Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 2 Praktijkopleiders m/v Beveiligingsbeambten m/v Analist m/v Leerling Longfunctie Assistent m/v ZATERDAG 4 MEI 2002 L U M C Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LU MC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Pathologie. Huidziekten. Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie. Verloskunde. Gynaecologie. Neurologie. Neuro chirurgie. Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde. het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleeg kundige Basisopleidingen (BVB). Bureau Verpleegkundige Basisopleidingen Ten behoeve van de begeleiding van de studenten van de MBO-V en de HBO-V opleiding zijn wij op zoek naar: (32 uur per week 24 uur per week) Vac.nr. C.02.JD06.18.LD Functie-inhoud: - begeleiden van de studenten ten aanzien van het praktijkleren; - beoordelen of de doelstellingen en opleidingsverplichtingen zijn behaald; - leiden van evaluatiegesprekken; - ondersteunen van werkbegeleiders op de verpleegafdelingen; - bewaken van het leerklimaat op de verpleegafdelingen; - erop toezien dat conform vastgestelde procedures resultaten worden geregistreerd; - deelnemen aan werkgroepen met betrekking tot het ontwik kelen en bijstellen van het praktijkleerplan; - deelnemen aan overlegsituaties ter bevordering van de inte gratie van het theoretisch en praktisch onderwijs; - deelnemen aan selectiegesprekken van studenten die het wer- ken/leren-traject volgen; - geven van informatie over de opleiding tot verpleegkundige in het LUMC en het verpleegkundig beroep op informatiemark ten voor scholieren en anderen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - voltooide tweedegraads lerarenopleidng. - meerdere jaren ervaring als verpleegkundige. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2,720.- bruto per maand (schaal 8 CAO AZ) afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw Braams. hoofd Bureau Verpleegkundige Basisopleidingen (071 - 526 25 76 of 071 - 526 91 11 en vragen naar pieper 9357). De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 24 mei 2002. Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Personeel Organisatie Divisie 3, J0-R FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar continue verbetering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen aan de wijzigende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder ver betert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 345 fte. ongeveer 430 mensen, aan de ondersteuning van het primai re proces van het LUMC door het leveren van de volgende dien sten met hulp van het servicepunt; Beveiliging (beveiliging en par keerbeheer), Inkoop en Logistiek (goederenontvangst, transport, voorraadbeheer en inkoop), Voeding (restaurant, keukens en cateringservice), Infra (onderhoud en instandhouding van gebou wen en installaties, nieuwbouw), Interne Zaken (schoonmaak, lin nen, afvalbeheer, beddencentrale, gebouwbeheer, huisdrukkerij en collegezalenbeheer) en Instrumentele Ondersteuning. Afdeling Beveiliging De afdeling Beveiliging verzorgt de bewaking en de beveiliging van het LUMC. De afdeling zorgt ervoor dat het LUMC-com- plex en het Medipark gastvrij en tegelijk veilig zijn zowel nu als in de toekomst en wil een aangename en zekere omgeving bieden aan patiënten, medewerkers en bezoekers. Bedrijfshulpverlening, het beheer van het gebouw en omliggen de terreinen maakt eveneens deel uit van het dienstverlenings pakket van de afdeling Beveiliging. De afdeling Beveiliging werkt met 5 ploegen van 6 personen in een volcontinue rooster. Bij ziekte, verlof, cursus ed. van de vaste medewerkers wórdt gebruik gemaakt van beveiligingsmedewer kers uit een pool. Deze pool bestaat uit beveiligingsmedewerkers die op basis van een zelf te bepalen aantal diensten werkzaa^n zijn. Voor deze pool zijn wij op zoek naar meerdere: poolkrachten in continudienst Vac.nr. F.02.RvO.13.18.LD Functie-inhoud: - beveiligingswerkzaamheden zoals toegangscontrole, parkeer- controle en surveillance; - signaleren, rapporteren en adviseren over beveiliging van per sonen, goederen en installaties; - een bijdrage leveren aan de bedrijfshulpverlening, waarbij het opstarten, begeleiden en uitvoeren van hulpverlening tot uw taken behoort; - centralist- en receptiewerkzaamheden. Functie-eisen; - opleiding LBO/MBO werk- en denkniveau; - diploma algemeen beveiligingsmedewerker; - BHV-diploma en/of EHBO en reanimatiediploma. Verder dient de beveiligingsbeambte te beschikken over: - goede communicatieve, sociale en administratieve vaardig heden; - cijfermatig inzicht; - bekendheid met relevante automatiseringssystemen; - goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - enige kennis van de Engelse taal; - enig technisch inzicht Salaris: Wij bieden, afhankelijk van het aantal ervaringsjaren, een salaris van maximaal 2.092,- bruto per maand (exclusief onregelma tigheidstoeslagen) uitgaande van een fulltime-aanstelling. (Het maximale uurloon exclusief onregelmatigheidstoeslag bedraagt 13,-.) Dienstverband: Aanstelling voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot ver lenging. Informatie: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer R van Egmond, stafmedewerker Beveiliging en Parkeerbeheer (071 - 526 14 86) en mevrouw drs. H.M.M. Aartman, hoofd Beveiliging (071 - 526 29 96). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Personeel Organisatie Facilitair Bedrijf, D1-R. TROMBOSEDIENST LEIDEN De Trombosedienst Leiden verzorgt de antistollingsbehandeling van alle poliklinische patiënten in de Leidse regio, alsmede van een groot deel van de in het LUMC opgenomen patiënten. Het totale verzorgingsgebied omvat 500.000 mensen en er zijn con tinu meer dan 6.000 patiënten onder behandeling. De trombo sedienst is geaccrediteerd bij het kwaliteitssysteem van de Federatie van Nederlandse Trombosediensten. De dienst is voortdurend in ontwikkeling en vervult een landelijke voortrek kersrol bij de ontwikkeling en invoering van nieuwe methodieken en de automatisering. Binnen het team van 30 medewerkers, waarvan 2 analisten, bestaat een vacature voor een; 10 -15 uur per week) Vac.no G.02.RvO. 14 18.LD M 7' Functie-inhoud: - bepalen van PT en APTT m.b.v. Electra 1.800 en andere analyse-apparatuur; - zelfstandig beoordelen van de juistheid/betrouwbaarheid van de verkregen uitslagen en het vervolgens autoriseren; - meewerken aan het verder ontwikkelen en bijwerken van het kwaliteitssysteem; - onderhoud van apparatuur; 7 eens in de maand actief deelnemen aan werkoverleg (alle medewerkers) en laboratoriumoverleg (analisten en directeur); - het afnemen van vena-puncties bij patiënten tijdens polikliniek- spreekuren en de hierbij verkregen patiëntgegevens verwerken, behoort ook tot de mogelijkheden. Functie-eisen: - MLO-opleiding; - in teamverband en zelfstandig kunnen werken; - bereidheid tot aanpassing/uitbreiding van de werktijden tijdens vakantie en/of ziekte van collega's; - goede contactuele eigenschappen; - rijbewijs B. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.028,- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) op basis van een fulltime aanstelling van 36 uur per week. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw D. Janssen, waarnemend verpleegkundig hoofd (071 - 526 24 80). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Personeel Organisatie Centrale Diensten, D1-R. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. Longziekten Binnen de afdeling Longziekten functioneert de longfunctie afdeling als een geïntegreerde eenheid die bijdraagt aan patiën tendiagnostiek en wetenschappelijk onderzoek van de afdeling. De afdeling omvat 8 medewerkers die in multidisciplinair ver band samenwerken. Per direct hebben wij de positie vacant van: (36 uur per week) Vac.nr. B.02.WV I 6.18.LD Het beroep van longfunctie assistent Het beroep van longfunctie assistent is een uitdagende combi natie van medische, technische en sociale aspecten. Het werk bestaat uit het voorbereiden en uitvoeren van onderzoek naar de longfunctie en allergieën bij patiënten.Tijdens dit traject is de begeleiding van de patiënt een belangrijke taak, evenals het con troleren van de werking van de apparatuur. Van de onderzoeks resultaten wordt door de longfunctielaborant een verslag gemaakt dat o.a. gebruikt wordt ten behoeve van wetenschap pelijk onderzoek. De opleiding tot longfunctie assistent De opleiding tot longfunctie assistent is een 3 jaar durende oplei ding op HBO-nivepu. Het praktische deel wordt op de afdeling longfunctie verzorgd, xhet theoretische deel door de LOI Hogeschool. De kosten die hieraan verbonden zijn komen voor rekening van het ziekenhuis. Toelatingseisen: HAVO-/VWO-/VHBO-diploma of MTS/HTS, waarin de vakken wis-, natuur- en scheikunde geen struikelblokken waren. Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Academische Ziekenhuizen. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van de opleiding. Informatie: Wil je meer weten over het vak van longfunctie assistent, dan kun je contact opnemen mét Mieke Timmers, hoofdassistent longfunctie (071 - 526 37 34). Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie richten aan Personeel Organisatie Divisie 2. K5-S-37. Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de P&O functionaris en/of afdeling die in de vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22