i.mï i i wel f1 Medewerker m/v op onze accountantsafdeling ASSISTANT QUALITY ASSURANCE enthousiaste apothekers-assistentee) Docenten VMBO Planje B.V. Postbus 66 2250 AB Voorschoten ZATERDAG 18 MEI 2002 914 IMS HEALTH ^g) IMS HEALTH is een op Wall Street genoteerde onderneming en 's werelds grootste aanbieder van marketing- en informatie diensten op medisch-farmaceutisch gebied. Wij zijn vertegenwoordigd in meer dan 90 landen, nemen in elk land een vooraanstaande positie in en zijn een begrip op technologisch gebied. Complexe databases, datawarehousing en database-consultancy behoren tot de kerncompetenties van IMS HEALTH. IMS Health BV, de Nederlandse werkmaatschappij, is gevestigd in Den Haag en kent zo'n 60 medewerkers. Wij hebben een 'open' organisatie en een informele werksfeer. Er is veel ruimte voor eigen initiatief en we investeren graag in de opleiding en training van onze medewerkers. De afdeling Quality Assurance is verantwoordelijk voor de kwaliteit van de marktinformatie. Deze verantwoordelijkheid strekt zich uit van de data-input tot de uiteindelijke "ready-to-use" informatie voor haar cliënten. Tevens worden speciale analyses verncht op de IMS data-banken. Voor de afdeling QA zijn wij per direct op zoek naar een (40 u/pw) Onze ideale kandidaat: heeft een afgeronde universitaire studie Econometrie of Wiskunde heeft affiniteit met statistiek beschikt over een eerste relevante werkervaring heeft een "hands-on" mentaliteit communiceert goed (ook in het Engels) en beweegt zich makkelijk door de organisatie De werkzaamheden: uitvoeren van statistische analyses met SAS voor commerciële onderzoeks projecten rapportage van resultaten deelnemen aan vaste activiteiten zoals: validatie van gegevens stromen rapportages voor intern gebruik Doorgroei mogelijk in de richting van: zelfstandig uitvoeren van analyses en rapportage deelname aan project teams zelfstandig interne service verlenen We bieden een boeiende en professionele werkomgeving. Voor deze functie worden prima arbeids voorwaarden geboden en de succesvolle kandidaat kan tevens rekenen op voldoende ontplooiings mogelijkheden Geïnteresseerde kandidaten worden uitgenodigd binnen 14 dagen hun CV op te sturen of te e-mailen naar Sbuijs@NL.IMSHEALTH.com. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Servaas Buijs tel. 070-3288832. IMS Health BV Postbus 90631 2509 LP Den Haag Tel. 070-3288832 (zie ook: www.imshealth.com) Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.650 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klant gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. De RVE Voorlichting en Preventie is per 1 juni 2002 op zoek naar een DOCENT ZWANGERSCHAPSGYMNASTIEK (m/v) t.b.v. locatie Leiden OV2 uur per week) Werkzaamheden: De werkzaamheden richten zich op het geven van cursussen pré- en postnatale gymnastiek. Wij vragen: U heeft bij voorkeur een opleiding Fysiotherapie gevolgd aangevuld met een cursus Zwangerschapseducatie, of een opleiding Mensendieck/Cesar. U heeft bij voorkeur ervaring als docent zwangerschapsgymnastiek. Wij bieden: Collegiale samenwerking en ondersteuning. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg. Het salaris, schaal 8, bedraagt maximaal 2.522,55 per maand op fulltime basis. Belangstelling: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Ingrid Hoogstraten, unitmanager OKZ, tel: 0172-50 30 26. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot twee weken na verschijning richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. mevrouw M. Schuitema (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook naar pz@stgr.nl -H thui tszor g Groot Rijnland Geschikt voor alle leeft ij den. Jonaeneel&Zn js Transport Jongeneel Zn. Transport B.V. is een succesvol bedrijf. We zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, stuk goed en versproducten en sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Ons wagenpark bestaat momenteel uit circa 65 trekkende eenheden. Wij zoeken nieuwe collega's om ver der te kunnen groeien. Mocht je geïn teresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf verwijzen wij je graag naar de verdere inhoud van deze advertentie. Wil je meer weten over onze organi satie dan verwijzen wij je graag naar onze website: www.jongtra.com Hé, jij daar Deze kans kan je niet laten lopen We zijn op zoek naar a) Chauffeur Kraanwagen, b) Distributie Chauffeur en c) Parttime Chauffeurs voor distributie op zaterdag Bij deze functies is Valkenburg ZH de standplaats Wij stellen de volgende functie-eisen: Groot rijbewijs, Chauffeurs diploma, Relevante werkervaring en Bij a) en b) de bereidheid om, af en toe, in het weekeinde te werken Wat stellen wij daar tegenover: De kans om op een breed terrein ervaring op te doen, Een prettige werksfeer en Salaris volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer Voor meer informatie kan je contact opnemen met Con W. Cathalina, tel. 071 - 5322530 Natuurlijk kan je ook schriftelijk reageren. Deze reactie, samen met je CV kan gericht worden aan: A.J. Jongeneel Zn. Transport B.V. t.a.v. dhr. Con W. Cathalina Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG (ZH) Stel dat je nu niet voldoet aan de bovenstaande functie-eisen, maar toch geïnteresseerd bent in een carrière in de transportbranche, aarzel dan niet en neem gewoon contact met ons op. Binnen onze organisatie zijn er mogelijkheden om een opleidingsprogramma te doorlopen zodat je uiteindelijk met de benodigde rijbewijzen en diploma's als chauffeur aan de slag kunt. Tot ziens bij Jongeneel Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ben je op zoek naar een leuke baan in OEGSTGEEST? Wij zijn op zoek naar een die ons jonge team wil komen versterken, in de zojuist gerenoveerde apotheek. Gunstige financiële voorwaarden. HEB JE INTERESSE? Neem dan snel contact op met: Anja, Bernadette, Claudia, Debby, Mariëtte, Ellen, Nathalie, Antoinette of apotheker Hans Bosloper. Apotheek Beker U)twec 4 2341 HA OEGSTGEEST Tel. 071 - 523 74 17 Stichting voor Openbaar Basis Onderwijs Duin- Bollenstreek Algemeen: De afzonderlijke schoolbesturen van negen gemeen ten in de Duin- Bollenstreek hebben m maart van dit jaar het besluit genomen tot een bestuurlijke fu sie van het openbaar basisonderwijs in de regio, die effectief zal zijn per 1 januari a.s. Inmiddels is er een nieuw stichtingsbestuur (het bevoegd gezag) gefor meerd. De scholen zullen na de fusie hun eigen iden titeit blijven behouden. Op deze scholen wordt ba sisonderwijs gegeven aan circa 3000 leerlingen. Het aantal (onderwijs) medewerkers bedraagt circa 250. In aanvulling op de advertentie van vorige week in deze krant doen wij mededeling van de volgende vacatures: De OBS "De Witte School" te Noordwijk zoekt, wegens vertrek van een collega en groei van de school, m.i.v. 01-08-02 een: Groepsleerkracht (m/v) inzetbaar in groep 6, 7 of 8 Betrekkingsomvang: 1,0 wtf, Schaal: max. LA (schaal 9) Voorts zoekt deze school een: Groepsleerkracht (m/v) bij voorkeur inzetbaar in groep 3 Betrekkingsomvang: minimaal 0,394 wtf Schaal: max. LA (schaal 9) En een Onderwijsassistent (M/V) Voornamelijk voor groep 3 en 4 Betrekkingsomvang: 0,5737 Schaal 4 Deze functie kan per direct al worden vervuld en loopt door in het volgende schooljaar. ijke i OBS De Witte Schoof, t.a.v. dhr. F. v.d. Woerd Van Panhuysstraat 19 2203 JN Noordwijk Inlichtingen bij dhr. F. vd Woerd, 071-3615000 Acquisitie n.a.v. deze annonce wordt niet gewaardeerd! Wellantcollege is een toonaange vende, professionele AOC-onder- wijsinstelling met 29 vestigingen in Midden- en West-Nederland. Wellantcollege biedt VMBO- onderwijs, MBO-opleidingen en Cursussen Trainingen in een groene leeromgeving. Zo'n 1400 medewerkers maken dat mogelijk voor 14.000 VMBO- en MBO- leerlingen en 10.000 cursisten. Het aantal leerlingen per vestiging ligt tussen 300 en 1200. Wellantcollege is per 1 augustus 2001 de nieuwe naam van de AOC's Florens College, Groen College, Groene Delta College en AOC Midden-Nederland. Vanuit de Centrale Dienst in Woerden krijgen de vestigingen ondersteuning op het terrein van personeelszaken, financiën, ICT, communicatie, huis vesting en onderwijsontwikkeling. "Gespreid bedje? Mooi niet!" Werken bij Wellantcollege betekent dat u een organisatie in ontwikkeling een flinke stap voorwaarts wilt laten maken. U bouwt mee aan de toekomst van een nieuwe onderwijsinstelling, waarbij lang niet alles vastligt Er liggen volop kansen op een aantrekkelijke baan, waarbij de eerlijkheid gebiedt te zeggen dat u zelf de schouders eronder zult moeten zetten. Bij Wellantcollege is veel aan dacht voor professionele ontwik keling van de medewerkers. De vele opleidingsmogelijkheden getuigen daarvan. We bieden een stimulerende, uitdagende en plezierige werkomgeving, die wordt gekenmerkt door open heid en wederzijds respect. Voor onderstaande vestigingen zijn wij per 1 augustus op zoek naar: Voor de vestiging Oegstgeest Engels 0,92 fte Economie 1,00 fte Techniek bavo 0,38 fte Nask 0,31 fte Plantenteelt/groenverzorging 0,46 fte Dierhouderij 0,31 fte Voor de vestiging Rijnsburg Wiskunde 0,92 fte Duits 1,00 fte Verzorging 0,38 fte VAP 0,19 fte Biologie 1,15 fte Dierverzorging 0,19 fte Sport 0,23 fte Economie 0,84 fte Tekenen 0,23 fte Natuurkunde 0,77 fte Werken in deeltijd en het combineren van vakken beho tot de mogelijkheden. Bekwaamheid in of bevoegdheid het geven van onderwijs in genoemde vakken is een pre echter geen vereiste. Voor de vestiging Rijnsburg geldt, dat de lessen worde gegeven vanuit een christelijke levensovertuiging. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de vestigingsdirecteur: Oegstgeest de heer F. Chevalking 071 517 32 16 Rijnsburg de heer H. Dijkhuizen 071 402 16 57 Op de functie is de CAO BVE van toepassing. Er zijn gc secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsur ring, de mogelijkheid tot spaarverlof, een vergoeding kinderopvang, een fietsproject en een PC-privéregelino U kunt uw sollicitatiebrief, uiteraard vergezeld van eer curriculum vitae, tot uiterlijk 3 juni sturen naar: Wellantcollege Centrale Dienst t.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 444, 3440 AK Woerden e-mailen kan ook: p&o@wellant.nl Kijk ook op www.wella accountants ninistratieconsul»nt«(V belastingadviseurs 1 a n j e b v afdeling belastingadviseurs Planje B.V. accountants en belastingadviseurs is een regionaal werkzaam accountants- en belastingadviesbureau met vestigingen in Voorschoten en Monster. Haar gevarieerde cliëntenkring bestaat uit ondernemers in het midden- en klein bedrijf en in diverse dienstverlenende sectoren. Daarnaast bedienen wij onze aangiftepraktijk voor particuliere cliënten. Onze werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van administraties, samenstel len van jaarstukken, controles, belastingaangiften en advisering. In onze vestiging te Voorschoten hebben wij de volgende vacature Uw werkzaamheden bestaan uit het onder leiding van een accountant-administra tieconsulent binnen een team verzorgen van administraties, jaarstukken en aan giften inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting en loon- en omzetbelasting. De gewenste opleiding bevindt zich op HAVO-/MEAO-niveau. Wij gaan er vanuit dat u bekend bent met het werken met de computer en dat het volgen van aanvul lende cursussen geen bezwaar is. Indien u geïnteresseerd bent in deze vacature of nadere informatie wilt, dan kunt u contact opnemen met de heer S. F. Looije of de heer W. E. Zandbergen (071-5617950). Schriftelijke sollicitaties, met de hand geschreven en voorzien van een curriculum vitae, gelieve u te richten aan: aangesloten bij beroepsorganisaties NIVRA, NOVAA, CB.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38