Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Zorg dat ik me geen zorgen hoef te maken. Doktersassistente ee die job! H Welke vakmensen bouwen mee aan het succes van Citroën in Leiden, Duin- en de Bollenstreek? ADMINISTRATEUR Citroën Altijd dichterbij dan u denkt! Wij zoeken een: SSL» -t. A Hoe lang blijft die weg afgesloten? Groepsleerkracht (m/v) productie medewerkers kwaliteitscontroleurs m/v lorg en Zekerheid ATERDAG 4 MEI 2002 Wij zijn De Jong's Autobedrijf, officieel Citroën dealer voor Leiden, Duin- en Bollenstreek, onderdeel van De Jong Holding. De Jong Holding bestaat naast de autobedrijven uit een taxibedrijf, een autoverhuurbedrijf, een schadebednjf en brandstofstations. In totaal werken er bij onze gehele groep zo'n 140 personen. Wij zijn geen doorsnee bedrijf, maar wij zijn ook geen bijzonder autobedrijf... Wij zijn een bedrijf dat gewoon doet wat er van ons wordt verwacht... Wij komen onze afspraken na... Wij bellen wél terug... In onze visie op dienstverlening staat persoonlijke aandacht steeds voorop, of dat nu gaat om de klant of om een van onze medewerkers En onze visie slaat aan, dat blijkt uit de gestage groei van onze onderneming. Voor onze taxicentrale zijn wij op zoek naar een: Ben jij in staat zelfstandig een administratie te voeren, heb je een opleiding op MEAO niveau en zie jij wel wat in een afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden? Stuur dan een brief met CV t a v. de heer H.J.G. Dickhoff. Wij verwachten van al onze medewerkers de nodige inbreng en bieden alle mogelijkheden tot ontplooiing. Werken bij De Jong's Autobedrijf betekent een grote mate van zelfstandigheid, door groeimogelijkheden en vooral werken in een uitstekende, informele sfeer. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan: De Jong's Autobedrijf, Postbus 42, 2220 AA KATWIJK. De Jong s Autobedrijf Kennedylaan 118 2324 EZ Leiden 071-5796969 j De Jong s Autobedrijf Kon. Julianalaan 1 2224 EW Katwijk 071-4028554 j Subdealer: Autobedrijf Schoonderbeek O van Noortstraat 8 2182 AE Hillegom 0252-518253 j enthousiaste (aankomend) gediplomeerde voor 8-36 uur per week om ons team van assistentes te komen versterken. Uitgroei tot assistente plus met eigen spreekuur is mogelijk. Een christelijke levensovertuiging strekt tot aanbeveling. Schriftelijke reacties graag binnen 14 dagen richten aan: A. A. van Rijn/G. J. P. Bénit Kennedylaan 24 2324 ER Leiden tel.: 5765400 Wil je meer informatie bel dan gerust vanaf 13 mei één van onze assistentes. uit ;r ,7*1 www.leidschdagblad.nl De Tyo H. van Eeghenschool (ruim 70 jaar oud en gevestigd in Aerdenhout) telt momenteel rond de 170 kinderen. De vacature ontstaat doordat er met een extra groep gewerkt kan worden. De school hanteert het leerstof- jaarklassensysteem met differentiatie. De Intern Begeleider ondersteunt leerkrachten bij de zorg voor kinderen die meer of minder lesstof aankunnen. De Van Eeghenschool is een christelijke school waar wordt gewerkt met de methode 'Trefwoord". De Tyo H. van Eeghenschool valt onder het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland. Bij de VCPO horen 13 basisscholen en drie scholen voor speciaal basisonderwijs. De VCPO werkt nauw samen met de Stichting voor Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken. Onder deze stichting ressorteren drie basisscholen. De CAO-PO sollicitatiecode is van toepassing. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u vóór 18 mei 2002 sturen aan de directeur van de Tyo H. van Eeghenschool: Dhr. M. E. van Muiswinkel, p/a VCPOZ-K, Postbus 2018, 2002 CA Haarlem. Dringend gezocht: Met ingang van het nieuwe schooljaar zoeken de kinderen, ouders en leerkrachten van de Tyo H. van Eeghenschool voi hun fijne school een enthousiaste groepsleerkracht (m/v) voor een: midden-/bovenbouwgroep Wii zoeken iemand die: - wil werken in een prachtige omgeving; - graag wil samenwerken in een enthousiast team; - flexibel is en breed inzetbaar is; - zich kan vinden in de identiteit van de school; - een goede verstandhouding met ouders belangrijk vindt. Wij bieden: - een leuke, uitdagende werkplek met voldoende ruimte voor zelfontplooiing; - een school die zich steeds blijft ontwikkelen en waar met plezier door alle betrokken geledingen aan deze ontwikkeling wordt gewerkt. Voor meer informatie kunt u zich richten tot: - M. E. van Muiswinkel (directeur), tel. (0255) 531473 (privd - M. Hazekamp (clusterdirecteur), tel. (023) 5628735 (privé acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesti 4. mentor mentor (van medische hulpmiddelen) bel voor info met afdeling pz 071-5S49600 Zernikedreef 2 - 2333 CL, Leiden of surf naar: WWW.mGntOriTIGdiC3l.nl Wij werken nu al aan de zorg van de toekomst. Dat doen we trouwens langer dan vandaag. Dus toen er sprake was van vergrijzing, werkten wij al aan oplossingen. Want dat de oudere van nu actiever zou zijn dan die van vroeger, was wel duidelijk. Met meer mogelijkheden. Andere behoeftes. En met de wens zelfstandig te blijven. Daarom investeert Zorg en Zekerheid in zorg voor uw toekomst. Zoals in regionale bouwprojecten zodat mensen langer zelfstandig kunnen wonen. En we vergoeden hulpmiddelen vanuit de aanvullende verzekering. Net als de kosten voor herstellingsoord of zorghotel, als thuis wonen even geen optie is. Over de betaalbaarheid hoeft u zich geen zorgen te maken. Solidariteit staat bij ons hoog in het vaandel. Nu en in de toekomst. Geïnteresseerd? Bel (071) 5 825 825 of kijk op www.zorgenzekerheid.nl ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. I

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30