Student zorgassistent m/v Personeel Personet Kennemer \y Gasthuis Extra praktische ervaring opdoen tijdens je studie of opleiding in de gezondheidszorg Mostert Transport Leiden b.v. HOFDIJCKSCHOOL enthousiaste leerkracht <wtn,o> Administratief Medewerker M/V 1e man of vrouw op onze administratie A APOI mm, OTHEEK Welke enthousiaste collega komt ons team versterken Freelance Medewerkster Office manager/sales assistant (m Database specialist m/v ZATERDAG 4 MEI 2002 Werken in hel Kennemer Gasthuis is een uitdaging. Het Kennemer Gasthuis in Haarlem is een modern opleidingsziekenhuis met een ruime keuze uit diverse opleidingen. Wij bieden mensen die een studie of opleiding volgen in de gezond heidszorg een unieke kans. Kom tijdens de zomermaanden extra praktische ervaring opdoen als op één van de verpleegafdelingen van de divisie heelkundige vakken. Je hebt een keuze uit de volgende specialismen: chirurgie, orthopedie, kno. kaakchirurgic, plastische chirurgie, oogheelkunde, urologie en gynaecologie De rechterhand van de verpleegkundige: De Student Zorgassistent werkt onder leiding van de verpleegkundige. Je assisteert de verpleegkundige met de verzorgende taken bij de directe patiënten zorg. Het verzorgen en distribueren van voeding aan de patiënten is een onderdeel van deze functie. Verder verricht je werkzaamheden van huishoude lijke aard zoals het schoonmaken van meubilair en spoelkeuken en het bevoorraden van kasten Grijp deze kans! Ben je enthousiast, actief, representatief en klant gericht dan is deze baan iets voor jou De werktijden zijn flexibel. Je kunt werken tussen 08.00 en 22.00 uur. Zin in deze uildaging? Voor inlichtingen kun je contact opnemen met mevrouw A.J. Steenbergen, telefoon (023) 552 42 25, e-mail steenber@kg.nl Schriftelijke sollicitatie, inclusief je curriculum vitae en onder vermelding van vacaturenummer 02-282, kun je binnen veertien dagen na hei ver schijnen van deze advertentie richten aan mevrouw A.J. Steenbergen, afd BOPP, Kennemer Gasthuis, Postbus 417. 2000 AK Haarlem. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mosterd Transport Leiden B.V. is een transportbedrijf dat voor een aantal vaste klanten de distributie verzorgt binnen 48 uur door geheel Nederland met eigen wagens. Wij zoeken voor onze distributie-activiteiten Ervaren gemotiveerde distributie-chauffeurs In bezit van rijbewijs B/C (evt. E) en chauffeursdiploma Wij bieden voor deze baan: Uw eigen vaste vrachtwagen, die zeer compleet is uitgerust Bezorgadressen door geheel Nederland, die o.a. bestaan uit bouwerijen, dhz-markten en textielgroothandels Gemiddeld 15 tot 20 losadressen per dag Werken in een bedrijf met gemotiveerde medewerkers Beloning volgens C.A.O. beroepsgoederenvervoer Bedrijfskleding Als u geïnteresseerd bent in deze functie, bel of schrijf dan naar: Mostert Transport Leiden B.V. Draadbaan 49 2352 BM LEIDERDORP Telefoon: 071 - 5412421 T.a.v. de heer M. M. van den Bogerd De Hofdijckschool is een protestants- christelijke school en kenmerkt zich door kwaliteit, kleinschaligheid en zorg voor elkaar. Met 260 leerlingen in 8 jaargroepen en 1 instroomgroep, wordt gewerkt volgens een klassikaal systeem, waarbinnen tegemoet wordt gekomen aan de verschillen tussen kinderen. De school steunt op de betrok kenheid van de ouders. Het bestuur van de vereniging voor christelijk onderwijs, genaamd de in Oegstgeest zoekt per 1 augustus 2002 een wij bieden: - een baan met veel afwisseling in een goed ingerichte school - de mogelijkheid tot deskundigheids bevordering - een prettige werksfeer wij zoeken iemand die: - zich herkent in de begrippen: kwaliteit bewust, gemotiveerd en optimistisch - breed inzetbaar is - affiniteit heeft met ICT - een bewuste keuze maakt voor christelijk onderwijs - bereid is in teamverband mee te werken aan activiteiten in en om de school Wij nodigen u van harte uit te solliciteren op deze vacature. Inlichtingen worden graag verstrekt door: - Jeroen van Tongeren (adj.directeur) tel. 071-5237614 (school) 071-5147070 (privé) - Marianne Smit (vice voorzitter bestuur tel. 071-5174169 Sollicitatiebrieven kunnen voor 22 mei a.s. gericht worden aan de secretaris van het bestuur: Sara Smids, Laan van Oud Poelgeest 4, 2341 NJ Oegstgeest. Op ons kantoor zoeken wij een voor onze afdeling inspectie. Je taken zullen o.a. bestaan uit: telefonisch bezorgers aannemen klachtenbehandeling het telefonisch afhandelen van problemen en vragen van bezorgers administratieve werkzaamheden Wij bieden een baan voor 40 uur per week een gezellige werkkring U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan: Kcklamedfe/tstcn 'ffinweTL T.a.v. mevr. L. K. Klootwijk 2e Poellaan 30 2161 CJ LI5SE De bloemenbranche staat bekend om z'n grote dynamiek. Bij de Gebr. Zandbergen BV weten we dat maar al te goed. Dagelijks zijn we, ondersteund door zo'n 60 medewerkers, op zoek naar nieuwe kansen, nieuwe mogelijkheden en nieuwe markten om onze snijbloemen af te zetten. We kopen in, importeren en verhandelen. Dat doen we vanuit onze bedrijven op de vestigingen van FloraHolland in Rijnsburg en Naaldwijk. Daarnaast zijn we met twee Cash Carry's actief in het zuiden van Nederland. Om al dat werk ook administratief in goede banen te leiden, zijn natuurlijk vele handen nodig. In onze hoofd vestiging in Rijnsburg werken we daaraan met een gezellig team van 5 personen. Voor die club zijn we op zoek naar een enthousiaste Gebr. ZANDBERGEN B.V. Bloemengroothandel Samen met je medewerkers verzorg je de debiteuren- en crediteuren administratie in de ruimste zin van het woord. Het boeken van in- en verkoopfacturen, het verwerken van orders, het verrichten van betalingen, debiteurenbeheer... eigenlijk hoort alles er wel bij. Je werkt mee, maar tegelijkertijd geef je leiding en ben jij degene die verantwoording aflegt aan de financieel manager. Een hartstikke leuke en dynamische job dus. Een stapje hogerop voor iemand met ervaring; een pracht van een kans voor een beginner met lei dinggevende capaciteiten. Kennis van de branche is handig, maar bepaald niet noodzakelijk. Watje voor deze functie wél nodig hebt, is minimaS MBA of Meao-niveau. Natuurlijk bieden we een aantrekkelijk salan dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Daarnaastl je onder meer rekenen op een goes pensioenregeling en winstdeling.j Geïnteresseerd? Wacht dan niet t lang en schrijf een sollicitatiebrie naar: Gebr. Zandbergen BV, Postbus 61,2230 AB Rijnsburg Wil je eerst meer weten, dan kun bellen met de heer Jos van den Be (071 40 80 100), de financieel mai geraan wie je ook je brief of e-ma (jos.van.den.berg@zb-bloemen. kunt richten. Apotheek Boehmer Florijn 21 2353 TC Leiderdorp Wij zijn actief op heel veel gebieden en wachten met smart op een paar extra handen i.v.m. aanhoudende drukte! Voor informatie en sollicitatie vraag naar; Liana of Jacquelien of Guusta Apotheek Boehmer Florijn 21 2353 TC Leiderdorp 071-5894400 info@boehmer.nl Moeders voor Moeders onderdeel van Diosynth BV zoekt m.i.v. l juni 2002 een freelance medewerkster woonachtig in LEIDEN voor het werven en inschrijven van zwangeren die hun urine aan ons willen afstaan. Deze urine bevat een grondstof voor medicijnen die gebuikt worden bij de behandeling van ongewenste kinderloosheid. Om hiervoor zoveel mogelijk medewerking te verkrijgen, bezoekt u o.a. artsen, verloskundigen, apothekers en drogisten. De vrouwen die zich hebben aangemeld worden overdag en/of 's-avonds door u bezocht. U informeert hen over onze organisatie en schrijft ze in voor deelname. Daarnaast voert u een eenvoudige test uit om de aanwezigheid van het gewenste hormoon te bepalen. Onze transportafdeling vervoert de urine naar de fabriek. Moeders voor Moeders zamelt 2 soorten urine in. Van zwangeren omdat hun urine het hCG-hormoon bevat dat de ovulatie kan stimuleren. En van vrouwen boven de 55 jaar want hun urine bevat het hMG-hormoon dat de eicelrijping bevordert. voor ca. 20 uren per week Leiden en omstreken Voor deze communicatieve functie wordt een algemene ontwikkeling op Havo-niveau gevraagd. U heeft een zakelijke instelling en kunt gemakkelijk contacten leggen. Het is een parttime functie waarbij u zelf de werktijden kunt bepalen. Indien deze werkzaamheden op zelfstandige basis u aanspreken en u heeft de beschikking over een auto. stuur dan uw sollicitatie met CV binnen een week naar: Moeders voor Moeders t.a.v. Mevrouw N. Langen Postbus 20, 5340 BH Oss Tel. 06 - 224 847 79 www.moedersvoormoeders.nl Budget Phone Company Telecom Internetbedrijf Budget Phone Company is een telecom internetbedrijf dat sine telefoonkaarten en telefoonabonnementen verkoopt aan consume Nederland. De telefoonkaarten van Budget Phone Company ste kend als betrouwbaar veilig en zeer voordelig in het gebruik. D abonnees van Budget Phone kunnen rekenen op een flinke bes vele extra's en een uitstekende service. Budget Phone Company is gevestigd in Leiderdorp waar 10 mede\ samenwerken in een uiterst plezierige werksfeer. De bedrijfsstru gebaseerd op teamwork en flexibiliteit waardoor we met een kleir voorop lopen in de snelle en spannende wereld van de telecomnu Wij zoeken per direct: Functieomschrijving: Debiteurenbeheer Artikelbeheer Voorraadbeheer Dagelijkse bestelling versturen Telefonisch contact met winkels Klantenwerving en relatiebeheer Voorraadbeheer van kantoor- en facilitaire artikelen Ondersteunende personeelswerkzaamheden Evt. parttime Het geschikte profiel: MBO opleiding Initiatiefrijk en zelfstandig Computerervaring Accuraat stressbestendig Vriendelijk en flexibel Teamgeest Mensenkennis Functieomschrijving: Met verschillende databases switches, internettoepassingen en boekhouding up to date houden Periodiek management rapportages verstrekken Evt. parttime Het geschikte profiel: HBO Opleiding Initiatiefrijk en zelfstandic teamgeest relevante ervaring met tel omgeving ervaring Excel, Access, S (Linux, Unix) Bereidheid tot volgen cun Stuur een brief of een e-mail met een uitgebreide curriculum vitae Mevr. Line Kofoed Touwbaan 26 2352 CZ Leiderdorp Telefoon: 071 5815688 e-mail: Line.Kofoed@budgetphone.nl Meer weten over ons bedrijf? Kijk op www.budgetphone.nl PBS is een organisatie gespecialiseerd in flexibele dienstverleni op de arbeidsmarkt. Middelbaar en hoger opgeleide kandidaten kunnen bij PBS terecht voor uitdagende projecten, zowel nation) als internationaal. Vandaag de dag is PBS uitgegroeid tot een full service bureau in personeelsvoorziening. Ter vervanging van een van onze medewerksters en wegens uitbreiding van d werkzaamheden op onze werklocatie te Rijpwetering, zoeken wij op korte termijn: Telefoniste receptioniste (m/v) t.b.v gevaneerde werkzaamheden op een grootschalig infrastructureel project Administratief medewerker (m/v) t.b.v. administratieve ondersteuning van de projectdirectie. Medewerker crediteurenadministratie (m/v t b v. ondersteuning van de financiële administratie. Kandidaten kunnen rekenen op een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast bieden wij een prettige en uitdagende werkomgeving. Wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met Debby Hogeling, bereikbaar via telefoonnummer 072 - 515 95 30. Uw sollicitatiebrief voorzien van CV kunt u richten aan: PBS, Postbus 9174, 1800 GD Alkmaar Solliciteren per e-mail mag ook: mail@pbs.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36