Gemeente Zoeterwoude Gemeente Zoeterwoude fdcollege beleidsmedewerker economische zaken m/v medewerker algemene dienst m/v MANAGER HUISVESTINGSZAKEN kies voor ontwikkeling TEAM PLAYER www. rij ks waterstaat, n I J Rijkswaters ZATERDAG 18 MEI 2002 De gemeente Zoeterwoude is met 8.700 inwoners een aantrekkelijke groene gemeente aan de rand van het Groene Hart van de Randstad. Bij de sector Welzijn en Burgerij van de gemeente Zoeterwoude is een vacature voor 20 uur per week. Het takenpakket omvat: het onderhouden van contacten met het bedrijfsleven, i.e. de bedrijfscontact- functionaris; het leveren van een beleidsinhoudelijke bijdrage aan een aantal specifieke onderwerpen; het signaleren van regionale en landelijke bedrijfseconomische ontwikkelingen met een vertaling naar de lokale situatie; het vertegenwoordigen van de gemeente in regionale samenwerkingsverbanden (o.a. het regionale portefeuillenouderoverleg Economische Zaken); het leveren van een bijdrage vanuit de economische discipline in de (project-) organisatie voor de ontwikkeling van (nieuwe) projecten; het verrichten van zowel de in- als externe communicatie op het terrein van economische zaken. Wat vragen wij? Wij zoeken iemand met ondernemersbloed, die gemeentelijke contacten legt en oplossingsgericht denkt. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een academisch werk- en denkniveau (bedrijfs)economische of bestuurskundige richting. Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden en gevoel voor politieke verhoudingen zijn belangrijke voorwaarden voor een goede vervulling van de functie. Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelings mogelijkheden. Wij bieden een prettige werksfeer. De cultuur binnen de gemeente Zoeterwoude is informeel en kenmerkt zich door korte lijnen. Wij kennen prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdenregeling, een doorlopend pc-privé- en fietsproject, reiskostenregeling woon- werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Afhankelijk van opleiding en/of ervaring bedraagt het salaris maximaal 1.851 ,- bruto per maand bij een 20-urige werkweek (niveau 10). De functie dient nog definitief te worden gewaardeerd Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel. (071) 580 63 40. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www. zoeterwoude.nl Uw sollicitatiebrief voorzien van cv kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude onder vermelding van "beleidsmedewerker Economische Zaken" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h. j.strij k@zoeter wouden I Acquisitie stellen wij niet op prijs. plaatsen en in voorkomende gevallen afrekenen; beheren van de gemeentewerf, het magazijn en d de nodige aanvullende werkzaamheden t.b.v. de reinigingsdienst en de De gemeente Zoeterwoude is met 8.700 inwoners een aantrekkelijke groene gemeente aan de rand van het Groene Hart van de Randstad. Bij de Algemene Dienst van de sector Grondgebied, team Civiele- en Cultuur techniek is een vacature voor 36 uren per week Tot de werkzaamheden van deze functie behoren onder andere: beheren van de openbare ruimte t.w. onderhoud speelwerktuigen, bruggen, kademuren, watergangen, herstraatwerkzaamheden en het inzamelen van (zwerf)afval e.d de gladheidbestrijding en inzet bij calamiteiten. U kunt hiervoor worden ingezet en heeft bij toerbeurt wachtdienst; werkzaamheden ten behoeve van het brengstation voor huishoudelijk afval o.a. het ontvangen van klanten, beoordelen van afval, verwijzen naar stort- afvoer van overige afvalstoffen; verrichten van werkzaamheden in het kader van kadaververwijdering; eenvoudige bouwkundige werkzaamheden van in beheer zijnde gebouwen; is aanspreekpunt in de wijk; verricht zo nodig andere werkzaamheden de algemene dienst betreffende. Wat vragen wij? Ibo-opleiding techniek; rijbewijs BE; ervaring met genoemde werkzaamheden; goede communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris voor de functie maximaal 1.930,- bruto per maand bedragen (niveau 4, salarispeil 1 mei 2001). Voor de wachtdienst van de gladheidbestrijding geldt een vergoeding per week. Daarnaast wordt een vergoeding genoten voor het verrichten van vuil, zwaar en onaangenaam werk. Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelings mogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijd regeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc privé- en fiets project, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minder heden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer TJ. van Houten, teamleider CCT, tel. (071) 580 63 70 of de heer M.C.S. Wolvers, bedrijfsleider Algemene Dienst, tel. (071) 580 63 76. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www.zoeterwoude.nl Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude onder vermelding van "medewerker algemene dienst in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. Regionaal Opleidingen Centrum Het ID College is een regionaal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Lelden. Leidschendam, Lisse, Katwijk, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor individu en identiteit. We leggen met onze naam de nadruk op de individuele mogelijkheden van de studenten. Zij teren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoonlijk en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennisuitwisseling met bedrijven, overheden en maatschappelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economische en maat schappelijke ontwikkeling. Het ID College zoekt voor de dienst Hulsvesting en Facilitaire Dienstverlening een: Het betreft een fulltime functie op het bestuursbureau in Zoetermeer Taken Het hoofd van de dienst adviseren over het huis vestingsbeleid; Contact onderhouden met opdrachtnemers, opzichters, adviseurs en uitvoerende partijen bij huisvestingsprojecten; Beoordelen van technische omschrijvingen, bestekken en tekeningen van huisvestings projecten; Het ID College vertegenwoordigen in bouw- en projectvergaderingen; Begeleiden, plannen en voortgangscontrole van bouwprojecten. Functie-eisen Hbo-opleid?ng bouwkunde, werktuigbouw of een vergelijkbaar diploma; Minimaal 4 jaar ervaring op het gebied van plan begeleiding in renovatie, verbouwing en nieuw bouw; Kennis van wet- en regelgeving t.a.v. huisvesting scholen; Bouwkundige- en installatietechnische tekeningen en beschrijvingen kunnen beoordelen; Goede mondelinge en communicative vaardigheden; Rapportages kunnen uitbrengen; Ervaring bij een bouwbedrijf, architecten- of ingenieursbureau is een pré. ID College Bestuursbureau Boerhaavelaan 5 2713 HA Zoetermeer (079) 320 30 20 www.idcollege.nl Wij bieden: Een afwisselende baan in een leuk team; Een dynamische organisatie in ontwikkeling; Een plezierige werkomgeving; Enthousiaste en betrokken collega's. Arbeidsvoorwaarden De thans geldende CAO-Bve is van toepassing; Standplaats; Bestuursbureau Zoetermeer; Aanvang dienstbetrekking in overleg; Salaris: schaal 10 (maximaal 3.221,- bij een volledige betrekking). Informatie: f Nadere informatie wordt verstrekt door de heer R. Triesscheijn, hoofd dienst Huisvesting en Facilitaire Dienstverlening, tel. (079),320 30 20. Sollicitatie: U dient binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief met CV te sturen aan het ID College, afdeling P 0, t.a.v, de heer A.T. Lampe, staffunctionaris P&O, Postbus 7229, 2701 AE Zoetermeer. U kunt ook mailen naar tlampe@idcollege.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MISS MET GEVOEL VOOR MENSEN EN MOD Miss Etam staat voor eigentijdse en actuele mode. Steeds meer vrouwen verrassen wij elk seizoen weer met nieuwe collecties. Altijd vergezeld van een persoonlijk advies en vriendelijke, attente service. Een formule die succes heeft. Wij groeien voorspoedig en hebben nu ruim honderd filialen, verspreid over heel Nederland. In elk van onze filialen proeven de klanten die aangename, uitnodigende sfeer en voelen zij zich thuis. Hierbij spelen de medewerk(st)ers van Miss Etam een belangrijke rol. PARTTIMERS Voor ons filiaal te Leiden 2 op zoek naar parttimers voor 5-10 uit 20-25 uur. Je begeleidt onze klanten met service advies en werkt o.a. mee aan de pres tatie van de collectie. Je bent bereid gedurende de week op wisselende ti) te werken. SEIZOENSKRACHTEN Tevens zijn wij voor deze filial op zoek naar enthousiaste en service gerichte seizoenskrachten. Je begeleii onze klanten met service en advies e werkt o.a. mee aan de presentatie vai de collectie. Wij zoeken: LBO/MBO-niveau, flex inzetbaar, interesse in verkoop en m zeer servicegericht en collegiaal. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaa aantrekkelijk werk in een uitdagende en collegiale werkomgeving, een afwisselend inwerkprogramma, intei opleidingen, doorgroeimogelijkheden korting op personeelsaankopen. Interesse? Schrijf naar Miss Etam ondervermelding van vacaturenummer 2002/130/001, t.a.v. Marie-Claire van Wensen, Haarlemmerstraat 105, 2312 DM Lei Spitsuur op een knooppunt in Nederland. Het verkeer mindert snelheid; een dagelijkse file is in de maak. De verkeerscentrale kijkt via videocamera's mee wat er op de geleidelijk dichtslibbende weg gebeu onze oproepkracht in te schakelen. Groene pijlen lichten op boven de vluchtstrook, die voor de gelegenheid parttime rijbaan wordt. De extra baan zorgt ervoor dat de stroom voertuigen langzaam in beweging ki Nederland vervolgt veilig zijn weg. Om files te bestrijden is het lang niet altijd nodig extra asfalt aan te leggen. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en z< veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en! zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Medewerker Verkeer v/fti Dienstkringen Haaglanden en Rijnmond, Leiden en Schiedam Maximaal 38.985,- bruto per jaar, schaal 9 De directie Zuid-Holland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. De afdeling Verkeer van de dienstkringen Haaglanden en Rijnmond heeft een beleidsvertalende en adviserende taak op het gebied van verkeers- aangelegenheden. Functie Adviseren over verkeerszaken en -projecten. Beoordelen van verkeerstechnische ontwerpen. Beoordelen van vragen over verkeersveiligheid. Analyseren van verkeersgegevens. Voorstellen doen voor verbetering van verkeersveiligheid, verkeersmanagement en incidentmanagement. Coördineren van verkeersmaat regelen rondom grootschalige werken. Dynamisch werkterrein. Interessante groeimogelijkheden en goede studie- en opleidingsfaciliteiten. Er is een vaca ture in Leiden en een in Schiedam. Profiel HBO-werk- en -denkniveau. Kennis van verkeersmanagement. Initiatiefrijk, flexibel en communicatief sterk. Betrokken, open en actieve instelling. Samen- werkings- en resultaatgericht. Reactie Inhoudelijke informatie bij mevrouw N. Nazmi, hoofd afdeling Verkeer Schiedam, telefoon (010) 208 05 55, of bij de heer A. Pronk, hoofd afdeling Verkeer Leiden, telefoon (071) 579 79 70 Vacaturenummer DZH VXP 02.00B VMR/HL (Dienstkring Rijnmond) en DZH VXP 02.00C VMH/HL (Dienstkring Haaglanden). Medewerker Ontwikkeling v/m Dienstkringen Haaglanden, Leiden Maximaal 38.985,- bruto per jaar, schaal 9 De directie Zuid-Holland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. De afdeling Verkeer van de dienstkring Haaglanden heeft een beleidsvertalende en adviserende taak op het gebied van verkeersaangelegenheden Functie Ontwikkelen van en adviseren over beheeraangelegenheden m.b.t. de infrastructuur. Onderzoeken en analyseren van ontwikkelingen in nationaal en regionaal beleid, maatschappij, techniek en de lokale verkeerssituatie. Beoordelen van bestemmings plannen, landinrichtingsplannen en plannen voor grootschalige projecten. Opstellen van een lokaal beheerplan. De beleidsuitvoering toetsen aan en afstemmen op regio naal en nationaal beleid. Dynamisch werkterrein. Interessante groeimogelijkheden en goede studie- en opleidingsfaciliteiten. Profiel Relevant HBO-werk- en -denkniveau. Projectmanagementcapaciteiten. In staat pro jecten te coördineren. Initiatiefrijk, flexibel en resultaatgericht. Vermogen om samen te werken met diverse partijen. Goede communicatieve vaardigheden. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer A. Pronk, hoofd afdeling Verkeer, telefoon (071) 579 79 70 Vacaturenummer DZH VXP 02.00A VMH/HL. Rijkswaterstaat houdt zrch. als uitvoenngsorganis.r ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met h> (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket nische werken m Nederland Rijkswaterstaat opereert Sn e- maatschappelijk krachtenveld Het gaat bij ons dus niet bedenken en realiseren van innovatieve technische h maar ook om het vinden en implementeren van oplo breed gedragen worden in de samenleving; Stuur een bondige brief met c v graag binnen veertu o.v.v het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, po< 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving'irnjksv Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36