I Groei mee Oud Poelgeest Sectorchefs m/v Gemeente Rijnsburg Medewerker Belastingen medewerker dagbesteding (m/v) Moet de paraplu mee? Genoeg wind om te zeilen? BEGELEIDER PLEEGZORG M/V PEDAGOGISCH MEDEWERKERS B M/V een zelfstandig werkende kok met het succes van Vomar! 3 GROEPSLEERKRACHTEN ZATERDAG 18 MEI 2002 De wereld achter de blauwe zet de wereld in bloei Een hechte en ondernemende gemeenschap midden in de duin- en bollenstreek. Op een steenworp afstand van steden als Leiden en Katwijk. En - ook niet onaardig - van de kust. Dat is Rijnsburg in een notendop. Als gemeente willen wij topservice bieden aan onze 15.000 burgers. Daarom kunnen bijvoorbeeld aan onze centrale publieks- balie tal van producten worden afgehaald volgens het principe "klaar-terwijl-u- wacht". En dat is slechts het begin. In onze hele organisatie waait een frisse wind. Wij hebben het sectorenmodel verlaten. We kennen alleen nog afdelingen: vijf in totaal. Onze organisatie is daardoor heel plat en overzichtelijk, en wordt gekenmerkt door korte lijnen. Dat is duidelijk, zowel intern als extern. En daar houden we van in Rijnsburg. Reageren. Ben jij iemand die complexe materie inzichtelijk weet te maken voor burger en bedrijfsleven? Met andere woorden: kun jij helder en overtuigend communiceren? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv aan het College van B&W, Postbus 349, 2230 AH Rijnsburg. Wil je eerst nadere informatie, bel dan met Ferry Bakker, hoofd Financiën (tel: 071-405 72 04). We kijken uit naar je reactie. Veel mensen denken bij het woord belastingen niet vèfder dan envelop die jaarlijks op de deurmat valt. Ook binnen onre afdeling f^fjhciën is 'de belastingaanslag' een belangrijk gegeven. Logisch: de admibraïratieve en logistieke processen die ermee gepaard gaan, zijn niet gering. Vandaar dat&ffi we een administratieve duizendpoot zoeken die te allen tijde het overzicht v] J bewaart. En die zich graag verdiept in de hectische wèreld van de aangiftej aanslagen, beschikkingen, kwijtscheldingen, bezwaar- en beroepschrift (22 uur per week)/ vacaturenummer 4.06 Voor de 11 medewerkers van de afdeling Financiën staat klantvriendelijkheid voorop. Zeker als het gaat om het gemeentelijk belastingbeleid. Want al zijn de lokale belastingen niet zwaar in verhouding tot de rijksbelastingen, ze tellen wel mee. Onze burgers en onze klanten (waterschap, belastingdienst, collega afdelingen) moeten weten waar ze aan toe zijn. Het is dan ook jouw taak om ervoor te zorgen dat de aanslag op tijd de deur uit gaat. En met 'de aanslag' bedoelen we onder andere de gecombineerde aanslag voor riool- en reinigings rechten, honden- en Onroerende Zaak-belasting, die onze burgers in 11 termijnen mogen betalen. Dat laatste maakt het er natuurlijk niet makkelijker op (maar wel leuker!). Daar komt bij dat de privésituatie van mensen tussentijds kan ver anderen. Dit kan gevolgen hebben voor de hoogte van de aanslag, wat leidt tot ambtshalve verminderingen. Hiervoor ben jij verantwoordelijk, evenals voor de daaruit voortvloeiende correspondentie met de belastingbetaler. Zo behandel je ook kwijtscheldingsverzoeken en minder complexe beroep- en bezwaarschrif ten. Daarnaast stel je rapporten op, beheer je de gegevensbestanden en verza mel je de gegevens die nodig zijn om belastingstatistieken te kunnen opstellen. Voor jou is er is dus het hele jaar door werk aan de winkel! Wij vragen... en bieden Wij zoeken iemand die werkt en denkt op minimaal Mbo-niveau en die admini stratieve ervaring heeft. Je bent net zo goed met mensen ais met cijfers en computers. Wat het leuke is aan het werken bij ons? Simpel: wij zijn een kleine organisatie. Je werk is daardoor breed en afwisselend. Je krijgt veel verant woordelijkheid. Hiertegenover stellen wij uitstekende arbeidsvoorwaarden en een salaris van maximaal 2342,-- per maand (schaal 7), bij een volledige werkweek. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 3 centra: het Rijnlands Voomeningen- centrum, het Rijnlands Revalidatiecentrum en het Centrum voor Hart- en Longrcvalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum (RVC) biedt 120 mensen t een lichamelijke of meervoudige handicap de mogelijkheid te won te werken en deel te nemen aan dagactiviteiten, en biedt zorg en q steuning. Het RVC bestaat uit de sectoren Zorg en Ondersteun^ Dagbesteding en Wonen. Het RVC heeft een proces van decom en vraagsturing in samenhang met tal van bouwactiviteiten in ganj en ontwikkelt diensten voor interne en externe cliënten, waarondo Woontrainingscentrum. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor de sector Dagbesteding met spoed een De sector Dagbesteding biedt een breed pakket activiteiten aan bewoners van het RVC en aan externe deelnemers. Er is een toenemende vraag naar 'leren omgaan met de PC', wat varieert van 'wat kan ik met mijn handicap met een PC', tekstverwerken en internetten tot spel. Hiervoor is er een computerlokaal waar deelnemers vast staan ingeroosterd voor leer- en/of spelbegeleiding. Ook kunnen deelnemers vrij binnenkomen voor internetten of computerspelletjes. Omdat elke deelnemer een lichamelijke handicap heeft, wordt veel gebruik gemaakt van persoonlijke aanpassingen en hulpmiddelen. Voor het begeleiden van de deelnemers vragen wij met spoed voor mini maal 24 uur per week een enthousiaste medewerker Dagbesteding, die: - een agogische opleiding heeft op minimaal mbo-niveau; - ervaring heeft in het werken met gehandicapten en de -soms vage- vraag van deelnemers kan vertalen in concrete (leer)doelen; - ruime kennis heeft van het gebruik van PC's en deze kan overdragen; - deelnemers enthousiast kan maken en houden en hierin geduld en doorzettingsvermogen heeft; - bij voorkeur kennis heeft van netwerkbeheer. 'oor minimaal 24 uttrp Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Gehandicaptenzorg. Dienstverband: - het betreft vooralsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van jaar, waarna bij gebleken geschiktheid aanstelling voor onbepaal volgt. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw E. de Haan, leidinggevende activiteitcnbcgeleiding, telefoon (071) 40 60 100, toestel 115; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u bit 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding vacaturenummer 200229, richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O Postbus 599. 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. het weer in uw straat www.leidschdagblad.nl het weer in uw straat www.leidschdagblad.nl ORTHOPEDAGOGISCH CENTRUM KENNEMERLAND Wegens hef vertrek van een van onze collega's zijn wij op zoek naar e (nor 30 tot 36 uur per week) Als begeleider pleegzorg gaat u pleeggezinnen begeleiden en ondersteunen in de verschil lende fasen van de plaatsing. U stelt in overleg met onder andere plaatsende instanties en pleegouders begeleidingsplannen op, voert deze uit en rapporteert hierover. U voert evaluatie gesprekken, verstrekt informatie op het gebied van wet- en regelgeving en verwijst zonodig door naar andere instanties. In toenemende mate onderhoudt u contacten met de eigen ouders van het pleegkind. Een andere belangrijke taak is het uitvoeren van onderzoek bij gezinnen die voor een kind van familie of bekenden zorgen. U rapporteert over uw bevindingen en adviseert over de pleegzorgmogelijkheden in het pleeggezin. U werkt vanuit een multi disciplinair team bestaande uit begeleiders pleegzorg, gedragswetenschapper en een leidinggevende. U heeft een afgeronde HBO (MW) opleiding en ervaring in de jeugdhulpverlening en/of pleegzorg. U heeft kennis van en/of sterke affiniteit met orthopedagogiek en bent systeem- gericht. U kunt zich bewegen in het spanningsveld van de belangen van ouders, pleegkind en pleegouders. U heeft ervaring met gespreksvoering en schriftelijke rapportage en bent in het bezit van rijbewijs en auto Het OCK ontwikkelt twee nieuwe (behandelings)projeden. Voor de invulling van twee teams zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Wij zien daarom met belangstelling uit naar (voor 30 tot 32 uur per week) In dez,e nieuw te ontwikkelen projecten worden jongeren opgenomen in de leeftijd van 13 tot 18 jaar. Er wordt gewerkt vanuit een systeemgerichte visie. Vanaf het moment dat de jongere wordt aangemeld is er aandacht voor de sociale context waarbinnen de jongere probleem gedrag heeft vertoond. Eén van de uitgangspunten is een goede basiszorg, waarin zowel een duidelijke structuur als een veilig klimaat ingrediënten zijn voor eenieder om met individuele werkpunten aan de slag te kunnen. Taken U zorgt voor de sfeer en het klimaat binnen het project vanuit de basisstructuur. U legt en onderhoudt contacten met relevante derden in de omgeving van de jongere, zoals familie, school, werk en plaatsende instanties. Tevens verzorgt u rapportages en denkt u mee over beleid, organisatie en methodiekontwikkeling. U levert een actieve bijdrage aan het bedenken en creëren van ontwikkelingsmogelijkheden van de binnen het project verblijvende jongeren. Initiatief, enthousiasme en doorzettingsvermogen zijn daarin kerneigenschappen die wij van onze nieuwe collega's vragen U heeft een afgeronde relevante MBO- of HBO opleiding in het vakgebied met de daarbij behorende werkervaring en u bent bereid om in onregelmatige diensten te werken. U bent een evenwichtige persoonlijkheid die beschikt over relativeringsvermogen, creativiteit en gevoel voor humor. Tevens zien wij met belangstelling uit naar invalkrachten pedagogisch medewerker B m/v, (op contract (o.a. zwangerschapsverlof) en op declaratiebasis). Arbeidsvoorwaarden Voor beide functies geldt arbeidsvoorwaarden conform de CAO Jeugdhulpverlening. Voor de begeleider pleegzorg geldt school 9, minimaal 1.837,81 en maximaal 2.838,40 bruto per maand. Voor de pedagogisch medewerker B geldt schaal 7, pedagogisch medewerker B, minimaal 1.522,- en maximaal 2.398,- bruto per maand, exclusief toeslagen. Genoemde bedragen gelden bij een fulltime dienstverband. Nadere informatie en reactie Voor meer informatie over de begeleider pleegzorg kunt u contact opnemen met de heer W. Smits, coördinator, telefoon (023) 520 25 00. Voor meer informatie over pedagogisch medewerker B kunt u contact opnemen met de heer W. Smits of met de heer R. Stevens, coördinatoren, telefoon (023) 520 25 00. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 31 mei a.s. zenden aan het OCK, ter attentie van de heer Z. Hutten, algemeen directeur, Postbus 581, 2070 AN Santpoort-Noord. 9|C Krikke Pardon is met 24 medewerkers een middelgroot reclame- k T1 k k© pardon bureau in de regio Rijnstreek Haaglanden. Door uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar twee enthousiaste collega's: Ervaren Boekhouder m/v Samen met de hoofdadministratrioe en assistent-boekhoudster verantwoorde lijk voor de juiste administratieve verslaglegging en management informatie. Een enthousiaste, ervaren teamspeler die in 6taat is om ook zelfstandig de boekhouding te voeren en kan assisteren bij de implementatie van een projectadministratie en klanteninformatiesysteem. Opleidingsniveau ten minste pdb. Minimaal 5 jaar ervaring. (32 uur p/wk) Telefonist receptionist m/v Het gezicht, de stem en de oren van Krikke Pardon. Als eerste aanspreek punt van onze organisatie verantwoordelijk voor een juiste en correcte behandeling van onze relaties. Die met een gezonde dosis ambitie en flair relaties te woord staat en ontvangt. En er voor zorgt dat klantvragen op de juiste plek in de organisatie terecht komen. Assisteert bij beheer van adressenbestanden en verwerken van mailingen. Ervaring in vergelijkbare functie is een vereiste. (2 dagen p/wk) Sollicitaties voorzien van c.v. naar onderstaand adres t.a.v. Ronald Krikke. Krikke Pardon Oude Vest 9 2312 XP Leiden T 071 532 21 10 F 071 513 48 57 Het congreshotel Oud-Poelgeest is een Erkende Congreslocatie, gevestigd op het landgoed Oud-Poelgeest te Oegstgeest met 15 congreszalen zowel in kasteel als het Koetshuis, een Hotel met 45 kamers en een restaurant voor 145 personen. Wij zoeken voor het verzorgen van ontbijt, lunches en diners voor onze gasten: voor 38 uur per week De werkzaamheden worden in teamverband verricht in wisseldiensten dagelijks tussen 07.00-23.00 uur. Wij bieden een zelfstandige baan en een aantrekkelijk salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie of sollicitatie: Tel. 071-517 42 24 (dhr. W. P. Dool Kasteel Oud-Poelgeest (Poelgeesterweg 1 Postbus 1145 2340 BC Oegstgeest Vomar Voordeelmarkt is op zoek naar Voor diverse afdelingen, waaronder Kassa, Versafdelingen, Zuivel en Kruidenierswaren. Als u op zoek bent naar een dynamische baan waarin u zelfstandig kunt werken is Vomar de supermarkt voor u. En als u beschikt over leidinggevende capaciteiten en u heeft erva ring in een supermarkt opgedaan, dan is Vomar naar u op zoek. U wordt opgeleid om zelfstandig een afdeling te runnen, waarbij klantvriendelijkheid en servicegericht zijn belangrijk wordt gevonden. Vomar biedt: Goede honorering Aantrekkelijke studiekostenvergoeding Goede werksfeer in een gezond bedrijf Zelfstandigheid Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: mevr. I. M. Otten (Manager Personeelszaken) tel: 0255-563746. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar: Vomar Voordeelmarkt B.V. T.a.v. mevr. I.M. Otten. Antwoordnummer 312, 1970 VB IJmuiden Mail: ingeotten@vomar.nl Of u stapt het dichtstbijzijnde filiaal binnen en vraagt3 aan de filiaalmanager naar de mogelijkheden. KSSS Voordeelmarkt n op prijs gesteld Mytylschool Mytylschool De Thermiek verzorgt onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke of meervoudige handicap in de leeftijd van 3 tot 20 jaar, in Zuid-Holland Noord. Naast de onderwijsfunctie biedt de school ambulai e begeleiding aan leerlingen in het reguliere basis en voortgezet onderwijs De school werkt nauw samen met het Rijnlands Revalidatie Centrum. Op de locatie Leiden wordt onderwijs gegeven aan leerlingen met een lichamelijke handicap in de leeftijd van 3 tot 13 jaar. De locatie Katwijk onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke en meervoudige handicap leeftijd van 3 tot 20 jaar. Het bestuur van de Stichting Mytyl/tyltylschool zoekt met ingang van schooljaar voor de locatie Katwijk volledige weektaak Leerkracht MG-groep Taken: onderwijs en begeleiding geven aan een groep laagfunctionerende leerlingen van 13-17 jaar; bijdragen aan ontwikkeling van het curriculum. Leerkracht VMBO/SO Taken: onderwijs geven aan een groep leerlingen op niveau 6/7 basisonderv n lejaarVMBO; bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het VMBO Leerkracht Praktijkonderwijs Taken: onderwijs geven aan een groep leerlingen van 15 jaar en ouder; stagebegeleiding; bijdragen aan verdere ontwikkeling van het curriculum. Vereisten: afgeronde PABO opleiding; in het bezit zijn van het diploma speciaalonderwijs of bereid zijn di te behalen; kunnen werken in multidisciplinair teamverband. Salaris en dienstverband: salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform het RPBO; dienstverband voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een jvast dienen Inlichtingen en sollicitaties: inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer N. van der Ge< n adjunct-directeur (telefoon: 071-4060280); schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt U binn 1 10 dagen richten aan: Bestuur mytylschool De Thermiek, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk. De Stichting Frentiop Orthopedogogisch Centrum Kennemerlond (OCK) is een multifunctionele organisatie met een zeer gevarieerd hulpaanbod: diverse residentiele projecten, video-hometraining, preventie en pleegzorg. Ten behoeve van de residentiele projecten is er een activiteitencentrum. Wij bieden: een prettig v/erkklimoot, interne trainings- en scholingsmoge- lijkheden, goede introductie, zorg voor medewerkers, goede primaire en secundaire orbeidsvoorwoorden. Acquisitie noor aanleiding van deze odvertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22