Personeel Personeel Personeel Personeel Personeé Ie wordt niet zo beroemd als een filmster Hooguit belangrijker Pf/e.tlanden 1 mmm n ons tweede thuis ^Centocor Junior Technician m/w 3Ü Hoe lang blijft die weg afgesloten? Biofarmacie kan je leven veranderen Voor elke weggebruiker ||»jg Hoe lang moet ik nog omrijden? Hulpverleners met visie op persoonsgerichte zorg en gevoel voor verstandelijk gehandicapten. Begeleider Coördinerend Begeleider Persoonlijk begeleiders activiteit Voorzitter van de cliëntenraad m/v M E D E W E R K S T E R CATERING ZATERDAG 18 MEI 2002 909 Medicijnen uit de biofarmacie zullen een steeds grotere rol gaan spelen. Vooral door hun grote effectiviteit, hun natuurlijke basis en hun minimale bijwerkingen. Centocor is een internationaal biofarmaceutisch concern. In onze clean rooms in Leiden "ontstaan" onder zorgvul dige begeleiding de medicijnen van morgen. Bijna 700, vooral jonge, mensen werken in hechte teams aan de bege leiding, controle en verbetering van het gecompliceerde biotechnologische proces. We zoeken een Junior Technician voor Biotech Operations, waarde celkweek en de bewerkingsprocessen plaatsvinden. Afhankelijk van je studierichting ga je aan het werk met fermento ren, verschillende chromatografie-stappen, HPLC-werk- zaamheden, eiwittechnieken enz. Je hebt bij voorkeur (K)MLO, VAPRO A/B, Middelbare Agrarische school. Levensmiddelentechnologie of een MBO-opleiding en interesse in de biotechnologie. Centocor is een innova tieve onderneming die wil blijven behoren tot de wereld top. De cultuur is ongedwongen, de arbeidsvoorwaarden uitstekend en je doorgroei mogelijkheden groot. In de procesbegeleiding verdien je, dankzij de wisselende werktijden, beduidend meer dan in vergelijkbare banen en heb je meer vrij^tjjd. Voor informatie kijk je even bel je Ellen van Zeist van Human Resources, telefoon: 071-524 25 30. Natuurlijk kun je haar ook e-mailen: ezelst@cntnl.jnj.com Verkeerskrant www.leidschdagblad.nl www.leidschdagblad.nl www.leidschdagblad.nl Ons IVveede Thuis: uit en thuis in de gehandicaptenzorg. Ons Tweede Thuis is een stichting ten dienste van mensen met een handicap in Amstelland en de Meerlanden. Met ruim 1.000 medewerkers biedt de stichting een compleet en flexibel pakket aan zorg op het gebied van wonen, dagbesteding en dienstverlening aan circa 1.100 mensen in de regio. Ons Tweede Thuis beheert momenteel ruim 40 voorzieningen in de regio die alle hun eigen karakter hebben en functioneren als zelfstandige eenheden. Samen vormen die de organisatie van waaruit beleid en dienstverlening centraal op elkaar worden afgestemd. Kwaliteit van zorg en keuzemogelijk heden voor cliënten zijn bepalend voor de persoonsgerichte dienstverlening. Woonvoorziening De Cirkel, waar je komt te werken. Woonvoorziening De Cirkel in Badhoevedorp biedt woon mogelijkheden met afgestemde begeleiding aan 29 volwassen licht tot matig verstandelijk gehandicapten. Zij bewonen elk een eigen appartement en kunnen gebruikmaken van het restaurant dat deel uitmaakt van het appartementen complex. Het restaurant is ook de plek waar bewoners en anderen elkaar kunnen ontmoeten. De begeleiding wordt gegeven door twee teams van begeleiders en assistent begeleiders met ondersteuning van ADL- medewerkers. Wij zijn op zoek naar een (60 - 100%) Je werk, waar om het gaat. Naast de dagelijkse begeleiding van cliënten begeleid je ook persoonlijk een aantal cliënten. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van het begeleidingsplan en het uitvoeren van de daarin vastgelegde begeleidingsaf spraken. Je neemt deel aan vergaderingen, waarbij gesproken wordt over belangrijke zaken met betrekking tot de cliënten en over de gehele voor ziening. Je profiel, waar je goed in bent. Je hebt een op de functie gerichte opleiding op SPW-niveau en ervaring in het werken met mensen met een verstandelijke handicap. Je bent flexibel, creatief en enthousiast en je vindt het belangrijk om cliëntgericht te werken, maar je bent ook bereid om onregelmatige diensten te draaien. Woonvoorziening Seringenstraat, waar je komt te werken. Woonvoorziening Seringenstraat in Badhoevedorp biedt woonmogelijkheden met afgestemde begeleiding aan 10 mensen met een verstandelijke handicap, die elk een eigen appartement bewonen. Daarnaast huisvest Begeleid Zelfstandig Wonen Badhoevedorp 9 mensen met een verstandelijke handicap. Zij kunnen gebruikmaken van een restaurant dat deel uit maakt van het appartementencomplex waarin zij wonen. Wij zijn op zoek naar een: (80%) Je werk, waar om het gaat Je coacht de twee teams bij het uitvoeren van hun werkzaamheden. Je zorgt voor uitvoering en bewaking van het in het werkplan vastgelegde zorgbeleid. Je organiseert en begeleidt werkbesprekingen. Daarnaast vervul je een persoonlijk begeleiderschap. Je profiel, waar je goed in bent. hebt een op de functie gerichte opleiding op HBO-niveau of je kunt op dat niveau met ons meedenken. Je hebt erva ring binnen de zorg voor verstandelijk gehandicapten en organisatorische kwaliteiten. Je voelt voor het persoonlijk begeleiderschap en je kunt overweg met I de uitvoering van een aantal administratieve taken. I Je bent bereid om in onregelmatige diensten te werken. Vanzelfsprekend dat je ook een bijdrage levert aan een prettig woon- en werkklimaat. Werken bij Ons TVveede Thuis, wat wij bieden. Wij bieden een bruto maandsalaris van minimaal 1.584,- en maximaal 2.207,- voor de functie van begeleider, resp. een bruto maandsalaris van minimaal 2.051,- en maximaal 2.753,- voor de functie van coördinerend begelei der bij een volledig dienstverband van 36 uur per week. Als regel geldt in eerste instantie een contract voor een half jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet naar onbepaalde tijd. De CAO-Gehandicaptenzorg is bij ons van toepassing. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden, waar onder (interne) studiemogelijkheden, spaarloonregeling, bonus bij geen ziekteverzuim, PC- en fietsplanregeling, vergoeding voor kinderopvang en een vaste eindejaarsuitkering van 3,2%. Je komt te werken in een dynami sche omgeving vol afwisseling en in een informele en collegiale werksfeer Je reactie, waarom je solliciteert. Voor meer informatie kun je voor beide functies bellen met Lida van der Niet (hoofd) of Janet de Koning (coördinerend begeleider), telefoon 020 659 5056. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV en met vermelding van de betreffende functie, kun je binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie sturen naar Woonvoorziening De Cirkel, t.a.v. de sollicitatiecommissie. Adelaarstraat 36, 1171 TM BADHOEVEDORP. Kijk ook op onze website: www.onstweedethuis.nl het draait gewoon om mensen Activiteltencentrum 'Gading Leiderdorp biedt dagbesteding en ambt ondersteuning aan 130 cliënten met een lit lijke handicap en/of niet-aangeboren ht letsel. Voor deze cliënten zoeken wij insp de en enthousiaste persoonlijk begel; activiteiten wij zoeken collega's die cliënten methodisch begeleiden; breed inzetbaar zijn binnen de verse activiteiten van het centrum (functie A), ervaring met het ondersteunen van zelfstandig wonende (functie B); zelfstandig en in teamverband kunnen1 cliënten willen assisteren bij algemeen dagelijkse verrichtingen (ADL-hulp) (functie A); een afgerond! opleiding heeft op het gebied van agogische- en/of actn begeleiding, wij bieden een afwisselende funa grote zelfstandigheid en ruimte voor eigen inbreng; scholing en begeleiding in het werken met onderste plannen; een dynamische en gezellige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Gehandica| informatie en sollicitatie voor informatie ov functies kun je contact opnemen met Oda Hafkamp van de teamleiders telefoon (071) 541 04 44; jet uiterlijk 31 mei 2002 solliciteren via onze website of d brief met uitgebreid curriculum vitae te schrijve! Gemiva-SVG Groep, afdeling P0&0 (regio Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Vermeld het vacaturenummer in de brief. Mensen met een handicap willen actief deelnemen i samenleving. Jij kunt daar een belangrijke bijdrage aan V Gemiva-SVG Groep vacaturenummer (a) 8081 60 (b) A. Voor ?R uur par week R- Vnnr 37 uur pur wsek ISI TICHTING ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlielli 't Hofflants De Zeven Provincü 2253 XL Voorsd Wij zijn op zoek naar een: Woonzorgcentrum 't Hofflants Huys is een woonzorgcentrum gelegen in de wijk Hofland te Voorschoten en biedt verzorging en begeleiding aan 80 bewoners. Daam er een verpleegafdeling waaraan 26 psychogeriatrische bewoners verpleging en behaa wordt geboden. In de nabije toekomst wordt het aantal plaatsen op deze afdeling uitgebreid, 't Hofflants Huys staat aan het begin van een groot veranderingsproa werken aan een nieuwe toekomst. Om aan deze toekomst invulling te geven is actieve rol voor onze bewoners weggelegd. De cliëntenraad van 't Hofflants Huysii de spil, aangezien dit orgaan de belangen van onze bewoners behartigt. >J 'Jit/ >'B .imim-r .tewnf) - -1- -ih SIm v-ÖQ «{is i zitten van de vergadering. De ideale kandidaa heeft affiniteit met ouderen en ervaring in he op vrijwillige basis De cliëntenraad vergadert maandelijks met de locatiemanager van 't Hofflants Huys over allerlei zaken die voor onze bewoners van belang zijn. De invulling van het jaarplan voor de cliënten raad, de relatie tussen de cliëntenraad en hun achterban, de uitbreiding van het aantal leden van de cliëntenraad en andere zaken zullen nog nadere invulling krijgen de komende periode. In verband met het vertrek van de voorzitter zijn wij op zoek naar een nieuwe voorzitter. 'f Hofflants Huys zoekt Een voorzitter van de Cliëntenraad die als belangrijkste taak heeft het maandelijks voor leiden van vergaderingen. 't Hofflants Huys biedt: - Reiskosten- en telefoonkosten vergoeding. - Een uitdagende bestuurs functie waarin u echt iets kurtf betekenen voor uw oudere medemens. I Belangstelling? Stuur dan voor 1 juni a.s. I een brief naar de locatie manager van 't Hofflants Huys, Lidy Bezemer, onder vermelding van vaca turenummer 2002.1. U kunt ook telefonisch contact met haar opnemen voor meer informatie. Zij is bereikbaar op telefoon 071 - 579 81 01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf. een actieve brancheorgani: waar circa 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terre behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar lec economisch en sociaal economische aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwalite milieu- en arbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. Bij FOCWA is plaats voor een Voor 1 dag per week. Daarnaast vervang je de andere medewerkster bij ziekte, vakantie e d. DE FUNCTIE Je regelt de catering voor medewer kers en bezoekers van het FOCWA- secretariaat. Dagelijks wordt in de lunchruimte een (uitgebreid) lunchbuffet geser veerd, dat jij geheel verzorgt. Ook reken je de lunches af met de gebruikers en verzorg je de inkoop van etenswaren e.d. Voorts zet je koffie en thee t.b.v. vergaderingen en overige bezoekers. Daarnaast ben je belast met het reinigen en onder houden van de keukenapparatuur en koffiemachines. JE PROFIEL Je hebt een afgeronde middelbare schoolopleiding op (minimaal) LBO/ Mavo-niveau. Als je ervaring hebt in de catering en met het bereiden en serveren van lunches is dit zonder meer een pré. Voorts is enige kennis van en erva ring met automatisering (bijv. Word, Excell) handig. Je hebt een serviceverlenende en flexibele instelling, bent represen tatief en beschikt over goede omgangsvormen. WAT BIEDEN WE Het gaat om een in hoge mate zelf standige functie, met ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een informele organisatie, waar een posi tief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bijkomende arbeids voorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie' Bel dan met Hanny Heemskerk, office manager. Telefoon 0252- 265 222 Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatie brief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA: zie ook www.focwa.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30