rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel 0 areADdta flowering the future (W) Dit wordt jouw zomer! VAKANTIEWERK SK#L Timing uitzendteam Et medewerker logistiek en materieel GHOR m/v secretaresse m/v edewerkster marketing/secretariaat (fulltime) ervaren doktersassistente WELKOM IN DE WERELD VAN FINNCOMFORT Flexibel inzetbare medewerkers tóG 18 MEI 2002 ZUID-HOLLAND NOORD wen aan een gezonde toekomst In het kader uan afstemming en kwaliteitsversterking van de Geneeskundige Hulpverlening bij Ongevallen en Rampen is in maart 2000 het GHOR-bureau (Geneeskundige Hulpverlening bij ongevallen en Rampen) opgericht. Het bureau is gevestigd te Leiden en bedient vanaf begin 2001 de hele regio Hollands Midden. Momenteel zijn vijf vaste medewerkers aan het bureau verbonden. Dit aantal zal dit jaar groeien tot acht medewerkers. In verband met deze uitbreiding zijn wij op zoek naar een voor 32 - 36 uur per week I Functie I Als medewerker logistiek en materieel GHOR ben je ondermeer belast met: - voorbereiding, uitvoering, evaluatie van technische en logistieke ondersteuning bij oefeningen I - de zorg voor tijdig onderhoud en controle van de piketauto's, de materialen en communicatieapparatuur I - logistieke en materiële aspecten van de Geneeskundige Combinatie - beheer van de inventaris van het Actiecentrum GHOR I Profiel I - je hebt een MBO werk- en denkniveau I - je hebt inzicht in de rampenbestrijding I - je beschikt over goede organisatorische kwaliteiten - je hebt werkervaring in de gezondheidszorg - je beschikt over een rijbewijs B-E I - je hebt een pragmatische en flexibele instelling - je werkt resultaatgericht - je bent stressbestendig I Aanbod I Een nieuwe functie binnen een klein collegiaal opererend team. Het salaris is I afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.654,- (schaal 8N) I bruto per maand bij een 36-urige werkweek. 1 De GGD heeft een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de I rechtspositieregeling van de CAR/UWO. I Tevens zijn wij voor het secretariaat van het GHOR-bureau op zoek naar een I voor 20 uur per week; maandag tot en met vrijdag uan 8.30 - 12.30 uur I Functie I Samen met de collega-secretaresses verricht je de secretariële en I administratieve werkzaamheden zoals: - beheer van het archief - het maken van afspraken I - het verzorgen van correspondentie I - telefoonbehandeling I - het (mede) voorbereiden en notuleren van vergaderingen I Profiel - je hebt een opleiding gericht op de functie, b.v. MEAO-secretarieel - je hebt kennis van de administratieve organisatie - je kunt werken met Windows, Word, Excel en PowerPoint - je kunt samenwerken, maar je kunt ook zelfstandig werken - je bent flexibel I - je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift - je beschikt over goede contactuele vaardigheden I Aanbod I Wij bieden een veelzijdige functie voor één jaar met uitzicht op een vast dienst- I verband. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt I maximaal 2.137,- (schaal 6N) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. I De GGD heeft een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de I rechtspositieregeling van de CAR/UWO. I Informatie en Procedure I Voor inlichtingen over beide functies kun je contact opnemen met I mevrouw Ineke van Steensel-van,Hage, telefoon 071 - 516 33 67. I Je schriftelijke sollicitatie kun je onder vermelding van de vacature vóór 1 juni 1 2002 sturen aarr GGD Zuid-Holland Noord. La.v. mevrouw mr. C.H.C. van Steensel- I van Hage, hoofd GHOR-bureau, Postbus 1437, 2302 BK Leiden. I Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De GGD Zuid-Holland Noord staat voor een goede en toegankelijke openbare gezondheids zorg. Op professionele wijze geeft zij vorm aan landelijke ontwik- hel ingen ter versterking van het regionale en gemeentelijke gezond heidsbeleid. De organisatie wordt gekenmerkt door een grote collegialiteit en betrokkenheid onder de medewerkers. begin van 2001 maakt Care4Data BV, voorheen Dawi Disc Services BV, deel uit van de ^nationale Care4Data Groep. Jlffe4Data BV zijn alle Nederlandse activiteiten gebundeld. De groep is gespecialiseerd in de icatie en productie van CD's voor zowel data (ROM) als audio. 4&ata BV dupiceert niet alleen de data, maar biedt een compleet pakket dienstverlening: colour bedrukkingen, assemblage van audio- en ROM-verpakkingen, DVD producties, ihousing en distributie. Binnen ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste irgt voor alle voorkomende secretariële werkzaamheden en de bezetting van de receptie bij jzigheid van de receptioniste. Je ondersteunt de directie en het salesteam. Je behandelt de amh .werkt correspondentie en offertes uit, houdt agenda's bij, bereidt afspraken en vergaderin- voor en notuleert tijdens vergaderingen. Ook denk je mee in marketing en sales acties en jjj irhoudt hierover contacten met o.a. reclamebureaus. Spreekt deze veelzijdige functie jou aan? rsi 40ata BV vraagt: '■m )ede kennis Nederlandse/Engelse taal m varing met computers (o.a. Word en Excel) finiteit met marketing •'xibel en meedenkend amspirit itrokkenheid en verantwoordelijkheid bij en voor het werk eftijd tussen de 20 en 30 «Data BV biedt: Jngename werksfeer en enthousiaste collega's )ede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden belangstelling voor deze functie stuur dan binnen acht dagen je brief/mail cv aan: lata BV loost Ruigrok, directeur front office is 1087 BB Alphen aan den Rijn "72-463463 joost.ruigrok@care4data.nl Werk zoals jij dat wilt INDUSTRIE Magazijnmedewerker m/v voor een uitgeverij in Oegstgeest zijn we op zoek naar een magazijnmedewerker. De werkzaamheden zijn: het stickeren van agenda's en orga nizers, verzendklaar maken van de goederen en het contro leren van de zendingen. De functie-eisen zijn een goede werkhouding en voldoende kennis van de nederlandse taal. Ben je per direct beschikbaar en op zoek naar een leuke uit dagende baan, kom dan langs bij onze Tempo-Team Vestiging te Leiden. Informatie: (071512 64 43, Lynsey Koch, Stationsplein 212, Leiden LOGISTIEK Chauffeur m/v voor een verhuurbedrijf van gereed schappen in Katwijk zijn we op zoek naar een chauffeurDe werkzaamheden zijn het ophalen en wegbrengen van gereedschappen in de omgeving van Den-Haag en Amsterdam. Ben jij in het bezit van een rijbewijs BE en heb je reeds enige jaren werkervaring. Dan is dit de baan die bij jou past'. Wil je meer informatie kom dan snel langs bij ons op de vestiging te Leiden. Informatie: (071) 512 64 43, Lynsey Koch, Stationsplein 212, Leiden Heftruckchauffeur m/v voor een bierbrouwerij in Zoeterwoude zijn we op zoek naar heftruckchauffeurs. De minimale functie-eisen zijn een afgeronde LBO-diploma, Evo of EWL gecertificeerd en aantoonbare werkervaring op minimaal 4 lepels. Het gaat om de drukke periode van mei tot en met september. Ben jij op zoek naar een leuke uitda gende baan met wisselende diensten dan is d'rt de baan die bij jou past! Informatie: (071512 64 43,Mirella Floor, Stationsplein 212, Leiden www.tempo-team.nl tempo-team Huisartsenprakt^^ln^oud-Oegstgeest^^^ zoekt per direct een Een diploma is vereist, bij voorkeur bekend met MicroHis, afhankelijk van ervaring aanstelling tot "assistente-plus" bespreekbaar. De praktijk bestaat uit meerdere parttime assistentes en 4 artsen. Voor nadere informatie E M. H. den Hollander, tel.: 071 - 5172521. Schriftelijke reacties graag voor 11 juni a.s. Huisartsenpraktijk Koninginnelaan, Koninginnelaan 2a, 2341 EX Oegstgeest De functie Afhankelijk van de werkdruk word je in deze functie flexibel ingezet op verschillende afdelingen zoals Logistiek en Import. Daar verricht je 30 uur per week alle voorkomende werkzaamheden. Deze werkzaamheden betreffen o.a. het verdelen van de geveilde bloemen en het veilingklaar maken van ge mporteerde bloemen. De werkdagen entijden zijn in principe van maandag tot en met vrijdag tussen 6.00 en 18.00 uur. Daarnaast moetje bereid zijn in voorkomende gevallen op zaterdag te werken. WIJ zoeken enthousiaste collega s die graag de handen uit de mouwen steken. Zelfstandig werken en een flexibele instelling zijn onmisbare eigenschappen om In deze functie te kunnen groeien g FloraHc d biedt je uitstekende arbeidsvoorwaarden en een prima salaris. Verder krijg je bij ons 8% vakantietoeslag, vakantiedagen naar rato, een aantrekkelijke pensioenregeling en natuurlijk elke vrijdag een weekend-bloemetje. Interesse? Stuur dan binnen 14 dagen je brief met cv naar t.a v. Yolanda Haaring. personeelsconsulent, postbus 10,2230 AA Rijnsburg. of per e-mail naar yolanda.haaring@flora.nl. Wil je meer informatie? Bei dan met Leo Keijzer, plv. Chef Afleverservices, telefoon 071 4094453. Je wórdt verzocht uiterlijk binnen 2 weken te reageren. www.floraholland.nl Model SAMOS Vijfmeiplein 98 2321 BS Leiden 071-532 02 00 www.deloos.nl Wat zijn je plannen dit jaar? Avonturen, verre landen. Misschien toch wat dichterbij huis. De hele dag actie of liever met je vrienden op het terras, lekker relaxed. Natuurlijk 's avonds BBQ en daarna de nacht in. Het maakt ons niet uit. Wat je ook gaat doen, één ding is zeker Het wordt jouw zomer! Timing helpt je graag je vakantie te verdienen Kom daarom woensdag 22 mei naar de inschrijfmiddag van 13.00 tot 17.30 uur. Dan zorgen wij voor de perfecte vakantiejob. Schrijf je nu in voor INSCHRIJFMIDDAG VAKANTIEWERK: 22 MEI 2002 omdat ///vakantie verdient! Kort Rapenburg 2 2311 GC Leiden Tel: 071-5121617 E-mail leiden@trming.nl www.timing.nl De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden verzorgt het katholiek onderwijs in Leiden en omgeving. Het Sectorbestuur Primair Onderwijs beheert 10 basisscholen en een speciale school voor basisonderwijs. De scholen liggen in de volgende gemeenten: Leiden: St. Joseph 't Klankbord De Pacellischool De Singel De Tweemaster De Wissel Leiderdorp: De Leeuwerik De Schakel Zoeterwoude: Bernardusschool (Z/W-Rijndijk) Klaverweide (Z/W-dorp) Westwoud (Z/W-dorp) Op de scholen zijn ongeveer 290 personeelsleden werkzaam, die het onderwijs verzorgen aan ruim 3200 leerlingen. In de missie van elke school staan veiligheid en een goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstelling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders bij de scholen is groot. Daarnast bieden wij de kandidaten: - een werkplek in enthousiaste teams - structurele begeleiding gedurende de inwerkperiode door een mentor - mogelijkheden tot verdere professionalisering en goede loopbaanperspectieven Salariëring Voor de functie van groepsleerkracht binnen het speciaal basisonderwijs geschiedt in schaal LA. Salariëring voor de functie van groepsleerkracht binnen het speciaal basisonderwijs geschiedt in schaal LB. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN (m/v) voor de volgende scholen: St. Joseph, Oppenheimstraat 8,2313 JE Leiden twee fulltime leerkrachten voor de middenbouw een parttime leerkracht voor invulling ADV voor onder- en midden bouw. De Singel, Lusthoflaan 2,2316 JA Leiden een fulltime leerkracht in de midden-bovenbouw een parttime leerkracht voor 2 tot 3 dagen in de middenbouw, De Tweemaster, Broekplein 1, 2318 TJ Leiden een interne begeleider voor 2 dagen per week voor de midden- en bovenbouw Speciale school voor basisonderwijs De Wissel, Boerhaavelaan 298, 2334 EZ Leiden een fulltime leerkracht In de middenbouw een parttime leerkracht voor 3 dagen per week in de middenbouw, een andere groep is in overleg bespreekbaar. De Leeuwerik, Vronkenlaan 2a, 2352 EP Leiderdorp een fulltime leerkracht voor de middenbouw een parttime leerkracht voor de midden- of bovenbouw De Schakel, Van Alphenplein 6,2353 BX Leiderdorp een fulltime leerkracht voor de middenbouw een parttime leerkracht voor invulling ADV en ambulante hulpverlening Klaverweide, Westeindseweg 1 E, 2381 EA Zoeterwoude-Dorp een parttime leerkracht voor de onderbouw (kleuters), Westwoud, Veldzichtstraat 17,2381 BT Zoeterwoude-Dorp twee fulltime leerkrachten voor de bovenbouw. Bernardus, Kooikerspad 2,2382 EA Zoeterwoude-Rijndijk een fulltime leerkracht voor de middenbouw Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch kli maat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot sa menwerking in teamverband centraal staat over goede communicatieve vaardigheden beschikken de identiteit van de school onderschrijven. Inlichtingen: Voor nadere informatie over de vacatures kunt U zich wenden tot: St. Joseph: dhr. John v.d. Helder, directeur, tel.:071-5132263 (school) De Singel: mw. Anne Marie de Ligny, directeur, tel.: 071-5218471 De Wissel: dhr. Sido Silvius, directeur, tel.: 071-5174664 (school), 06-55860014 (privé) De Schakel: dhr. Leon van Harteveld, directeur, tel.: 071-5890988 (school). 071-5896510 (privé) De Tweemaster: dhr. Frans Klaassen, directeur, tel.: 071-5220239 (school) De leeuwerik: dhr. Ben van Adrichem, directeur, tel.:071-892824 (school) Klaverweide: dhr. Onno Richel, adjunct-directeur, tel.: 071-5801070 (school), tel. 071- 5316897 (privé). Westwoud: mw, Jopie Baars, directeur, tel.: 071-5801505 (school), 0172-445174 (privé) Bernardus: hr. Rob Zuiderwijk, directeur, tel.: 071-5421600 (school) Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 10 dagen richten aan het Sectorbestuur Primair Onderwijs, Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE Leiden of per e.mail: l.van.aubel@skol.nl Informatie over de individuele scholen kunt u vinden op onze website: www.skol.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 27