Personeel Personeel Persona Fysiotherapeut 1 Volslagen TIMMERM/ 4 Gemeente J Wassenaar ES Medewerker Vakman Groen (m/v) Projectleider VAN DIEMEN LEIDEN DIAMANTBOORDER Medewerker communicatie mlv apothekersassistente Willem HOFDIJCKSCHOOL enthousiaste leerkracht (wtf 1,0) Wassenaar is een aantrek- j kelijke woon- en werkge- meente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gele gen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organi satie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderde len: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burgerzaken, de Brand weer en een stafeenheid Bestuursondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internet site: www.wassenaar.nl. De afdeling beheer openbare ruimte (BOR) is verantwoordelijk voor het onder houden (groen- en civiel technisch) en schoonhouden (incl. de afvalinzameling) van de gemeente. Hiertoe is de afdeling opgedeeld in de drie secties; t.w. sectie Reiniging, sectie Groen en sectie Civiel. Binnen de secties werken 65 mensen in ploegverband of zelfstandig, maar altijd met oog voor het werk van de overige collega's die in de buitendienst werkzaam zijn. Voor de sectie Groen zijn wij op zoek naar een: voor 36 uur per week Functie-inhoud: Medewerker/Vakman Groen - verricht alle vaktechnische werkzaamheden op het gebied van aanleg en onder houd van alle voorkomende groenvoorzieningen; - gebruikt hiervoor passende (gemotoriseerde) gereedschappen en draagt zorg voor het onderhoud ervan; - voert controle uit op ziekten en plagen in de groenvoorziening en bomen; - bestuurt en bedient diverse soorten tractievoertuigen (o.a. bedrijfswagen) en werktuigen (o.a. freesmachine, maaimachine); - is inzetbaar bij calamiteiten, zoals het ruimen van stormschade van bomen en de gladheidbestrijding; - assisteert bij alle overige voorkomende werkzaamheden binnen de sectie; - kan in overleg ingezet worden bij begravingen. Functie-eisen: - bij voorkeur een afgeronde opleiding vakbekwaam hovenier dan wel de opleiding secundaire groenverzorger of zelfstandig beroepsbeoefenaar groene ruimte; - bezit van rijbewijs B; - het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te werken; - interesse in natuurlijk groenbeheer; - flexibele instelling en betrouwbaar; - goede communicatieve eigenschappen en gevoel voor humor; - ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij: Voor deze functie geldt een salarisindicatie van salarisniveau 4 bij een aanstelling als Medewerker Groen (maximaal 1.930,00 bruto per maand). Afhankelijk van opleiding en ervaring is het mogelijk om te worden aangesteld als Vakman Groen. Bij een aanstelling als Vakman geldt een salarisindicatie van salarisniveau 5 (maximaal 2.033,00 bruto per maand). Daarnaast heeft de Gemeente Wassenaar een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pc-privé regeling en de regeling inconveniënten. Informatie: Voor meer informatie over de functie Medewerker/ Vakman Groen kunt u contact opnemen met Harry de Boer, sectiehoofd Groen, telefoon 070 - 512 22 69. Gezien de aard van het werk maakt een medische keuring onderdeel uit van de aanstel lingsprocedure. Reageren? Wilt u solliciteren, stuur dan een brief voorzien van uw motivatie én curriculum vitae uiterlijk twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan Gemeente Wassenaar, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Uiteraard kunt u ook reageren via e-mail: vacatures@wassenaar.nl Acquisitie n.a.v. functie wordt niet op prijs gesteld. Van der Wiel Bouw bv is een middelgroot bouwbedrijf dat voornamelijk in de Randstad werkzaam is op het gebied van nieuwbouw, restauratie, renovatie en onderhoud. In een modem geleid familiebedrijf wordt enthousiast team van medewerkers hard gewerkt aan een verdere uitbouw van het succes. De onderlinge verstandhouding vormt daarvoor een uitstekende basis. Aan de juiste mensen worden ruime ontplooiingsmogelijk heden geboden. Vanwege een goed gevulde orderportefeuille voor de middellange termijn, bestaat er behoefte aan uitbreiding van ons team. Daarom komen we graag in contact met kandidaten voor onderstaande functie: Functie-inhoud: De projectleider zal de aan hem toevertrouwde werken coördineren en hierin een leidinggevende spilfunctie vervullen. Alle benodigde werkzaamheden zoals calculeren, het maken van planningen, inkopen, het controleren van tekeningen, overleg met uitvoerders, opdrachtgevers, architecten en onderaannemers, het opstellen van Arbo projectplannen, het opstellen en bewaken van budgetten t/m de eindafrekening, voert u zelfstandig uit. U neemt deel aan het kaderoverleg om in samenspraak met uw collega's de onderhanden projecten op elkaar af te stemmen. Functie-eisen: - Door opleiding en/of ervaring bouwkundige kennis op HTS niveau - Allround ervaring in een soortgelijke functie - Leidinggevende kwaliteiten en een communicatieve instelling - Kennis van- en ervaring in het werken met Excel, Word en calculatie- en plannings- programmatuur - Flexibel, praktisch en kwaliteitsbewust. Bij deze functie hoort een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie of het zenden van uw sollicitatiebrief met cv kunt u zich richten tot onze directeur A.H. van der Wiel, of onze bedrijfsleider de heer E. Zwart. van der wiel bouw bv Lageweg 5, postbus 37, 2200 AA Noordwijk, telefoon (071) 361 92 04, telefax (071) 362 01 03 E-mail wiel@kpd.nl ZATERDAG 11 MEI 2002 Grond- en sloopwerken Asbestverwijdering Containerverhuur Diamantboren-zagen IS OP ZOEK NAAR EEN Ervaring vereist Voor telefonische inlichtingen: 071-5323082 kantoor Medewerker bibliotheek m/v voor een museum in Leiden.ln deze tijdelijke functie stel je bibliotheekfaciliteiten beschikbaar aan in- en externe wtenschappers en aan het brede publiekje maakt titelbeschrijvingen en je ondersteunt bij het gebruik van de catalogus en andere zoeksystemen. Verder onderhoudt je contact met bibliotheken en musea. Heb je ervaring met Pica en Vubis en heb je bovendien een afgeronde opleiding GO-A of BDI kom dan langs of reageer snel op deze parttime vacature. Informatie(071) 512 06 88. Ingrid van Haasterecht, Stationsplein 212. Leiden horeca/catering Toppers voor partycatering m/v voor een partycate raar in Leiden. Wij zijn op zoek naar jongens en meiden die het leuk vinden om als oproepkracht in de partycatering te werken. Je werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van hapjes en drankjes tijdens recepties en grote partijen.Vaak zijn we op zoek naar veel mensen dus wellicht is het leuk om samen met je vrienden te laten zien wat je kunt! Ben jij onze nieuwe topper? Loop naar binnen voor meer informatie! Informatie: (071) 513 27 43, Barbara van Wijngaarden, Stationsplein 212, Leiden Countermedewerkers m/v voor de een lokatie op het station in Leiden De werkzaamheden bestaan uit het ver kopen van snacks, broodjes, koffie, ijs of snoep. Daarnaast houd je je bezig met eenvoudig kassawerk en het schoon maken van de werkvloer. Je bent representatief, klantvriende lijk gemotiveerd en je spreekt goed Nederlands. De functie is voor 38 uur per week Het is ook mogelijk om tijdens de vakantieperiode te werken. Heb je er geen moeite mee om vroeg op te staan en af en toe in de weekenden te werken' Kom dan snel langs. Informatie: (071) 513 27 43, Barbara van Wijngaarden, Stationsplein 212, Leiden techniek Monteur m/v Voor een technisch bedrijf in Leiden zoeken wij monteurs voor het plaatsen van zonweringen. Het betreft een 40 urige werkweek met uitzicht op vast dienstverband. Heb jij LTS _electro of relevante werkervaring en geen last van hoogtevrees.Heb je rijbewijs B dan kan je solliciteren bij Tempo Team Uitzendbureau. Informatie: (071) 512 64 43, Sandra Flor, Stationsplein 212, Leiden www.tempo-team.nl tempo-team Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker West-Nederland De Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker West-Nederland (BOB) ziet met belangstelling uit naar een voor 16 uur per week De functie-inhoud Zowel mondeling als schriftelijk voorlichting geven met betrekking tot het Bevolkingsonderzoek Borstkanker. Zorgdragen voor activiteiten rondom pers en publicteit en interne en externe communicatie. Deelname aan projectgroepen Bewaken van de huisstijl en het imago van BOB. Gevraagd wordt Kennis en ervaring op HBO-niveau op het gebied van communicatie/voorlichting. Kennis van de gezondheidszorg, aangevuld met praktische ervaringskennis. Een dienstverlenende instelling en ruime mate van zelfstandigheid. Ons aanbod Wij bieden een aanstelling voor de duur van een halfjaar met de mogelijkheid van verlenging bij gebleken geschiktheid. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen volgens FWG 45, maximaal 2.410,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid tot deelname aan een spaarloonregeling en financiële tegemoetkoming in kinderopvang. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. A. Vernes, algemeen manager Bevolkings onderzoek Borstkanker, telefoon (071) 525 97 99. E-mail of schrijf U kunt uw schriftelijke sollicitatie met cv vóór 27 mei a.s. sturen naar Integraal Kankercentrum West, Schipholweg 5a, 2316 XB Leiden, t.a v. mevrouw A.G.J van 't Hoog, hoofd P&O, onder vermelding van 'vac. medewerker communicatie'. E-mailen kan ook naar. a.vdlinden@ikw.nl. Voor deze functie wordt tegelijk zowel intern als extern gewon/en Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. DeStkfó Pwdki, Boretkari Nedefan houdt zid noorde^ Zuid-Hd het Bevel onderaod Jaariijksw vrouwenl en75jaa voorin onderaa zo'n 90.0 Borctkari Nededan u'itgevoe gecoönfr hetkanto Zoek je een gezellige werkplek en leuke collega's? In de Havenapotheek, in het centrum van Leiden, is een vacature voor een gediplomeerd minimaal 2 dagen per week flexibele werktijden zijn mogelijk! goede secundaire arbeidsvoorwaarden je kunt ook contact opnemen als je niet direct beschikbaar bent! Belangstelling? Bel dan met Annette Boonman of Kim van der Laan (apothekers) of stuur een kort briefje met cv naar de Havenapotheek, Haven 18, 2312 MH Leiden, 071-5226085. Greenstop is een succesvolle keten van groenteafdelingen, gevestigd in de filialen van Silgro Totaalhandel. Onze klanten zijn vooraanstaande horecabedrijven en andere grootkeukens. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij Verkoopmedewerk(st)ers groente en fruit (Parttime) Kandidaten (MV) kenmerken zich door ervaring, zelfstandigheid, liefde voor het vak en klantgerichtheid. Goede doorgroeimogelijkheden. Uw mondelinge sollicitatie kunt u richten aan Gerard Martens, tel. 06 - 53928364. -V J-T AjLtJl\l2fl CJ&D B6 f De Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking. De subafdeling fysiotherapie maakt deel uit van de Paramedische afdeling waarin tevens zijn ondergebracht de subafdelingen logopedie, ergotherapie, diëtetiek en voetverzorging. In verband met zwangerschapsverlof van een collega zoeken wij voor de periode van 24 juni t/m 26 augustus een Waarnemend Fysiotherapeut m/v voor 16 uur per week Wij verwachten dat deze waarnemer in staat is tot het zelfstandig verrichten van fysiotherapeutisch onderzoek en fysiotherapeutische behandeling van zowel interne als externe cliënten. Tevens zorgt hij/zij voor een adequate bijbehorende administratie. Vanwege de specifieke problematiek van onze cliënten en de aard van de functie zijn wij op zoek naar mensen met: ervaring in en affiniteit met de zorg aan mensen met een verstandelijke beperking BIG-registratie registratie in het Kwaliteitsregister van het KNGF vaardigheden om te werken in teamverband (zowel interdisciplinair als multidisciplinair) enige ervaring met hydrotherapiebehandelingen affiniteit met Totale Communicatie. Personen met een afgeronde opleiding hbo-fysiotherapie wordt gevraagd te reageren. Salariëring De functie is ingeschaald in FWG 55 van de CAO Gehandicaptenzorg en bedraagt maximaal 3.090,-- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De Willem van den Bergh verwacht van al haar medewerkers respect voor de christelijke identiteit van het centrum. Informatie Voor nadere informatie met betrekking tot deze vacature kunt u bellen met de afdeling fysiotherapie, telefoon 071 - 364 27 92. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen te richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 'sHeerenLoo .V## Zorggroep Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. www.w-vd-bergh.nl e-mail poo@wvdb.shlz.org De Hofdijckschool is een protestants- christelijke school en kenmerkt zich door kwaliteit, kleinschaligheid en zorg voor elkaar. Met 260 leerlingen in 8 jaargroepen en 1 instroomgroep, wordt gewerkt volgens een klassikaal systeem, waarbinnen tegemoet wordt gekomen aan de verschillen tussen kinderen. De schdol steunt op de betrok kenheid van de ouders. Het bestuur van de vereniging voor christelijk onderwijs, genaamd de in Oegstgeest zoekt per 1 augustus 2002 een wij bieden: - een baan met veel afwisseling in een goed ingerichte school - de mogelijkheid tot deskundigheids bevordering - een prettige werksfeer wij zoeken iemand die: - zich herkent in de begrippen: kwaliteit bewust, gemotiveerd en optimistisch - breed inzetbaar is - affiniteit heeft met ICT - een bewuste keuze maakt voor christelijk onderwijs - bereid is in teamverband mee te werken aan activiteiten in en om de school Wij nodigen u van harte uit te solliciteren op deze vacature. Inlichtingen worden graag verstrekt door: - Jeroen van Tongeren (adj.directeur) tel. 071-5237614 school 071-5147070 (privé) - Marianne Smit vice voorzitter bestuur), tel. 071-5174169 Sollicitatiebrieven kunnen voor 22 mei a.s. gericht worden aan de secretaris van het bestuur: Sara Smids, Laan van Oud Poelgeest 4, 2341 NJ Oegstgeest. AannemersbedrijffTimmerfabriek C. J. de Boer b.v. Renovatie - restauratie - nieuwboui verbouw - onderhoud Kozijnen, ramen, binnen- en buitendeuren, schuifpuien en trappen in elke gewenste maat uit onze eigen timmerfabriek Ramen, kozijnen en schuifpuien desgewenst in kunststof of aluminium Bel voor info en vrijblijvende offerte SOS-Kinderdorpen ...want ietier knul verdient een thuis... SOS-Kindetdorpen geeft weeskinderen en verlaten kinderen een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons werk als HuisVriend voor 5,- per maand? Bel (020) 408 01 90 voor meer informatie! w, SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 vww.soskinderdorpt GEZOCHT INTERESSE: 071-576 44 B.G.G. 071-565 1150 Bouwcombinatie HAWABO Levering san: Horeca - Instellingen Supermarkten Bedrijfsrestaurants Banketbakkerijen OP ZOEK NAAR IETS NIEUW Bel 071-5416941 want wij zoeken EEN FULLTIME BROODBA (38 uur) en een inpakker/broodsnijder voor ca. 9 uur per week. Wij bakken in onze ambachtelijke bakkerij onze eigen winkels, een aantal supermarkli instellingen en bedrijven. Wij bieden een gezellige werksfeer, afwiss de werkzaamheden, een salaris volgens hel C.A.O. en mogelijkheid tot deelname aam spaarloonregeling. Interesse Pak de telefoon en bel 's-morge 071 - 541 69 41 en vraag naar dhr. Hendril LEIDERDORP: LEIDERDORP: Winkelcentrum Santhorst, v. Diepcningenlaan 15 b telefax 071 - 589 01 37

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24