Bij Grolsch staan kwaliteit, innovatie, professionele samenwerking en evenwichtige groei centraal. Door de groei van het aantal relaties in West-Nederland en de uitbreiding van onze serviceverlening op de afdeling Horeca Tap Technische Service - voor het gebied Leiden en omgeving - een vacatu ontstaan voor de functie van: Je bent o.a. verantwoordelijk voor het plaatsen van nieuwe biertapinstallaties bij onze horeca-exploitante Hiervoor tref je zelfstandig de benodigde technische voorzieningen, inclusief het proefdraaien van i installaties. Daarnaast is het uitvoeren van preventief onderhoud een wezenlijk onderdeel van je taf Bij eventuele storingen onderzoek je de aard en de oorzaak van de storing en verhelpt deze door reparati We zoeken een technicus met een afgeronde mbo-opleiding Werktuigbouw Installatietechniek en/ Energietechniek, bij voorkeur aangevuld met de opleiding Koeltechniek. Ervaring op het terrein v: onderhoud en installatie van koeltechnische apparatuur is een pre. Je hebt een praktische en zelfstal dige werkhouding en goede contactuele eigenschappen. Natuurlijk ben je bereid ook storingsdienst! te vervullen. Je woont in de buurt van Leiden of bent bereid naar dit rayon te verhuizen. Is het wat jóu betreft tijd voor Grolsch? Stuur dan je sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen naar Grolsche Bierbrouwerij Nederland B.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw A. Odin Postbus 55, 7500 AB Enschede (mailen kan ook: p&o@>grolsch.nl). Voor meer informatie kun je bell< met het hoofd van de afdeling, de heer H. Heinsman, telefoon 053 - 483 33 33. VAKMANSCHAP IS MEESTERSCHAP De Netherlands Bone bank Foundation heeft ten doel het bewaren, het voor implantatie (doen) bewerken en het ter beschikking stellen van bot- en aanhechtingsweefsels alsmede een constante kwaliteitscontrole terzake. Zij tracht dit doel te bereiken door: 1het scheppen en ter beschikking stellen van laboratoriumfaciliteiten voor het prepareren en be waren van humaan bot- en aanhechtingsweefsel van botdonoren ten behoeve van patiënten die transplantaties met humaan bot behoeven; 2. het verder ontwikkelen van technieken en weten schappelijk onderzoek, opdat aan toekomstige kwaliteitseisen kan worden voldaan; 3. het samenwerken op nationaal en internationaal niveau met andere orgaanbanken en met orgaan centra. De Stichting NBF heeft een erkenning voor de werkzaamheden als orgaanbank in de zin van de Wet op de Orgaandonatie (WOD). De Netherlands Bone bank Foundation heeft een vacature voor een voor 75% 27 uren per week) Profiel van de werknemer Vooropleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een opleiding voor doktersassistente of medisch secre taresse; Bekendheid met WordPerfect, Word, Excel en PerfectView; Goede kennis van het Engels; Bereid om één keer per vier weken mee te draaien in de consignatiedienst ten behoeve van de alarm opvolging van de technische installaties en neemt tijdens deze dienst op zaterdagochtend botweefsel in ontvangst; Woont in een straal van 20 km van het centrum van Leiden; De werkzaamheden worden uitgevoerd in drie da gen van acht uur. Functie De werkzaamheden bestaan uit: Ontvangen van botweefsel en registreren van gegevens; Aanvragen en registreren van aanvullend onderzoek; Verzendklaar maken van botweefsel; Beheren en organiseren van de voorraad botweefsel; Onderhouden van contacten op nationaal en internationaal niveau; Deelnemen aan innovatieprojecten; Arbeidsovereenkomst De arbeidsvoorwaarden van de Stichting NBF volgen de CAO Ziekenhuizen. Functie- en salarisindeling is afhankelijk van kennis en ervaring. De aanstelling is aanvankelijk voor een jaar, waarna omzetting in een vast dienstverband mogelijk is. Uw reactie Geïnteresseerden kunnen informatie over deze functie inwinnen bij mw. J. Hofman, manager (tel. 071-5161080). U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan: Netherlands Bone bank Foundation, t.a.v. Dr. R.M. Bloem, directeur, Poortgebouw Noord, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld voor Prot. Chr. Basisonderwijs De Willinkschool (bijna 100 jaar oud en gevestigd in Bennebroek) telt momenteel 210 leerlingen en heeft een gecontroleerde groei. We werken volgens de principes van inclusief leren", waarbij de nadruk wordt gelegd op samenwerken en zelfstandig leren. De school wil de kinderen bekend maken met het Christelijk geloof en helpt de kinderen met het ontwikkelen van een persoonlijk geloof. De Willinkschool valt onder het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland. Bij de VCPO horen 13 basisscholen en drie scholen voor speciaal basisonderwijs. De VCPO werkt nauw samen met de Stichting voor Interconfessioneel Ondenvijs Haarlem en Omstreken. Onder deze stichting ressorteren drie basisscholen. Een assessment/psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De CAO-PO sollicitatiecode wordt gehanteerd. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u vóór 7 juni 2002 sturen aan de secretaris van het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Ondewijs Zuid-Kennemerland, mevrouw H.E. Smole- van Ravestein, postbus 2018, 2002 CA Haarlem. Met ingang van het nieuwe schooljaar zoeken de kinderen, ouders en leerkrachten voor hun goede en groeiende school een (0,5 FTE) kiest u bewust voor Protestants Christelijk onderwijs; bent u een coachend leider; beschikt u over aantoonbare management kwaliteiten en kennis; heeft u een heldere visie op onderwijskundig beleid; bent u bereid de ontwikkeling van het ondenvijs op de Willinkschool te bewaken en verder te initiëren; bent u in staat open en duidelijk te communiceren naar leerlingen, het team en de ouders, dan nodigen wij u uit te solliciteren naar de functie van directeur op onze school die: in ontwikkeling is en waar met plezier wordt gewerkt; met een open sfeer naar ouders en kinderen voldoende ruimte geeft voor zelfontplooiing. Voor meer informatie kunt u zich richten tot: Wolmet Minderhoud, adjunct-directeur, tel. (023) 584 59 20 Theo Hoekstra, directeur (023) 584 65 05 (school) of (023) 584 78 37 (privé) Wij verrichten straat-, riolerings- en grondw zaamheden in de regio en zijn op zoek naar: Voor sollicitatie of informatie kunt u ons ove en 's-avonds bellen. die uw loopbaan een krachtige impuls geven! Master of Financial Control Een nieuwe opleiding voor financial controllers die opleidt voor de mastertitel. D rende rol van de controller in de organisatie komt uitgebreid aan bod. U sluit he ma af met een gedegen praktijkopdracht. Speciaal ontwikkeld voor HBO'ers of WO'ers die hun kennis willen verbreden of op het vakgebied van controlling. Duur: ca. 2,5 jaar. Post-HBO opleiding Financial Controller De financial controller is een generalist met geïntegreerde kennis op financieel-ec en informatieverzorgend gebied. Daarmee is de controller raadsman en vraagbaal management. Voor HEAO'ers, SPD'ers en andere (aspirant) controllers met een Hl grond. Duur: ca. 2 jaar. Opleiding Assistent Controller Richt zich op het opleiden van MEAO'ers en HBO'ers tot financieel deskundigen d ken over een brede financiële basiskennis van automatiserings- en informatievraa beslissingscalculaties, financiële planning, budgettering en verslaggeving. Hierdoo staat de controller te ondersteunen in diens taak als adviseur van het manageme Duur: 1 jaar. De opleidingen worden verzorgd door de Ichthus Academie in nauwe samenwerk» Open Universiteit Nederland. De opleidingen starten in september 2002. Lesplaatsen in Den Haag en Rotterdam bij voldoende aantal inschrijvingen. Voorlichtingsbijeenkomsten aanvang telkens 18.15 uur. Opleidingen Master of Financial Control en Financial Controller: Rotterdam, Houtlaan 21, dinsdag 11 juni. Den Haag, Theresiastraat 8, donderdag 13 juni. Opleiding Assistent Controller: Rotterdam, Houtlaan 21, dinsdag Den Haag, Theresiastraat 8, dom juni. Belangstelling? Vul onderstaande bon in of bel Ichthus Academie (010) 43 99 999. E-mailen kan ook: academie@ichthus-hs.nl JA, ik ontvang graag de brochure: ->£- 0 Master of Financial Control 0 Financial Controller' 0 Assistent Controller Naam: Straat: Postcode en plaats: Telefoon: E-mail: Stuur deze bon naar Ichthus Academie, Antwoordnummer 2025, 3000 VB Rotterdam (postzegel niet nodig). Of fax naar (010) 43 99 977. www.lchthus-academie.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18