Personeel Personeel eve VERKOPER BINNENDIENST Enthousiaste schoolverlaters VWO/HEAO Stichting voor Openbaar Basis Onderwijs Duin- Bollenstreek Groepsleerkracht (m/v) Groepsleerkracht (m/v) Groepsleerkracht (m/v) Groepsleerkracht (m/v) Groepsleerkracht (m/v) Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. Medew. Financiële Administratie Michael Pa£ VAN DUYN nam! icnan Secretarieel/commercieel medewerk(st)er ZATERDAG 11 MEI 2002 Algemeen: De afzonderlijke schoolbesturen van negen gemeenten in de Duin- Bollenstreek hebben in maart van dit jaar het besluit genomen tot een bestuurlijke fusie van het openbaar basisonderwijs in de regio. Per 1 januari 2003 zal de fusie formeel een feit zijn, dan zal het nieuwe bevoegde gezag, "De Stichting voor Openbaar Basis Onderwijs Duin- Bollenstreek", elf openbare basisscholen aansturen. Vooruitlopend daarop is per 24 april 2002 een bestuur benoemd die de scholen al zoveel mogelijk gaat aansturen. Dit stichtingsbestuur zal de scholen op afstand gaan besturen; d.w.z. op hoofd lijnen van beleid en op doelstellingen met betrekking tot kwaliteit en resultaat. De voorbereiding en de uitvoering van dit beleid en de samenwerking bij bovenschoolse activiteiten worden gemandateerd aan een binnenkort aan te stellen "Bestuurs gemandateerde Manager". De scholen behouden na de fusie alle hun eigen identiteit. Op deze scholen wordt onderwijs gegeven aan circa 3000 leerlingen. Het aantal (onderwijs) medewerkers bedraagt circa 250. Momenteel zijn wij op zoek naar nieuwe enthousiaste medewerkers voor de vacatures op de volgende scholen: OBS Klaverweide te Noordwijk zoekt, wegens vertrek van een collega, m.i.v. 01-08-02 een: Bij voorkeur inzetbaar in de onderbouw, groep 1-4. Betrekkingsomvang: 0,2897 wtf Schriftelijke reacties naar OBS Klaverweide, t.a.v. dhr. H. Brinkert, directeur Stakman Bossestraat 81 2203 GH Noordwijk Inlichtingen bij dhr. H. Brinkert, 071-3610089 OBS De Achtbaan, school voor Daltononderwijs te Voorhout zoekt, wegens groei van de school m.i.v. 01-08-02 een: Inzetbaar in groep 1/2 Betrekkingsomvang: 1,000 wtf (5 dagen) Schriftelijke reacties naar OBS de Achtbaan t.a.v. de heer T. Peters, directeur Distelweg 56 2215 DZ Voorhout Inlichtingen bij dhr. T. Peters: 0252- 217410 OBS De Witte School te Noordwijk zoekt, wegens vertrek van een collega en groei van de school, m.i.v. 01-08-02 een: inzetbaar in groep 6 Betrekkingsomvang: minimaal 0,5 wtf, maximaal 1,0 wtf (5 dagen) en een: inzetbaar in groep 3 Betrekkingsomvang: minimaal 0,4 wtf, maximaal 0,6 wtf (dagdelen in overleg te bepalen) Schriftelijke reacties naar: OBS De Witte School, t.a.v. dhr. F. v.d. Woerd Van Panhuysstraat 19 2203 JN Noordwijk Inlichtingen: dhr. F. v. d. Woerd, 071-3615000 Openbare Jenaplanschool de Regenboog te Noordwijkerhout zoekt, wegens vervanging i.v.m. ouderschapsverlof maar met uitzicht op continuering in een structurele baan i.v.m. groei, m.i.v. 01-09-02 een: invulling ADV boven- middenbouw en zorg Betrekkingsomvang: 0,4611 wtf Schriftelijke reacties naar OBS De Regenboog t.a.v. dhr. B. Voorn Van Iersellaan 41 2211 HG Noordwijkerhout Inlichtingen bij dhr. B. Voorn, 0252-374333 Op deze functies is het rechtspositiebesluit van onderwijspersoneel van toepassing en inschaling zal conform dat besluit plaatsvinden. Voor algemene informatie over de Stichting voor Openbaar Basis Onderwijs Duin- Bollenstreek kan men zich wenden tot het secretariaat: R. R van Toor-Santlaan 23-2231 CB Rijnsburg tel: 071-403 16 73 - E-mail: wieldop.vtr@tiscali.nl PAPIERMAKERS CVG is binnen de Europese papierbranche een zelfstandige, succesvolle producent van wltpapier specialiteiten. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele industriële afnemers binnen Europa. Als beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan met flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 320 medewerkers. Uit heel West-Europa bestellen afnemers hun papier bij CVG. Voor onze afdeling verkoop binnendienst en in het bijzonder voor onze verkoop aan afnemers in de Benelux is ruimte ontstaan voor een enthousiaste (m/v) uw functie: U neemt telefonisch aanvragen van afnemers in behandeling, geeft met tact en commerciële feeling terugkoppeling richting de klant en handelt orders af. U begeleidt en wikkelt klachten af en geeft tevens uitvoering aan de klantenadministratie. uw profiel: HBO werk- en denkniveau een afgeronde opleiding op minimaal MBO niveau in commerciële richting uitstekende beheersing Duits Frans of Engels in woord en geschrift ervaring met telefonische verkoop (bij voorkeur van industriële producten) uw perspectief: een werkplek op een gezellige afdeling een kerngezonde en continu innoverende onderneming een afwisselende functie met veel internationale contacten de mogelijkheid tot het volgen van vakinhoudelijke opleidingen een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CVG-CAO Geïnteresseerd? Richt dan uw sollicitatie binnen twee weken aan Personeelszaken van Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus30,1950AA Velsen-Noord, ter attentie van de heer T. van der Linden, Personeelsfunctionaris (0251-262327) of tijl.van.der.linden@cvg.nl. Meer informatie over onze organisatie kunt u ook vinden op: www.cvg.nl acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Visa (www.visa.nl) is veruit de grootste creditcardorganisatie ter wereld met circa 640 miljoen cardhouders en ruim 16 miljoen acceptatie-adressc Nederland geeft VSB International BV onder de handelsnaam Visa Card Services Visa Cards uit. Als onderdeel van Fortis heeft Visa Card Service solide, internationaal financieel concern achter zich staan. Voor Visa Card Services, gevestigd te Diemen, zijn wij op zoek naar een enthous Medewerker Financiële Administratie met analytische vaardigheden die een wezenlijke bijdrage levert aan het optimaliseren van de afdeling. Taken en verantwoordelijkheden: Verzorgen van een juiste registratie in het grootboek en assisteren bij diverse analyses. Bewaken van de tussenrekeningen en bijdragen aan diverse rapportages. Verzorgen van intercompany-afstemming en controleren van de in- en uitgaande geldstromen. Bijdragen aan het verbeteren van de bestaande procedures. Profiel van de geschikte kandidaat: HBO werk- en denkniv Drie tot vijf jaar relevante werkervaring in een finan administratie en een goede kennis van de Engelse taal in woon geschrift. Zelfstandige werkhouding. Secuur, initiatiefrijk beschikking over analytische vaardigheden. Affiniteit automatisering. Kennis van financiële instellingen is een pre. U kunt uw reactie, onder referentiecode CG/85652, per e-mail zenden aan clivedegraeff@michaelpage.com of sturen naar Michael I Finance, Strawinkskylaan 1057,1077 XX Amsterdam, t.a.v. mr Clive de Graeff. Telefoon 020-5789444. Additionele informatie over deze vacature vindt u op onze website onder referentiecode CG/85652: FINANCE www. michaelpagen L Australië België Brazilië Duitsland Frankrijk Groot-Brittannië Hong Kong Italië Japan Nederland Portugal Singaptj Spanje Verenigde Staten Zweden Zwitserland De ruim 40 medewerkers van Van Duyn accountants en belastingadviseurs weten wat ondernemers bezig houdt. Ze vinden het normaal om meer te zijn voor een cliënt dan degene die 'de cijfers doet' en vinden hef een uitdaging mee te denken over waf zijn of haar onderneming écht succesvol zou maken Je rondt binnenkort een opleiding af. Je zoekf een baan in de Accountancy waar behalve leuk werk, ook ruimte is voor begeleiding en coaching zodat je jezelf - op alle vlakken - optimaal kunt ontwikkelen. Dat komt mooi uit. Door hef groeiend aantal cliënten zoeken we voor ons kantoor in Noordwijk: In de functie van junior assistent accountant verricht je ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van (controle) opdrachten. Je wordt daarbij intensief begeleid door teamleiders en assistenten met enige jaren ervaring. Je bent gedisciplineerd en energiek en je bent bereid om Accountancy te gaan studeren. Je brief mef CV kun je richten aan Van Duyn accountants en belasting adviseurs, ter attentie van de heer Jan van Ginkel RA, Keyserswey 101, 2201 CX Noordwijk. Voor meer informatie kun je ook telefonisch contact met hem opnemen: 071-364 48 48 of 06-53 905 452 of even surfen naarwww.vanduvn.nl accountants en belastingadviseurs Keyserswey 101,2201 CX Noordwijk, telefoon (071) 364 48 48, fax (071) 364 48 00, e-mail: info@vanduyn.nl SALMET POULTRY EQUIPMENT is verantwoordelijk voor de marketin verkoop van SALMET pluimvee-insl in Australië, Nieuw Zeeland, Zuidoo1 Afrika, Centraal en Zuid-Amerika, hj Midden-Oosten en een aantal Europe - Made in Germany- Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthousiaste voor minimaal 24 uur per week (voorkeur woensdag, donderdag, vrijdag) De werkzaamheden zijn zeer gevarieerd. Het gaat onder het verzorgen van correspondentie, het maken van offerte de orderbegeleiding en het onderhoud in zowel de interne externe contacten. Wij hebben de volgende profielschets in gedachten: Opleiding: minimaal MBO-niveau, verkregen via opleiding of werkervaring. Talenkennis: goede mondelinge en schriftelijke kennis Nederlands en Engels zijn vereist. Mondelinge en schj kennis van Frans, Duits en met name Spaans zijn een Computerkennis: MS-Office. Eigenschappen: een flexibele, collegiale instelling en zelfstandig kunnen werken in een klein team. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaa Indien deze afwisselende functie u aanspreekt stuurt u on beknopte sollicitatiebrief met een beschrijving van uw op en ervaring. Voor verdere informatie kunt u ons telefonist bereiken op nummer 070-5123333. SALMET POULTRY EQUIPMENT De heer C. de Magalhaes TerWeerlaan 12 2241 VB WASSENAAR

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26