Personeel Personeel Lifestyle Medewerker software zllËlk CHEF PRODUCTIE wolfslcsg totaal kantoor Furniture Decorations TEAMGENOOT vakantie periode Restaurant Cronesteyn VROM DAG 18 MEI 2002 Kil onderdeel van de Marinestaf verzamelt, analyseert en beheert het Centrum voor Operationele lata en Analyse (CODA) niet alleen gegevens van oppervlakteschepen en onderzeeboten, maar j0i< van onderwatergeruis (akoestiek) en elektromagnetische signalen (detectie van radars). CODA F erstrekt deze informatie aan de operationele eenheden met het doel om betere en meer gerichter |etectiekansen te verkrijgen en de sonar- en radarapparatuur optimaal in te stellen. Ter versterking (m het Marine Vliegkamp Valkenburg in Katwijk zoeken we een enthousiaste hbo'er (v/m) die jjn de slag wil in de functie van (•reist Geboden U beheert de pc's en de servers in een Windows NT-netwerk. Dit betekent concreet dat u onder meer de verschillende softwarepakketten installeert, dat u fungeert als vraagbaak voor gebruikers en dat u problemen in eerste instantie zelf tracht op te lossen. Ook houdt u zich in een moderne ontwikkel omgeving bezig met het uitbouwen van de software ter ondersteuning van signaal-analyseprocessen en met het realiseren van nieuwe databaseapplicaties. U werkt deels zelfstandig en deels in teamverband. De basis voor een succesvolle uitvoering van deze werkzaamheden is een afgeronde hbo-opleiding, rich ting Informatica. Hieraan voegt u kennis en ervaring toe op het gebied van Windows NT en ontwikkel omgevingen als Visual Basic of C++. Mocht u thuis zijn in UNIX of SQL-server, dan is dit een pluspunt. Een uitdagende parttime functie voor maximaal 19 uur in een jong en resultaatgericht team van profes sionals. Afhankelijk van uw kennis en ervaring, bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal circa 39.100,- (schaal 9 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag bij een fulltime dienstverband. Bovendien mag u rekenen op minimaal 11 vakantiedagen, de mogelijkheid om ADV-dagen op te bouwen en een aantrekkelijk pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis te verbreden en te verdiepen. Meer informatie over de functie en de organisatie kunt u inwinnen bij het hoofd bureau Automatisering, de heer N.C. Fennes, (071) 405 25 25. De personeelsconsulent, mevrouw drs. E.J. Buis, vertelt u meer over de selectieprocedure, (070) 316 30 79. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden met een etnische achtergrond en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Bevelhebber der Zeestrijdkrachten, Stafafdeling Burgerpersoneel Admiraliteit, t.a.v. mevrouw drs. E.J. Buis, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke Marine naar www.marine.nl of voor een overzicht van alle vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij feWjtïttlsttfcMqiJli Weten waar je mee bezig bent. De Marine. Door de constante groei zoeken wij ter aanvulling van ons huidige team een: ltsneden 6. verpakte groenten W. Heemskerk B.V. seen groentebewerkings- edrijf dat groente snijdt, wast en verpakt. Bij ons bedrijf werken ddels zo'n 450 mensen. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse sermarktketens panklare ^verpakkingen groente, entepakketten, rauwkost en salades. Aangezien steeds meer mensen onze producten hebben leren waarderen lebben wij te maken met een constante groei. productieafdeling binnen se organisatie houdt zich bezig met het snijden, sassen en verpakken van de groenten. De afdeling ■erkt in drie diensten, te seten een nachtdienst en twee dagdiensten. De chef productie heeft de volgende taken: Geeft leiding aan een groep van 30-40 medewerkers (machineoperators en productiemedewerkers). Draagt zorg voor de aanvoer van de te verwerken producten en het toezicht houden op het FIFO systeem. Deelt machineoperators en productiemedewerkers op zodanige wijze in dat zo efficiënt mogelijk gewerkt kan worden. Houdt toezicht op de naleving van de veiligheidsvoorschriften en arbeids omstandigheden op de werkvloer. Draagt zorg voor het tijdig gereed komen van de verschillende producten. Controleert de kwaliteit van het te verwerken product en meldt afwijkingen van de gehanteerde kwaliteitseisen. Houdt toezicht op de kwaliteit van het geproduceerde product volgens de daaraan gestelde eisen. Houdt toezicht op een hygiënische werkwijze van de toegewezen medewerk en het schoonmaken van machines conform HACCP. Is bekend met mechaniserings- en automatiseringstrajecten zoals bijvoorbee ERP. Wat vragen wij van de chef productie: Hbo werk- en denkniveau, verkregen door bijvoorbeeld een studie levensmii delentechnologie, procestechnologie en/of techniek in het algemeen. Een Mbo-opleiding aangevuld met relevante opleidingen en/of ervaring, waardoor een Hbo werk- en denkniveau is bereikt, is ook mogelijk. Minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring in een geautomatiseerde productie omgeving dan wel op een verpakkingsafdeling. Productie ervaring in de food-industrie verdient de voorkeur. Ervaring met dagverse producten en/of een ERP systeem zijn een duidelijke pre. Enthousiaste positieve instelling en teamgeest. Kwaliteitsbewust, praktisch en resultaatgericht. Hoge inzet, betrokkenheid en verantwoordelijkheidsgevoel. Informatie: Indien uw belangstelling door deze advertentie is gewekt, maar u nog meer informatie wilt, dan kunt u contact opnemen met de heer J. Geleijnse, Productiemanager (071 - 402 13 38) Uw schriftelijke sollicitatiebrief voorzien van CV kunt u richten aan W. Heemskerk B.V. t.a.v. de heer Th. van Werkhoven, Personeelsmanager, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg Wij zijn op zoek naar een zelfstandige parttime/ fulltime On overleg) Heb je Interesse? -Bel na IB.OOu. (071) 512 76 03 of 06 55 86 8928 SERjGE KNIPKUNST NIEUWE RUN 55 2312 JH LEIDEN zoekt een Allround Administrateur Wolfslag Totaalkantoor is een bedrijf dat in Rijnland tot de grotere aanbieders van kantoorbenodigdheden behoort. Met 24 medewerkers en de drie business units (kantoorartikelen, -machines en -meubilair) worden vanuit Leiden ruim 3.000 klanten bediend. De sfeer in het bedrijf wordt gekenmerkt door informeel gedrag, korte lijnen en een klantgeoriënteerde instelling. Wolfslag zoekt op korte termijn een allround administrateur die verantwoorde lijk wordt voor het beheer en de sturing van de financiële middelen. Deze administrateur, die als rechterhand van de directie optreedt, heeft o.a. de volgende taken: het dagelijks invoeren van grootboekmutaties het bijhouden en streng bewaken van de debiteuren- en crediteuren administratie het periodiek doen van aangifte loonbelasting en omzetbelasting het tijdig leveren van betrouwbare maand- en kwartaalcijfers per businessunit het aanleveren van correcte en complete gegevens aan de accountant ten behoeve van kwartaal- en jaarstukken het in samenwerking met de directie opstellen van de jaarlijkse begroting (per businessunit en voor het gehele bedrijf) en deze begroting bewaken en na akkoord van de directie eventueel bijstellen. De kandidaat heeft een bedrijfseconomische opleiding op HEAO/MBA/SPD niveau met minimaal 5 jaar werkervaring waarvan tenminste 1 2 jaar in een vergelijkbare functie. Kandidaat moet een echte allround boekhouder zijn met kennis van fiscale en sociale zaken. U kunt uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen richten aan Wolfslag Totaalkantoor B.V., t.a.v. de heer H. van Gastel, algemeen directeur, Lammenschans weg 141 d, 2321 HS Leiden. Graag een CV toevoegen. E-mailen kan ook: hans@wolfslag.com. Voor meer informatie over Wolfslag kunt u t Lifestyle is de leukste en gezelligste woonwinkel van Leiden. Voor onze winkel aan de Nieuwe Rijn zoeken wij een juni, juli, augustus Ben je net van school en wil je deze zomervakantie lekker werken. Ben je 18 jaar of ouder, enthousiast, stressbestendig, commercieel en is Lifestyle jouw stijl? Kom dan per direct bij ons werken. Bel ons direct op voor meer informeren en/of een afspraak. Lifestyle Leiden, Assia Campfens Tel. 071 - 5665504 Wij zijn op zoek naar een Medewerker in de bediening fulltime functie leeftijd 25-30 jaar tevens zoeken we Terrasmedewerkers leeftijd vanaf 19 jaar. Meer informatie of interesse bel met 071-5766930 http://www.dinnersite.nl/leiden/cronestevn Vlietweg 2 2323 LB Leiden 071 5766930 Werken bij het Als je verder denkt karakter Springvloed. De huizenhoge golven sloegen hem wild om de oren. Hansje Brinker zag beneden hem een smalle stroom water langzaam aanzwellen. 'Dat gaat mis!riep hij tegen de gierende westenwind. In een opwelling stak hij zijn vinger in de dijk. 'Wat nu?' dacht Hans. Terugtrekken was al geen optie meer. projectleider/jurist v/m Onderdeel: Directoraat-Generaal Wonen Salaris: max. 4.341,77 bruto/mnd (36 uur) Standplaats: Den Haag Opleidingsniveau: academisch Ervaringsgebied: bestuursrecht Vacaturenummer: C04-500 71 Stuurt het team aan, dat in projectverband het Besluit Prestatienormering uitvoert, een specialistische wettelijke regeling. Heeft niet alleen een juridisch inhoudelijke rol, maar stuurt ook de bedrijfsprocessen. Besluitvaardige, oplossingsgerichte jurist. Informatie: www.vrom.nl/werken_vacatures De heer L.J.B. Brittijn, 070 - 339 24 24 www.vrom.nl/werken Werken bij VR0M. We zoeken de balans tussen lange en korte termijn. Graag denken we in grotere verbanden, nationaal en internationaal. Maar wij zijn ook mensen van de dagelijkse praktijk en concrete maatregelen. We staan voor rechtvaardigheid en h* collectieve belang. We erkennen het gewicht van de individuele verantwoordelijkheid en de zeggenschap van burgers. 'Nederland is klein. Denk groot' zeggen we. Het Ministerie van VR0M beheert en ontwikkelt de Nederlandse ruimte in al haar facetten. Zestien miljoen mensen willen wonen en leven op 41.000 km*. Dan moet je zorgvuldig omgaan met iedere meter. Waar gaan we wonen, werken en recreëren? Waar trekken we de grens? VR0M: 4000 mensen met ambitie die werken aan eert veilig, gezond en duurzaam Nederland. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 39